Jump to content
domenator

zabawne komentarze do "ofert"

Recommended Posts

Swoją drogą po miesiącu od przelewu taki stonowany mail... Tylko trzy wykrzykniki przy "witam". Szacunek dla tej pani za wstrzemięźliwość... :)

Niektórzy mają łagodną naturę, zazdroszczę takim ludziom. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odp: Wiadomość dotycząca domeny siodlarnia.com.pl

 

 

poinformowałem Panią Iwonkę uprzejmie, iż adres internetowy www.siodlarnia.com.pl jest na sprzedaż i poprzedni abonent nie opłacił przedłużenia domeny. :)

 

Swoją drogą po miesiącu od przelewu taki stonowany mail... Tylko trzy wykrzykniki przy "witam". Szacunek dla tej pani za wstrzemięźliwość... :)

 

No coz, nastepny email do sprzedawcy juz chyba nie bedzie taki mily.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy dobrze rozumie, że miałeś ją wystawioną z ceną KT = 2k, a proponowałeś tej firmie 5k?

Nie, mała pomyłka z mojej strony. Miałem KT=5k a firma poprzez Negocjuj cenę zaproponowała 2k i taką cene zaakceptowałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie, mała pomyłka z mojej strony. Miałem KT=5k a firma poprzez Negocjuj cenę zaproponowała 2k i taką cene zaakceptowałem.

 

Ja tylko raz miałem sytuację, że firma zaproponowała więcej niż KT

 

Może potrzebowali wygenerować sobie dodatkowe koszty :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja tylko raz miałem sytuację, że firma zaproponowała więcej niż KT

 

Może potrzebowali wygenerować sobie dodatkowe koszty :)

 

Widocznie uznali że za niską cenę ustawiłeś - bardzo uczciwe podejście z ich strony. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
powiem Panu szczerze że nie podoba mi się zajmowanie bez potrzeby (

wiem

że robi to Pan dla zysku) niepotrzebnych witryn , jest nieskończona

ilość domen które są wolne i można do nich dodać nieskończoną

ilość

przedrostków słów po kropce itp itd , nie zapłacę za nią więcej niż

 

naście złoty , nie jest mi ona tak naprawdę potrzebna,

 

pozdrawiam

 

Jak widać świadomość u KK jest nadal bardzo mała.

Share this post


Link to post
Share on other sites

szkolawaldorfska#pl

 

 

Bardzo chciałabym posłać naszą córeczkę do Waszej szkoły. Tylko czy macie w planach otwarcie działalności w Gdańsku do 2014 roku?

Mam nadzieję, że tak będzie!

 

Serdeczności!

xxxx xxxxx, mama 5-letniej Lilli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie będę wklejał tekstu jednak opowiem:

 

Otrzymałem ofertę, przesłałem kontrofertę i ta okazała się wysoka. Padła więc propozycja barteru ze strony kupującego i przesłał mi swoje domeny. Ja napisałem, że barter mnie nie interesuje i chętnie poznam jego wycenę/ofertę. Miałem namyśli ofertę na swoją domenę, a otrzymałem ofertę zakupu bardzo słabych domen, których nie chciałem w barterze.

 

Zabawne jest to, że pod słowem oferta miałem na myśli ofertę na swoją domenę, a kupujący na swoje :P

 

Rafał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj do mnie zadzwoniła sympatyczna Pani z pytaniem czy zajmuję się rozliczaniem podatków. Numer znalazła na stronie : obliczpodatek.pl

To chyba efekt czytania ze zrozumieniem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj do mnie zadzwoniła sympatyczna Pani z pytaniem czy zajmuję się rozliczaniem podatków. Numer znalazła na stronie : obliczpodatek.pl

To chyba efekt czytania ze zrozumieniem :P

 

rozlicz jej, to się nazywa domena "zarabiająca" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ostatnim czasie miałem dwie ciekawe sytuacje.

Witam, od dłuższego czasu śledzę domenę „brdisc.pl” lecz nie byłem w stanie skontaktować się z właścicielem bo nie byłem w stanie dojść kto nim jest, w tej chwili widzę że postanowili Państwo dać formularz kontaktowy więc mam pytanie? Domyślam się że ze względu na wartość nie są Państwo zainteresowani sprzedażą, jednocześnie my bylibyśmy zainteresowani dzierżawą w/w domeny. Nasza propozycja to 12 - 15zł za miesiąc. Proszę o odpowiedź czy zgadzają się Państwo na nasze warunki.

Pozdrawiam

 

Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że domena cały czas była wolna a ja ją dopiero co wziąłem na 2 tygodniowy test.

 

Druga sytuacja, wiadomość wysłana o 2:15 w nocy.

Dzień dobry, próbuje od rana dostać się do mojego panelu w celu zmiany DNS mojej domeny lecz strona nie działa! Nie dostałem żadnej informacji o planowanych konserwacjach. Sytuacja jaka wystąpiła obecnie jest nie dopuszczalna z tego względu że mam w waszej firmie domeny firm. Proszę o jak najszybsze ustosunkowanie się do mojej wiadomości. Dobranoc

 

W tym przypadku ktoś najwidoczniej pomylił stronę domeny.pl z moją domenny.pl i bez skutku wchodził na nią około 50 razy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kupuje !

Nie byłoby w tym nic zabawnego, gdyby oferta nie przyszła dziś (1 kwietnia) na domenę... primaaprilis.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka razy dostałem zapytania z formularza kontaktowego pewnej domeny o mniej więcej takiej treści

 

Gdzie należy wpisać kody znajdujące się na paczkach papierosów?
Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe jakiej. :P

 

 

Coś z dziś:

 

Imię i nazwisko / Login w premium.pl: Jezus Chrystus

E-mail: jezus at chrystus.pl

 

Szczęść boże. byłbym zainteresowany zakupem twej strony. Gdyż Maria mi marudzi. I powiedziała że jak tego nie zrobie to mi już nie ociągnnie.

 

Skąd się tacy biorą... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po odrzuceniu oferty na 10 PLN

 

Was chyba popier.... liło, kradniecie mi domene i jeszcze was nie satysfakcjonuje, sprawa zajmuje się w tej chwili prawnik.

 

Domena nabyta pod własny projekt :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
wszystko wydał na 'prawnika' to 10 zł mu zostało na domenę :blush:

Dobre :P

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×