Jump to content
domenator

zabawne komentarze do "ofert"

Recommended Posts

nie wiem czy to bardziej do działu zabawne komentarze do oferty.. czy bardziej do Boty nawiedziły giełdę AM ale :

 

The following message was sent from the contact form at AfterMarket.pl website.

 

It refers to domain: xxx.eu

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

Message sender:

anabel, anabeljobe@gmx.com

 

Message content:

Halo

Am Mis Anabel,

Widziałam dzisiaj swój profil i zainteresował się Tobą, będę wiedzieć, jak wam więcej, i chcę Ci wysłać maila do mojej poczty tak, że mogę dać ci moje zdjęcie, aby wiedzieć, kim ja jestem. Oto mój adres e-mail (anabeljobe@gmx.com) Wierzę, że możemy przenieść tutaj. Czekam na odpowiedź w mojej poczty nie wysyłać go w witrynie.

Pamiętaj, na odległość lub kolor nie ma znaczenia, ale miłość sprawach przydzieleniu w życiu

 

anabeljobe@gmx.com

 

.......................................................................

 

Hello

Am Mis Anabel,

i saw your profile today and became interested in you, i will like to know you the more, and i want you to send an email to my mail so that i can give you my picture for you to know whom i am. Here is my email address (anabeljobe@gmx.com) I believe we can move from here. I am waiting for your reply in my mail don't send it in the site.

Remember the distance or color does not matter but love matters allot in life

 

anabeljobe@gmx.com

 

------------------

41.214.47.70

2012-04-25 14:50:50

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwa dni po poznaniu ceny na jedną z moich domen przez znaną pewnie każdemu firmę IT:

 

efekt ?NAZWA DOMENY? J

 

 

 

Wczoraj po południu połowa ludzi w firmie łącznie z Prezesem zaczęła przestawiać się na poszukiwanie nazw i rejestrowania domen.

 

Dzisiaj rano padł wniosek aby przebranżowić się na rejestratora i hurtownika domen. Żarty żartami ale niektórzy wykazują duże zainteresowanie zdobyciem nowego zawodu ?rejestrator/domenator? jako alternatywę do obecnie wykonywanego lub jako ?aktywność na boku?. Wiele osób niewyspanych z rana wymieniało doświadczenia z wieczornych i nocnych poszukiwań / polowań.

 

Oczywiście każdy w już śpi i widzi jak sprzedaje jakoś domenę w cenie rocznych zarobków.

 

Na fajce powstała grupa zakupowa do słowników (synonimy, polskiego , angielskiego ?). Trwa rekrutacja do grupy która chce dyżurować na domeny do przechwycenia (teza ze w święta majowe można będzie przychwycić coś fajnego ? no i trzeba pilnować ).

 

 

 

Słowo klucz ? brandable jest naużywane do wszystkiego.

 

 

 

Pojebało ludzi delikatnie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dwa dni po poznaniu ceny na jedną z moich domen przez znaną pewnie każdemu firmę IT:

 

To jakiś kopirajter chyba pisał, bo niewiele można zrozumieć. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To Twój komentarz czy pożegnanie od niedoszłego klienta?

 

Domyślam się, że raczej pożegnanie od klienta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj po południu połowa ludzi w firmie łącznie z Prezesem zaczęła przestawiać się na poszukiwanie nazw i rejestrowania domen.

Pojebało ludzi delikatnie

Ciekawe czy prezes jest świadom jak odpowiadają jego pracownicy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Szefowa firmy, z firmowego maila, z ofertą 1 PLN:

Wiencej nie dam i podam do sondu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

oferta za domenę 45 zł, moja kontroferta 6150 zł, kolejna oferta 50 zł z komentarzem:

"Jestem studentem wiec dużo nie dam rady zaoferować. Proszę o wyrozumiałość. Ale także nie chce zeby Pan stracił bo widzę ze w posiadaniu jest od 2 lat"

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
oferta za domenę 45 zł, moja kontroferta 6150 zł, kolejna oferta 50 zł z komentarzem:

"Jestem studentem wiec dużo nie dam rady zaoferować. Proszę o wyrozumiałość. Ale także nie chce zeby Pan stracił bo widzę ze w posiadaniu jest od 2 lat"

:)

 

Gdyby to chociaż jeszcze studentka była :)

 

Pewnie po ewentualnej sprzedaży jako abonent pojawiłaby się aktywna firma z przyrostkiem 24 lub inna, większa i zadowolona z taniego zakupu :)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiadomości kontaktowe z dnia 27.05.2012

Data 27.05.2012 12:10

Nadawca madziuniaxxx@o2.pl (Magdalena xxx, tel: +48.695520xxx)

Domena zastrzezone.pl

Wiadomość Kradzież dowodu osobistego

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolejna osoba napisała mi podobną wiadomość (jw) więc postanowiłem napisać dlaczego piszą do mnie i dostałem taką odpowiedź"

Został mi skradziony portfel w sklepie. Zgłosiłam to na policję. Policjant podał adres www.dokumenty.zastrzeżone.pl Otworzyłam tą stronę by zastrzec dokumenty. Nie wiem co dalęj. Czy to nie jest właściwy adres? Proszę o odpowiedź

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komentarz do oferty 100 zł za fajną domenę:

 

"Proszę, zależy mi na tej domenie jak na mojej kobiecie :)"

 

 

Inna oferta nie do odrzucenia (domena arek.pl):

 

"na chuj ci ta domena? Oddaj mi ją!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komentarz do oferty 100 zł za fajną domenę:

"Proszę, zależy mi na tej domenie jak na mojej kobiecie :)"

 

Nic tylko współczuć jego kobiecie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Temat: cysja www

 

Treść wiadomości:

czy jest ona mozliwa?

 

I w dalszej korespondencji cysja i cysja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już nieraz dostałem wiadomość typu

 

kupuję

 

z tym że nigdy żadnej oferty nie dostałem, a próba kontaktu kończy się fiaskiem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komentarz od producenta materacy, towarzyszący ofercie na 199 zł za domenę bed.pl:

 

"Domena od ponad roku nieaktywna, coś z nią nie tak, wszyscy w branzy wiedzą , że jest do kupienia a mimo to nikt jej nie kupuje."

 

Zastanawiam się, jak to się rozeszło, może warto by wykorzystać ten kanał... ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×