Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Przelew był poprzez płatności z ING.

Czyli dojdzie dopiero jutro?

Przyślij mi email swojego konta - sprawdzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komputer ING "spi" od soboty 14:00 do pon 07:00 - wiec przelewy w tym czasie sa ksiegowane w pon.

 

Natomiast jeśli płacisz kartą kredytową, to musi być Twoja.
Wydaje mi sie, ze to nieprawda.

Wplacilem juz:

1. karta bezimienne

2. karta prywatna - w dropped konta na firma jednoosobowa

3. karta prywatna - w dropped konta na sp. z o.o.

Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wplacilem juz:

1. karta bezimienne

2. karta prywatna - w dropped konta na firma jednoosobowa

3. karta prywatna - w dropped konta na sp. z o.o.

A czy w ustawieniach tych kont Twoje imię i nazwisko było wpisane? Jeśli tak, to zgadzało się z danymi karty i nie ma problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czy w ustawieniach tych kont Twoje imię i nazwisko było wpisane? Jeśli tak, to zgadzało się z danymi karty i nie ma problemu.

Sp. z o.o. ma innej osoba kontaktowa niz ta firma osobowa.

Wiec imie i nazwiska na CC NIE MA wcale na danych w dropped - co najmniej nad tym koncie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest za dużo komunikatów o tym, że domeny wygasają w okresie ważności - 6 razy, skutek jest taki, że są mało skuteczne, a w ogóle brak jest kiedy domena wchodzi w okres 15 dni, i gdy te powiadomienia są najistotniejsze.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
patrzac na whois sa moje dane (dotyczy domeny com) a w panelu nie mam jej !!!

 

pytanie czy ja zle patrze ?? czy cos jest nie tak

Jaka jest to domena? Czy była transferowana do Dropped.pl, czy rejestrowana od nowa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Michu mam pytanko jeśli będę miał ujemne konto np -70zł to czy mogę licytować w kolejnej aukcji?

Kiepska sytuacja ale jak wpłacę kasę to i tak dojdzie dopiero jutro a aukcja się kończy dzisiaj.

Edited by blink

Share this post


Link to post
Share on other sites

To zależy od historii na Twoim koncie. Jeśli masz już przynajmniej jedną gwiazdkę, albo kilka-kilkanaście domen zarejestrowanych to raczej tak :) Jeśli to zupełnie nowe konto, to nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest nowy Regulamin Dropped.

 

(tu wyciąłem swój tekst, bo kawałek Regulaminu zrozumiałem opacznie ;) )

 

 

Natomiast w samym Regulaminie jest takie zdanie:

"Sprawy nieuregulowane niniejszym regulaminem będą rozpatrywane zgodnie z obowiązującym prawem stanu Delaware". Cypr czy Delaware? :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę się zalogować, jak u innych?

 

@EDIT

 

Już ok.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę wejść na listę domen. Wyskakuje okienko z podejrzaną treścią, a po kilkukrotnym zamknięciu go pokazuje się pusta lista domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od jakiegos czasu notorycznie po zakupie/transferze/wygranej aukcji , zadarza sie, ze domena po oplaceniu cudownie znika z panelu. Pisalem juz kilka razy na ten temat i prosilem zeby sytuacja sie nie powtarzala i zeby zalatac wszelkie dziury w skryptach, bo przeciez to nie moja wina, ze nie mam na liscie domeny, ktora jest moja. Nie wyglada to powaznie jak otrzymuje sie ciagle info "przepraszamy, ale mielismy blad z tym, tamtym i siamtym". Chcialbym czuc sie bezpiecznie i miec pewnosc, ze moje domeny sa zawsze w moim panelu. Czy Dropped moze cos z tym zrobic? Czy tylko ja mam takie problemy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od jakiegos czasu notorycznie po zakupie/transferze/wygranej aukcji , zadarza sie, ze domena po oplaceniu cudownie znika z panelu. Pisalem juz kilka razy na ten temat i prosilem zeby sytuacja sie nie powtarzala i zeby zalatac wszelkie dziury w skryptach, bo przeciez to nie moja wina, ze nie mam na liscie domeny, ktora jest moja. Nie wyglada to powaznie jak otrzymuje sie ciagle info "przepraszamy, ale mielismy blad z tym, tamtym i siamtym". Chcialbym czuc sie bezpiecznie i miec pewnosc, ze moje domeny sa zawsze w moim panelu. Czy Dropped moze cos z tym zrobic? Czy tylko ja mam takie problemy?

 

Również miałem taki problem ale domena została szybko przywrócona do panelu i na tym się skończyło. Jeśli faktycznie często tak się zdarza to przydałoby się to naprawić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od jakiegos czasu notorycznie po zakupie/transferze/wygranej aukcji , zadarza sie, ze domena po oplaceniu cudownie znika z panelu. Pisalem juz kilka razy na ten temat i prosilem zeby sytuacja sie nie powtarzala i zeby zalatac wszelkie dziury w skryptach, bo przeciez to nie moja wina, ze nie mam na liscie domeny, ktora jest moja. Nie wyglada to powaznie jak otrzymuje sie ciagle info "przepraszamy, ale mielismy blad z tym, tamtym i siamtym". Chcialbym czuc sie bezpiecznie i miec pewnosc, ze moje domeny sa zawsze w moim panelu. Czy Dropped moze cos z tym zrobic? Czy tylko ja mam takie problemy?

 

 

A czy jak domena znika z panelu , to tez dostajesz wiadomosc z dns.pl ze zmienil sie wlasciciel domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czy jak domena znika z panelu , to tez dostajesz wiadomosc z dns.pl ze zmienil sie wlasciciel domeny?

 

Nie.

 

Raz bylo bardzo powazne zamieszanie i w moim panelu znalazlo sie kilka domen , o ile sie nie myle chyba keworda albo kilofka. Napisalem wowczas do Dropped i otrzymalem standardowe " mielismy problem z bla bla bla i juz wszystko jest dobrze". Byl to chyba wowczas powazniejszy problem i dotyczyl wielu userow. Cos takiego nie powinno miec miejsca. :) Chcialbym poznac stanowisko Dropped w tej kwestii, dlaczego tak sie dzieje i dlaczego tak czesto...

Edited by rekino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic nie jest doskonałe ale wszyscy dążą do tego aby takowe było - tym bardziej komputer czesto potrafi zawieść, nie raz jest to czlowieka blad - tak to juz bywa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nic nie jest doskonałe ale wszyscy dążą do tego aby takowe było - tym bardziej komputer czesto potrafi zawieść, nie raz jest to czlowieka blad - tak to juz bywa :)

 

Strach pomyslec co by bylo, gdyby np w nazwa.pl, albo home.pl zniknelo nagle pare domen. Od razu bylyby ostre reakcje i wyzwiska od najgorszych. Ale nie slyszlaem o takich znikneciach u innych rejestratorow. Skoro zdarzaja sie takie bledy czesto, juz danwo powinno byc to zalatane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×