Jump to content
domenator

zabawne komentarze do "ofert"

Recommended Posts

Zastanawiam się, jak to się rozeszło, może warto by wykorzystać ten kanał... ;-)

Tylko co to za kanał? Branżowego czasopisma nie ma, portalu tez nie widać... Pewnie pozostaje tylko jakieś MeetMattres ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

@doggystyle4

albo MattressMeeting :P

 

U mnie przedwczoraj:

chciała bym to kupic za 50 groszy

 

Trochę mało - domena nie została sprzedana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie ostatnio

 

niestety nie jestem wstanie zapłacić takich pieniędzy za stronę.

 

 

I podobnie jak u Anubisa domena nie została sprzedana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:blink: :blink: :blink:

 

 

Od: Ankit <xxxxxxxxxxx>

Temat: TszcUBXEmnFO

 

Treść wiadomości:

1. Czy ta strona jest skriwoeana do wszystkich czy tylko do zwolennikf3w jednej partii. Jeżeli do wszystkich to czemu pozwalacie obrażać ludzi w komentarzach. Jeżeli tylko do zwolennikf3w waszej partii to życzę powodzenia, przez chamstwo na stronie nie macie mojego poparcia.2. Poproszę o wyjaśnienie czemu nie cofnąć cen do tych z końca kadencji Kaczyńskiego, albo lepiej do jego początku. Macie na to jakieś merytoryczne odpowiedzi? 3. Chcecie zastopować podwyżki, dobra, ale rf3wnocześnie chcę zobaczyć rzetelne opracowanie dotyczące finansowania tych instytucji, co zamierzacie zrobić jeżeli nie wejdą w życie podwyżki, komu obciąć, gdzie przesunąć itd.

 

--

Ta wiadomość zostaje wysłana poprzez formularz kontaktowy dnia Pośrednicy.eu - pośrednictwo finansowe, pośrednictwo nieruchomościowe, pośrednictwo kredytowe http://posrednicy.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś bardzo zdecydowany ^_^

 

Ciekawe jak długo się do tego posunięcia przygotowywał ;-)

 

Odpisałbym, że za tyle to dobrego znicza nie kupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"jestem gotów kupić tę domenę za 30 zł" - domena znicz*pl. ;)

Ciekawe jak długo się do tego posunięcia przygotowywał ;-)

... może to był impuls, niekontrolowane podniecenie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

"jestem gotĂłw kupić tę domenę za 30 zł" - domena znicz*pl. ;)

Janek zdecydował się kupić domenę za 30 zł. Ty także zostań bohaterem swojego domu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Witam! Mam pytanie do państwa odnośnie kola dwumasowego. Jaki powinien być luz na kolie dwumasowy? Silnik 1.9 tdi ASZ. VW Sharan.

Dziękuję z góry."

 

z formularza na sachs.pl

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Witam! Mam pytanie do państwa odnośnie kola dwumasowego. Jaki powinien być luz na kolie dwumasowy? Silnik 1.9 tdi ASZ. VW Sharan.

Dziękuję z góry."

 

z formularza na sachs.pl

 

pozdrawiam

 

Ja bym odpisał, że "wszystko zależy od maksymalnego wysięgu ramienia bulbulatora do snopowiązałki".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klient po krótkich negocjacjach domeny, którą nie chciałem sprzedać za 50 PLN

 

"Złodziej jesteś gościu i nic więcej!!! Dziękuję za taką bezczelność i cwaniactwo.

Takim jak tobie życzę wszystkiego najgorszego!

Nie pozdrawiam!"

 

Hehe :)

 

To klient napisał z prawdziwego adresu e-mail pod imieniem i nazwiskiem...

 

Nie wiem co takimi ludźmi kieruje... emocje, moment złości itp... :)

 

Tak sobie myślę, że zdziwiłby się facet jakby dostał po pewnym czasie "pisemko" od jakiegoś mecenasa, który nakazuje mnie przeprosić... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To klient napisał z prawdziwego adresu e-mail pod imieniem i nazwiskiem...

 

W dzisiejszych czasach ludzie traktują swoje imię i nazwisko na równi ze ścierką do podłogi. To co wypisują na FB, lub na wszystkich tych serwisach, do których logują się za pomocą konta FB (np. kwejk)... No ale to są zazwyczaj ludzie, którzy nie zamierzają nigdy używać imienia i nazwiska do celów innych niż ewidencyjne - albo przynajmniej tak im się wydaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dzisiejszych czasach ludzie traktują swoje imię i nazwisko na równi ze ścierką do podłogi. To co wypisują na FB, lub na wszystkich tych serwisach, do których logują się za pomocą konta FB (np. kwejk)... No ale to są zazwyczaj ludzie, którzy nie zamierzają nigdy używać imienia i nazwiska do celów innych niż ewidencyjne - albo przynajmniej tak im się wydaje.

 

To są ludzie, którzy nie trafili na serwis http://weknowwhatyouredoing.com :P

 

Wszystko co piszesz pod imieniem i nazwiskiem zostaje w internecie (przeważnie na wieki). Podobnie w mailach - dlatego czasem warto się trzy razy zastanowić co się napisze (podpisując sie pod tym imieniem i nazwiskiem oczywiście). ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

dlatego czasem warto się trzy razy zastanowić co się napisze (podpisując sie pod tym imieniem i nazwiskiem oczywiście). ;)

 

Wg mnie warto się zastanawiać niezależnie od tego, czy(m) się podpisujesz. ;-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem co takimi ludźmi kieruje... emocje, moment złości itp... :)

 

Człowiek poprostu się zagotował, że ktoś był szybszy od niego i żąda za to zapłaty. Nie może mieć za darmo czegoś czego bardzo by chciał. Poprostu frustracja w najczystszej formie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Złodziej jesteś gościu i nic więcej!!! Dziękuję za taką bezczelność i cwaniactwo.

Takim jak tobie życzę wszystkiego najgorszego!

Nie pozdrawiam!"

A to zwykła domena, czy może były abonent? W tym drugim przypadku czasami można zrozumieć frustrację, w szczególności mając na uwadze zerowy stan wiedzy na temat domen. I należy się wykazywać wyrozumiałością moim zdaniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to zwykła domena, czy może były abonent? W tym drugim przypadku czasami można zrozumieć frustrację, w szczególności mając na uwadze zerowy stan wiedzy na temat domen. I należy się wykazywać wyrozumiałością moim zdaniem.

 

Zwykła domena... sprzedałbym za 500 PLN po negocjacjach, ale nie za 50 PLN... jak widzę taką rozmowę to w ogóle nie rozmawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to zwykła domena, czy może były abonent? W tym drugim przypadku czasami można zrozumieć frustrację, w szczególności mając na uwadze zerowy stan wiedzy na temat domen. I należy się wykazywać wyrozumiałością moim zdaniem.

 

Moim zdaniem chamstwa i prostactwa nic nie jest w stanie usprawiedliwić, a na pewno już nie fakt niewiedzy.

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem chamstwa i prostactwa nic nie jest w stanie usprawiedliwić, a na pewno już nie fakt niewiedzy.

Różni są ludzie. Jeśli ktoś przestał być abonentem ważnej domeny, mogą dochodzić nerwy. Ja bym się nie przejął taką "obelgą", po prostu bym olał.

Ale tu jest inna sytuacja jak pisze Przemek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klient po krótkich negocjacjach domeny, którą nie chciałem sprzedać za 50 PLN

 

"Złodziej jesteś gościu i nic więcej!!! Dziękuję za taką bezczelność i cwaniactwo.

Takim jak tobie życzę wszystkiego najgorszego!

Nie pozdrawiam!"

 

Hehe :)

 

To klient napisał z prawdziwego adresu e-mail pod imieniem i nazwiskiem...

 

Nie wiem co takimi ludźmi kieruje... emocje, moment złości itp... :)

 

Tak sobie myślę, że zdziwiłby się facet jakby dostał po pewnym czasie "pisemko" od jakiegoś mecenasa, który nakazuje mnie przeprosić... :)

 

Mogłeś mu coś odpisać zabawnego, żeby go rozładować jeszcze bardziej, niż sam się próbował i podpisać się Arnold Schwarzenegger ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×