Jump to content
domenator

zabawne komentarze do "ofert"

Recommended Posts

Jest też opcja, że pomylili formularz kontaktowy abonenta domeny z kontaktem do supportu.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy powinienem ale... to coś "made my day" ;-)

 

Domena ocento.pl

 

Uwagi: Witam.

Jaka cena jest za domenę?.

Czy interesuje pana zamiana za inną domenę np: pedobear.pl lub inne które mogę podesłać?.

Share this post


Link to post
Share on other sites
wymieniaj ! pedobear.pl ciekawa domena, szczególnie z serwisem

Ostatnio mój account manager w prolinku kupił mi linki na tej stronie. Po interwencji chyba całkiem ich z systemu wyrzucili. Widać trzeba wymienić domenę na inną :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też bym wymienił...

 

Serio? :)

Ja nie widzę w niej nic atrakcyjnego... Ale jak widzicie w niej potencjał to kupcie ode mnie ocento.pl i się zamieńcie :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dotyczy domeny egratis.pl :

 

Uwagi: witam.

Chciałbym założyć firmę która by się nazywała egratis, jednak zauważyłem że domena jest zajęta, czy byłby Pan/i wstanie oddać mi tą domenę w zamian za bardziej elokwętną domenę o nazwie ..(wyciąłem nazwę bo działa tam strona)...? Jeżeli chodzi Panu/i o pieniądzach to myślę że za moją domenę zarobiłbyś więcej, a ja bym się cieszył gdybym mógł założyć firmę. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dotyczy domeny egratis.pl :

 

Uwagi: witam.

Chciałbym założyć firmę która by się nazywała egratis, jednak zauważyłem że domena jest zajęta, czy byłby Pan/i wstanie oddać mi tą domenę w zamian za bardziej elokwętną domenę o nazwie ..(wyciąłem nazwę bo działa tam strona)...? Jeżeli chodzi Panu/i o pieniądzach to myślę że za moją domenę zarobiłbyś więcej, a ja bym się cieszył gdybym mógł założyć firmę. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

Janek, ZAROBISZ WIĘCEJ !!! Bierz !

 

a u mnie info tak irytujące, że śmieszne :)

 

Jednak zrezygnuję z zakupu, chciałem kupić ją na firmę ale szef się nie zgodził.

Proszę napisać minimalną kwotę z jaką byłby Pan w stanie mi ją sprzedać.

 

mail od klienta po tym jak zaakceptował on transakcję i wystawiłem escrow

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dotyczy domeny egratis.pl :

 

Uwagi: witam.

Chciałbym założyć firmę która by się nazywała egratis, jednak zauważyłem że domena jest zajęta, czy byłby Pan/i wstanie oddać mi tą domenę w zamian za bardziej elokwętną domenę o nazwie ..(wyciąłem nazwę bo działa tam strona)...? Jeżeli chodzi Panu/i o pieniądzach to myślę że za moją domenę zarobiłbyś więcej, a ja bym się cieszył gdybym mógł założyć firmę. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

 

Faktycznie, "elokwęcja" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Serio? ;)

Ja nie widzę w niej nic atrakcyjnego... Ale jak widzicie w niej potencjał to kupcie ode mnie ocento.pl i się zamieńcie :-)

Wygląd i zachowanie

Pedobear jest ciemnobrązowym niedźwiedziem-pedofilem.

Nazwa

 

Początkowo Pedobear nosił nazwę "Kuma", co po japońsku oznacza "miś"[1] i właśnie w Japonii powstał. Dopiero po przeniesieniu go z Futaba Channel na 4chana zyskał nazwę "Pedobear".

 

Nazwa "Pedobear" składa się z dwóch członów:

 

"Pedo" - odnoszącego się do natury mema, jego dewiacji seksualnej jaką jest pedofilia.

"bear" - odnoszącego się do wyglądu atrakcyjnego dla małych dzieci (od angielskiego "miś", "niedźwiedź").

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pedobear

:)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Faktycznie, "elokwęcja" :P

 

To jest nic przy takim jednym kliencie. :)

 

Poniższa wiadomość została wysłana z formularza kontaktowego na stronie AfterMarket.pl

 

Dotyczy ona domeny: energetyka.pl

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

Nadawca wiadomości:

Pawel xxxxxx, xxx@op.pl

 

Treść wiadomości:

Czy morzecie cholernie szanowni panstwo okreslic (morze byc w przyblizeniu) kiedy w koncu obnizycie te pieprzone ceny energi zamiast ciagle podwyszszac, bo ilesz to morzna???!!!

 

Szkoda, że nie mam wpływu na te ceny, bo bym jeszcze podwyższył, ale... wysłał temu klientowi na swój koszt słownik ortograficzny. ;) W ogóle "cholernie szanowni państwo" - fajny zwrot "grzecznościowy". ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] W ogóle "cholernie szanowni państwo" - fajny zwrot "grzecznościowy". :)

 

 

Świetny jest ten Klient ;)

"Cholernie szanowni Państwo" podoba mi się bardziej, niż niekontrolowane wtręty pewnego [z firmy mojego znajomego] gościa, który co drugie słowo "kurwował" niezależnie od tego z kim rozmawiał. Np. rozmowę ze swoim zwierzchnikiem rozpoczynał od:

"Panie kurwa Dyrektorze ..."

Share this post


Link to post
Share on other sites
Świetny jest ten Klient ;)

 

No zbulwersował się trochę, ale ja osobiście się niestety z nim zgadzam, szczególnie, że można to uznać za głos "ludu", tego prawdziwego, którego może nie było stać na dobre wykształcenie przez ceny i nie tylko, a nie spasionych brzuchatych krawaciarzy z rządu. ;)

 

Ja też uważam, że ceny energii są za drogie (ale to nie temat na taki wątek). :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nadawca wiadomości:

SXXXXX Barbara, mxxxxxxxxxxx@wp.pl

 

Treść wiadomości:

Pilnie szukam pozyczki pozabankowej --prywatnej 150 000zl bardzo pilne tel 511X66X8X

Pytać na jaki procent i się zrzucimy razem?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pytać na jaki procent i się zrzucimy razem?

 

Napisz, żeby się zastanowiła czy z nią na pewno wszystko w porządku. :) 150 tys. zł pożyczki pozabankowej?

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam jesli jest pan zainteresowany dostawami zrebki trociny wierzby w ilosciach calopojazdowych na terenie górnego slaska prosze o kontakt telefoniczny lub maliowy. zapraszam do wspolpracy placimy gotówka w dniu dostawy

 

domena patyki.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Całkiem przypadkowo weszłam na Waszą stronę internetową, ale nie

spodziewałam się że natknę się na reklamę, która zachęca do skorzystania

z wróżb. Jestem tym oburzona jako katolik, jako matka i wychowawca.

Proszę się nad tym zastanowić i umieć mądrze wybierać reklamy.

Komentarz dotyczy strony pacierz.pl i reklam AdSense.

Jakiś czas temu (chyba przed poprzednimi wyborami) również było kilka osób oburzonych, gdy jakaś partia polityczna wykupiła reklamy na frazy religijne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Komentarz dotyczy strony pacierz.pl i reklam AdSense.

Jakiś czas temu (chyba przed poprzednimi wyborami) również było kilka osób oburzonych, gdy jakaś partia polityczna wykupiła reklamy na frazy religijne.

dobre :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś się dowiedziałem, że jedna z moich lepszych domen warta jest 100 PLN, ale gdybym miał jakiś fajny pomysł to klient może zapłacić więcej, znacznie więcej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeszliście na strasznie niezabawne tematy. :) Mi ostatnio trafiło się coś takiego:

 

Poniższa wiadomość została wysłana z formularza kontaktowego na stronie AfterMarket.pl

 

Dotyczy ona domeny: pracawpolicji.pl

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

Nadawca wiadomości:

Nikt, nicci@dotego.pl

 

Treść wiadomości:

nigdy pracy w psiarni, chwdp, pozdro srodkowym palcem i obys nigdy nie sprzedal tej domeny

 

Nie wiem czy zabawne, ale mnie zwaliło z nóg. ;) Oberwało mi się chyba niepotrzebnie, ale przynajmniej jest jakaś świadomość, że jest to domena i jest na sprzedaż, bo z tym też różnie bywa.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×