Jump to content
domenator

zabawne komentarze do "ofert"

Recommended Posts

Ktoś się namęczył, więc postanowiłem się podzielić..

 

Witam

 

Ile sobie Państwo życzą za domenę Zmysłowe.pl?

Zanim zaczniecie Państwo operować tłustymi sumami, pragnę poinformować, że jestem biednym studentem utrzymującym się babcinej renty a domena jest mi potrzebna do realizacji moich chorych fantazji erotycznych. Będzie to projekt non-profit z którego ewentualny mini dochód przeznaczony będzie na zalesianie Nowej Huty i leczenie grzybicy u pingwinów żółtookich (Megadyptes antipodes).

Apeluję o rozsądek i empatię. Niechaj bogowie natchną Was pozytywną energią abym na widok proponowanej ceny nie dostał ataku astmy.

 

Dziękuję i pozdrawiam

Waldek

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

 

Ile sobie Państwo życzą za domenę Zmysłowe.pl?

Zanim zaczniecie Państwo operować tłustymi sumami, pragnę poinformować, że jestem biednym studentem utrzymującym się babcinej renty a domena jest mi potrzebna do realizacji moich chorych fantazji erotycznych. Będzie to projekt non-profit z którego ewentualny mini dochód przeznaczony będzie na zalesianie Nowej Huty i leczenie grzybicy u pingwinów żółtookich (Megadyptes antipodes).

Apeluję o rozsądek i empatię. Niechaj bogowie natchną Was pozytywną energią abym na widok proponowanej ceny nie dostał ataku astmy.

 

Dziękuję i pozdrawiam

Waldek

 

Podoba mi się ten tekst. Fajnie Cie próbował klient podejść ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ktoś się namęczył, więc postanowiłem się podzielić..

 

zalesianie Nowej Huty i leczenie grzybicy u pingwinów żółtookich (Megadyptes antipodes)

 

DD

 

"Miszcz" ;);)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla mnie to żałosny tekst. Nie wzbudza mego uśmiechu.

kazdy taki tekst ma w sobie cos żałosnego, tak jak ten do mnie:

 

Wiadomość od kupującego:

chyba cie pojebało

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
mam problem, bardzo przetłuszcza mi się skóra głowy, a moje włosy są bardzo suche. Ile kosztuje wizyta i kiedy mogę się umówić? Proszę o szybką odpowiedź.

 

Nie mogę Pani pomóc. Jestem domeniarzem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mogę Pani pomóc. Jestem domeniarzem.

Możesz możesz bo od domeniarstwa to się łysieje nawet z upływem czasu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Możesz możesz bo od domeniarstwa to się łysieje nawet z upływem czasu ;)

 

Akurat mi to wyjątkowo nie grozi ;)

 

Odpisałem grzecznie że Pani się pomyliła.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witaj, użytkowniku!

 

Wiadomość wysłana za pomocą formularza kontaktowego premium.pl dotycząca domeny XXXXXXXXXme.pl:

Imię i nazwisko / Login w premium.pl: Konrad WXXXX

Adres IP wysyłającego: XX.XXX.XXX.XX

E-mail: XXXXXXX@hotmail.com

Telefon:

 

prosze o kontakt w sprawie niewywiazania sie z prezentu zakupionego u Państwa w 2010r. (jazda porshe) przez moja żonę Annę TXXXXX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomość wysłana za pomocą formularza kontaktowego premium.pl dotycząca domeny lopatologia.pl:

Imię i nazwisko / Login w premium.pl: Pxxxxxxx Gxxxxxxxx

Adres IP wysyłającego: XXX.XXX.XXX.XXX

E-mail: xxxxxxxxxx@wp.pl

Telefon: +48.XXXXXXXXX

 

Proszę o wytłumaczenie logarytmów.

 

 

--

Wiadomość wysłana zgodnie z regulaminem premium.pl oraz za Twoją zgodą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po mojej kontrofercie:

 

Przykro mi szef nie jest zainteresowany taka oferta i tylko sie zdenerwowal tym

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena auto-trader.gr

Oferta EUR 100000

Nazwisko Ana A*******

E-mail: **********@hotmail.com

Telefon: ***********

IP: 84.91.***.***

Uwagi: good night;

I don´t know if i send a mensage before,but i´m looking for 500 new cars for a client to buy.

This is not a joke so i would like to know if you have new cars, if you don´t have could you please send me a mail with some car deals that sell new cars because i´m trying to find in Greece and most of the car dealer mails don´t exist any more!

My client choose Greece to buy 500 cars because of the low prices,so it will be a very good business for both!

 

Nie ma ktoś znajomego dealera samochodów w Grecji? Jest okazja na niezły zarobek :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma ktoś znajomego dealera samochodów w Grecji? Jest okazja na niezły zarobek :-)

Po dostawie trzeba jednak liczyć się z informacją: przykro mi ale Grecja właśnie ogłosiła upadłość a my wraz z nią :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety aż takiej kwoty nie mogę za to zapłacić.

Nie, nie chodzi o milion piećset tylko (a może aż) o 200 zł. Nie jest to zabawny komentarz, ale to apropo tych obecnych żniw domenowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taka ciekawostka przed dzisiejszym meczem naszej kadry orłów Smudy:

 

Dzien dobry.Szukam kontaktu z panem Franciszkiem Smudom,gdyz takie kontuzje

świeże jakie odnoszą zawodnicy podczas meczów czy treningów jestem w

stanie usunąć całkowicie lub w duzej częsći w ciągu dwóch trzech

godzin.Nie jestem zadnym naciągaczem o ile byłoby to możliwe mógłbym

spróbowac bezinteresownie.Pomagam bardzo duzo ludziom w swojej

okolicy.Proszę o odpowiedz pod moim nr tel xxx xxx xxx

 

Zatem gdyby ktoś miał bliższy kontakt z Panem Franciszkiem Smudą to proszę o wiadomość, przekażę telefon do fachmistrza, coby nasza eskadra dziś nie zawiodła oczekiwań :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taka ciekawostka przed dzisiejszym meczem naszej kadry orłów Smudy:

 

 

 

Zatem gdyby ktoś miał bliższy kontakt z Panem Franciszkiem Smudą to proszę o wiadomość, przekażę telefon do fachmistrza, coby nasza eskadra dziś nie zawiodła oczekiwań :)

 

Ciekawe, czy problem kontuzji usuwa za pomocą rąk, które leczą, czy też po prostu zwyczajnie za pomocą siekiery.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie, nie chodzi o milion piećset tylko (a może aż) o 200 zł. Nie jest to zabawny komentarz, ale to apropo tych obecnych żniw domenowych.

Klienci, którzy od czasu do czasu składają zapytania o moje domeny, też niestety nie są w stanie przebrnąć kwot powyżej 250 zł :)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taka ciekawostka przed dzisiejszym meczem naszej kadry orłów Smudy:

 

 

 

Zatem gdyby ktoś miał bliższy kontakt z Panem Franciszkiem Smudą to proszę o wiadomość, przekażę telefon do fachmistrza, coby nasza eskadra dziś nie zawiodła oczekiwań :)

Franciszkiem Smudom..nie przepisuj z błędami ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Klienci, którzy od czasu do czasu składają zapytania o moje domeny, też niestety nie są w stanie przebrnąć kwot powyżej 250 zł :)

 

Sebastian

alpine5

Ja zauważyłem, że jesli pisza firmy, to standardem jest zaczynanie od PIŃCET złotych. No tak, na "odwal się". Zaproponowałem 10 razy więcej firmie organizującej targi. Tyle wydają na promocję, a ludzie wciąż wchodzili na moją domenę "z palca" myśląc pewnie , że znajdą oficjalną stornę eventu. A oni ciągle swoje,l że 500 to max. (i to nie pierwsza taka firma). 3 razy podjęte przez firmę negocjacje (2 x facet od marketingu, raz jakaś paniusia, oczywiście wszystko z adresów na @gazeta.pl) skończyły się sprzedażą domeny innej firmie, która kliknęła KupTeraz bez pytania za 4 razy PIŃCET.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja zauważyłem, że jesli pisza firmy, to standardem jest zaczynanie od PIŃCET złotych. No tak, na "odwal się". Zaproponowałem 10 razy więcej firmie organizującej targi. Tyle wydają na promocję, a ludzie wciąż wchodzili na moją domenę "z palca" myśląc pewnie , że znajdą oficjalną stornę eventu. A oni ciągle swoje,l że 500 to max. (i to nie pierwsza taka firma). 3 razy podjęte przez firmę negocjacje (2 x facet od marketingu, raz jakaś paniusia, oczywiście wszystko z adresów na @gazeta.pl) skończyły się sprzedażą domeny innej firmie, która kliknęła KupTeraz bez pytania za 4 razy PIŃCET.

 

Czy dobrze rozumie, że miałeś ją wystawioną z ceną KT = 2k, a proponowałeś tej firmie 5k?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odp: Wiadomość dotycząca domeny siodlarnia.com.pl

Witam!!!

Cztery tygodnie temu zamówiłam termo oficerki POLO nr 40150 cena 229 zł.

Przelewu dokonałam w tym samym dniu co zakup.

Do dzisiaj nie otrzymałam towaru. Pisałam już dwa razy, dzwoniłam - niestety bez odzewu. Proszę o jakieś wyjaśnienie lub zwrot pieniędzy.

Pozdrawiam - Iwona

 

poinformowałem Panią Iwonkę uprzejmie, iż adres internetowy www.siodlarnia.com.pl jest na sprzedaż i poprzedni abonent nie opłacił przedłużenia domeny. :)

 

Swoją drogą po miesiącu od przelewu taki stonowany mail... Tylko trzy wykrzykniki przy "witam". Szacunek dla tej pani za wstrzemięźliwość... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×