Jump to content
sanit

Polityka

Recommended Posts

Nie zamierzam bronić PiS-u bo się z nimi nie utożsamiam, nie lubię też wchodzić w spory osobiste wolę rozmawiać o programach, ideach ale nie mogłem czytać już Twoich faszyzujących komentarzy. Co do Giertycha i Kamińskiego to nie pojawili się oni na marszu przypadkowo i nie szli w tłumie tylko jasno widać, jak są nobilitowani przez Komorowskiego. Natomiast odnośnie aborcji to najlepiej zapytaj posła Żalka z PO jaki jest jakie ma poglądy na ten temat. Kończę już dyskusję na ten temat z Tobą zanim napiszesz walniesz coś o Żydach, czy osobach ciemnoskórych, bo aż się boję co masz do powiedzenia w tej kwestii i na jaki "autorytet" się powołasz.

Giertych oraz Kamiński zostali zaproszeni przez Komorowskiego, z resztą tak samo jak prezes Kaczyński oraz kilkadziesiąt innych osób. Z resztą z kim mieli iść, z lewicą czy ONR?

No dobra, jest Żalek i kilku jemu podobnych w PO, ale 80% jest odmiennego zdania i rząd PO daje mi gwarancję że nie zakażą aborcji lub in vitro. Rząd PIS daje mi prawie pewność zaostrzenia zakazu aborcyjnego oraz zakazu in vitro.

Jeśli pewne rzeczy nie są zdefiniowane, jak właśnie "czy zarodek(a potem płód) to już dziecko" to pozwólmy ludziom decydować i nie mówie o finansowaniu in vitro, ale wogóle możliwości jego stosowania.

Urodziłem się w Polsce, tu mieszkam, mam tu rodzinę, pracę, tu płacę podatki, więc mam prawo nazywac się Polakiem. I religia którą wyznaję, mój światopogląd, kolor skóry itp, nie może determinować bycia lub nei bycia Polakiem. A to właśnie próbuje robić prawica(bardziej radykalna częśc PIS(radio maryja), ONR, MW itp).

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

gdyby zgwałcono Twoją żonę, siostrę lub kuzynkę też byś się upierał żeby urodziła dziecko?

Daj

spokój, horacy, poruszałem już to w innym wątku.

 

Ja bym się bardziej przyjrzał temu, ile dzieci, które lądują w okienku życia pochodzi "spod habitu". To mogłaby być ciekawa sprawa dla dzienikarzy.

 

***

 

A teraz coś z innej beczki. Normalnie wkleiłbym to do "kącika humoru domenowgo", ale żeby nie rozbijać za bardzo dyskusji politycznej po różnych wątkach, daję to tutaj (z uśmiechem politowania oczywiście).

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12879752,Szef_Mlodziezy_Wszechpolskiej__Trzeba_zdelegalizowac.html

 

To SLD i Ruch Palikota są właśnie tą nową bolszewią, nie tylko nową, a i wręcz starą, i to nad delegalizacją tych właśnie struktur należałoby się zastanowić, bo są one groźne dla życia narodowego i państwowego -powiedział prezes MW na konferencji prasowej przed pomnikiem Romana Dmowskiego w Warszawie.

 

No tak, jak patrzę na tę lewicę kanapowo-szezlągowo-salonową, szczególnie o twarzy takiego Kalisza, nudną jak flaki z olejem, betonowo-styropianową jak Miller towarszysz zsiwiały, to rzeczywiście widzę grozę przed oczami i Koszmar z Ulicy Wiązów! Tak, tylko ONR nas uratuje. Ten ONR, który wspiera gospodarkę narodową zamawiając często po pięć piw naraz (oczywiście polskiego browaru - to są jeszcze takie?)

 

Z drugiej strony może warto by było napędzić trochę wiatru (strachu) w puste blokowiska z SLD-owskiego betonu, może by towarzysze przejrzeli na oczy, dlaczego podpisali koŃkordat, dlaczego oddawali ziemię kościołom, dlaczego nie zniszczyli kościoła gdy jeszcze mogli, no i oczywiście, dlaczego nie zdelegalizowali partii faszystowskich w Polsce żegnających się krzyżem...celtyckim.I wtedy musieliby się zdecydowac, czy spowiadać się w trybie laickim obywatelom, czy też - mam wrażenie, że w im bliższym - trybie kościelnym.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Giertych oraz Kamiński zostali zaproszeni przez Komorowskiego, z resztą tak samo jak prezes Kaczyński oraz kilkadziesiąt innych osób.

Dobra, nie tłumacz się już z tego Giertycha bo śmiać mi się chce jak to czytam. Wiadomo, że jakby Romek i Kamiński byli przeciw PO to byłoby be i sam obrzucałbyś ich tu inwektywami, a jak są za PO to chłopaki są OK. Giertych, Kamiński tak samo jaki i Ty pójdą tam gdzie dają "dzięgi". Przecież wiadomo, że piszesz to, co masz pisać dla kasy i sam wcale tak nie myślisz, no chyba że przeceniłem twoje możliwości i dopadła Cię już całkowita umbertyzacja mózgu. :lol:

 

Wszystko, co było do powiedzenia na temat Marszu Niepodległości powiedział Pan Kowalski i nie ma nic do dodania i kończę ten temat.

 

 

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbardziej smieszy mnie teza: my wywalczylismy "wolną Polskę". Przypomina mi to PRL, gdzie komunisci tuz po wojnie i pozniej, tez twierdzili, ze wywalczyli wolna Polske i demokracje. Twierdzili, ze robia cos dobrego dla Polakow.Przypomnijmy sobie, ze PRL to tez bylo panstwo demokracji... ludowej ;) Ba! Bylo nawet kilka partii! Bo oprocz PZPR, byly tez ZSL, PD i cos tam jeszcze. nawet wybory niewiele sie roznily od obecnych, tyle, ze wtedy byly obowiazkowe, a obecnie juz nie. Sposob wybierania byl rowniez podobny, bo wtedy wybieralo KC, a obecnie takich KC mamy kilka, acz ta sama metodologia wyboru, na ktory mamy nikly wplyw. Propaganda byla tez ta sama, a nawet ci sami ludzie do dzisiaj sieja ta propagande sukcesu (Walter wtedy kierowal propagandową "dwójką"). Obyczaje nawet byly podobne, bo bylo kilka gazet gloryfikujacych jedyną sluszna partie, ktore tak jak dzisiaj, utrzymuja sie glownie dzieki ogloszeniom panstwowym, a wtedy po prostu byly panstwowe. Itd itd W sumie to niewiele sie zmienilo. Nawet Solidarnosc, do ktorej dzisiaj przyznaja sie ci wielcy obroncy "demokracji", byla prokomunistyczna!!! co przyznal sam Walesa.

 

Gdy obecni politycy, a owczesna opozycja, rzucali srubami w MO, gdy sprzeciwiali sie systemowi, nie roznili sie zbytnio od dzisiejszych demonstrantow. Sprawa tez niewiele sie rozni. Wtedy chciano zmienic uklad, obecnie narodowcom tez tylko o to chodzi. Nie wnikam, czy slusznie czy nie, aczkolwiek tak jak wtedy dzisiejszym uzurpatorom demokracji chodzilo o zmiany i odsuniecie zdrajcow, ktorzy zaprzedali sie moskalom, tak obecnej opozycji establiszmentu chodzi o to samo, tyle, ze chca odsunac zdrajcow, ktorzy sieją okraglostolowa oblude i ktorzy zaprzedali sie jankesom i innemu scierwu. Oni TEZ chca demokracji i wolnosci, tak, jak kiedys obecni politycy >25 lat temu. Wielkiej roznicy nie widze. Widze za to strach w oczach o stolki, tak jak kiedys komuchy sie baly. Jak sie komuchy baly, to zamykali opozycjonistow pod byle pretekstem. jak i to nie pomoglo, to wprowadzili stan wojenny, a jak beton stwierdzil, ze o ile ustroj jest ok, ale gospodarke szlag trafil i nie ma juz czego krasc, to sie umowili ze dadza wladze, w zamian za nietykalnosc. Coz, obecni mlodzi juz sie na ten manewr nie nabiora, dlatego chca rewolucji, nawet krwawej. I tego sie boja wszyscy pookraglostolowcy :) Lacznie z SLD i Paliglupcami na czele, bo oni pierwsi poszliby do odstrzalu. SLD z wiadomych powodow, bo to spuscizna PZPR, a Palikotowcy, bo to ekipa Kwasniewskiego i mlodych poje*ow, ktorzy glosowali na Paliglupa tylko dlatego, zeby bylo fajnie i smiesznie...

 

Konkludujac, smieszy mnie obluda obecnych, wielce "demokratycznych" politykow, ktorzy wczesniej twierdzili, ze są prawicą, a obecnie z prawicą chca walczyc.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobna partia Palikota to pomysł Tuska. Taka bojówka, która ma za zadanie chamsko atakować Kaczyńskiego ku uciesze gawiedzi, podczas gdy sam Tusk będzie mógł uchodzić za polityka miłości.

Poza tym trzeba było jakoś zabrać SLD głosy antyklerykalnych oszołomów (bez urazy).

Co ma z tego Palikot? Nie wiem. Na pewno niewiele traci bo reputacje już dawno temu stracił.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

='horacy11' timestamp='1353252619' post='527954']

 

 

 

 

[...] wywoływania presjii na osobach myślących inaczej, mówienia że nie mają prawa nazywać się Polakami/katolikami,itp

 

Jestem jeszcze co prawda nadal i jedynie nawracającym się heretykiem [teraz użyłem tej opisowej figury wobec siebie na potrzeby dyskusji, lecz nie po to aby drążyć w moim religijnym światopoglądzie] ale wiem jedno: ustalenia obowiązujące w danym Kościele a nie tylko tym konkretnym są względne jasne. Nie podoba się jego nauczanie "myślącym inaczej", to wypad z Kościoła. Wystarczy jasna deklaracja. Jest miejsce na dyskusję o zapewne niedogmatycznych kwestiach ale pomiędzy zadeklarowanymi [a raczej realnymi, tymi, którzy wypełniaja jego zasady] "wyznawcami" danego Kościoła.

 

Czy będę miał prawo nazywania się Polakiem/muzułmaninem nie wypełniajac zasad muzułmańskich, koranicznych? Nie uznając tych zasad?

 

 

 

 

[...] gdyby zgwałcono Twoją żonę, siostrę lub kuzynkę też byś się upierał żeby urodziła dziecko?

 

 

tego typu teksty, agresywne narzucanie komuś własnej ideologii związanej wyznawaną religią/tradycją/itp ma właśnie znamiona faszyzmu

a właśnie to próbuje robić polska prawica po przez zakazy(in vitro, abrocja, itp) oraz nakazy(składka na kościół katolicki,itp)

 

przy czy ustalenia te nie mają formy dialogu, ale jawnego narzucania innym własnych poglądów, [...]

 

 

 

Tylko tyle ile powyżej, nakazano Ci wyciągnąć z zacytowanego tekstu? Naprawdę tylko tyle?

Wasza propagandowa klasyka: Kościół Katolicki i tematy okołomaciczne, do czego nawiązała Pani Grzybowska,

i nic więcej? Żadnej refleksji ponadto?

 

Niszcz więc może ten faszyzm Horacy, niszcz gorliwie nadal dopóki możesz, bo za maksymalnie kilkadziesiąt lat już Cię tu nie będzie.

Zresztą w ogóle,

bo wspomniany śmietnik i Ciebie nie ominie.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponad połowa Brytyjczyków głosowałaby za wyjściem z UE - po prostu ciemnogród, faszyści, etc... ;) Nie dość, że sobie wynegocjowali dużo mniejszą zależność od UE, to i tak poważnie rozważają wyjście z unii.

no widzisz a w Polsce...

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,12497905,Unia_Europejska_przy_scianie__a_Polacy_nadal_wierza_.html

Według sondażu w każdym z badanych państw większość respondentów wciąż dostrzega osobiste korzyści, wypływające z członkostwa ich kraju w UE. W Polsce takie korzyści widzi dla siebie 65 proc. badanych, podczas gdy we Francji - 54 proc., a w Niemczech 52 proc.
Większość polskich respondentów (56 proc.) uważa też, że po wejściu do UE poprawiły się nastroje społeczne w kraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coz, obecni mlodzi juz sie na ten manewr nie nabiora, dlatego chca rewolucji, nawet krwawej. I tego sie boja wszyscy pookraglostolowcy :)

Których masz na myśli, tych z pochodów? hehehe

Zobaczyli co się dzieje w Grecji, gdzie rośnie poparcie dla skrajnie prawicowych partii, pomysleli spróbujemy w Polsce, koryto w sejmie jest szerokie.

Ale nie dość że warunki inne, to jeszcze megacioły mają u sterów.

Ledwie tydzień minął od marszu, a Zawisza już kilka razy zrobił z siebie błazna. Dla pamięci:

http://fakty.interia.pl/kraj/polityka/news/mini-i-glebokie-dekolty-draznia-posla-zawisze,906407,3285

Głęboki dekolt, spódniczka mini i goły brzuszek - oto obsesje Artura Zawiszy. Posła zajmują kuso ubrane kobiety spacerujące przy drogach. Chce, by były karane za wyzywający wygląd. W ten sposób z naszych ulic mają, zdaniem posła, zniknąć prostytutki.... Aby plany weszły w życie, trzeba zmodyfikować kodeks karny. W tym celu pomysłodawca stara się przekonać Ministerstwo Sprawiedliwości.
Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zobaczyli co się dzieje w Grecji, gdzie rośnie poparcie dla skrajnie prawicowych partii

"Skrajnie prawicowy" to lewacki neologizm stworzony w celu brudnej walki z polityczną opozycją, ale że nieco znam lewacką nowomowę to domyślam się że chodzi Ci o tzw. partie antyimigracyjne. Długotrwały kryzys w społeczeństwie wielokulturowym musi zakończyć się wybuchem nastrojów rasistowskich, taka jest naturalna kolej rzeczy. Społeczeństwa starej UE ukształtowane zostały w sztuczny sposób, najpierw poprzez przywóz niewolników wieki temu, a później poprzez chorą politykę multikulturalizmu kreowaną za pośrednictwem rządów. Te akty nienawiści, które zdarzają się od lat z obu stron to dopiero niewinna zapowiedź tego, co się zdarzy zarówno w Europie jaki i USA jeżeli kryzys się nasili na co wszystko wskazuje. Odśrodkowa siła, którą wywołają konflikty narodowościowe doprowadzi do rozerwania państw w Świecie Zachodnim, czego pierwsze oznaki już występują.

 

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Których masz na myśli, tych z pochodów? hehehe

Zobaczyli co się dzieje w Grecji, gdzie rośnie poparcie dla skrajnie prawicowych partii, pomysleli spróbujemy w Polsce, koryto w sejmie jest szerokie.

Ale nie dość że warunki inne, to jeszcze megacioły mają u sterów.

Ledwie tydzień minął od marszu, a Zawisza już kilka razy zrobił z siebie błazna. Dla pamięci:

http://fakty.interia.pl/kraj/polityka/news/mini-i-glebokie-dekolty-draznia-posla-zawisze,906407,3285

Wyciales tylko fragment z tego co napisalem, a do reszty juz nie umiesz sie odniesc... Ale niech Ci bedzie lewicowcu.

 

Odnosnie, kto sie blazni, to polecam obejrzec swoja mlodziezowke, ktora nawet nie wie o czym gada oraz jak blazni sie ktos, kto ma tyt. pfrofesora:

 

http://www.tvp.pl/krakow/mlodziez-kontra/wideo/prof-jan-hartman-filozof-i-robert-winnicki-prezes-mlodziezy-wszechpolskiej-4-xi-2012/9003480

--

Napisales, ze to byla garstka. Na pochodzie i owszem, byla garstka. Znacznie wieksza garstka, niz medialnie reklamowanego gdzie sie da pochodu prezydenckiego. Tam to dopiero garsteczka byla. Poza tym, w marszu LPR nie szli tylko sympatycy tego ugrupowania. Byli tam tez ludzie, ktorzy nie utozsamiaja sie z tym ugrupowaniem, ale popieraja niektore punkty, jak chociazby rozliczenie okraglostolowcow i ubekow.

Sam, pomimo ze nie zgadzam sie w wielu sprawach, jestem za, bo obecnie oprocz zmieleni.pl jest to jedyne ugrupowanie, ktore glosno mowi o tym. Tyle, ze zmieleni.pl nie maja aspiracji politycznych, a jedynie zmiany w systemie wyborczym, bo obecne, ktore zostalo uchwalone przez okraglostolowcow i komusze scierwo promuje jedynie ich, niczym to, co bylo za PZPR.

Jesli powstanie inne, bardziej swieckie i bardziej liberalne obyczajowo ugrupowanie, ale ktore bedzie chcialo rozliczyc zdrajcow, bede im kibicowal. Na razie jest tylko LPR, ktore ma takie a nie inne hasla, aczkolwiek UW, SLD i inne ugrupowania ktore nazywaja sie obecnie PO, tez mialy w przeszlosci ludzi i hasla jeszcze bardziej kontrowersyjne. Sam Niesiolowski minal sie z powolaniem, bo to kabaret. I z wygladu i tego co mowi...

Cytowanie GW to jakby cytowac Swierszczyk. Sprzed ilu lat te dane? Bo juz wielokrotnie napotkalem tam artykuly po liftingu sprzed wejscia do EU, a niby nawiazujace do dzisiejszych czasow ;) Inna sprawa, ze Adas M. pierwszy bylby do powieszenia za te paszkwile i niszczenie kraju.

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

tego typu teksty, agresywne narzucanie komuś własnej ideologii związanej wyznawaną religią/tradycją/itp ma właśnie znamiona faszyzmu

 

we Francji takie stwierdzenie użyte w stosunku do muzułmanów jest nazywane faszyzmem, czy jesteś faszystą ?, tak w ogóle to nie wiesz co te słowo znaczy, ale powtarzasz za innymi, może podasz definicję ?

 

A to jest świat, do którego dąży eurolewactwo - tego chcesz chwaląc palikota ? czadoru dla żony

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to jest świat, do którego dąży eurolewactwo - tego chcesz chwaląc palikota ? czadoru dla żony

Akurat Palikot nas przed tym chroni:)

U nich ulice blokują islamiści. A co u nas się dzieje w Boże Ciało? A co działo się pod krzyzem na placu Krakowskim gdy sekta smoleńska robiła szopki przed pałacem prezydenckim, rozbijała namioty itp, to też było niezgodne z prawem i choć policja mogła ich rozpędzić w p.zdu, broniła ich przed podchmieloną młodzieżą.

 

Andro, to Wy, nawiedzeni katole(nie mylić z katolikami), sekta smoleńska, jesteście właśnie polskimi islamistami. Myślicie że wszystko Wam wolno, bo Wasz prezydent miał gdzieś względy bezpieczeństwa, co doprowadziło do katastrofy.

http://natemat.pl/39699,newsweek-ujawnia-zeznania-ws-smolenska-pan-prezydent-kiedys-doprowadzi-do-tragedii

"N" cytuje, między innymi, Mariana Janickiego i jego zeznania z kwietnia 2011 roku. „Około trzech miesięcy przed katastrofą płk Jarosław Florczak [zginął w Smoleńsku – przyp. red.] po kolejnym przylocie z prezydentem bardzo zdenerwowany oznajmił mi, cytuję: »Szefie, pan prezydent kiedyś doprowadzi do tragedii, zginie wielu niewinnych ludzi«. Zapytałem go, odpowiedział mi: »Szefie, jak zwykle burdel, nikt

nic nie wie, programy swoje, a realizacja swoje" – opowiadał Janicki prokuraturze. Z jego słów wynika, że Florczak miał wyrazić prośbę, by nie był kolejny raz wysyłany na lot z Lechem Kaczyńskim.

Płk Florczak miał też – według Janickiego – porównać pracę z kancelariami Kwaśniewskiego i Kaczyńskiego. Z tą pierwszą "przez osiem lat współpracy było idealnie, każdy wiedział, co ma robić, nikt nikomu nie wchodził w kompetencje". O biurze Kaczyńskiego zaś Florczak miał powiedzieć: "To jest jedna wielka katastrofa. Prowizorka i jeszcze raz prowizorka, a nuż się uda, jakoś to będzie".

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to teraz wyobraź sobie, że Anna Grodzka wprowadza się do domu obok i postanawia paradować po ulicy w miniówce. Co zrobisz?

A czy to musi być Anna Grodzka? Kalisz też może ubrać miniówe i paradować po ulicy. I póki, poza nogami, nie widać mu nic więcej, nic mi do tego( i Tobie też)

I będę bronił prawa Kalisza czy Grodzkiej do chodzenia w miniówce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to Wy, nawiedzeni katole(nie mylić z katolikami), sekta smoleńska, jesteście właśnie polskimi islamistami.

 

Dyskusja z h11 jest zwyczajnie debilna i nie powinna być rokręcana, jeżeli ten temat ma mieć jakiś sens, chyba, że celowo ktoś chce go wykorzystać, by pokazać głupotę lewactwa.

 

Nikt na tym forum nie deklarował się w żadnej sekcie, ani w żadnym kościele, podobne tematy omijam z daleka, na temat Smoleńska w ogóle nie wypowiadam się, jednak h11, nie bez powodu, każdemu w odpowiedzi pisze te same brednie, to nie jest tylko brak inteligencji, jak u zwykłego lewicowca, to poważniejsza dolegliwość, to się nazywa paligłupota.

 

Takie są fakty, partia palikota została zbudowana jako partia dla debili.

Edited by Andro
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nich ulice blokują islamiści. A co u nas się dzieje w Boże Ciało? A co działo się pod krzyzem na placu Krakowskim gdy sekta smoleńska robiła szopki przed pałacem prezydenckim, rozbijała namioty itp, to też było niezgodne z prawem i choć policja mogła ich rozpędzić w p.zdu, broniła ich przed podchmieloną młodzieżą.

 

Andro, to Wy, nawiedzeni katole(nie mylić z katolikami), sekta smoleńska, jesteście właśnie polskimi islamistami.

Cieszę się, że zauważasz pewne rzeczy, szkoda tylko że nie jesteś w stanie wyciągnąć prawidłowych wniosków. Jak widać system hołubiący poglądom, które podzielasz nie jest w stanie poradzić sobie ani z mniejszością islamską, ani z grupką emerytów i to jasno wskazuje, że ten system jest bezsilny i nie sprawdza się w praktyce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie są fakty, partia palikota została zbudowana jako partia dla debili.

W ten sam sposób wypowiada się oraz traktuje swoich widzów/czytelników redaktor naczelny Newsweeka - Tomasz Lis: debata na UW z udziałem red T.L.

 

wersja skrócona (oglądałem całość i, moim zdaniem, dobrze oddaje ogół wypowiedzi T.L.):

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cieszę się, że zauważasz pewne rzeczy, szkoda tylko że nie jesteś w stanie wyciągnąć prawidłowych wniosków. Jak widać system hołubiący poglądom, które podzielasz nie jest w stanie poradzić sobie ani z mniejszością islamską, ani z grupką emerytów i to jasno wskazuje, że ten system jest bezsilny i nie sprawdza się w praktyce.

Masz rację, jeśli chodzi o sprawy wewnętrzne i administrację polski system jest słaby, brakuje schematów zachowań, a pewnym funkcjonariuszom publicznym jaj.

Ale nie potrzebujemy rewolucji, tylko właśnie wypracowania pewnych schematów i konsekwencji w ich stosowaniu.

Mnie osobiście nie interesuje czy chodnik zabrudził 20'letni wyrostek gumą do żucia, czy 70-letni staruszek zniczem. Prawo jest prawem i jeśli mimo upomnienia śmiecą dalej, pałą dostaje zarówno młody jak i stary.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...] gdy sekta smoleńska [...] sekta smoleńska, jesteście właśnie polskimi islamistami. [...]

 

Jesteś tylko zwykłym klonem. Postaw prezentowanych przeaz Łazarewiczów czy innych hien roku.

Tak jak zostało to zaprezentowane od klatki 08:12.

 

[media=]http://www.youtube.com/watch?v=qXl54XF6K_U[/media]

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Yarowa

I co mi chciałeś pokazać, jak Pośpieszalski chce zakrzyczeć swojego oponenta i prawdę że są sektą? Że powtarza to co codziennie pisze Gapol lub niezależna.pl?

A kto nominował Łazarkiewicza do hieny roku i za co, wiesz chociaż?:)

SDP w którym PIS ma większość, a nagrodę dostał za artykuł o ojcu Kaczyńskich, wogóle nie polityczna decyzja:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Yarowa

I co mi chciałeś pokazać, jak Pośpieszalski chce zakrzyczeć swojego oponenta i prawdę że są sektą? Że powtarza to co codziennie pisze Gapol lub niezależna.pl?

A kto nominował Łazarkiewicza do hieny roku i za co, wiesz chociaż? :)

SDP w którym PIS ma większość, a nagrodę dostał za artykuł o ojcu Kaczyńskich, wogóle nie polityczna decyzja:)

 

 

Manipulacja pogania manipulację. Liczysz na to, że jednak ktoś nie kliknie w link i nie zobaczy i nie usłyszy, że Pospieszalski nie zakrzykuje i nie krzyczy?

 

Twoje pisowidzenie na każdym kroku, nawet w organizacji reprezentującej polskich dziennikarzy może tylko wzbudzić uśmiech politowania.

 

Zwłaszcza, że zarówno wspomniana hiena jak i Ty jesteście zwykłymi propagandzistami podskakujacymi tak, jak im zagra Pan i władca.

Jeden z Was robi to dla pieniedzy a drugi dlatego, że prawdopodobnie "musi". Taki mam pogląd na Wasze persony.

 

--------------------

 

Kolejne kłamstwa wolnych mediów w wolnej Polsce. Przeprosiny dla TW Bolka.

 

Na przykład FAŁSZ:

 

http://www.polskatimes.pl/artykul/702353,wyszkowski-przeprosil-walese-to-nieprawda-ze-wspolpracowal,id,t.html

 

 

Na przykład PRAWDA:

 

http://wpolityce.pl/artykuly/40964-oswiadczenie-krzysztofa-wyszkowskiego-ws-rzekomych-przeprosin-nie-przeprosilem-i-nie-przeprosze-walesy-za-moje-slowa-prawdy

 

-------------------------------------

 

UWAGA! Ten sędzia, ppłk Wojska Polskiego Mariusz Lewiński, oświadczył niegdyś publicznie i w obawie o swoje życie, że nie zamierza się zabić.

Prawdopodobnie jego oświafczenie było już przytoczone na Forum.

 

[media=]

[/media]

 

Wczoraj, został doprowadzony do psychiatry. Być może, zostanie odosobniony i przymusowo "leczony". Osobie szalonej, łatwiej o śmierć "samobójczą". To nie wygląda niegroźnie :(http://pietkun.nowyekran.pl/post/80354,uwaga-uklad-siega-po-psychiatrow

Edited by yarowa
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy okazji tego ataku warto sobie przypomnieć pewne fakty, żeby wiedzieć na czym stoimy:

[...]

 

a propos niedoszłego "ataku":

http://wpolityce.pl/dzienniki/jak-jest-naprawde/40993-po-konferencji-prokuratury-i-abw-w-sprawie-udaremnienia-zamachu-na-organa-panstwa-poczulem-niesmak-i-zazenowanie

 

 

Dodam kolejne pytanie: a co to za sekretny akwen wodny, gdzie niepostrzeżenie detonuje się 250 kg trotylu? I kolejne: 4 tony trotylu docelowo? Pod Sejm? W jaki sposób, na plecach a ładunki [4 tony] jak miałyby być niepostrzelenie pod Sejmem rozlokowane?! Śmierdzi na kilometr.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

a propos niedoszłego "ataku":

http://wpolityce.pl/dzienniki/jak-jest-naprawde/40993-po-konferencji-prokuratury-i-abw-w-sprawie-udaremnienia-zamachu-na-organa-panstwa-poczulem-niesmak-i-zazenowanie

 

 

Dodam kolejne pytanie: a co to za sekretny akwen wodny, gdzie niepostrzeżenie detonuje się 250 kg trotylu? I kolejne: 4 tony trotylu docelowo? Pod Sejm? W jaki sposób, na plecach a ładunki [4 tony] jak miałyby być niepostrzelenie pod Sejmem rozlokowane?! Śmierdzi na kilometr.

 

Ufff... Juz sie balem, ze to Ciebie zwineli, bo dudnia o tym od samego rana, a blog o Smolensku na di.pl od wczoraj nieaktualizowany. Poza tym, gosc byl z Kraka, wiec wiesz... ;) A tak juz bardziej serio, to w ogole cala ta sprawa smierdzi. Juz media przedstawiaja, ze to ekstremisci prawicowi, tacy, jak chociazby ci, ktorzy uczestniczyli w pochodzie 11-go XI nawolujacy do obalenia rzadow okraglostolowych. Dodam, ze o ile ONR itp glosno nawoluja do tego, to coraz czesciej wsrod normalnych ludzi slyszy sie glosy, ze okraglostolowcy to zlodzieje i zdrajcy. Tak wiec trzeba bylo uspokoic tych umiarkowanych, ktorzy w przyszlosci mogliby dolaczyc do obecnych "kiboli" i "faszystow".

 

To jest to, o czym pisalem wczesniej - komuna w najlepszym wydaniu :)

 

--

 

Zapomnialem dodac, ze w Brukseli negocjacje ida kiepawo, PSL juz sie znudzil, wiec trzeba bylo dac nowy spektakl zaslaniajacy glowny temat: doplaty unijne.

Edited by empireus
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×