Jump to content
DD

Które domeny na aukcję MeetDomainers?(4-ostatnia)

Które domeny Twoim zdaniem powinny znaleźć się na aukcji MeetDomainers?  

83 members have voted

  1. 1. Wybierz 5-10 najciekawszych Twoim zdaniem propozycji

    • borówki.pl (IDN) - 1 PLN
      6
    • cytolog.pl - 1 PLN
      5
    • lotywidokowe.pl - 1 PLN
      8
    • marketingdomenowy.pl - 1 PLN
      3
    • rynekreklamy.pl - 1 PLN
      9
    • sardynki.pl - 1 PLN
      14
    • wedlina.pl - 1 PLN
      16
    • opowiedz.pl - 500 PLN
      11
    • konserwanty.pl - 1 000 PLN
      10
    • aukcjasztuki.pl - 1 000 PLN
      5
    • kosmetyki24.pl - 2 000 PLN
      6
    • ipn.pl - 5 000 PLN
      30
    • papa.pl - 5 000 PLN
      14
    • agencja.pl - 15 000 PLN
      38
    • aparaty.pl - 30 000 PLN
      38
    • nadwaga.pl - 40 000 PLN
      15
    • znaczki.pl - 49 000 PLN
      19
    • 1.pl - 79 000 PLN
      43
    • tanio.pl - 89 000 PLN
      17
    • kredytyhipoteczne.pl - 120 000 PLN
      21


Recommended Posts

No i stało się - ostatnia już sonda, która pomoże w wytypowaniu 30-40 najlepszych domen, które zostaną wystawione na aukcji domen na żywo na MeetDomainers w Krakowie 4 października o 16:30 :)

 

Tym razem pod Wasz osąd poddaję 20 naprawdę ciekawych domen ;) Zapraszam do wyrażania swoich opinii na ich temat - szczególnie poprzez udział w sondzie ;)

 

Linki do poprzednich sond, w których też cały czas można jeszcze głosować:

 

http://www.di.pl/index.php?showtopic=17396

http://www.di.pl/index.php?showtopic=17181

http://www.di.pl/index.php?showtopic=17064

 

Ostateczna lista domen wybranych na aukcję zostanie opublikowana na początku przyszłego tygodnia.

 

Natomiast pod koniec tego tygodnia będę się kontaktował ze szczęśliwcami ;) w celu uzgodnienia szczegółów związanych z wystawieniem domen na aukcję Aftermarket.pl / MeetDomainers.

 

Mimo, że jest to ostatnia już sonda, to jeśli masz domenę pokroju kredyty.pl czy wakacje.pl i chciałbyś ją wystawić na aukcję od 1 zł - to masz jeszcze duże szanse na dostanie się na aukcję - bez potrzeby organizowania dodatkowej sondy na di.pl ;) Po prostu zgłoś swoje propozycje.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zagłosowałem na kosmetyki24.pl (weryfikacja wartości domen z 24 ? ), aparaty.pl i kredytyhipoteczne.pl .

Konserwantom mówie zdecydowane nie, a domeny muszą stanieć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jest tu kilka bardzo fajnych propozycji.

Myśle, że najlepiej prezentują się agencja.pl, aparaty.pl, znaczki.pl - cena do jakośc jest atrakcyjna (tylko, że trzeba mieć jednak trochę kasy).

Ciekawe są też 1.pl i kredytyhipoteczne.pl - niestety dość drogie, a dodatkowo branża bankowa wchodzi w faze kryzysu więc będzie ciężko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obstawiam, że 1.pl będzie hitem aukcji. Świetna domena na pierwszą aukcję polskich domen na żywo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obstawiam, że 1.pl będzie hitem aukcji. Świetna domena na pierwszą aukcję polskich domen na żywo.

 

 

Zdecydowanie rewelacja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] kredytyhipoteczne.pl - niestety dość drogie, a dodatkowo branża bankowa wchodzi w faze kryzysu więc będzie ciężko.

 

dodatkowo jest to jednak dość wąska dziedzina finansów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obstawiam, że 1.pl będzie hitem aukcji. Świetna domena na pierwszą aukcję polskich domen na żywo.

Na miejscu kupującego nie chciałbym reklamować serwisu postawionego na bazie tej domeny w przekazie słownym.

Podając adres www.1.pl cieszyłby się ze znacznego wzrostu ruchu właściciel serwisu jeden.pl ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

wystawienie takich domen jak wedlina.pl, aparaty.pl, konserwanty.pl, agencja.pl za takie ceny misialo wymagac sporej odwagi, nie wiem jakie beda ceny koncowe, ale i tak takie okazje do zakupu rzadko sie zdarzaja

 

1.pl rzeczywiscie hit, przyzna sie ktos do niej?

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
dodatkowo jest to jednak dość wąska dziedzina finansów :)

W której prowizje od jednego kredytu nierzadko sięgają XX XXX. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1.pl rzeczywiscie hit, przyzna sie ktos do niej?

Czy właściciel tej domeny jest na forum?

Mam do niego pytanie odnośnie pewnej domeny...

Edited by necik

Share this post


Link to post
Share on other sites
W której prowizje od jednego kredytu nierzadko sięgają XX XXX. :)

 

Wiem jakie są prowizje ;)

Natomiast wg mnie nie ma to żadnego znaczenia jeśli chodzi o cenę kredytyhipoteczne.pl No chyba, że wejść z palca jest parę tysięcy miesięcznie ;)

Serwis z hipotekami można zrobić na każdej domenie: centrumfinansowe.pl, platformahipoteczna.pl czy tym podobnych. Może jedynie prestiż uzasadnia wydanie tyle na tą domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Serwis z hipotekami można zrobić na każdej domenie: centrumfinansowe.pl, platformahipoteczna.pl czy tym podobnych. Może jedynie prestiż uzasadnia wydanie tyle na tą domenę.

To po co ja kupuję te wszystkie generyki? :) Skorą są nic nie warte, to jestem bankrutem... ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
To po co ja kupuję te wszystkie generyki? :) Skorą są nic nie warte, to jestem bankrutem... ;)

 

DD

 

To miało być przewrotne ;)

Natomiast branża finansowa z tego co wiem jednak jest skąpa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To miało być przewrotne :)

Natomiast branża finansowa z tego co wiem jednak jest skąpa ;)

Jak to mówią - skąpy 2x traci ;) No ale przy obecnej koniunkturze i bankructwach kolejnych firm z sektora finansowego, to faktycznie nie ma się co spodziewać, że zaczną kupować domeny na potęgę ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na miejscu kupującego nie chciałbym reklamować serwisu postawionego na bazie tej domeny w przekazie słownym.

Podając adres www.1.pl cieszyłby się ze znacznego wzrostu ruchu właściciel serwisu jeden.pl ...

:)

 

 

To jeszcze nic... wyobraz sobie domene komputery24 w przekazie slownym...

 

Zaglosowalem na 1.pl i agencja.pl .

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jeszcze nic... wyobraz sobie domene komputery24 w przekazie slownym...

 

Proste. :)

 

Po reklamie w radio każdy wpisze komputerydwadziesciacztery.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiejsza sonda utwierdziła mnie w przekonaniu, że decyzja o zakończeniu przygody z domainigiem jest jak najbardziej słuszna. Ostatnio siedząc przy piwku doszedłem do wniosku, że nie mam szczęścia w tym biznesie. Mam około 20 wiszących opcji, które zostały utworzone w połowie 2007 roku wg starego cennika, a więc kosztowało mnie to 6 tysięcy złotych. Później człowiek się dowiedział, że NASK inaczej traktuje niektóre domeny i czort wie czy "opcjonowałem" nazwy, które już dawno powinny spaść, a z jakiś magicznych powodów nie spadają. Kiedy człowiek myśli, że to już wszystko, to NASK obniża ceny opcji ... jak sobie pomyślę, że za 6 tysięcy złotych mógłbym mieć teraz 187 opcji, to mnie krew nagła zalewa i pioruny siarczyste uderzają :). Prawda jest taka, że generyków już nie ma i nie będzie, a jeśli będą to tylko z opcji i zarobią Ci, którzy hurtowo opcjonowali gdy monopolista obniżył ceny. Jedyny słuszny kierunek teraz wg mnie to rejestrowanie domen składających się z dwóch wyrazów, np parkingstrzezony.pl etc. Problem polega na tym, że na 90% ofert cenowych dla domen tego typu, cena nie przekracza 500 złotych, a nie widzi mi się czekanie 4-5 lat przy jednoczesnym dokładaniu. NASK ma nas w poważaniu, a firefox prawdopodobnie już do następnej wersji swojej przeglądarki wprowadzi moduł odpowiadający za korektę typosów, więc będzie naprawdę ciężko. Kto wie, czy za parę lat nie wejdzie jakiś nowy protokół i nie mówię tu o ipv6, ale o jakimś nowym skoku technologicznym. Zarzucić mi możecie, że psioczę i wypisuję głupoty, ale gdy YouTube było jeszcze malutkim serwisem, nikt nie zdawał sobie sprawy, że videobroadcast albo videostreaming będzie w ogóle możliwy do wprowadzenia w życie na masową skalę, a teraz? Wystarczyło kilka lat i wielki boom ;) Jak sobie pomyślę ile pieniędzy władowałem w domeny, a co gorsza, ile źle zainwestowałem, to naprawdę zastanawiam się, czy nie powinienem czasem przerzucić się na sprzedaży waty cukrowej lol. Po tych kilku latach bawienia się domainigiem dojrzałem do kilku decyzji i mogę powiedzieć jedno - to całe paplanie o nakręceniu koniunktury i rozwoju rynku w Polsce służy jedynie kilkunastu osobą, które posiadają najlepsze domeny ;) To oni rozdają pierwsze karty, dyktują ceny i mają prawdziwy wpływ na to co się dzieje.

Na zakończenie tego "pożal się Boże" postu, pozwolę sobie zareklamować 341 domen *.pl, które już niebawem znajdą się na allegro. Licytacja od złotówki BCM - pełna lista na http://www.domaining.pl ;)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

domaining.pl,Twój post zabrzmiał, jak w "kryzysie wieku średniego" :).

Rozumiem Cię jednak. Po kolei, również od jakiegoś czasu pozbywałem się moich "pl".

Resztek "pl", pozbywam się nadal, i aktualnie ...

Zbyt późno zacząłem, z domenami.

 

-

Przepraszam Autora tematu za OT ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites
domaining.pl,Twój post zabrzmiał, jak w "kryzysie wieku średniego" :).

Rozumiem Cię jednak. Po kolei, również od jakiegoś czasu pozbywałem się moich "pl".

Resztek "pl", pozbywam się nadal, i aktualnie ...

Zbyt późno zacząłem, z domenami.

 

-

Przepraszam Autora tematu za OT ;).

 

Witaj w klubie spóźnialskich :-) Jeśli chodzi o mnie, to na dzień dzisiejszy zostawiłem sobie jedynie kilka angielskich *.eu, *.com, *.co.uk, *.us, trochę wiszących opcji i cztery rodzynki *.pl, które czekają na lepsze czasy, a do całej reszty nie mam sił cierpliwości ;)

Kończę OT i uciekam spać :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witaj w klubie spóźnialskich :-) Jeśli chodzi o mnie, to na dzień dzisiejszy zostawiłem sobie jedynie kilka angielskich *.eu, *.com, *.co.uk, *.us, trochę wiszących opcji i cztery rodzynki *.pl, które czekają na lepsze czasy, a do całej reszty nie mam sił cierpliwości :)

Kończę OT i uciekam spać :-)

 

 

Zrobiłem podobnie ;) .

Dobranoc!

 

Edit: ... ale będę tu i ówdzie, od czasu do czasu ten niedostępny świat "peelek" kąsał ;).

"Gwardia umiera, ale nie poddaje się" ;).

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domaining - życzę powodzenia w sprzedaży, może Ci się zwróci choć część kosztów. Osobiście też pomału wysiadam z kilkuset domen i zostawięsobie max 30 na lepsze czasy.

Pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witaj w klubie spóźnialskich :-) Jeśli chodzi o mnie, to na dzień dzisiejszy zostawiłem sobie jedynie kilka angielskich *.eu, *.com, *.co.uk, *.us, trochę wiszących opcji i cztery rodzynki *.pl, które czekają na lepsze czasy, a do całej reszty nie mam sił cierpliwości :)

Kończę OT i uciekam spać :-)

Halapenio, jesteś po prostu w gorącej wodzie kąpany. Domeny nie zyskują milionów na wartości w kilka miesięcy. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×