Jump to content
sanit

Polityka

Recommended Posts

 

Marka PiS umacnia swój wizerunek, wizerunek tzw. przestrzegania prawa (np tu autorskiego) na swój sposób.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8..._autorskie.html

 

Jak również w ogóle specyficznego pojmowania zasad dyplomacji:

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...la_panstwa.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
Marka PiS umacnia swój wizerunek, wizerunek tzw. przestrzegania prawa (np tu autorskiego) na swój sposób.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8..._autorskie.html

 

[...]

 

 

Nie chcę występować w roli adwokata PiS-u więc wystąpię jako krakowianin. Nie podoba mi się, gdy jakakolwiek partyjka używa herbu mojego Miasta:

 

http://www.kraker.pl/0,1583-platforma,uzyl...rb,krakowa.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
Marka PiS umacnia swój wizerunek, wizerunek tzw. przestrzegania prawa (np tu autorskiego) na swój sposób.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8..._autorskie.html

 

[...]

 

Powiem jako krakowianin. Nie podoba mi się, gdy jakakolwiek partyjka używa bez zgody herbu mojego Miasta (o zastrzeżeniach w Urzędzie Patentowym pisałem w innym miejscu). I dla przeciwwagi:

 

http://www.kraker.pl/0,1583-platforma,uzyl...rb,krakowa.html

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aż !!! 9 dywizji, w tym 4 polskie, w obronie RP przed agresją :)

http://wyborcza.pl/1,75248,8615966,Ewentua..._9_dywizji.html

W 1939 roku Niemcy zaatakowali Polskę 60 dywizjami.

 

W przypadku agresji na Polskę NATO zamierza rzucić do walki aż dziewięć dywizji. Z tego cztery polskie, pozostałe to jednostki krajów zachodnich, wśród nich brytyjskie, niemieckie i amerykańskie

 

... i pomogą nam tak samo jak w II WŚ, obiecanki cacanki....

gdyby rosja nas najechala to moze troche by pokrzyczeli i tyle, potem ustaliliby granice na odrze

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
... i pomogą nam tak samo jak w II WŚ, obiecanki cacanki....

gdyby rosja nas najechala to moze troche by pokrzyczeli i tyle, potem ustaliliby granice na odrze

No... Rosja ma na swoim zachodnim (a naszym wschodnim) froncie tylko - bagatela - 200 dywizji.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
No... Rosja ma na swoim zachodnim froncie tylko - bagatela - 200 dywizji.

dywizja dywizji nie równa, rosjanie mają krocie wojska w porównaniu z zachodem europy, a technike wcale nie gorszą...

zanim zachód sie ruszy to juz będzie po ptokach

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba też wziąć pod uwagę siatkę agentury rosyjskiej. Pan Klich mówi o tajemnicy NATO.

Kiedy słyszę, że ktoś publicznie rozprawia o tym co jest tajemnicą a co nie jest to na twarzy pojawia mi się mimowolny uśmiech.

 

Zaspamuję i przytoczę również i w tym wątku wywiad z profesorem, którego nie lubią socjaliści i ludzie, nazywający się "antyfaszystami" :):

 

 

http://niepoprawni.pl/blog/164/rewelacyjny...-czekala-2-lata

Share this post


Link to post
Share on other sites
bylo juz na forum, ale warto przeczytac, ciekawe ze opublikowano ten wywiad 2 lata po smierci

 

 

Tak, bo już ten link umieściłem w innym wątku. Powtarzam go z premedytacją.

 

 

Dodam jeszcze od siebie. Pamiętajmy, że jesteśmy potomkami ludzi, którzy jako Posłowie na Sejm Rzeczypospolitej uchwalili Rozbiór Polski a pseudokról, którego krypta wawelska na szczęście nie przyjęła,

podpisał własnoręcznie tę uchwałę sejmową.

 

Nawet w takiej sytuacji jak ta wspomniana można było zachować się godnie i z honorem. Rzeczpospolita i tak upadłaby. Jednak, "woleliśmy" rozebrać się sami, za parę rubli.

 

Takie osoby jak te z Sejmu rozbiorowego i jak ten nikczemny król na usługach Moskwy (zachowały się nawet pokwitowania ile przyjął w swoim życiu rubli) i jednocześnie męska dziw ...ka dla carycy,

powtarzają się co jakiś czas a historia się jeszcze wbrew Fukuyamie nie skończyła.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Trzeba też wziąć pod uwagę siatkę agentury rosyjskiej. Pan Klich mówi o tajemnicy NATO.

Kiedy słyszę, że ktoś publicznie rozprawia o tym co jest tajemnicą a co nie jest to na twarzy pojawia mi się mimowolny uśmiech.

 

Zaspamuję i przytoczę również i w tym wątku wywiad z profesorem, którego nie lubią socjaliści i ludzie, nazywający się "antyfaszystami" :):

 

 

http://niepoprawni.pl/blog/164/rewelacyjny...-czekala-2-lata

Trochę przerażające...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trochę przerażające...

Odnoszę wrażenie, że dopalacze miały swój udział w tych pseudonaukowych wypocinach jakiegoś podrzędnego histeryka. Pan histryk się nieco upalił, a potem wsiadł do swego wehikułu czasu i poelciał hen zobaczyć Michnika jak to ten się z Moskwą układał przy obalaniu komunizmu w Polsce. Zawsze powtarzam: najwięksi patrioci są silni w ujadaniu, ale za to zawsze pierwsi uciekają przez Zaleszczyki, znaczy się Kuty.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Historyk, który mówi krytycznie o tak zwanej spiskowej teorii dziejów, jest historykiem niepoważnym, hołdującym historii dla idiotów lub prostaczków, którzy wierzą w to, co widzą w telewizji i czytają w gazetach. Jest bowiem historia prawdziwa i historia medialna, fasadowa. Ta prawdziwa w dużej mierze toczy się za kulisami. A za nimi działają przede wszystkim tajne służby.

 

Bardzo ciekawy artykuł.

 

Potwierdzają się niestety te teorie w obecnym czasie (IMO), Rosja powoli wypuszcza swoje macki na sąsiednie kraje Gruzja, Japonia, Ukraina i inne za przyzwoleniem polityki USA, powoli zostaje odbudowywana strefa wpływów. W naszym kraju jest podobnie, brak chęci wyjaśniania katastrofy największej w dziejach narodu Polskiego, niestety 17 IX (1939) już nawet w wiadomościach nie podaje się rocznicy napaści Sowietów na Polskę (powoli zapominamy w imię "medialnej przyjaźni"), rok temu przysłonił ten fakt medialny trick i wymierzony pliczek ze strony USA o zaniechaniu budowy tarczy antyrakietowej, w tym roku historia Zakajewa, ciekawe co za rok będzie (warto zwrócić na to uwagę), zostaliśmy podłączeni gazrurką do Wielkiego Brata do 2045 roku i będziemy przesyłać gaz do Unii który tam będzie tańszy niż niż dla Nas, Nocna Zmiana nie śpi :). Na Bałtyku przekop, zablokują nam dostęp dla dużych tankowców do gazoportu w Świnoujścu, bo skoro Obecny rząd nie jest w stanie załatwić odszkodowań dla rybaków choć inne Państwa je dostają, to jak załatwi umieszczenie rury głębiej na dnie morza. W sierpniu odbyła się narada polskich ambasadorów z ministrem spraw zagranicznych Rosji Ławrowem to się nazywa ocieplenie stosunków :| PRL wraca ;)link.

Po woli dawkuje nam się dawki Propagandy,a niedługo sami już nie będziemy w stanie ocenić otaczającej Nas rzeczywistości.

 

Szkoda tego kraju ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po woli dawkuje nam się dawki Propagandy,a niedługo sami już nie będziemy w stanie ocenić otaczającej Nas rzeczywistości.

..a teraz jeszcze potrafimy oceniać rzeczywistość?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda tego kraju ...
Najwyżej będzie Rewolucja - Jarosław Kaczyński chyba bardzo na to liczy - jego obecne posunięcia kadrowe tego dowodzą... To trochę jak z nadjeżdżającym pociągiem - trzeba zacząć wcześniej biec, żeby do niego w odpowiednim momencie wskoczyć. Tymczasem Donald Tusk leży sobie na środku torów i niczym się nie martwi...

 

Który z nich ma rację? - przekonamy się wkrótce... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po woli dawkuje nam się dawki Propagandy,a niedługo sami już nie będziemy w stanie ocenić otaczającej Nas rzeczywistości.

To już nastąpiło. (poniższy cytat)

 

Najwyżej będzie Rewolucja - Jarosław Kaczyński chyba bardzo na to liczy - jego obecne posunięcia kadrowe tego dowodzą... To trochę jak z nadjeżdżającym pociągiem - trzeba zacząć wcześniej biec, żeby do niego w odpowiednim momencie wskoczyć. Tymczasem Donald Tusk leży sobie na środku torów i niczym się nie martwi...

 

Który z nich ma rację? - przekonamy się wkrótce... :)

 

100% informacji które czerpiesz to są tylko mainstreamowe media? Czy jeszcze z czegoś korzystasz? (z czegoś niezależnego?)

 

edit:

 

Czasem przyglądam się "osiągnięciom" pana Palikota na wikipedii i prawie codziennie jego "dorobek życiowy" jest edytowany. Jeszcze przed wyborami prezydenckimi było jako tako o nim prawdy na "wiarygodnej" wiki... a teraz to jedno wielkie "dzieło" (wcześniej był wpis, że jest członkiem Grupy Bilderberg teraz ani na "życiorysie" Palikota ani na "profilu"Grupy Bildenberga... nie ma choćby jednego zdania który z polaków jest jej członkiem.

 

Screen ze stopki wikipedii z profilu Palikota.

palix.jpg

("śpiochy" nie śpią)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
100% informacji które czerpiesz to są tylko mainstreamowe media? Czy jeszcze z czegoś korzystasz? (z czegoś niezależnego?)
Chyba trochę źle mnie zrozumiałeś :) Mam taką teorię - nie rozstrzygam kto ma rację... Równie prawdopodobne jest, że Jarosław Kaczyński wskoczy w odpowiednim momencie do rozpędzonego pociągu dziejów i poprowadzi kraj ku lepszej przyszłości a Donald Tusk zostanie rozjechany przez ten pociąg jak żaba na autostradzie... ale równie dobrze rozmiary kryzysu w Polsce mogą zostać ograniczone (także przez działania z zewnątrz), rząd Tuska przetrwa, a Jarosław Kaczyński będzie tak "biegł" sobie w nieskończoność aż się całkiem zestarzeje i niczego więcej nie osiągnie... Po prostu ryzykuje, ale kto czasami nie ryzykuje ten nie ma zysku...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czasem przyglądam się "osiągnięciom" pana Palikota na wikipedii i prawie codziennie jego "dorobek życiowy" jest edytowany. Jeszcze przed wyborami prezydenckimi było jako tako o nim prawdy na "wiarygodnej" wiki... a teraz to jedno wielkie "dzieło" (wcześniej był wpis, że jest członkiem Grupy Bilderberg teraz ani na "życiorysie" Palikota ani na "profilu"Grupy Bildenberga... nie ma choćby jednego zdania który z polaków jest jej członkiem.

Kurcze nie wiedziałem, że jakimś Polakom udało się dostać do Grupy Bilderberg. Poważnie był na liście Palikot? Aż mi się wierzyć nie chce. Kto jeszcze?

 

Nie jest łatwo się tam znaleźć..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurcze nie wiedziałem, że jakimś Polakom udało się dostać do Grupy Bilderberg. Poważnie był na liście Palikot? Aż mi się wierzyć nie chce. Kto jeszcze?

 

Nie jest łatwo się tam znaleźć..

 

DD

 

Tu jest też jakiś składnik odpowiedzi na pytanie o relacje Tusk/Palikot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×