Jump to content
sanit

Polityka

Recommended Posts

Byłbym wdzięczny za info, gdyby ktoś trafił na dłuższy materiał od momentu kiedy marsz jeszcze nie ruszył. Chodzi mi o relację "z góry", od startu marszu do zamieszek i najlepiej jeszcze kawałek później. Wiem, że na pewno na materiale w tvn24 było widać to o co mi chodzi.

Edited by deha

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...]

 

Po bardzo małej chwili namysłu ...

 

Nie wiem czy się zgodzicie ale trzeba być idiotą albo funkcjonariuszem lub kapusiem innych slużb niż Policja

aby w opisywanej sytuacji, pod wdziankiem nosić koszulkę z napisem "Policja".

 

Chyba, że wymogi "formalne" ujęte przepisami :D

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

[media=]

[/media]

 

‎2.14 Umundurowany policjant rzuca racą w tłum
3.07 zamaskowany policjant rzuca race pod nogo swoich kolegów z prewencji
3.38 za kordonem policji podąża grupa zamaskowanych policjantów, którzy brali udział w rozróbie ramie w ramie z innymi tylko po to by potem bić i aresztować
3.45 petarda policyjna rzucona pod nogi tłumu reporterów
4.41 policjant z kordonu rzuca koleją petardę w stronę tłumu
4.50 ostrzał policji z broni gładkolufowej w stronę nie atakującego jej tłumu

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, teraz tylko nie wiemy, czy za policjantów nie przebrali sie aby ci od Niezależna.pl,żeby mieć fajny materiał filmowy. Koszuli z napisem POLICJA każdy może sobie kupić. Kominiarki ma chyba każdy pseudokibic, pardon, każdy patriota.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi to nie przeszkadza, nie obchodzi mnie to tak, że nawet nie chce mi się sprawdzać czy to co napisałeś jest prawdą. :) Jestem ciekawy, dlaczego w ogóle zestawiasz w ten sposób idee narodowe z preferencjami seksualnymi, skoro są to niepowiązane ze sobą cechy.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi to nie przeszkadza, nie obchodzi mnie to tak, że nawet nie chce mi się sprawdzać czy to co napisałeś jest prawdą. :) Jestem ciekawy, dlaczego w ogóle zestawiasz w ten sposób idee narodowe z preferencjami seksualnymi, skoro są to niepowiązane ze sobą cechy.

 

Dokładnie tak.

Horacy idzie nie poraz pierwszy znaną NKWDowska "linią" ... Sprowokować wątkami obyczajowymi

albo tylko choćby i wciągnąć w tematykę życia osobistego interlokutora. Byle najdalej od meritum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@deha, @yarowa

jesteście zabawni...

mniej i bardziej konserwatywna prawica, ich niechęć do związków partnerskich, zakazy pedałowania itp, a jedna z ich flagowych pieśni hymnicznych jest napisana przez Konopnicką która ostatnie 20 lat życia spędziła z inną kobietą:)

z resztą podobnie jest z Janem Lechoniem, którego twórczość jest często cytowana przez prawice, a który był gejem:)

 

w ten sposób, polska prawica przyczynia się do propagowania ruchu gej&les z którym niby tak ostro walczy:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

a co do ostatnich wydarzen i powołania nowego ruchu, dziwnie cicho siedzicie...

a w prawicowej części sieci wrze:) w komentach które zwykle równo jechały po rządzie, nagle różne obozy prawicowe zaczęły jechać po sobie...

żeby daleko nie szukać, poczytajcie komentarze pod wpisem, zwykle lubianego Sakiewicza....

http://niezalezna.pl/34771-nasza-niepodleglosc

a sam Sakiewicz pisze

Z całą pewnością policja nie jest tu bez winy. Widać, że były jakieś elementy prowokacji. Tej władzy naprawdę trudno zaufać. Nie zmienia to jednak faktu, że w liczącym kilkanaście tysięcy osób sektorze „Gazety Polskiej” nikt nie został zatrzymany, nikt też nie był ranny. Nasze służby zapanowały nad prowokatorami. Zabrakło tego w pozostałych sektorach(w domyśle tych prowadzonych przez ONR i MW).

więc jednak policja nie była taka zła:)

 

zwolennicy ONR jadą po niezależnej że w klubach GP są same dziadki, GP jedzie po młodych że ich radykalizm odstraszy wyborców, itp.

w każdym razie nie zazdroszczę pisowi, ONR pewnie nie przekroczy progu wyborczego, ale kilka procent(2-3) pisowi zabierze,

do tego może stracić kilku szczodrych sposnorów z Kobylańskim na czele:)

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

@deha, @yarowa

jesteście zabawni...

mniej i bardziej konserwatywna prawica, ich niechęć do związków partnerskich, zakazy pedałowania itp, a jedna z ich flagowych pieśni hymnicznych jest napisana przez Konopnicką która ostatnie 20 lat życia spędziła z inną kobietą :)

z resztą podobnie jest z Janem Lechoniem, którego twórczość jest często cytowana przez prawice, a który był gejem:)

 

w ten sposób, polska prawica przyczynia się do propagowania ruchu gej&les z którym niby tak ostro walczy:P

 

Jak dla mnie Horacy,

to Ty sobie możesz ostro pedałować. Twój zad, Twoja sprawa.

Tylko wara od dzieciaków.

 

Za zabawnego, skoro już wszedłeś na temat zabawy, uznam Cię w chwili gdy wyjdziesz na ulicę z krzykiem: "ostro pedaluję".

Zupełnie mnie to Horacy nie interesuje co robisz ze swoim zadkiem.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma nic piękniejszego nad przypatrywanie się, jak prawica się żre między sobą. Dolałbym jeszcze jakiegoś kwasu solnego dymiącego, żeby szybciej sie przeżarło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@deha, @yarowa

jesteście zabawni...

mniej i bardziej konserwatywna prawica, ich niechęć do związków partnerskich, zakazy pedałowania itp

 

Którą prawicę masz na myśli, tego wysokiego pana, wąsacza, czy łysą pałę niegdyś z NOP-u?

 

beeb6937c0b865fc24dc8b7684428826.jpg

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

zresztą h11 masz mózg, więc użyj go raz w pożytecznym celu, i skomentuj ten wykład:

 

 

Choć obawiam się, że skoro wrzucasz cały czas ortografy, to nie jesteś w stanie.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Którą prawicę masz na myśli, tego wysokiego pana, wąsacza, czy łysą pałę niegdyś z NOP-u?

 

beeb6937c0b865fc24dc8b7684428826.jpg

tylko krowa nie zmienia poglądów, chłopaki zdali sobie sprawę że błądzili....

poza tym w którym marszu mieli brać udział?

 

 

Maria Konopnicka - autorka Roty, gdyby nie była lesbijką to lewactwo nazwałoby ją faszystką.

faktem jest że prawica zawsze była umysłowo ograniczona ,

i to od strony nauk ścisłych(co pokazuje choćby katastrofa smoleńska, musieliście jakiegoś pseudodoktora ze stanów ściągnąć, bo w Polsce nikt się z Wami nie utożsamia)

jak i od strony literatury, dlatego musicie posiłkować się twórczością gejów i lesbijek :)

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

zresztą h11 masz mózg, więc użyj go raz w pożytecznym celu, i skomentuj ten wykład:

 

 

Choć obawiam się, że skoro wrzucasz cały czas ortografy, to nie jesteś w stanie.

próbowałem słuchać gościa, ale robi takie pauzy między wyrazami, że wątpie aby ktoś to do końca wysłuchał,

 

a co do ortografii...

jak się nie ma merytorycznych argumentów w dyskusji, to się chociaż ortografii przyczepie, typowe prawicowe zachowanie,

wyłącz słownik w przeglądarce, zobaczymy jaki jesteś dobry:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

faktem jest że prawica zawsze była umysłowo ograniczona ,

i zaraz potem:

próbowałem słuchać gościa, ale robi takie pauzy między wyrazami, że wątpie aby ktoś to do końca wysłuchał,

 

a co do ortografii...

jak się nie ma merytorycznych argumentów w dyskusji, to się chociaż ortografii przyczepie, typowe prawicowe zachowanie,

wyłącz słownik w przeglądarce, zobaczymy jaki jesteś dobry:)

:mellow::blink::rolleyes::lol:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

tylko krowa nie zmienia poglądów, chłopaki zdali sobie sprawę że błądzili....

To ciekawe bo Giertych twierdzi że wcale nie zmienił poglądów, najzwyczajniej dobrze się czuje w waszym środowisku -rasistów, antysemitów i homofobów.

 

musicie posiłkować się twórczością gejów i lesbijek :)

Ja nie dzielę literatury na homo i pozostałą, to raczej wasz minister tak robił, ten od Gombrowicza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...] typowe prawicowe zachowanie,

wyłącz słownik w przeglądarce, zobaczymy jaki jesteś dobry:)

 

Koniecznie należy takie słowniki w przegladarkach wyłączyć,

jako elementy prawicowe :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×