Jump to content
sanit

Polityka

Recommended Posts

Edit : Odnośnie dzisiejszego pogrzebu zrobili z niego wielki cyrk jak to przystało na partie PISu . Ja rozumiem , msza i pogrzeb . Ale po cholere kondukt pogrzebowy paraliżując centrum miasta . Umarł zwykły człowiek a robią z tego szopkę jakby przynajmniej znowu prezydent zginął....oto mentalność Polska...

Przesadzasz, przeciez to był zwykły pogrzeb. Niezwykły by był, jak by pielgrzymka na Wawel wyruszyła.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przesadzasz, przeciez to był zwykły pogrzeb. Niezwykły by był, jak by pielgrzymka na Wawel wyruszyła.

 

Widziałeś przy "zwykłym pogrzebie" korowód przez całe centrum miasta paraliżując go ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widziałeś przy "zwykłym pogrzebie" korowód przez całe centrum miasta paraliżując go ?

 

Nie wiem czy zauważyłeś, ale ten człowiek nie umarł - a został zastrzelony. W pracy i w związku ze swoimi poglądami. Może ludzie chcieli zaprotestować przeciwko takiemu zdziczeniu obyczajów? Nie trzeba do wszystkiego mieszać polityki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Edit : Odnośnie dzisiejszego pogrzebu zrobili z niego wielki cyrk jak to przystało na partie PISu .

A Bronka tam nie widziałeś? Sam prezydent na pogrzebie jakiegoś tam nic nie znaczącego asystenta w biurze poselskim PISu gdzieś tam w Łodzi.

"Marek Rosiak będzie odznaczony pośmiertnie przez Prezydenta (i kto tu robi cyrk) Klik...

"Nie wiadomo w tej chwili, czy odznaczenie będzie wręczone osobiście przez prezydenta czy też przyjedzie przedstawiciel jego kancelarii, odczyta akt nadania odznaczenia i wręczy je wdowie po śp. Marku Rosiaku" - powiedział Telatycki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] Odbieranie dzieci przez urzędników bez wyroku sądu po prostu nie mieści mi się w głowie. [...]

 

 

 

Unia Europejska 2040

 

[operator]: Dziękujemy, że wybrał pan naszą pizzerię. Czy mogę prosić o pański numer EUROPESEL?

[klient]: Dzień dobry. Chciałbym złożyć zamówienie.

[o]: Czy mogę najpierw prosić pański numer EUROPESEL?

[k]: Mój EUROPESEL, tak... już... chwileczkę... to jest 2165052031412341123221854332223.

[o]: Dziękuję, panie Nowak. Widzę, że mieszka pan przy ulicy Żytniej 14, a pański numer telefonu to 56320302.

[k]: Skąd pan ma te wszystkie informacje?

[o]: Jesteśmy podłączeni do Systemu, proszę pana.

[k]: (wzdychając) A... tak... Chciałbym zamówić dwa razy waszą Pizzę

Samo Mięcho.

[o]: To chyba nie jest dobry pomysł, proszę pana.

[k]: Co pan ma na myśli?

[o]: Proszę pana, w pańskiej kartotece medycznej jest napisane, że ma pan za wysokie ciśnienie i ekstremalnie wysoki poziom cholesterolu. Twój Narodowy Opiekun Zdrowia nie zezwoli na takie niezdrowe zamówienie.

[k]: Cholera. To co pan proponuje?

[o]: Może pan spróbować naszej niskotłuszczowej Pizzy Sojowej. Z pewnością panu zasmakuje.

[k]: Czemu pan sądzi, że mi to zasmakuje?

[o]: Wypożyczał pan w zeszłym tygodniu " Sojowe przepisy kulinarne" z biblioteki, dlatego właśnie to panu zasugerowałem.

[k]: Ok, ok. Proszę więc dwie rodzinne. Zaraz podam panu numer karty kredytowej.

[o]: Obawiam się, że będzie pan musiał zapłacić gotówką, bo przekroczył pan limit na koncie karty kredytowej.

[k]: No to skoczę do banku tu obok i przyniosę gotówkę zanim wasz kierowca dostarczy pizzę.

[o]: Pańskie konto czekowe również jest już wyczerpane.

[k]: Nieważne. Po prostu przyślijcie pizzę, mam już gotówkę gotową. Jak długo to zajmie?

[o]: Obawiam się, że około 45 minut, gdyż mamy teraz dużo zamówień. Chyba, że jeśli chce pan jechać po gotówkę, to po drodze sam pan podjedzie po zamówienie. Jednakże wożenie pizzy motocyklem może być ryzykowne.

[k]: Skąd u diabła pan wie, że jeżdżę na motorze?!

[o]: Tutaj jest napisane, że oczekuje się na pana z pierwszą wpłatą na samochód. Ale motocykl ma pan już spłacony.

[k]: !!#@#^&_@!!

[o]: Radzę uważać co pan mówi. Ma pan już przecież kolegium za obrażenie policjanta w lipcu 2006 roku oraz wyrok za opowiedzenie nietolerancyjnego dowcipu, obrażającego godność i prawa obywatelskie nekrofilów.

[k]: (Milczenie)

[o]: Czy chce pan coś jeszcze?

[k]: Tak, mam kupon na darmowe dwa litry coli.

[o]: Przykro mi, proszę pana, ale nasz regulamin zabrania podawania coli cukrzykom...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Unia Europejska 2040

[operator]: Dziękujemy, że wybrał pan naszą pizzerię. Czy mogę prosić o pański numer EUROPESEL?

Wszystko ładnie i pięknie. Ale nie będzie numeru EUROPESEL a całe "nasze życie" będzie w Bioczipie.

Nie będzie pieniędzy (i szarej strefy). Rachunki ("podatki") będą pobierane automatycznie z naszego konta bez naszego udziału. Na bioczipie zapisane będą również dane związane z naszym zdrowiem i wiele wiele innych bardzo ważnych rzeczy.

Na razie zachęcąć będą nas w ten sposób - http://www.youtube.com/watch?v=4JCpqBetyCA...feature=related

(i nie jest to teoria spiskowa...)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystko ładnie i pięknie. Ale nie będzie numeru EUROPESEL a całe "nasze życie" będzie w Bioczipie.

Nie będzie pieniędzy (i szarej strefy). Rachunki ("podatki") będą pobierane automatycznie z naszego konta bez naszego udziału. Na bioczipie zapisane będą również dane związane z naszym zdrowiem i wiele wiele innych bardzo ważnych rzeczy.

Na razie zachęcąć będą nas w ten sposób - http://www.youtube.com/watch?v=4JCpqBetyCA...feature=related

(i nie jest to teoria spiskowa...)

Porządek musi być:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dowodem jest Pani z pryszczem na plecach. Której, niestety(co za pech) nikt więcej nie widział, więc nie może nawet złożyć zeznań:))))

 

I to jest temat na pierwszą stronę, tym się zajmują "niezależne" media:)))

to wyglada dokladnie jak przypalenie papierosem, sam widzialem takie rany nie raz, moze nie odgaszenie by tam skory nie bylo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
to wyglada dokladnie jak przypalenie papierosem, sam widzialem takie rany nie raz, moze nie odgaszenie by tam skory nie bylo.

taa, chyba po slim'ach:)

 

A nawet jeśli, to uważasz to za dowód?

 

Na poczekaniu zrobię zdjęcie jakiemuś kolesiowi, powiedzmy ze złamaną nogą i powiem że to "krzyżowiec" Go tak załatwił.

Niestety ta osoba nie może potwierdzić zeznań, bo już Jej więcej nie widziałem:D

 

To ma być dziennikarstwo? To jest temat na główną stronę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy zauważyłeś, ale ten człowiek nie umarł - a został zastrzelony. W pracy i w związku ze swoimi poglądami. Może ludzie chcieli zaprotestować przeciwko takiemu zdziczeniu obyczajów? Nie trzeba do wszystkiego mieszać polityki.

 

Pare tyg wcześniej w centrum miasta zabito młodego chłopaka oraz dziewczynę przed dyskoteką . Czy na znak protestu iż w Łodzi jest wieczorami niebezpiecznie również zrobiono kondukt pogrzebowy ? Nie !

 

 

Do całej szopki dołączyli się obrońcy krzyża... cyrk na kółkach

 

http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/634810,...ia,id,t,tm.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pare tyg wcześniej w centrum miasta zabito młodego chłopaka oraz dziewczynę przed dyskoteką . Czy na znak protestu iż w Łodzi jest wieczorami niebezpiecznie również zrobiono kondukt pogrzebowy ? Nie !

 

 

[...]

 

 

Uważam podobnie jak Bradiaga.

 

I rozumiem, że jest zarzut, iż nie było konduktu pogrzebowego tej pary młodych ludzi. Przykro mi.

Niestety społeczeństwo jest z wielu powodów, o których nie będę tutaj mówił bo czasu brak, w porównaniu do świata politykierów i polityków niezorganizowane.

 

Tak, jak brakuje wielu inicjatyw oddolnych w wielu kwestiach, tak nie omija ta indolencja (czy to była śmierć bez "szerszego echa"? Nie mieszkam w Łodzi, nie wiem) samoorganizacji społecznej przeciw zwyrodnialcom.

Tylko nikły procent obywateli RP angażuje się w cokolwiek, co jest poza widocznością z ich posesji i możliwością zarobienia pieniędzy.

Skutki m.in. są takie, że społeczeństwo jest niezorganizowane i bezbronne (w obliczu machiny państwowo biurokratycznej również, o czym pisałem w innym wątku). W dużej części na swoje własne życzenie, ponieważ wynika to z przyjęcia takiego a nie innego stylu życia, stylu bycia w społeczeństwie.

 

Paraliż miasta? Tragedia dla Łodzi :) . Tragedia bo trwa paraliż miasta?

Świetnie! I o to chodzi, żeby w końcu się zatrzymać i wydumać trochę refleksji nad tym co się dzieje, co jest ważne a co w życiu jest mniej ważne. Chętnie w takim kondukcie wziąłbym udział za cenę maksymalnego paraliżu każdego miasta w Polsce.

 

Kondukt jest zły? Być może jego brak byłby zły? Ktoś coś nad grobem powiedział? Jakby nie powiedział to też byłoby źle?

Panie i Panowie. Zginął człowiek. Czy znowu zaczniemy mantrę o Kaczyńskich, Palikotach i Tuskach?

 

-----

I jeszcze rzecz ważna. Wola rodziny Zmarłych. Może rodzina tej dziewczyny i chłopaka nie życzyli sobie potencjalnego konduktu?

 

Niech odpoczywają w Pokoju. Jesteśmy na Ziemi tylko na moment. Warto o tym pamiętać.

Jestem wystarczająco zdołowany innymi, podobnymi myślami w obliczu Dni, w których przynajmniej część społeczeństwa w wyciszeniu wspomina Zmarłych http://www.di.pl/index.php?showtopic=58105

 

Tak więc dla mnie osobiście, problem przejścia konduktu przez miasto, nie jest problemem. Jest moim zdaniem tematem, na podstawie którego znowu można sobie trochę poużywać werbalnie.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pare tyg wcześniej w centrum miasta zabito młodego chłopaka oraz dziewczynę przed dyskoteką . Czy na znak protestu iż w Łodzi jest wieczorami niebezpiecznie również zrobiono kondukt pogrzebowy ? Nie !

 

 

Do całej szopki dołączyli się obrońcy krzyża... cyrk na kółkach

 

http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/634810,...ia,id,t,tm.html

 

podobny byl jak podczas np. derbow, a o 18 zrobimy nowy paraliz bo rusza Lodzka Masa Krytyczna, ladna pogoda moze byc okolo 500 rowerzystow http://masakrytyczna.org/CMS/news.php :)

A w Lodzi samo wyjscie do sklepu nocnego dodaje +10 do respectu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kurski niedawno powiedział że PIS nie wygra żadnych wyborów póki nie będzie miał swojego Wojewódzkiego, Majewskiego, itd.

W tym zestawieniu Michnika postawił bym na jednym z pierwszych miejsc.

 

Inteligencja, poczucie humoru, dystans do siebie, to cechy których PIS boi się jak diabeł święconej wody.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurski niedawno powiedział że PIS nie wygra żadnych wyborów póki nie będzie miał swojego Wojewódzkiego, Majewskiego, itd.

W tym zestawieniu Michnika postawił bym na jednym z pierwszych miejsc.

 

Inteligencja, poczucie humoru, dystans do siebie, to cechy których PIS boi się jak diabeł święconej wody.

 

 

 

Przedtem się z tego raczej śmiałem, ale teraz naprawdę zastanawiam się :) nad tym, dlaczego w artykule dotyczącym innych ludzi niż Kaczyńscy a na pewno nie dotyczącym PiS,

 

widzisz wciąż Kaczyńskich i PiS.

 

 

To jakaś choroba, np. nerwica natręctw? ;)

 

 

 

 

--------

Co do zestawienia ww. zgadzam się! Trzy pierwsze miejsca :) Niekoniecznie z tych powodów,

o których wyżej.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przedtem się z tego raczej śmiałem, ale teraz naprawdę zastanawiam się :) nad tym, dlaczego w artykule dotyczącym innych ludzi niż Kaczyńscy a na pewno nie dotyczącym PiS,

 

widzisz wciąż Kaczyńskich i PiS.

 

 

To jakaś choroba, np. nerwica natręctw? :)

Umberto napisał: "Najbardziej znienawidzony człowiek w RP."

 

A kto najbardziej nienawidzi Michnika, jakie środowiska? Myślałem że to dość oczywiste skojarzenie:)

 

 

PS.

Share this post


Link to post
Share on other sites
wczesniej to byl urban, o wiele barwniejsza postać :)

To prawda, ale ciężko go obecnie przywiązać do jakiejś opcji politycznej.

Przynajmniej On sam od tego ucieka.

 

Ale koleś rzeczywiście był kolorowy:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
wczesniej to byl urban, o wiele barwniejsza postać :)

Przecież wiemy, że to NIE-święta Trójca: Urban + Michnik + Jaruzelski. Michnik to tylko jeden element tego "Układu".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież wiemy, że to NIE-święta Trójca: Urban + Michnik + Jaruzelski. Michnik to tylko jeden element tego "Układu".

 

Faktycznie. Pamiętam, żeby "odp ... ć się od Generała".

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Sensacyjne ustalenia: morderca z Łodzi nie był u Niesiołowskiego"

O tym było z góry wiadomo.

(... ale i tak (ciemne) masy wcześniej kupiły brednie Niesiołowskiego... "który ledwo uszedł z życiem")

 

edit:

 

Stefan N. Wywiad na temat Ryszarda C. ...i ich (wspólna sprawa) znienawidzona partia.

 

............

............

http://www.youtube.com/watch?v=SdU4wVujrWY

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Umberto napisał: "Najbardziej znienawidzony człowiek w RP."

 

A kto najbardziej nienawidzi Michnika, jakie środowiska? Myślałem że to dość oczywiste skojarzenie:)

 

 

PS.

 

No tak. Nie domyśliłem się:)

 

Tutaj zaś "list otwarty" jednego z przedstawicieli tego środowiska, zapewne oszołoma, do swojego byłego przyjaciela.

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Lis...mosc_prasa.html

 

I w ogóle wszyscy się uwzięli. Te Rymkiewicze, Ziemkiewicze i inne pseudopolskie karły intelektualne na usługach Kaczyńskich.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×