Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Mam takie pytanie. Czy w Dropped bedzie mozliwe przedluzanie domen od razu na kilka lat? Poza tym troche dziwnie to wyglada, bo dlaczego np nie moge oplacic domeny teraz, ktora wygasa mi w listopadzie? Bardzo przydatna opcja bylo by np zaznaczenie wybranych domen i przedluzenie je hurtowo na dowolny okres czasu, powiedzmy 3-5 lat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam takie pytanie. Czy w Dropped bedzie mozliwe przedluzanie domen od razu na kilka lat? Poza tym troche dziwnie to wyglada, bo dlaczego np nie moge oplacic domeny teraz, ktora wygasa mi w listopadzie?

To są ograniczenia narzucone przez jednostkę badawczo-rozwojową. Mógłbyś przedłużyć na więcej lat za 200zł/rok ;) ale pewnie nie chcesz, więc Dropped tego nie oferuje.

a.

 

Edit: faktycznie, to nie prawda. Na przedłużenia na ponad rok nask też udziela rabatu, mimo, że moim zdaniem, z porozumienia wynika coś innego.

Edited by ams

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie, opis Escrow nie jest przetłumaczony na angielski - zajmę się tym jutro.

 

Strona do tastingu działa mi - czy możesz napisać mi w czym problem?

 

Co do odnowień nie można przedłużyć domeny wcześniej niż 30 dni przed wygaśnięciem - jest to ograniczenie NASK którego nie chcą mi znieść ;) Co do odnowień na kilka lat, wydaje mi się że jest właśnie tak jak pisze AMS, ale jeszcze to potwierdzę z NASK.

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiele firm daje możliwość odnowienia wcześniej domeny np na 2-3 lata z góry, wystarczy tylko wysłać taką prośbę bezpośrednio do firmy.

Edited by MasterNET.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiele firm daje możliwość odnowienia wcześniej domeny np na 2-3 lata z góry, wystarczy tylko wysłać taką prośbę bezpośrednio do firmy.

 

Tak, ale wszystko rozbija sie o cene. Chcialem przedluzyc sobie na 3 lata 50 domen, ale jak widac nie ma lekko...

Share this post


Link to post
Share on other sites
To są ograniczenia narzucone przez jednostkę badawczo-rozwojową. Mógłbyś przedłużyć na więcej lat za 200zł/rok :wacko: ale pewnie nie chcesz, więc Dropped tego nie oferuje.

a.

 

witam

 

jestes rejestratorem akredytowanym a takie glupoty wypisujesz, chyba nie zapoznales sie z dokumentacja epp

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
witam

 

jestes rejestratorem akredytowanym a takie glupoty wypisujesz, chyba nie zapoznales sie z dokumentacja epp

 

pozdrawiam

przeczytałem wątek od deski do deski :)

Domeny Internetowe > Przejmowanie Domen > Dropped.pl > Dropped.pl - uwagi i sugestie

powiem tak:

chciałbym tam policytować a może i zarobić

ale to chyba dla mnie za trudne :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorka, że się wbije do tematu ale co Twoja wypowiedź wnosi do niego?

To nie jest forum do nabijania sobie postów. Jak masz problem z założeniem konta na dropped to poproś kogoś i pewnie Ci tutorial nagra na youtube jak się rejestrować i licytować.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do odnowień nie można przedłużyć domeny wcześniej niż 30 dni przed wygaśnięciem - jest to ograniczenie NASK

 

przed zmianą spółki dobrze by spróbować to zmienić, dałoby to możliwość opłaty domen na rok z góry ,

 

na kilka lat to mniej opłacalne, gdyż nask pewnie będzie zmieniał ceny, a można korzystać z autorenew

Share this post


Link to post
Share on other sites
przeczytałem wątek od deski do deski :)

Domeny Internetowe > Przejmowanie Domen > Dropped.pl > Dropped.pl - uwagi i sugestie

powiem tak:

chciałbym tam policytować a może i zarobić

ale to chyba dla mnie za trudne :wacko:

Może warto przejrzeć zakładkę Pomoc w tym serwisie ?

Zaczynasz od założenia konta na dropped.pl

Później masz następujące możliwości:

1. dropped.pl > Lista domen > szukaj > usunięta ( ew. inne opcje ). Przeszukujesz domeny, które spadają i te, które Ciebie interesują dodajesz do obserwowanych.

Jeśli jakaś z nich zostanie przejęta przez system, trafia na aukcję prywatną z tymi, którzy również ją dodali do przechwycenia.

Wtedy możesz sobie ją policytować. A jeśli wygrasz musisz ją opłacić.

Jeśli była zainteresowana nią tylko jedna osoba, domena zostaje dla zarejestrowana bez licytowania.

2. Dropped.pl > aukcje domen. Wybierasz sobie te, które Ciebie interesują.

Jeśli już będziesz miał domeny na swojej liście, będziesz mógł je wystawiać do sprzedaży.

Inne rozwiązania:

Sprzedaż aukcji przez opcje:

http://www.aftermarket.pl/login.php?url=%2Fuserpremium.php

https://www.dropped.pl/options.php

 

Na początek powinno to wystarczyć.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przykładowa faktura pobrana z dropped ma 243 bajty i nie mogę jej otworzyć. To samo dotyczy potwierdzeń wpłat. Macie tak samo? Chodzi mi o faktury z kilku ostatnich miesięcy, te sprzed pół roku np. są w porządku, średnia wielkość ok 10KB.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam taką uwagę...

 

Jak chcę zarejestrować domenę .info to jakieś warny się pojawiają i kiszka...

 

Najpierw jest pełno warnów funkcji fgets() i fputs (niechcę wklejać dla bezpieczeństwa)

 

A potem nad oknem gdzie wpisuje się domenę jest napisane:

Błąd EuroDNS: Brakuje nazwy użytkownika i/lub hasła [9997]

 

Zaznaczam że wpisuję domenę w okienko od globalnych.

Edited by Mark

Share this post


Link to post
Share on other sites

wg cennika istnieje taka możliwość, ale czy może mnie w takim razie ktoś oświecić, jak w dropped zarejestrować domenę *com???

Share this post


Link to post
Share on other sites
witam

jestes rejestratorem akredytowanym a takie glupoty wypisujesz, chyba nie zapoznales sie z dokumentacja epp

pozdrawiam

Czy ja mówię, że przez EPP nie da się przedłużyć na dłuższy okres? Mówię tylko, że nie jest to opłacalne.

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu od paru dni, jak przeglądam listę domen wygasających "wczoraj" - pojawiają się domeny równiez sprzed 3 dni? Utrudnia to bardzo przeglądanie list..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy tylko u mnie Dropped sie wykrzacza ?

Warning: fopen(dump/stat-day.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /var/home/svn/production/index.php on line 17

 

Warning: fgets(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/home/svn/production/index.php on line 18

 

Warning: fgets(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/home/svn/production/index.php on line 19

 

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/home/svn/production/index.php on line 24

 

Warning: fopen(dump/stat-pr.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /var/home/svn/production/index.php on line 28

 

Warning: fgets(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/home/svn/production/index.php on line 29

 

Warning: fgets(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/home/svn/production/index.php on line 30

 

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/home/svn/production/index.php on line 35

 

Warning: fopen(dump/stat-len.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /var/home/svn/production/index.php on line 39

 

Warning: fgets(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/home/svn/production/index.php on line 40

 

Warning: fgets(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/home/svn/production/index.php on line 41

 

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/home/svn/production/index.php on line 46

 

Warning: fopen(dump/stat-page.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /var/home/svn/production/index.php on line 50

 

Warning: fgets(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/home/svn/production/index.php on line 51

 

Warning: fgets(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/home/svn/production/index.php on line 52

 

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/home/svn/production/index.php on line 57

 

Warning: fopen(dump/stat-alexa.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /var/home/svn/production/index.php on line 59

 

Warning: fgets(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/home/svn/production/index.php on line 60

 

Warning: fgets(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/home/svn/production/index.php on line 61

 

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/home/svn/production/index.php on line 66

Share this post


Link to post
Share on other sites

Błąd trwał dokładnie 15 sekund i związany był z pracami przenoszenia serwisu na nowe środowisko. Ale jak widać nawet w 15 sekund ktoś wchodzi na stronę :)

 

Wszystkie brakujące faktury i potwierdzenia wpłat zostaną dzisiaj wygenerowane. Działanie listy domen poprawione. Przepraszam za kilka błędów wynikłych z przeniesienia serwisu, myślę że już wszystko zostało dopięte na ostatni guzik :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Błąd trwał dokładnie 15 sekund i związany był z pracami przenoszenia serwisu na nowe środowisko. Ale jak widać nawet w 15 sekund ktoś wchodzi na stronę :)

Wchodzi swoją drogą, ale od razu idzie na di sobie ponarzekać zamiast odświeżyć to inna sprawa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponarzekac ? Człowieku o czym Ty mowisz - odswiezylem kilka razy i co ? Myslalem ze to jakis grubszy blad bo nawet sie zalogowac nie mogłem to napisalem na forum - w czym Ty widzisz problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×