Jump to content
kilofek

Caly czas w CNBC biznes program poswiecony domena !

Recommended Posts

Dzis najpozniej jutro bedzie pewnie na http://www.tvncnbc.pl/.

I z pewnoscia w telewizorze nie raz powtorza :P

 

@Kilofek: Warte obejrzenia? Ktos z domenowej "elyty" sie pojawil? :P

 

 

Grzesiek

 

mysle ze nie koniec tej dyskusji dzisiaj ze jak zaczeli gadac to beda jeszcze tak mi sie wydaje ale nie mam pewnosci !

Ja tez przypadkiem zauwazylem i dalem na forum .Z gosci widzialem Endru z NASK i tyle ktory mowil o tym ze domene mozna oplacic na 10 lat i nastepnego dnia na nastepne 10 itd ;) Kobieta ktora byla rowniez gosciem mowila cos w stylu " ze jak sie przelapuje domeny to trzeba sie liczyc z tym ze nalezy udowodnic przed arbitrazem ze ma sie prawo do rejestracji takiej domeny czyli np znak towarowy czy nazwa firmy, nazwisko :P).Nie wspomniala pani o tym co z domenami generycznymi :P Tez widzialem jakies 3 mi tego programu i nie bede go ocenial .Jedna wazne ze sie mowi ale ten fragmen ktory ogladalem odebralem niestety znow w nastawieniu ze lapanie domen to cwaniactwo ;) Ale mowie moze jestem juz tak nastawiony

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jesteś źłe nastawiony kilofek, nie wiem co w tym jest ale u pań zwłaszcza można odczuć negatywne nastawienie do dropcatchingu. Z socjologicznego punktu widzenia jest to uwarunkowane jak myślę tym, że kobiety pozbawione są woli walki i konkurencji, najchętniej obdarzyłyby dobrami tego świata wszystkich po równo, a jak się nie da to domena powinna należeć do tego, kto udowodni, że najbardziej jej potrzebuje. Walka o domenę? A fe! :P

Tak więc najlepiej piszmy eseje i malujmy obrazki ze szczęśliwymi buźkami, jakie będziemy mieli po otrzymaniu danej domeny. :P A jak ktoś nie ma talentu to niech w inny sposób udowodni, że potrzebuje domeny, a nie tak na handel cwaniaki! ;)

 

PS

"domenom"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Endru z NASK i tyle ktory mowil o tym ze domene mozna oplacic na 10 lat i nastepnego dnia na nastepne 10 itd :P

 

Czy aby na pewno mówił o domenach .pl? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No jest to mozliwe (oczywista po zdjeciu pewnych ograniczen)...

 

Faktem jest jednak, że te ograniczenia istnieją i NASK broni się przed ich zdejmowaniem, więc nie rozumiem po co takie gadanie... chyba że „idzie nowe”...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Faktem jest jednak, że te ograniczenia istnieją i NASK broni się przed ich zdejmowaniem, więc nie rozumiem po co takie gadanie... chyba że „idzie nowe”...

 

Nie mam pojecia czy sie przed tym broni, czy tez nie. Pisze jedynie, ze jest to mozliwe. Jak wiadomo - to kwestia parametrow. I wlasnie po to takie gadanie.

 

 

Pozdrawiam,

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy aby na pewno mówił o domenach .pl? ;)

 

Slyszalem co mowil w telewizorze :P i tez z poczatku bylem w szoku ale to rozumiem jest juz antycypacja w system prepeidowy w ktorym na 300% bedzie to mozliwe .Przynajmiej ja rozmawialem z Endru w trakcie spotkaniu na Foksal na pocztky roku i w rozmowie potwierdzil mozliwosc takiego dzialania .

Zreszta mysle ze bedzie powtorka gdzies tego programu z dzis i kazdy bedzie sie mogl przekonac, ze nie mialem zwidow i omamow sluchowych :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Slyszalem co mowil w telewizorze ;) i tez z poczatku bylem w szoku ale to rozumiem jest juz antycypacja w system prepeidowy w ktorym na 300% bedzie to mozliwe.

Jest zapewne tak jak mówisz - kiedy wejdzie system prepaidowy i środki będą na bieżąco ściągane z konta partnera, to będzie pewnie można i na 100 lat domenę przedłużyć :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie wiem co w tym jest ale u pań zwłaszcza można odczuć negatywne nastawienie do dropcatchingu.

Moja Agnieszka jest nastawiona bardzo pozytywnie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojawiło się na http://www.tvncnbc.pl (trzeba wybrać tab "WSZYSTKO")

....ale trzeba mieć konto i zapłacić SMSem że by oglądać.

 

Chciałem zripować żeby każdy mógłzobaczyć ale niestety akceptują tylko SMSy z Polski.

Więc sam się nei mogedostać.

 

Huczna nazwa tvnCNBC ale system jak w krajach 3ciego świata

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma ktoś nagranie?

 

SMS kosztuje coś koło 4zł tylko wcześniej trzeba się jeszcze zarejestrować.

Fajny program tylko wg mnie za dużo w nim o odzyskiwaniu domen i arbitrażu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
SMS kosztuje coś koło 4zł tylko wcześniej trzeba się jeszcze zarejestrować.

Fajny program tylko wg mnie za dużo w nim o odzyskiwaniu domen i arbitrażu :)

 

Miałem nadzieję że ktoś nagra, bo raz że kanał live mi nie działa (mam tylko biały ekran), więc podejrzewam że klipy też mogą n ie działać, a dwa że przy tym akurat komputerze nie mam głośniczków i zrzuciłbym to sobie na dvd. No ale może ktoś opowie w takim razie. ;-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałem nadzieję że ktoś nagra, bo raz że kanał live mi nie działa (mam tylko biały ekran), więc podejrzewam że klipy też mogą n ie działać, a dwa że przy tym akurat komputerze nie mam głośniczków i zrzuciłbym to sobie na dvd. No ale może ktoś opowie w takim razie. ;-P

 

Ja nie bardzo wiedzialem jak mam to nagrać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nie bardzo wiedzialem jak mam to nagrać :)

 

Najłatwiej to użyć Camtasia i zrobić screen recording (tylko tą część co potrzeba) do AVI / Divx / FV

a potem zrobić upload do photobucket lub podobnego serwisu.

 

Jak TMI sobie nie poradzi to ja mogęto zrobić jak mi ktoś poda na PW hasło dostępu.

 

 

BTW...widzę że pojawiły się 2 osobne videa:

1. Domaining czyli.....

2. Sprzedaż Domen Internetowych

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites

TMI ...złączyłem oba w jeden i uploaduje na YT

zaraz podam linki

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×