Jump to content
domenator

zabawne komentarze do "ofert"

Recommended Posts

ngn*pl

 

Pisownia oryginalna:

Nadawca wiadomości: huj ciwdupe

Treść wiadomości: wykup więcej domen cipo i tak nikt ich nie kupi szaraku

 

Pozdrawiam,

Zając Sz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ngn*pl

 

Pisownia oryginalna:

 

 

Pozdrawiam,

Zając Sz.

Naiwniak myślał ,że wolną trzyliterówkę zarejestruje w 2011 roku :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena: diss.pl

 

Kocham Ryśka Peje

 

 

Tedunio

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

"tanio wykopie ziemniaki jesli ma pan pole zapraszam od hektara w gore znizki !!!"

 

Oferta przy domenie money.eu :(

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
"tanio wykopie ziemniaki jesli ma pan pole zapraszam od hektara w gore znizki !!!"

 

Oferta przy domenie money.eu :(

 

DD

Przed wykopkami warto zrobić szeroko zakrojoną akcję marketingową :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
MOGE DAC CI 500 ZL I WOLALBYM SIE NIE POWTARZAC

 

chyba bede musial sie spotkac z toba osobiscie !!!!!!!!!

 

 

Szanowny Panie Necik!

 

Przebrnąłem przez 79 stron tego tematu by się dowiedzieć czy ten klient się z Panem spotkał i zapłacił Panu oferowane 500 zł A TU NIC!

 

To już w "Modzie na Sukces" akcja toczy się szybciej! :(

 

Chciałbym poznać zakończenie tej historii i wolałbym się nie powtarzać! :)

 

Pozdrawiam serdecznie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna ze standardowych odpowiedzi, która często się przewija w podobnych odmianach.

 

Nieźle, kupiłeś za 10 a sprzedajesz za 1500 zł

 

Nie dzięki.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedna ze standardowych odpowiedzi, która często się przewija w podobnych odmianach.

 

Nieźle, kupiłeś za 10 a sprzedajesz za 1500 zł

 

Nie dzięki.

 

DD

 

Tak tanio też sprzedajesz? ;)

Pewnie jakiś IDN ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedna ze standardowych odpowiedzi, która często się przewija w podobnych odmianach.

Fakt, ale czy to oznacza, że stać ich na nią i byliby gotowi wydać podobne pieniądze gdyby rejestracja kosztowała również przykładowe 1500 zł ?

Nie kupują z przekory by nie dać komuś zarobić nawet jeśli jest to ten adres, o którym marzyli ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fakt, ale czy to oznacza, że stać ich na nią i byliby gotowi wydać podobne pieniądze gdyby rejestracja kosztowała również przykładowe 1500 zł ?

Nie kupują z przekory by nie dać komuś zarobić nawet jeśli jest to ten adres, o którym marzyli ?

Mysle ze masz racje.

Boli ich to ze ktos ma zarobic tak latwo. Tyle ze to z boku moze tak wygladac "latwo" i gladko.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Największą jednak zmorą są Ci, którzy dzięki dotacjom unijnym otworzyli swoje "pseudo-firmy" i tak samo szybko jak się na rynku pojawili tak samo szybko z niego znikną. Większość z nich nie potrafi sklecić jednego sensownego zdania w języku polskim i słownictwo jakim operują nadaje się pod budkę z piwem, a nie do prowadzenia poważnej działalności. Nie mówię tu oczywiście o wszystkich, ale poznałem już kilka takich przypadków i stąd moje spostrzeżenia.

 

Masz dowód na to, że ktoś wyłudza dotacje?

 

Zgłoś to do ABW , albo na Policję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam!

 

Jaka byłaby cena wyprania dywanu o wielkości niecałego metra kwadratowego?

Ile to trwa? Jeśli jestem z Warszawy to czy płacę koszty przesyłki, ile? Czy dowożę i odbieram sam?

pozdrawiam

 

To chyba miało trafić do CzyszczenieDywanow.pl albo CzyszczenieWykladzin.pl.

Nie wpadłbym na to by komuś taki mini dywanik do prania wysyłać. Koszty przesyłki byłyby chyba wyższe niż koszt samego prania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

z formularza domena vino.pl -

 

"Dotyczy napełniania klimatyzacji zkuponem groupon.Chciałam dokonać rezerwacji."

 

Rozumiem gruponowy szał ale?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otrzymałem dziś ciekawego maila. Wygląda na to ze domena nk.pl została przekierowana na moją domenę :)

 

Dotyczy ona domeny: xxxxxxx.pl

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

Nadawca wiadomości:

Kxxxx Bxxxx, xxxxxxx@wp.pl

 

Treść wiadomości:

Czemu nie działa nk . Gdy wpisuje nk.pl wyświetla mi się pana strona .

Czemu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witaj, użytkowniku promedica!

 

Wiadomość wysłana za pomocą formularza kontaktowego premium.pl dotycząca domeny meblestylowe.info.pl:

Treść:

Mam do sprzedania dwie piękne jadalnie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiadomość wysłana za pomocą formularza kontaktowego premium.pl dotycząca domeny pomoctechniczna.pl:

Imię i nazwisko / Login w premium.pl: adrian XXXXX

E-mail: marcinXXXXXX@interia.pl

Telefon:

IP: XX.XXX.XX.XX

 

Treść:

w kozakach 2 demo gdy whodze do gry poprzez uruchom adm wystempuje mi błond 1275 co zrobić

zachowano oryginalną pisownię :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odpisz i zapytaj się czy próbował w innym obuwiu.

:)

Tu chyba chodzi o grę Kozacy 2.

 

Chyba lepiej mu odpisać żeby wziął korki z polskiego :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

info od "klienta"

Szanowni Państwo jestem zainteresowany zakupem domeny manuskrypt.pl.

Trochę brakuje mi czasu na śledzenie aukcji. Dlatego składam zapytanie, czy istnieje możliwość zakupu poza aukcją? Jeżeli tak, to, w jakiej cenie?

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

zapytałem z ciekawości ile proponuje bo i tak zamierzam sprawdzić jak manuskrypt.pl wyceni rynek na aukcji

złożył ofertę na chyba 90 zł, odpowiedziałem, że nieco mnie śmieszy propozycja - tym bardziej że próbował wybadać też z innego maila cenę.

 

odpowiedź :

 

Witam,

 

Jeżeli uważa Pan, że moja oferta Pana śmieszy to faktycznie nie mamy o czym rozmawiać.

Domena manuskrypt.pl nie jest warta nawet 50 zł i doskonale Pan zdaje sobie z tego sprawę.

Zwłaszcza sprawdzając "pozycję" tejże domeny.

 

I w tym momencie to Pan się "ośmiesza".

Życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie,

 

drugie zapytanie : na smaksukcesu.pl

 

Witam serdecznie,

 

chciałbym dokonać zakupu domeny. Cena 50 zł.

 

mail z agencji "kreatywnej"

Edited by whiskyananas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli wprost odpisałeś gościowi, że cena Ciebie śmieszy to jesteś burak i tyle, szacunek do klienta to podstawa, nieważne, czy Ci zaproponuje 5zł, czy 5000.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli wprost odpisałeś gościowi, że cena Ciebie śmieszy to jesteś burak i tyle, szacunek do klienta to podstawa, nieważne, czy Ci zaproponuje 5zł, czy 5000.

 

Panie Szlachetny, a jeżeli klient zaproponuje " albo 5 zł albo nażryj się tą domeną" a ja mu odpiszę, że mnie śmieszy ta oferta to jestem burak ?

a jak będzie próbował nieudolnie "kupić " domenę z kilku różnych adresów mailowych - to mnie dopiero śmieszy- a ja mu odpiszę, żeby nie kombinował to też jestem burak ?

uwierz mi , że na kulturalne oferty bez kombinacji odpowiadam z dużym szacunkiem do potencjalnego klienta

Edited by whiskyananas

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym co wkleiłeś nie ma ani słowa, żeby się do Ciebie w jakikolwiek lekceważący sposób odezwał, więc się wypowiadam na temat tego co tutaj wklejasz. Jeśli ktoś próbuje pytać z różnych emaili, to lepiej olać, niż kontynuować - bo po co. Na forum optymalizacji najlepiej widać jak żałośnie wychodzą firmy, które wdają się w pyskówkę z obrażonymi klientami, normalnie aż ma się odczucie, że kupuje się hosting u 15 latka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W tym co wkleiłeś nie ma ani słowa, żeby się do Ciebie w jakikolwiek lekceważący sposób odezwał, więc się wypowiadam na temat tego co tutaj wklejasz. Jeśli ktoś próbuje pytać z różnych emaili, to lepiej olać, niż kontynuować - bo po co. Na forum optymalizacji najlepiej widać jak żałośnie wychodzą firmy, które wdają się w pyskówkę z obrażonymi klientami, normalnie aż ma się odczucie, że kupuje się hosting u 15 latka.

 

- na oferty staram się zawsze odpowiadać, z ciekawości jaką to odpowiedź dostanę na moją ofertę

 

- na początku przygody z domenami i obrażalskimi klientami, denerwowałem się, potem mnie to irytowało ( teksty w stylu : " oddaj moją domenę, złodzieju " ), teraz mnie to śmieszy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chcę się wtrącać między wódkę, a zakąskę, ale szacunek to podstawa, trochę przegięcie wyskoczyć do oferenta z tekstem , że on lub jego oferta jest śmieszna. W życiu bym tak nie napisał do potencjalnego Klienta, nawet jakbym był pewien, że biznesu nie ubijemy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×