Jump to content
przemowild

Kryzys czy święta?

Recommended Posts

Zauważyłem ostatnio wysyp ofert sprzedaży domen przy równoczesnym spadku zainteresowania ze strony kupujących. O tyle o ile sam mam parę domen co do których otrzymuję regularne zapytania to od jakichś 2-3 tygodni cisza. Wszystko zdechło. Dział Di - "sprzedam" pęka w szwach i pojawiają sie w nim coraz to lepsze domeny w coraz to niższych cenach. Czyżby kryzys dotknął również domainerów? Jakie jest wasze zdanie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zauważyłem ostatnio wysyp ofert sprzedaży domen przy równoczesnym spadku zainteresowania ze strony kupujących. O tyle o ile sam mam parę domen co do których otrzymuję regularne zapytania to od jakichś 2-3 tygodni cisza. Wszystko zdechło. Dział Di - "sprzedam" pęka w szwach i pojawiają sie w nim coraz to lepsze domeny w coraz to niższych cenach. Czyżby kryzys dotknął również domainerów? Jakie jest wasze zdanie?

 

Zdecydowanie tak, myślę że – jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił – najwyższy czas rozpocząć wyprzedaż.

 

Listy domen w wyprzedażowych cenach proszę kierować na mail: domeny@varia.pl

 

# wyprzedażdomen.pl

# skupdomen.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domainerów nie mogło dotknąć to, czego nie ma. ;) "Kryzys" dotyczy rynków finansowych i jest tylko konsekwencją ich własnych działań.

A wyprzedaże są, bo zbliżają się skutki zeszłorocznych domen za złotówkę - teraz trzeba ninje wysprzedać i przedłużać te wartościowe. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem...

 

Zainteresowanie kupujących nawet wzrosło, jednak oferowane ceny w większości przypadków nadal są poniżej ceny zakupu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zblizaja sie swieta..niebawem nowy rok..kasa jest potrzebna... i do tego niebawem lawina spadkow domen zakupionych w promocji... sam bym sprzedal kilka..ale nikogo zakup domen w tym okresie nie interesuje.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyżby kryzys dotknął również domainerów? Jakie jest wasze zdanie?

 

Bo ja wiem, z dniem 2 stycznia 2008 roku była wielka obniżka cen, z tego co pamietam, do 9,90 netto rejestracja, więc dużo osób nawet jeszczew grudniu pre-rejestrowało domeny (była taka opcja), żeby z dniem 02.01.08 mieć regnięte

 

Np.

 

no i za niecały miesiąc zaczną się przedłużenia ew. spady jako owoc tych rejestracji, więc na pewno dużo osób chce wyprzedać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Te z ruchem proszę zgłaszać mi na PM ze screenami i ceną ;)

Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu jeśli i ja się podepnę pod ten apel ? ;)

Uzupełnię powyższą wypowiedź jeszcze możliwością zamiany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

inewstuje obecnie w zarabiajace domeny z duzym ruchem. listy ze statystykami ostatnich 12 miesiecy prosze na priva

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
name='necik' date='czw, 11 gru 08' post='142066']

Czy ja wiem...

 

Zainteresowanie kupujących nawet wzrosło [...]"

 

 

Mam podobne wrażenie. Nie znaczy to, że ceny, jakie składają oferenci, są dla mnie satysfakcjonujące ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zbliżają się święta i nadciąga kryzys. Najwyższa pora na wysprzedaż domen. Niebawem bedzie zbyt późno. ;)

 

Zależy od domen ;).

Ja, lubię sprzedawać ;), ale wtedy, gdy inni w tym czasie kupują ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kiedy zamkną internet na kłódkę, będzie już naprawdę za późno ;)

 

jednak ostatnio coraz głośniej o szejkach, którzy z rynku niemieckiego mają zamiar przenieść się na Polski rynek ;)

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
kiedy zamkną internet na kłódkę, będzie już naprawdę za późno ;)

 

jednak ostatnio coraz głośniej o szejkach, którzy z rynku niemieckiego mają zamiar przenieść się na Polski rynek ;)

 

Już się przenieśli .., niektórzy z nich.

Na terenach TS Wisła, budować będą cztery "Hiltony" (w ramach wiślackiego kompleksu sportowego wokół stadionu ...)

Poszła jakaś "plota", że mają również chrapkę na udziały w klubie ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdecydowanie kryzys, dlatego podbijam stawke: 600 $ rocznie za 1000 PLN !

 

Link w stopce ;)

 

 

weź kredyt/ pozyczke w banku na 1000zl i splacaj ja z kasy otrzymanej z reklam na Twoich domenach, nie sprzedawaj kury znoszacej jajka ;) pomysl troche

Share this post


Link to post
Share on other sites
weź kredyt/ pozyczke w banku na 1000zl i splacaj ja z kasy otrzymanej z reklam na Twoich domenach, nie sprzedawaj kury znoszacej jajka ;) pomysl troche

 

Kury juz sie nie mieszcza w kurniku ;)

Edited by Luke4U

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pamiętam sprawę z Turkiem :) .

 

W Krakowie, czy "wejdą" (w akcje klubu) szejkowie, czy nie,

to nie wpłynie na sprawę budowy stadionu, i bazy wokół.

To wszystko już trwa, a stadion do tej pory budowaliśmy za własne pieniądze. Jedynie trochę grosza być może przybędzie z funduszy "państwowych". Nawet jeśli nie - to dokończymy "za swoje".

"Umiesz liczyć, licz na siebie" :) (dopóki w Polsce trwać będzie centralizm państwowy).

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
inewstuje obecnie w zarabiajace domeny z duzym ruchem. listy ze statystykami ostatnich 12 miesiecy prosze na priva

 

i ja się podłączę pod Twoje ogłoszenie :) tylko dla mnie mogą być nawet niezarabiające

Edited by Marion

Share this post


Link to post
Share on other sites
i ja się podłączę pod Twoje ogłoszenie :) tylko dla mnie mogą być nawet niezarabiające

 

"pl"?

Share this post


Link to post
Share on other sites
jednak ostatnio coraz głośniej o szejkach, którzy z rynku niemieckiego mają zamiar przenieść się na Polski rynek :)

 

Już po raz któryś z rzędu czytam o szejkach rejestrujących niemieckojęzyczne domeny .

Firma z Dubaju posiadająca w swoim portfolio kilkaset tysięcy domen (przede wszystkim .de) jest własnością Niemca (z polskim nazwiskiem zaczynającym się na "D" i kończącym na "SKI" :) )

 

 

P.S. a tak w ogóle, skoro jest kryzys, odpuście sobie te domeny i przyjedźcie do Tyrolu na snowboard :) . Na stokach leży ponad metrowy, świeży śnieg i prawie nie ma turystów :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×