Jump to content
sanit

Polityka

Recommended Posts

To ciekawe bo Giertych twierdzi że wcale nie zmienił poglądów, najzwyczajniej dobrze się czuje w waszym środowisku -rasistów, antysemitów i homofobów.

 

 

Ja nie dzielę literatury na homo i pozostałą, to raczej wasz minister tak robił, ten od Gombrowicza.

Giertych nie jest kryształową postacią, ale w przeciwieństwie do wielu polityków(różnych partii) po nieudanej przygodzie z LPR, na dłuższy czas zerwał z polityką.

Mało kto mógłby sobie na to pozwolić i nie mam na myśli jedynie kwestii finansowych.

 

 

Co do literatury. Tylko chwalić że nie dzielisz literatury na "kategorie"

Niestety, przy okazji np. nadawania nazw ulic/rond/itp, często prawica protestuje bo ten się źle prowadził, ten nie był Polakiem, a ten nosił alkohol w termosie.

Wrzuciłem Cie do jednego worka z forumowymi prawicowymi ekstremistami(Yarowa, Epson, Deha), sorry.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
='horacy11' timestamp='1352930843' post='527553']

[...]

zerwał z polityką. Mało kto mógłby sobie na to pozwolić i nie mam na myśli jedynie kwestii finansowych. [...]

 

Faktycznie, trafileś jak rzadko, Horacy.

Malo kto. Tylko, że sparafrazuję bo o literaturze była mowa : "z kogo się śmiejecie Horacy ..?". Dopiszcie może tam sobie Horacy drugą część tej wypowiedzi rosyjskiego pisarza a nawet jeśli się nie śmiejecie, to na pewno kogoś macie na myśli?

 

 

[...] Co do literatury. Tylko chwalić że nie dzielisz literatury na "kategorie"

Niestety, przy okazji np. nadawania nazw ulic/rond/itp, często prawica protestuje bo ten się źle prowadził, ten nie był Polakiem, a ten nosił alkohol w termosie.

Wrzuciłem Cie do jednego worka z forumowymi prawicowymi ekstremistami(Yarowa, Epson, Deha), sorry.

 

Cieszę się bardzo, że jestem w tak szacownym gronie :D

 

Takie właśnie jak użyte przez Ciebie powyżej określenia, słyszalem wobec poglądów, które wyznaję, już w PRL.

Najbardziej podobala mi się "pelzająca kontrrewolucja" i sztadarowy zwrot używany przez media: "banda rozwydrzonych wyrostkow atakuje tramwaje".

 

 

Tylko wskaż nam proszę Horacy, gdzie protestowaliśmy [wyżej wymienieni] przeciwko nadawaniu "ulic/rond/itp." dlatego, że ktoś "nie byl Polakiem, a ten nosił alkohol w termosie". Przykladów na "złe prowadzenie się" nie oczekuję, bo to jednak termin szeroki i zależny od konkretnej definicji a tej definicji nie skonkretyzowałeś.

 

Pewnie Horacy wyciągnąleś tutaj straszną skazę taką, że nie chcielibyśmy mieć w Polsce pomników Lenina i Dzierżynskiego [choć z tym drugim to może i nie jest dobry przyklad, bo przecież on "Polakiem" był a nawet "polskim burżujem"].

Zgadza się?

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko dokładnie nagrane, normalnie faszystowskie metody. Zamieszki były dokładnie tam, gdzie były przygotowane masowe siły policyjne, czoło marszu z grupami rekonstrukcyjnymi zostało przepuszczone i wtedy nastąpiła prowokacja, po 1 godzinnych zamieszkach, był już spokój do końca marszu, choć normalnie takie zamieszki trwają bez końca.

 

Cytat: > Prowokatorzy atakują policję na początku Marszu Niepodległości. Wcześniej policyjni tajniacy nagrani w 1 sekundzie filmu, po lewej stronie, wraz z oddziałem policji, a następnie w

i później. Atak prowokatorów -
. <

 

 

Cytat: > W 7 minucie 49 sekundzie nagrania, gdy wybuchają zamieszki, policyjni tajniacy biegną z lewej strony w stronę atakujących "kiboli", po czym cofają się w uliczkę, a za nimi chowają się także ci, którzy zaczęli i wszyscy razem są ochronieni przez oddział policji. Na moim filmie nie widać tego tak wyraźnie. <

 

Cytat: Szef prowokatorów zaczyna nawoływać przez megafon

 

Grupa prowokatorów 3:38

 

Zdjęcie prowokatorów.

 

 

 

Robert Winnicki o Prowokacji Policji na Marszu Niepodległości 2012

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

... Normalnie kolonia do złupienia jak się to czyta :{ "[...] w Paryżu podkreśla się, iż "Niemcy mają blisko 26 proc. polskiego rynku, podczas gdy (Francja) ma jedynie 6 proc.", co nie odpowiada "różnicom potencjałów (gospodarczych) Francji i Niemiec." http://fakty.interia.pl/swiat/news/le-figaro-hollande-zadba-w-polsce-o-stosunki-gospodarcze,1863490

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podziwiam was za wytrwałość w wątku i za poczucie humoru hehe :D widzę, że też jesteście nocne marki jak ja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy należy zdelegalizować NOP?

 

Gowin "NIe, skądże, to tacy milusi chłopcy"

 

199619.jpg

 

***

 

Patriotyzm po polsku

 

230038_441670872557113_1898694661_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak się robi newsy w telewizji(w tvn'ie)

...

 

Ciekawe, jak beda piac z zachwytu media, gdy Putin zakreci nam kurki, tak jak to robi Ukrainie ;) A na to sie zanosi, bo BASF sprzedal siec gazociagow w DE, Austrii i Szwajcarii Gazpromowi. O przedluzeniu z Lwowa do Polski gazociagu Odessa-Brody, ktory Ukraincy budowali glownie z mysla o nas, jakos zaden osel nie chce nic powiedziec. Lepiej isc nurtem zachodnim i jak Niemcy, sprzedac nasze gazociagi ruskim (to, ze germance dostali udzialy w zlozach na Syberii, a my dostaniemy g...no , przemilcze). Na 10-20 lat bedziemy cieszyc sie i tak wysokimi cenami, a pozniej... bedziemy zdychac z zimna, bo Putin lub jego nastepca, juz zadba, jak przystalo na monopoliste, o ceny adekwatne do posiadanych zasobow i gazociagow ;]

 

Nie dziwi mnie, ze nasi i zachodni politycy tak ochoczo bronia Tymoszenko, ktora byla taka sama sprzedajna dzi...ka jak nasi politycy. Wiedza, ze za jakis czas, gdy Putin dopnie tego, co marzylo sie Stalinowi, ludzie sie zbuntuja. Totez pieprza ci politycy o standardach demokratycznych, o moralnosci politycznej i innych debilizmach. Wiedza, ze jesliby nie staneli w obronie Tymoszenko, to i za nimi nikt by ww przyszlosci nie stanal w obronie ;)

 

Nalezy tez pamietac, ze KE upomniala Polske, by ta przestala regulacji cen gazu, wiec w tym roku nacieszymy sie pozorna obnizka, za to w latach przyszlych zacznie dzialac wolny rynek, a wiec ceny wzrosna i to znacznie. Poza tym, gaz moze i stanieje, ale wzrosna inne oplaty.

 

Propaganda niczym z GW.Moze ci diennikarze tez sa niczego nieswiadomi, jak publicysci w Agorze? W takim razie wspolczuje.

 

PS. Zauwazyliscie coraz wiecej reklam BASF w polskich mediach? Zastanawiajace... Poza tym, malo ktore media omawiaja sprawe sprzedazy przez ten koncern gazociagow Putinowi i zagrozenie dla Polski.

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wrzuciłem Cie do jednego worka z forumowymi prawicowymi ekstremistami(Yarowa, Epson, Deha), sorry.

Nie szkodzi, myślę że takie towarzystwo mi ujmy nie przynosi, a wręcz przeciwnie. Cieszę się, że nie wrzuciłeś mnie do jednego wora z Giertychem, Kamińskim i Komorowskim bo tego na trzeźwo bym nie przetrzymał.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To w Polsce norma. Norma, bo prawo stanowione:

"1 stycznia 2011 r. weszło w życie rozporządzenie Ministerstwa Infrastruktury dotyczące retencji (gromadzenia i archiwizowanie danych o ruchu w sieciach telekomunikacyjnych). Operatorzy komórkowi i dostawcy internetu muszą gromadzić i przechowywać dane o połączeniach użytkowników i przechowywać je przez dwa lata (datę i godzinę połączenia, jego rodzaj i lokalizację rozmówców). Firmy telekomunikacyjne mają obowiązek współpracować w tym zakresie ze służbami specjalnymi, w tym ABW. I nie jest potrzebna na to zgoda sądu.

 

[...] poprzez zapytanie, do kogo należy interesujący agencję numer telefonu, służby uzyskują wszystkie dane na temat właściciela telefonu. Znajduje się tam komplet informacji, które wpisano podczas zawierania umowy z firmą telekomunikacyjną, m.in. numer prawa jazdy, NIP, PESEL, imiona rodziców, miejsce pracy, stan majątkowy. Dzięki temu ABW błyskawicznie namierza właściciela danego numeru, dostając dodatkowo komplet informacji na jego temat. "

 

... a co jeszcze?:

 

http://niezalezna.pl/13825-agencja-bezpieczenstwa-platformy-rzad-cie-podsluchuje

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

STOP atakowi na Strefę Gazy

 

 

 

14 listopada b.r rozpoczął się izraelski atak na Strefę Gazy.W ciągu 2 dni zginęło 15 osób w tym dwoje dzieci, a ponad 150 zostało rannych. Według ostatnich informacji w wyniku ataku izraelskich wojsk zginął 11-miesięczny syn korespondenta BBC

 

 

Od początku operacji "Filar Obrony" zaatakowano z powietrza i z morza ponad 160 celów w Strefie Gazy.

 

Na przełomie grudnia i stycznia 2008/2009 Izrael dokonał ataku na Strefę Gazy, w którym zginęło ponad 1400 Palestyńczyków. Nie dopuśćmy do powtórki tej rzezi.

 

 

Przyjdź i zaprotestuj przeciw okupacji!

 

 

W sobotę, 17 listopada, o godzinie 13:00 przed ambasadą Izraela w Warszawie (ul. Krzywickiego 24) odbędzie się protest.

 

Przynieśmy ze sobą znicze lub świeczki

 

Inicjatywa "Stop Wojnie" * Kampania Solidarności z Palestyną

Share this post


Link to post
Share on other sites

W końcu Izrael ma jakiś pretekst do ataku, dla mnie są z całą pewnością większym zagrożeniem dla świata niż Iran.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W końcu Izrael ma jakiś pretekst do ataku, dla mnie są z całą pewnością większym zagrożeniem dla świata niż Iran.

Iran nie jest żadnym zagrożeniem dla świata, a co najwyżej dla pewnej grupy bandytów w jarmułkach, która rozpasła się na szczytach władzy w USA.

 

http://www.youtube.com/watch?v=lERw9Zcx7ko

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

STOP atakowi na Strefę Gazy

 

 

 

14 listopada b.r rozpoczął się izraelski atak na Strefę Gazy.W ciągu 2 dni zginęło 15 osób w tym dwoje dzieci, a ponad 150 zostało rannych. Według ostatnich informacji w wyniku ataku izraelskich wojsk zginął 11-miesięczny syn korespondenta BBC

 

 

Od początku operacji "Filar Obrony" zaatakowano z powietrza i z morza ponad 160 celów w Strefie Gazy.

 

Na przełomie grudnia i stycznia 2008/2009 Izrael dokonał ataku na Strefę Gazy, w którym zginęło ponad 1400 Palestyńczyków. Nie dopuśćmy do powtórki tej rzezi.

 

 

Przyjdź i zaprotestuj przeciw okupacji!

 

 

W sobotę, 17 listopada, o godzinie 13:00 przed ambasadą Izraela w Warszawie (ul. Krzywickiego 24) odbędzie się protest.

 

Przynieśmy ze sobą znicze lub świeczki

 

Inicjatywa "Stop Wojnie" * Kampania Solidarności z Palestyną

 

Przy okazji tego ataku warto sobie przypomnieć pewne fakty, żeby wiedzieć na czym stoimy:

 

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedna menda, zielona, odeszła - zobaczymy co dalej

 

Dalej bedzie tak samo, albo lepiej ;) Ja mam mieszane odczucia. Waldi jaki byl to byl, ale po po%$#$%^&^%$ym Wojciechowskim, wyciagnal zielonych z gowna. Poza tym, byl juz tyle lat, ze sie do niego przyzwyczailem... i jakos trudno teraz bedzie zmienic nawyki, mowiac "prezes Piechocinski" :D A Piechociski? jest to olernie pracowity i madry facet... i szkoda go na sama prezesure. A jakos nie zanosi sie na wielkie zmiany. Wprawdzie Waldi uniosl sie hoonorem, ale mysle, ze da sie przekonac, a nawet jesli nie, to Piechocinski jest na tyle inteligentny, ze posle do rzadu kogo innego. Dlatego szkoda, bo bylby idealnym ministrem infrastruktury. A jak znam zycie, Tusk sie na to nigdy nie zgodzi, bo bylaby to porazka dla PO. Z tego wzgledu, ze w koncu bylby odpowiedni czlowiek na odpowiedim stanowisku i nareszcie infrastruktura zaczelaby byc jak nalezy. A to nie po mysli PO. Bylby to sukces PSL, a tego Tusk by nie przelknal...

 

Obaczymy. Ja tam bym chcial, by bylo lepiej :P i mam nadzieje, ze bedzie ;)

 

A, nie zapominaj, ze o ile Pawlak nie jest juz prezesem, to ma wciaz ogromne poparcie i wplywy. Piechocinski moze byc blokowany przez rade krajowa...

 

# ludowcy.pl

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Wylądujemy na śmietniku historii"

 

http://niezalezna.pl/34926-wyladujemy-na-smietniku-historii

gdyby zgwałcono Twoją żonę, siostrę lub kuzynkę też byś się upierał żeby urodziła dziecko?

 

tego typu teksty, agresywne narzucanie komuś własnej ideologii związanej wyznawaną religią/tradycją/itp ma właśnie znamiona faszyzmu

a właśnie to próbuje robić polska prawica po przez zakazy(in vitro, abrocja, itp) oraz nakazy(składka na kościół katolicki,itp)

 

przy czy ustalenia te nie mają formy dialogu, ale jawnego narzucania innym własnych poglądów, wywoływania presjii na osobach myślących inaczej, mówienia że nie mają prawa nazywać się Polakami/katolikami,itp

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

prawica

Rzucasz tym swoim "prawica" na prawo i lewo, że czyta się Ciebie jak Gazetę Wyborczą. Przypomnijmy więc czym jest prawica, wypowiedź Stefana Niesiołowskiego(PO) z pierwszej minuty:

 

[media=]http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=ro5gss-ShVQ&feature=endscreent#t=1m24s.[/media]

 

Jak widać jesteś prawicą i to skrajną. Obejrzyj dalej to zobaczysz jak Niesiołowski broni osoby takiego pokroju jak Giertych, czy Kamiński. Kogo następnego będziecie bronić, Adolfa Hitlera? Po takich wypowiedziach tylko taki rasista, antysemita i homofob jak Ty może się przyznawać do PO.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzucasz tym swoim "prawica" na prawo i lewo, że czyta się Ciebie jak Gazetę Wyborczą. Przypomnijmy więc czym jest prawica, wypowiedź Stefana Niesiołowskiego(PO) z pierwszej minuty:

 

[media=]http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=ro5gss-ShVQ&feature=endscreent#t=1m24s.[/media]

 

Jak widać jesteś prawicą i to skrajną. Obejrzyj dalej to zobaczysz jak Niesiołowski broni osoby takiego pokroju jak Giertych, czy Kamiński. Kogo następnego będziecie bronić, Adolfa Hitlera?

sie czepiasz... dobrze wiesz że mam na myśli PIS(bo to oni reprezentuje w obecnym parlamencie osoby o takich poglądach, prowadzą pod nich retoryke).....

zaś Giertych czy Kamiński na chwilę obecną nie działają w żadnej partii i głoszone przez nich poglądy są ich poglądami,

natomiast jak wyskakuje poseł PIS'u i głosi agresywne poglądy których partia nie komentuje, można uznać że się z Nimi utożsamia,

 

z resztą wracając do aborcji ciaż po gwałtach, to domyślam się że wielu posłow PIS'u je akceptuje ale w obawie przed klerem przed kamerą są przeciwni i także kazaliby rodzić własnej żonie czy córce

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

sie czepiasz... dobrze wiesz że mam na myśli PIS(bo to oni reprezentuje w obecnym parlamencie osoby o takich poglądach, prowadzą pod nich retoryke).....

zaś Giertych czy Kamiński na chwilę obecną nie działają w żadnej partii i głoszone przez nich poglądy są ich poglądami,

natomiast jak wyskakuje poseł PIS'u i głosi agresywne poglądy których partia nie komentuje, można uznać że się z Nimi utożsamia,

 

z resztą wracając do aborcji ciaż po gwałtach, to domyślam się że wielu posłow PIS'u je akceptuje ale w obawie przed klerem przed kamerą są przeciwni i także kazaliby rodzić własnej żonie czy córce

Nie zamierzam bronić PiS-u bo się z nimi nie utożsamiam, nie lubię też wchodzić w spory osobiste, wolę rozmawiać o programach i ideach, ale nie mogłem czytać już Twoich faszyzujących komentarzy. Co do Giertycha i Kamińskiego to nie pojawili się oni na marszu przypadkowo i nie szli w tłumie, jasno widać jak są nobilitowani przez Komorowskiego. Natomiast odnośnie aborcji to najlepiej zapytaj posła Żalka z PO jakie ma poglądy na ten temat. Kończę już dyskusję z Tobą zanim walniesz coś o Żydach, czy osobach ciemnoskórych, bo aż się boję co masz do powiedzenia w tej kwestii i na jaki "autorytet" tym razem się powołasz. Nie zdziwię się jak za rok na marszu prezydenckim w roli gości honorowych pojawi się delegacja z Ku-Klux-Klanu.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×