Jump to content
domenator

zabawne komentarze do "ofert"

Recommended Posts

email z ND ucieszyłem sie że ktos sie zaiteresował domeną a tu:

 

 

 

 

Jak można dokonać spisu w Spisie Powszechnym za pośrednictwem internetu, kiedy nie można pobrać formularza? Czy kliknięcie w odpowiednie miejsce nie wystarczy, czy trzeba robić jakieś czary-mary?

Share this post


Link to post
Share on other sites

świeżynka :)

 

pustystadion.pl

 

Ofertowana cena: 2012 Euro

 

Oferta ważna do jutra do 6 rano, potem zgłoszą się po domenę faceci w czerni

Donald Tusk

 

O autorstwo podejrzewam znajomego, któremu 1 kwietnia złożyłem "ofertę" zakupu domeny NazwaFirmy.pl za niskie XX XXX

Nie spojrzał w kalendarz i już planował zakupy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
świeżynka :)

 

 

 

O autorstwo podejrzewam znajomego, któremu 1 kwietnia złożyłem "ofertę" zakupu domeny NazwaFirmy.pl za niskie XX XXX

Nie spojrzał w kalendarz i już planował zakupy ;)

 

Świetne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena w cenie 500 zł :

 

He he, jak już zobaczyłem cenę to wiedziałem że sam jesteś w desperacji i pewnie mieszkasz na wsi i nie masz na piwo,

Nie wyceniam wg własnego uznania tylko wiem ile kosztowała bo sam ją kupiłem w zeszłym roku, więc przestań tu walić ściemy że się na czymś znasz bo tak nie jest.

Jestem firmą i mogę wydać 500 o tak kiedy mi się to podoba, ale płacić jakiemuś zdesperowanemu biedakowi który myśli że wszystko może, to się grubo mylisz.

Siema boeuf

 

domena ciut droższa :

 

 

„Chyba jesteś chory taka cena ,kto Ci kupi za taka cenę .Ta domena smigała na ........................ to była moja strona internetowa ,zrezygnowałem z niej bo skończyłem z ta firmą chce mi sie śmiać jak wy jesteście chorzy liczycie że za darmoche na kogoś plecach bedziecie zarabiać .Chory kraj chorzy ludzie no ale cóż życze powodzenia .

Pozdrawiam”

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znajomy który zarejestrował z palca wg mnie wyjątkową :lol: dostał maila w którym "poprzedni właściciel" zażądał jej oddania za 20zł pod groźbą procesu.

Odpisał gościowi że skoro był poprzednim właścicielem to musi nazywać się Nask. Typ potwierdził :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znajomy który zarejestrował z palca wg mnie wyjątkową :lol: dostał maila w którym "poprzedni właściciel" zażądał jej oddania za 20zł pod groźbą procesu.

Odpisał gościowi że skoro był poprzednim właścicielem to musi nazywać się Nask. Typ potwierdził :)

Pewnie chciał zaoszczędzić na kosztach przedłużenia.Zapomniał jednak o tym ,że istnieje rynek wtórny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
He he, jak już zobaczyłem cenę to wiedziałem że sam jesteś w desperacji i pewnie mieszkasz na wsi i nie masz na piwo,

Nie wyceniam wg własnego uznania tylko wiem ile kosztowała bo sam ją kupiłem w zeszłym roku, więc przestań tu walić ściemy że się na czymś znasz bo tak nie jest.

estem firmą i mogę wydać 500 o tak kiedy mi się to podoba, ale płacić jakiemuś zdesperowanemu biedakowi który myśli że wszystko może, to się grubo mylisz.

Siema boeuf

 

Nie kazał sobie płacić za tą jakże wnikliwą psychoanalizę? :)

 

Nóż mi się w kieszeni jak przychodzi mi dyskutować z takimi domorosłymi przedsiębiorcami. Największą jednak zmorą są Ci, którzy dzięki dotacjom unijnym otworzyli swoje "pseudo-firmy" i tak samo szybko jak się na rynku pojawili tak samo szybko z niego znikną. Większość z nich nie potrafi sklecić jednego sensownego zdania w języku polskim i słownictwo jakim operują nadaje się pod budkę z piwem, a nie do prowadzenia poważnej działalności. Nie mówię tu oczywiście o wszystkich, ale poznałem już kilka takich przypadków i stąd moje spostrzeżenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nóż mi się w kieszeni jak przychodzi mi dyskutować z takimi domorosłymi przedsiębiorcami. Największą jednak zmorą są Ci, którzy dzięki dotacjom unijnym otworzyli swoje "pseudo-firmy" i tak samo szybko jak się na rynku pojawili tak samo szybko z niego znikną. Większość z nich nie potrafi sklecić jednego sensownego zdania w języku polskim i słownictwo jakim operują nadaje się pod budkę z piwem, a nie do prowadzenia poważnej działalności. Nie mówię tu oczywiście o wszystkich, ale poznałem już kilka takich przypadków i stąd moje spostrzeżenia.

Następny się znalazł ...

To już prawdziwa zmora.

Nóż mi się w kieszeni otwiera gdy czytam takie "sensowne" wypowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Następny się znalazł ...

To już prawdziwa zmora.

Nóż mi się w kieszeni otwiera gdy czytam takie "sensowne" wypowiedzi.

 

Piszę o tym czego doświadczyłem na własnej skórze. Cieszę się jeśli masz lepsze doświadczenia, albo tym bardziej jak sam prowadzisz biznes, na który otrzymałeś dotację. Wtedy jesteś zaprzeczeniem mojej tezy i chwała Ci za to. Jak napisałem nie każdy taki jest, ale spotkałem się z wieloma takimi przypadkami i wiele zapewne jeszcze takowych istnieje i zarówno sobie jak i Tobie życzę abyśmy spotykali na swojej drodze jak najmniej tego typu "biznesmenów".

 

Spotkałem się z przypadkami, w których pieniądze z takich dotacji były najzwyczajniej w świecie "przejadane", a po upływie roku taka "firma" znikała z rynku (niejednokrotnie aby znów pojawić się, ale też tylko na rok).

W ten sposób i przez ludzi z takim podejściem tracą Ci, którzy naprawdę chcą prowadzić własny biznes, ale z różnych względów nie stać ich na to, aby zainwestować własne środki. Ile byłoby więcej naprawdę dobrych firm i projektów gdyby nie takie podejście? Uważasz, że to jest uczciwe w stosunku do reszty społeczeństwa? Jeśli nie byłoby takich "przekrętów" to czy konieczne byłoby ciągłe zaostrzanie przepisów dotyczących wydatkowania takich środków?

 

Koniec OT

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie chciał zaoszczędzić na kosztach przedłużenia.Zapomniał jednak o tym ,że istnieje rynek wtórny.

 

Facet ściemniał ta domena raczej nigdy wcześniej nie była zarejestrowana a na pewno nie miał na niej strony firmowej bo jego firma ma z pół roku. A już żeby twierdzić ze jest NASK-iem to trzeba mieć IQ na poziomie temperatury w lodówce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena paple*pl

"Kocham Cię Klauduś ..Najbardziej na świecie ,naprawdę."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena: dancer.pl

 

Witam serdecznie organizuje panieński przyjaciółce 18 czerwca w Jarnotówku czy jest możliwość umowienia się z panem w ten dzień mój numer tel xxxxxxxxx prosze o kontakt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oj tam oj tam, ważne że jest trąba... :rolleyes:

 

Na upartego można jeszcze kły domalować. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imbecyl.pl

 

Z uwagi na poziom intelektu posiadamy wyłączne prawo do tej domeny, rządamy bezpłatne przekazanie (pisowania oryginalna) kodu authinfo na rzecz prezesa

 

PiS

 

Owszem uważam, iż jak najbardziej spełniają kryteria kwalifikujące do postawienia na tej domenie strony partii lecz obawiam się również roszczeń odnośnie praw do domeny ze strony partii matołów więc do czasu arbitrażu zatrzymam ją w swoim portfolio ;)

 

 

I jeszcze jedno z wczoraj dopiero teraz zauważyłem

 

Domena Salon-samochodowy.pl

Mail z adresu dealera VW

Jesteśmy zainteresowani zakupem domeny. Bardzo zależy nam na czasie, jesteśmy skłonni wyłożyć nawet 200zł czyli koszt rejestracji 8 nowych domen

 

Niestety ofertę chyba odrzucę bo obawiam się że jak będę miał kwotę nawet 200zł to ktoś może mnie porwać dla okupu ;)

Gdzie oni takie drogie domeny rejestrują?

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesteśmy skłonni wyłożyć nawet 200zł czyli koszt rejestracji 8 nowych domen

 

jak ja bym miał 200 zł to inaczej bym sobie zycie ułożył..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może komuś się przyda opinia Jasia w sprawie 'serwisów randkowych.

uwagi są moje takie że ściągasz kase poprzez sms a z randek jest gowno i bagno ty skor....nie ja wydałem tyle kasy a z randki gowno bo wstrzymójesz prywatny kontakt jesteś gnojem ktory liczy tylko na kase a ten portal to jest blef i to na forum trzeba podać ty zlodzieju

Share this post


Link to post
Share on other sites
domena paple*pl

"Kocham Cię Klauduś ..Najbardziej na świecie ,naprawdę."

 

To już przynajmniej wiadomo kto z tego forum prowadzi podwójne życie...to w jakich godzinach jesteś Klauduś a w jakich Seles?...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiadomość wysłana za pomocą formularza kontaktowego premium.pl dotycząca domeny boro.pl:

Imię i nazwisko / Login w premium.pl: XXXXXXXX boronczyk

E-mail: boronczyk.XXXXXXXXXXXXXXX@gmail.com

Telefon:

IP: XXXXXXXXX

 

Treść:

szukam sobowtora

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. mail od klienta z informacją, że miał domenę wcześniej, nie opłacił i teraz chce ją "odzyskać"

2. moja odpowiedź z podaniem ceny

3. odpowiedź klienta:

 

	dziekuje nie skorzystam! A swoja droga przez gapiostwo pracownika straciłem tą domeny po 8 latach! Mam nadzieję ,ze nikt jej od pana nie kupi! to taka klatwa he he!!!

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×