Jump to content
dobre_domeny

26 mln Kto się do mnie dołozy ? Wygrywamy 40 mln dziś !

Recommended Posts

No ładnie, aż 5 szóstek, kolejny kupon wysłany prze zemnie i brak nawet 2jki gdzie tam do choćby 5tki :(

 

A ja tak zastanawiam się jak radzą sobie dzisiaj literówki lotto.pl ? Ktoś ma takie?

 

przy większych kumulacjach mniej więcej tak to się przedstawia:

 

60c15d13c5bb047d.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja tak zastanawiam się jak radzą sobie dzisiaj literówki lotto.pl ? Ktoś ma takie?

 

Pan Waldek wspominał mi o swoim znajomym, którego lootto, looto, lotoo itd. odwiedzane były w ostatnich dwóch dniach tysiąckrotnie :( .

Ale czy czasami pan Waldek nam kitu nie pociska.......? ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
W Dużym Lotku jest możliwych 13 983 816 różnych zestawów 6 liczb. Za obstawienie tych wszystkich kombinacji zapłacilibyśmy 27 967 632 zł. Przy założeniu, że zamalowywalibyśmy jedną kratkę w ciągu sekundy, wypełnienie wszystkich blankietów zajęłoby 13 983 816 sekund, czyli ok. 5 miesięcy.

 

Nie wiem kto napisał taką bzdurę na Wikipedii, no bo przecież jeden zakład to nie jest 1 kratka, tylko 6 kratek (liczb), zatem wobec powyższego założenia, że 1 liczba (kratka) = 1 sekunda, to 1 zakład (6 liczb) = 6 sekund, zatem:

 

13.983.816 zakładów x 6 sekund = 83.902.896 s. = 1.398.381 min. = 23.306 godz. = 971 dni = ponad 2,5 roku

 

ale i powyższe wyliczenia są o kant d... potrzaskać gdyż istnieje coś takiego jak "Zakłady systemowe w Dużym Lotku", które np. pozwalają nam za kwotę 1.848 zł skreślić na kuponie aż 12 liczb zamiast 6, czyli np.

 

2, 9, 16, 17, 20, 23, 27, 29, 31, 32, 43, 45

 

Wypełnienie takiego zakładu systemowego zajmuje 12 sekund (12 kratek x 1 sekunda), zaś taki zakład 12-sto liczbowy odpowiada 924 zakładom prostym (6-cio kratkowym) !!! Zatem:

 

13.983.816 / 924 = 15.134 zakładów systemowych

 

Z wyliczenia wychodzi zatem, że musimy wypełnić jedynie 15.134 zakładów 12 liczbowych, co daje:

 

15.134 zakładów systemowych x 12 sekund = 181.608 s. = 3.027 min. = 50 godz. = ponad 2 dni

 

Wypełnianie kuponów aby zawrzeć zakłady gwarantujące wszystkie możliwe kombinacje nie zajmuje tak jak to jest z 'kosmosu' napisane na Wikipedii 5 miesięcy, a jedynie 2 dni !!!

Edited by Radek (Brewka)

Share this post


Link to post
Share on other sites

40.000.000 - 26.000.000 = na czysto 14.000.000 zostaje !

Będzie można kupić parę domen !

No i wygrało podobno 5 kuponów, czyli miałbyś:

(40.000.000/5)-26.000.000 = -18.000.000

Czyli musiałbyś się pozbyć kilku domen :(

a.

 

Oczywiście te wyliczenia również są błędne, gdyż Totalizator szacując kwotę na wygrane I stopnia na poziomie 40 mln nie przewidział 'wariata', który sam jeden przyniósłby 26 mln do kolektury. Z tych 26 mln, niecałe 10 mln zasiliłoby dodatkowo pulę na wygraną I stopnia, zatem dzisiejsza kumulacja wyniosłaby ok 50 mln, a nie 40 mln.

 

Tak jak ktoś już napisał, mówimy tylko o kwocie na wygraną I stopnia, zaś osoba, która skreśliłaby wszystkie możliwe kombinacje miałaby również o ile teraz dobrze liczę:

 

- 258 nagród II stopnia (czyli tzw. "piątek),

- 13.545 nagród III stopnia (czyli tzw. "czwórek")

- 246.820 nagród IV stopnia (czyli tzw. "trójek")

 

Z tego wszystkie byłoby dodatkowe kilka mln zł, zatem Wasze powyższe wyliczenia co do stopnia opłacalności lub nieopłacalności zagrania dzisiaj wszystkimi kombinacjami są w dość znaczącym stopniu błędne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale i powyższe wyliczenia są o kant d... potrzaskać gdyż istnieje coś takiego jak "Zakłady systemowe w Dużym Lotku", które np. pozwalają nam za kwotę 1.848 zł skreślić na kuponie aż 12 liczb zamiast 6, czyli np.

 

2, 9, 16, 17, 20, 23, 27, 29, 31, 32, 43, 45

 

Wypełnienie takiego zakładu systemowego zajmuje 12 sekund (12 kratek x 1 sekunda), zaś taki zakład 12-sto liczbowy odpowiada 924 zakładom prostym (6-cio kratkowym) !!! Zatem:

 

13.983.816 / 924 = 15.134 zakładów systemowych

 

Z wyliczenia wychodzi zatem, że musimy wypełnić jedynie 15.134 zakładów 12 liczbowych, co daje:

 

15.134 zakładów systemowych x 12 sekund = 181.608 s. = 3.027 min. = 50 godz. = ponad 2 dni

 

Wypełnianie kuponów aby zawrzeć zakłady gwarantujące wszystkie możliwe kombinacje nie zajmuje tak jak to jest z 'kosmosu' napisane na Wikipedii 5 miesięcy, a jedynie 2 dni !!!

 

Jakby ktoś chciał się przygotować na następną kumulację to podpowiem że:

Radek Brewka jest najbliżej dobrych obliczeń ale:

13.983.816 / 924 = 15.134 zakładów systemowych

 

To nieprawda.

Jakby komuś się chciało poprawnie to obliczyć to byłoby ciekawe.

Czas na wypełnienie 12 liczbowej kratki również jest nieprawidłowy(o ile wypełniamy ręcznie). Ale nie mam pojęcia jaki przyjąć.

 

No i wygrało podobno 5 kuponów, czyli miałbyś:

(40.000.000/5)-26.000.000 = -18.000.000

Czyli musiałbyś się pozbyć kilku domen :(

a.

 

 

Oczywiście te wyliczenia również są błędne, gdyż Totalizator szacując kwotę na wygrane I stopnia na poziomie 40 mln nie przewidział 'wariata', który sam jeden przyniósłby 26 mln do kolektury. Z tych 26 mln, niecałe 10 mln zasiliłoby dodatkowo pulę na wygraną I stopnia, zatem dzisiejsza kumulacja wyniosłaby ok 50 mln, a nie 40 mln.

 

Jeśli przyniesiesz do kolektury 26 milionów to:

5,2 miliona idzie od razu na sport

10,4 miliona idzie na wygrane

z czego na wygrane I stopnia chyba połowa - czyli dodatkowe 5,2 miliona.

 

Tak jak ktoś już napisał, mówimy tylko o kwocie na wygraną I stopnia, zaś osoba, która skreśliłaby wszystkie możliwe kombinacje miałaby również o ile teraz dobrze liczę:

 

- 258 nagród II stopnia (czyli tzw. "piątek),

- 13.545 nagród III stopnia (czyli tzw. "czwórek")

- 246.820 nagród IV stopnia (czyli tzw. "trójek")

 

Z tego wszystkie byłoby dodatkowe kilka mln zł, zatem Wasze powyższe wyliczenia co do stopnia opłacalności lub nieopłacalności zagrania dzisiaj wszystkimi kombinacjami są w dość znaczącym stopniu błędne.

 

Coś źle liczysz

Edit: Tu coś namieszałem, musze jeszcze raz policzyć ;)

Edited by bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

No chwilka, chwilka ...

 

13.983.816 / 924 = 15.134 zakładów systemowych

To nieprawda.

Jakby komuś się chciało poprawnie to obliczyć to byłoby ciekawe.

 

Piszesz, że to nie prawda, ale sam tego nie udowadniasz, wolałbym jednak opierać się na matematyce, bo wciąż twierdzę, że wyliczenie jest poprawne :(

 

Czas na wypełnienie 12 liczbowej kratki również jest nieprawidłowy(o ile wypełniamy ręcznie). Ale nie mam pojęcia jaki przyjąć.

 

Tego też nie rozumiem, po pierwsze co to jest "12 liczbowa kratka" - bo nie mam bladego pojęcia o czym piszesz. Założenie przyjąłem z Wikipedii, czyli 1 liczba (lub też 1 kratka jak to jest nazywane) = 1 sekunda, zatem wypełnienie zakładu na którym możemy skreślić 12 liczba zajmuje 12 sekund!

 

Jeśli przyniesiesz do kolektury 26 milionów to:

5,2 miliona idzie od razu na sport

10,4 miliona idzie na wygrane

z czego na wygrane I stopnia chyba połowa - czyli dodatkowe 5,2 miliona.

 

Ok, nie odjąłem datku "na sport", ale ani Twoje ani moje wyliczenia nie są poprawnie, odsyłam do źródła, po to aby nie pisać "chyba": http://serwis5.lotto.pl/183-41e3c22a8f5d3.htm

 

Coś źle liczysz

Edit: Tu coś namieszałem, musze jeszcze raz policzyć ;)

 

A tutaj znowu niepotrzebnie piszesz, że coś źle liczę skoro sam nie udowadniasz tego matematycznie, twierdzę jednak że dobrze liczę!

 

EDIT: podaję matematykę:

{6! / [5! * (6-5)!]} * {43! / [1! * (43-1)!]} = 258 piątek przy skreśleniu wszystkich możliwych kombinacji

{6! / [4! * (6-4)!]} * {43! / [2! * (43-2)!]} = 13.545 czwórek

...

Edited by Radek (Brewka)

Share this post


Link to post
Share on other sites

wlasnie od niechcenia sprawdzilem totka...i mam 4;)

 

patrze na kupon i az mi sie goraco zrobilo;) 8 13 15(bylo 18) 21 24 42 (bylo 47)....blisko cholerka;)))

 

 

5 zakladow na chybil trafil;) i pierwszy byl taki zawałowy;))))

Share this post


Link to post
Share on other sites
No chwilka, chwilka ...

 

 

To nieprawda.

Jakby komuś się chciało poprawnie to obliczyć to byłoby ciekawe.

 

 

Piszesz, że to nie prawda, ale sam tego nie udowadniasz, wolałbym jednak opierać się na matematyce, bo wciąż twierdzę, że wyliczenie jest poprawne :(

 

 

 

Tego też nie rozumiem, po pierwsze co to jest "12 liczbowa kratka" - bo nie mam bladego pojęcia o czym piszesz. Założenie przyjąłem z Wikipedii, czyli 1 liczba (lub też 1 kratka jak to jest nazywane) = 1 sekunda, zatem wypełnienie zakładu na którym możemy skreślić 12 liczba zajmuje 12 sekund!

 

 

 

Ok, nie odjąłem datku "na sport", ale ani Twoje ani moje wyliczenia nie są poprawnie, odsyłam do źródła, po to aby nie pisać "chyba": http://serwis5.lotto.pl/183-41e3c22a8f5d3.htm

 

 

 

A tutaj znowu niepotrzebnie piszesz, że coś źle liczę skoro sam nie udowadniasz tego matematycznie, twierdzę jednak że dobrze liczę!

 

EDIT: podaję matematykę:

{6! / [5! * (6-5)!]} * {43! / [1! * (43-1)!]} = 258 piątek przy skreśleniu wszystkich możliwych kombinacji

{6! / [4! * (6-4)!]} * {43! / [2! * (43-2)!]} = 13.545 czwórek

...

 

 

Żeby już nie ciąć:

Czas - zgadza się - niedopatrzyłem, że za 12 skreśleniowy zakład liczysz 12 sekund.

 

Dodatkowa kasa - 3,74 miliona.

Kiedyś na I stopień dawali 50%.

Rano jak pisałem lotto wisiał i nie mogłem wejść na regulamin - stąd było chyba. Ale to zdecydowanie mniej niż 10 milionów ;)

Co do ilości piątek - edytowałem zaraz po napisaniu - coś mi się źle policzyło.

 

Natomiast nie mogę się zgodzić z tym:

 

13.983.816 / 924 = 15.134 zakładów systemowych

 

Nie podajesz dowodu, że w ten sposób jesteś w stanie zapewnić pokrycie wszystkich kombinacji.

Sądzę, że nie jesteś. Nie mam pomysłu jak to rozebrać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myśle, że nie da sie w taki prosty sposób tego policzyć.

Ponieważ zaznaczając przykładowo liczby 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

nie mamy w tym momencie np takiej kombinacji: 1, 2, 3, 4, 5, 13

żeby mieć wszystkie kombinacje, trzebaby było zaznaczać je w taki sposób:

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13

3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

....

1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13

1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15

itd...

 

A zanzaczając w taki sposób kupimy bardzo dużo nadmiarowych losów. Czyli ostatecznie będziemy mieć dużo zwycięskich losów.

Moznaby próbować uzupełniać te braki kombinacji zwykłymi losami z 6 skreśleniami, ale uważam, że nie ma żadnego skutecznego sposobu na pewny zrobek tutaj :(

Edited by Grzesiek86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Natomiast nie mogę się zgodzić z tym:

 

13.983.816 / 924 = 15.134 zakładów systemowych

 

Nie podajesz dowodu, że w ten sposób jesteś w stanie zapewnić pokrycie wszystkich kombinacji.

Sądzę, że nie jesteś. Nie mam pomysłu jak to rozebrać.

 

Ale jak to nie jestem :(

http://serwis.lotto.pl/183-465e914a68647.htm

"Za zakłady systemowe płaci się w zależności od tego, ilu zakładom prostym odpowiadają skreślenia"

 

No ale nie musimy wierzyć stronie www sami to obliczmy, skreślamy 12 liczba na jednym kuponie, załóżmy, że bardzo prostych:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

 

- w powyższym 12 liczbowym zakładzie systemowych zawartych jest 924 kombinacje zakładów prostych:

1, 2, 3, 4, 5, 6

1, 2, 3, 4, 5, 7

1, 2, 3, 4, 5, 8

1, 2, 3, 4, 5, 9

... etc. aż do 924 różnych kombinacji, ale to można obliczyć matematycznie:

 

12! / [6! * (12-6)!] = 924

 

zatem powtarzam wystarczy zawrzeć 15.134 zakładów systemowych 12 liczbowych aby pokryć wszystkie kombinacje zakładów prostych, chodzi jedynie o zaoszczędzenie czasu ;) bo kosztować nas to będzie identycznie:

 

15.134 zakładów systemowych (12 liczbowych) x 1.848 zł (tyle kosztuje taki zakład) = 27.967.632 zł

 

i wcale nie trzeba kupować żadnych nadmiarowych losów, tak jak to pisał Grzesiek86, nic się nie będzie dublować jeżeli zaprzęgniemy do tego odpowiedni program, który nam wyliczy wszystkie prawidłowe kombinacje

Share this post


Link to post
Share on other sites
i wcale nie trzeba kupować żadnych nadmiarowych losów, tak jak to pisał Grzesiek86, nic się nie będzie dublować jeżeli zaprzęgniemy do tego odpowiedni program, który nam wyliczy wszystkie prawidłowe kombinacje

 

Tutaj pewnie masz racje co do tego programu, ale jestem prawie pewny, że nie będzie dało się tego załatwić wyłącznie zakładami systemowymi z 12-toma skreśleniami. Prawdopodobnie byłoby potrzebne wypełnienie luk w kombinacjach zakładami o mniejszej ilości skreśleń.

 

Edit:

Co nie zmienia faktu, że będzie to kosztowało dokładnie tyle samo :(

Edited by Grzesiek86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale jak to nie jestem :lol:

http://serwis.lotto.pl/183-465e914a68647.htm

"Za zakłady systemowe płaci się w zależności od tego, ilu zakładom prostym odpowiadają skreślenia"

 

No ale nie musimy wierzyć stronie www sami to obliczmy, skreślamy 12 liczba na jednym kuponie, załóżmy, że bardzo prostych:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

 

- w powyższym 12 liczbowym zakładzie systemowych zawartych jest 924 kombinacje zakładów prostych:

1, 2, 3, 4, 5, 6

1, 2, 3, 4, 5, 7

1, 2, 3, 4, 5, 8

1, 2, 3, 4, 5, 9

... etc. aż do 924 różnych kombinacji, ale to można obliczyć matematycznie:

 

12! / [6! * (12-6)!] = 924

 

zatem powtarzam wystarczy zawrzeć 15.134 zakładów systemowych 12 liczbowych aby pokryć wszystkie kombinacje zakładów prostych, chodzi jedynie o zaoszczędzenie czasu :lol: bo kosztować nas to będzie identycznie:

 

15.134 zakładów systemowych (12 liczbowych) x 1.848 zł (tyle kosztuje taki zakład) = 27.967.632 zł

 

i wcale nie trzeba kupować żadnych nadmiarowych losów, tak jak to pisał Grzesiek86, nic się nie będzie dublować jeżeli zaprzęgniemy do tego odpowiedni program, który nam wyliczy wszystkie prawidłowe kombinacje

 

Uprośćmy rozważania:

Kupon składa się z sześciu liczb. (1, 2, 3, 4, 5, 6)

Zakłady stawia się na dwie.

Masz do dyspozycji system - skreślanie na jednym kuponie 3 liczb.

(6po2) = 15

(3po2)=3

Zgodnie z Twoimi obliczeniami 15/3 =5

Czyli powinno wystarczyć 5 zakładów systemowych aby pokryć wszystkie możliwe pary liczb.

Podaj mi proszę układ tych pięciu zakładów :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uprośćmy rozważania:

Kupon składa się z sześciu liczb. (1, 2, 3, 4, 5, 6)

Zakłady stawia się na dwie.

Masz do dyspozycji system - skreślanie na jednym kuponie 3 liczb.

(6po2) = 15

(3po2)=3

Zgodnie z Twoimi obliczeniami 15/3 =5

Czyli powinno wystarczyć 5 zakładów systemowych aby pokryć wszystkie możliwe pary liczb.

Podaj mi proszę układ tych pięciu zakładów :lol:

 

No i rzeczywiście, oboje macie rację (bradiaga i Grzesiek86), przepraszam za brak trzeźwego spojrzenie z mojej strony. System nie jest w stanie pokryć w zadanej liczbie zakładów wszystkich kombinacji, mamy zatem do wyboru, albo uzupełnić system zakładami zwykłymi (wówczas pozostaniemy przy tym samym koszcie) albo wypełnić więcej zakładów systemowych (większy koszt + pewne kombinacje się powtórzą).

 

W przypadku 1 2 3 4 5 6 i dwóch skreśleć dla zakładu prostego a trzech dla systemowego, można zastasować takie kombinacje.

 

124, 135, 236, 456 - zakładami prostymi musimy dograć: 16, 25, 34

126, 134, 235, 456 - zakładami prostymi musimy dograć: 15, 24, 36

.... etc.

jest wiele kombinacji, ale maksymalną liczbą zakładów systemowych, którą w tym przypadku jesteśmy w stanie wymyśleć bez dublowania są 4, resztę musimy uzupełnić poprzez zakłady proste (co ciekawe, zawsze pary które nam zostają nie mają ze sobą żadnej cyfry wspólnej)

 

To teraz pytanie: Jak to wygląda w przedmiotowej sprawie Dużego Lotka? Ile zakładów systemowych 12 liczbowych można maksymalnie wymyśleć, aby nie powtórzyła się w nich ani razu ta sama 6-stka? Ile będzie trzeba dosłać zakładów prostych, aby uzupełnić lukę? :lol:

Edited by Radek (Brewka)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś do wygrania w lotto 12 milionów złotych - może do kogoś z was fortuna się uśmiechnie. Ile byłoby za to generyków :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziś do wygrania w lotto 12 milionów złotych - może do kogoś z was fortuna się uśmiechnie. Ile byłoby za to generyków :)

 

Jeden? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

lotek jest jak domaining tylko szybciej pryskają marzenia. :)

za 2 zł sprawdzę dzisiaj poziom swojego szczęści. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • archiwizacja.pl   Dobra domena w dobrej cenie.   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2606689/?utm_source=market_redirect&_track=249a42ce335537159e067eec5d1c68a9
    • Każda z niżej wymienionych domen .com.pl po 90 zł netto w opcji "kup teraz" na AM. Oferta ważna do jutra do godziny 19:00. Promocją objąłem te domeny, które uważam, że mają dużą szansę na znalezienie KK. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zakupem większej ilości domen (od 3 sztuk wzwyż) to proszę o wiadomość na priv (lista domen + login). Robię wtedy escrow i daję  rabat 20 zł netto/domenę.   Dla osób, które przestały wierzyć w moc domen .com.pl informacja; sprzedaje dużo domen tego typu (całkiem niedawno: kret*com*pl za niskie XXXX netto i nie było to 1000 zł). Zapraszam do zakupów. --- Alfabetyczna lista 50 domen.   alternatory.com.pl autolak.com.pl carrental.com.pl culture.com.pl cynamon.com.pl dexterity.com.pl dladzieci.com.pl dobrykredyt.com.pl dobrywegiel.com.pl drukarkifiskalne.com.pl fuga.com.pl gabinetylekarskie.com.pl granitex.com.pl habitat.com.pl harcowka.com.pl instalacjegazowe.com.pl instalgaz.com.pl invitro.com.pl knowledge.com.pl koks.com.pl kolektorysloneczne.com.pl kotlyweglowe.com.pl lighters.com.pl maszynypakujace.com.pl meblenierdzewne.com.pl ocieplenie.com.pl oryginalneprezenty.com.pl orzeszki.com.pl paragon.com.pl pcv.com.pl phone.com.pl piwokraftowe.com.pl posrednictwopracy.com.pl radek.com.pl raki.com.pl rarytas.com.pl rozruszniki.com.pl serwisklimatyzacji.com.pl silikony.com.pl systemykominowe.com.pl szkoleniastrzeleckie.com.pl t-shirts.com.pl + tshirts.com.pl taniekredyty.com.pl tanieogrzewanie.com.pl testing.com.pl tukan.com.pl wrozbyonline.com.pl wycinki.com.pl wyrobyskorzane.com.pl wystrojwnetrz.com.pl
    • gasior.pl techma.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   gasior.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10368/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-14 14:00:41) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-20 godz. 19:15   techma.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10370/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-14 14:11:27) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-20 godz. 19:15   DD
    • Ja już sobie przestawiłem myślenie i wycenę. Widzę jak to się zmieniło dla rynku .com, gdzie domeny, które kiedyś kosztowały po kilkadziesiąt tysięcy dolarów, teraz schodzą po 150-200k USD.   50-100k PLN to już nie ta sama kwota co parę lat temu.   Myślę, że dla tego typu domeny co ogrodzenia.pl, to cena 50k+ PLN może spokojnie mieć zastosowanie w handlu między inwestorami. Ale nie oczekiwałbym, że ktoś chciałby ją w tej cenie sprzedać.   DD
    • Miałem na myśli PLN, ale może masz rację, że za tanio. Zależy jak bardzo kupujący będzie chciał ją kupić i jak bardzo sprzedający będzie chciał sprzedać. ;-)
    • Poszedłeś bardzo minimalnie z tą wyceną  Można by rzec konserwatywnie. Ale myślę, że przy odpowiedniej cierpliwości ten przedział, ale w euro, jest możliwy.   W sumie nie podałeś waluty, więc może nie chodziło Ci o PLNy    DD
    • 50-100 tys. netto.
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×