Jump to content
domenator

zabawne komentarze do "ofert"

Recommended Posts

W dzisiejszych czasach ludzie traktują swoje imię i nazwisko na równi ze ścierką do podłogi.

Trochę a propos tego stwierdzenia, wiadomość podpisana imieniem i nazwiskiem, z dodatkiem nr telefonu:

"Szukam przygody i dobrej zabawy ;

I dużo sexu"

To przyszło z formularza kontaktowego Premium, domena żądza*pl <_<

Po imieniu i nazwisku oraz IP szybko zidentyfikowałem adresatkę nadawczynię <_< na golden line i FB <_<

Oczywiście jako człowiek szczęśliwie żonaty nie zagłębiałem się bardziej w temat <_<

Edited by TLDs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe co lekka negocjacja oznacza?? Może że chce dać 150 aaaaaaaa może i nawet mniej :P

 

Mi się wydaje, że chodzi o to, żeby networker coś jeszcze ponegocjował tę cenę 150 zł. :P

 

Tzn. zaproponował 100 lub 50 zł za te stoły bilardowe. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę a propos tego stwierdzenia, wiadomość podpisana imieniem i nazwiskiem, z dodatkiem nr telefonu:

"Szukam przygody i dobrej zabawy ;

I dużo sexu"

To przyszło z formularza kontaktowego Premium, domena żądza*pl <_<

Po imieniu i nazwisku oraz IP szybko zidentyfikowałem adresatkę na golden line i FB <_<

Oczywiście jako człowiek szczęśliwie żonaty nie zagłębiałem się bardziej w temat <_<

:D

To w końcu kobieta czy facet? "adresatkę", "żonaty" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D

To w końcu kobieta czy facet? "adresatkę", "żonaty" ;)

 

Z formularza to było tylko to co w cudzysłowiu:

Szukam przygody i dobrej zabawy ;

I dużo sexu

 

A reszta pod spodem to komentarz na ten temat od @TLDs. :D

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

TLDs daj namiary na nią na PW, mam dla niej idealnego kandydata :P

Proszę bardzo:

Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Chciałabym się dowiedzieć w jakich godzinach macie Państwo otwarte w dniu jutrzejszym.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

A Wy w jakich godzinach macie otwarte sajty? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Dzisiaj mi ktoś napisał propozycję cenową w kwocie 10000 złotych oraz do tego wiadomość "gdzie sa moje pieniadze z wyplaty dziady".

 

A już się cieszyłem... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj mi ktoś napisał propozycję cenową w kwocie 10000 złotych oraz do tego wiadomość "gdzie sa moje pieniadze z wyplaty dziady".

 

A już się cieszyłem... ;)

 

Nie martw się to pewnie jakaś stara wiadomość do AM była :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem ofertę 50 zł na fantazje.pl co skomentowałem pisząc oferentowi, że ma bujną wyobraźnię. ;-) Nazajutrz oferta 100 zł komentarzem:

Tak, wyobraźnię mam bujną, dlatego właśnie nazwa "fantazje.pl" mnie zainteresowała... Mogę podwoić swoją ofertę, gdyż na stronie mam zamiar założyć jedynie bloga a nazwa nie jest dla mnie taka ważna, gdyż znalazłem inne, które są wolne a ta jedynie być może trochę lepiej by pasowała (subiektywne odczucie). Za kwotę, którą Pan zaproponował można zlecić stworzenie dobrej nazwy wraz z projektem loga, haseł itp. dla strony firmowej. więc z pewnością jest to cena zbyt wygórowana jak na sam adres. Gdybym chciał zainwestować 20000 w tą stroną to z pewnością bym nie negocjował zajętych domen, tylko zlecił przygotowanie marki specjalistom.

 

Innymi słowy: lepiej wywalić kasę na radosną twórczość tzw. agencji kreatywnej, niż wydać na porządną domenę. :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasyka: nie każda nazwa musi być dla każdego. Fantazje.pl nigdy nie będzie dla budki z watą cukrową chocby nie wiem co, no chyba, że jakiś biznesmen będzie miał taką fantazję.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie komentarze rzucają zazwyczaj klienci frustraci, którzy tak naprawdę nie mają raczej koncepcji na inną nazwę. Dlatego należy się połączyć z klientem w głębokim bólu, odpowiedź ograniczyć do minimum, tzn. serdecznie pozdrowić i życzyć sukcesów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Innymi słowy: lepiej wywalić kasę na radosną twórczość tzw. agencji kreatywnej, niż wydać na porządną domenę. :wacko:

 

Tam jest zdanie klucz, "gdybym miał 20k..." (ale że nie znam się czym jest domena i co to jest marka, to mieć nie będę ). Także pb spokojnie, agencja kreatywna na pewno tych 20k nie zarobi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tam jest zdanie klucz, "gdybym miał 20k..." (ale że nie znam się czym jest domena i co to jest marka, to mieć nie będę ). Także pb spokojnie, agencja kreatywna na pewno tych 20k nie zarobi :)

 

;-) Gdybym miał 20k, tobym pojechał w podróż dookoła świata, a po powrocie zarejstrował coś z palca. ;-)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

;-) Gdybym miał 20k, tobym pojechał w podróż dookoła świata, a po powrocie zarejstrował coś z palca. ;-)

 

Hasło tygodnia jak dla mnie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

;-) Gdybym miał 20k, tobym pojechał w podróż dookoła świata, a po powrocie zarejstrował coś z palca. ;-)

bioenergia.pl 15 000

Jesteś o krok od spełnienia marzenia :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopisek do oferty 200 zł za domenę reklama24.pl:

 

oferta ważna 3 dni

 

Oczywiście ofertę natychmiast unieważniłem. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopisek do oferty 200 zł za domenę reklama24.pl:

 

oferta ważna 3 dni

 

 

Oczywiście ofertę natychmiast unieważniłem. ;-)

 

Zapewniam, że to nie ja, mimo iż taki termin jest moim ulubionym, to preferuję wyrażać go w godzinach, tak dla podniesienia napięcia... ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomość z formularza kontaktowego:

Witam,

proszę podać swoją cenę - mam nadzieję, że nie zedrze Pan ze mnie - może jakaś promocja?

pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komentarz przez formularz na jednej z ostatnio przechwyconych domen"

 

I co, spodobała się domena ZŁODZIEJE ? !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, krzyknę następnym razem w markecie : I co, spodobał się ten kurczak z rożna, złodzieje? - do kogoś, kto mi podkupi ostatnego kurczaczka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, krzyknę następnym razem w markecie : I co, spodobał się ten kurczak z rożna, złodzieje? - do kogoś, kto mi podkupi ostatnego kurczaczka.

Biorąc pod uwagę DNA martwego kurczaka też jest unikatowy, tak jak nie ma dwóch identycznych nazw w domenie tak nie ma identycznych kurczaków.

Racja po Twojej stronie :)

 

@zobaco - ładnie Ci napisał z tą promocją.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może kilka cytatów z pewnej "nieudanej" transakcji.

Po przechwyceniu otrzymałem mail od poprzedniego właściciela - międzynarodowej korporacji zajmującej się "Outsourcingiem księgowym" w sprawie, cytuje "Bardzo proszę o kontakt abyśmy porozumieli się odnośnie odzyskania tej domeny." Po wysłaniu swojej skromnej oferty (kwota była naprawdę niska) otrzymałem już odpowiedź w innym tonie "To nie jest zbieg okoliczności, że domena została podkupiona i że podał Pan kwotę odkupienia." a po moim ostatnim mailu próbującym wytłumaczyć sytuację od strony technicznej, czyli dlaczego posiadany adres spadł i kto był temu winien (nawiasem mówiąc najprawdopodobniej była to osoba z którą korespondowałem) "Mój zarząd nie wyraził chęci negocjowania w tej sprawie. Ewidentnie było to działanie z chęci nieuczciwego zysku więc została wykupione inna domena. Adresem nie jesteśmy już zainteresowani."

I na tym kontakt się zakończył, chociaż ja nie rozumiem zupełnie dlaczego - na domenę próbowali dostać się byli klienci, dostawałem także zapytania gdzie przesyłać w takim razie dokumenty... Ciężka sprawa z tymi domenami, bo ww. firma pomimo upływu miesięcy do tej pory nie nabyła żadnego adresu zostawiając własnych klientów kompletnie zdezorientowanych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×