Jump to content
apze

Świąteczny Bonus NameDrive

Recommended Posts

Dzień Dobry Wszystkim,

 

Przychodzimy do Was w tym zapracowanym zimowym okresie, aby poinformować o Świątecznym Bonusie NameDrive.

 

Każde konto w NameDrive otrzyma 10% bonusu, macie Państwo także szansę otrzymania do 20% więcej z nowych zarobków! Wystarczy odwiedzić NameDrive.pl aby dowiedzieć się więcej.

 

Mamy nadzieję, że miło spędziliście weekend, do zobaczenia w NameDrive.

 

Rafał.

 

 

Kliknij po więcej informacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko fajnie, ale jednego nie czaje /(może mam dziś ciężki dzień :) )...

 

Wszyscy, którzy zarobią ponad 20$ w NameDrive w Listopadzie otrzymają dodatkowo 10% premii od zarobionej kwoty. Minimalny bonus będzie wynosił 10$.

 

Przykład, zarabiam w listopadzie 21$, to co dostaje 10$ gratis? jak to się ma do tych 10% bonusu....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszyscy, którzy zarobią ponad 20$ w NameDrive w Listopadzie otrzymają dodatkowo 10% premii od zarobionej kwoty. Minimalny bonus będzie wynosił 10$.

 

Jeżeli zarobisz 20$ to otrzymasz 10% gratis czyli 2$, ale jako że minimum wypłacane jest 10$ to zamiast 2$ dostaniesz 10$. To jest opisane w przykładach.

 

 

 

@ DawPi: Tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aha. 10 % to akurat tyle ile mam mniej w porównaniu z wrześniem.

 

chyba macie lekkie problemy ze strona.Nie moge zalozyc konta.Probowalem juz z 5 razy.Strasznie irytujace....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przychodzimy do Was ...

Mamy nadzieję ...

Nie będę ukrywał, że lubię Apze a i do NameDrive nic nie mam.

Teraz już mogę się przyznać, że jeszcze przed MD w Krakowie dowiedziałem się, że Rafał rozpoczął współpracę z ND.

Nie wątpię, że taki mariaż będzie dla obydwu stron korzystny.

 

Ale wydaje mi się, że byłoby lepiej gdyby uruchomił drugie konto i rozdzielił obowiązki admina forum i przedstawiciela ND.

Miałbym wtedy przynajmniej pewność w czyim imieniu się wypowiada.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie będę ukrywał, że lubię Apze a i do NameDrive nic nie mam.

Teraz już mogę się przyznać, że jeszcze przed MD w Krakowie dowiedziałem się, że Rafał rozpoczął współpracę z ND.

Nie wątpię, że taki mariaż będzie dla obydwu stron korzystny.

 

Ale wydaje mi się, że byłoby lepiej gdyby uruchomił drugie konto i rozdzielił obowiązki admina forum i przedstawiciela ND.

Miałbym wtedy przynajmniej pewność w czyim imieniu się wypowiada.

 

A czy Ty na swoim forum zakładałbyś drugie konto?? Raczej wątpię...

A tak jak "reklamuje" ze swojego przynajmniej wiemy kto a nie, że ktoś nowy robi spam na forum reklamując usługi....

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czy Ty na swoim forum zakładałbyś drugie konto?? Raczej wątpię...

Tak - założyłbym w takim wypadku drugie konto ponieważ mam zwyczaj rozdzielać sprawy zawodowe od prywatnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak - założyłbym w takim wypadku drugie konto ponieważ mam zwyczaj rozdzielać sprawy zawodowe od prywatnych.

 

A brałeś pod uwagę, że może obie sprawy dla apze są sprawami zawodowymi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chcę wprowadzać zamętu. Pierwszy raz wypowiedziałem się w imieniu ND jednak nie będę tego robił zbyt często. A jeśli już będę nosił się z zamiarem napisania jako członek teamu ND z pewnością to zaznaczę chyba, że będzie to klarowne jak w przypadku dzisieszego tematu. Wszelkie sprawy związane z ND także chciałbym prowadzić po przez stronę NameDrive, a nie di.pl. Nie będę też robił tutaj supportu ND. Jeżeli wypowiadam się na temat parkowania to także postronnie i prywatnie.

Dwa konta to nie tylko łamanie regulaminu :) ale i chaos.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A brałeś pod uwagę, że może obie sprawy dla apze są sprawami zawodowymi?

Nawet jeśli tak jest, to dobrze byłoby wiedzieć czy wypowiedź dotyczy profesji związanej z DI czy ND ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nawet jeśli tak jest, to dobrze byłoby wiedzieć czy wypowiedź dotyczy profesji związanej z DI czy ND ?

 

No to ja mam propozycję aby apze przy każdej wypowiedzi zaznaczał podpisem w imieniu kogo sie wypowiada... ;)

Coś jak to np. robi Daniel: DD, w tym wypadku było by to DI lub ND .....

 

Co Kangur wolisz aby to tak wyglądało, czy odpuszczasz kolejne obowiązki adminowi? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co Kangur wolisz aby to tak wyglądało, czy odpuszczasz kolejne obowiązki adminowi? :)

Tu nie chodzi o mnie bo ja i tak skumam w czyim imieniu Apze się wypowiada lecz jeśli ktoś nowy zobaczy pod avatarem grupa:'Administrator' a post będzie w imieniu ND, to może zwątpić kto zarządza tym forum ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tu nie chodzi o mnie bo ja i tak skumam w czyim imieniu Apze się wypowiada lecz jeśli ktoś nowy zobaczy pod avatarem grupa:'Administrator' a post będzie w imieniu ND, to może zwątpić kto zarządza tym forum ?

 

Albo stwierdzi "o kurde pracownik ND jest adminem forum! respekt!", albo inne - nie zbadane są.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że założenie Nicka NameDrive jest dobrym pomysłem.

Nie będą Cię ludzie na forum zaczepiali o sprawy ND - bo w opisie podasz adres strony Nd i info, że tam mają ludki pisać.

Jak przestaniesz dla nich pracować albo zacznie ktoś inny a Ty awansujesz:) to będziesz mógł mu ten nick przekazać.

Będzie można wyświetlić tematy/posty napisane przez ND.

Łatwiej będzie Ci rozdzielić opinie prywatne od oficjalnych firmowych. (np w kwestii wysokości stawki za kliknięcie :) )

No i ostatnia kwestia - rzeczywiście trzeba też brać pod uwagę gości albo osoby rzadko udzielające się i nie żyjące życiem forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzień Dobry Wszystkim

Dzień dobry.

Przychodzimy do Was w tym zapracowanym zimowym okresie, aby poinformować o Świątecznym Bonusie NameDrive.

Gdzie Wy jestescie, ze u was teraz zima jest? :)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
U nich nie ma, ale oni myślą, że w Polsce jest cały rok i że mieszkamy w iglo. :lol:

 

Zmiana czasu na zimowy:

Nie: 26. Pazdziernik 2008, 3:00 -> 2:00

 

Tak, więc można nazwać ten okres zimowym ;p gdyż to lada dzień.

 

Może faktycznie założę drugie konto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×