Jump to content
sanit

Polityka

Recommended Posts

lepiej napisz co masz wspólnego z dzisiejszym zdarzeniem, bo twoje wypowiedzi pasują do tego

 

Normalnie, lepszy z Ciebie detektyw niż z Macierewicza.

 

A to co sie dzisiaj stało to owoce języka Kaczyńskiego, i dzielenia Polaków na tych lepszych i gorszych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po Smoleńsku politycy rozpoczęli "politykę szczucia ludzi na ludzi" a dzisiejsze zdarzenie jest tego efektem.

Miejmy nadzieję, że nie będzie "odwetu" za atak na biuro PIS... bo wtedy to już rozpocznie się "rebeliantka"

(politycy dzisiaj mają niezła pożywkę.. zwłaszcza ci z PIS-u (PO też nie jest bezczynne).. niezła okazja do pokazania się światu)

 

 

edit:

 

Co ta polityka (a raczej media) robi z ludzi... "przeciwnik PIS-u?"

(zabił dwie osoby w biurze PIS w Łodzi)

 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/napad-na-bi...,wiadomosc.html

 

Wcześniej wyczytałem, że życie straciły dwie osoby. Jedna zastrzelona zginęła na miejscu druga w drodze do szpitala... jednak troszkę fakty się zmieniły. Jedna osoba nie żyje druga walczy o życie w szpitalu.

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
A to co sie dzisiaj stało to owoce języka Kaczyńskiego, i dzielenia Polaków na tych lepszych i gorszych.

 

to efekt tworzenia się grupy psychopatów, którzy nie radzą sobie z emocjami, i ty jesteś przykładem takiego psychopatycznego zaangażowania w temat, na forum, z którym nic nie masz wspólnego, bo samego tematu to nie ma co w ogóle czytać,

Share this post


Link to post
Share on other sites
!

"Miałem zabić Kaczyńskiego...... Jestem przeciwko PISowi"

Ale się dał facet zmanipulować. Paligłupy się teraz cieszą.

 

(nie myślałem, że dojdzie aż do morderstwa ze strony przeciwników PISu. )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Normalnie, lepszy z Ciebie detektyw niż z Macierewicza.

 

A to co sie dzisiaj stało to owoce języka Kaczyńskiego, i dzielenia Polaków na tych lepszych i gorszych.

 

Człowieku, opanuj się i zaczekaj na informacje.

 

Sprawca najprawdopodobniej okaże się niezrównoważony psychicznie - stąd ocena, że na jego czyn wpłynęły media jest o wiele trafniejsza niż podawanie konkretnych nazwisk.

Ale rozumiem, że Tobie nie płacą za rzetelne analizowanie sytuacji a za pisanie określonych tekstów.

 

Przyznam, że mi się nie podoba, że robisz to na forum z którym się jakoś identyfikuję.

 

Dla wyjaśnienia - nie przeszkadzają mi w niczym polityczne posty osób które zajmują się domenami, które znam z innych wątków i spotkań.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obawiam się, że to dopiero początek, a nie jednorazowy przypadek. Wystarczy odrobinę obiektywnie spojrzeć na to co się dzieje szerzej i widać, że cała akcja jest nakręcana i reżyserowana. Po 400 latach względnego spokoju komuś bardzo zależy, żeby doprowadzić do kolejnej wojny religijnej(czy raczej antyreligijnej), a rywalizacja po-pis wpisała się w ten tok zdarzeń dość przypadkowo, z czasem konflikt naskoczy na "właściwe" tory.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Człowieku, opanuj się i zaczekaj na informacje.

 

Sprawca najprawdopodobniej okaże się niezrównoważony psychicznie - stąd ocena, że na jego czyn wpłynęły media jest o wiele trafniejsza niż podawanie konkretnych nazwisk.

Ale rozumiem, że Tobie nie płacą za rzetelne analizowanie sytuacji a za pisanie określonych tekstów.

 

Przyznam, że mi się nie podoba, że robisz to na forum z którym się jakoś identyfikuję.

 

Dla wyjaśnienia - nie przeszkadzają mi w niczym polityczne posty osób które zajmują się domenami, które znam z innych wątków i spotkań.

 

Cofnij się o kilka postów, i zobacz kto pierwszy wyjechał z oskarżeniami(post z godz. 12.09).

 

Więc skończ z tą obłudą i jeżeli oceniasz mnie, oceń także swoich kolegów.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tragedia :)

W Polsce nie ma "tradycji" królobójstwa. Pomijając zabójstwo pierwszego Prezydenta RP.

----

 

Są osoby na tym forum a w ogóle w Rzeczypospolitej, które uważają, że Kaczyński jest największym problemem Polski, największym politycznym szkodnikiem i należy go wyeliminować. Dzisiejszy morderca, posunął się"tylko" o jeden krok dalej. Chciał normalnie wyeliminować "chwasta" [choć zgadzam się z Bradiagą, motywów jeszcze nie znamy a osobnik może być "zaburzeniowy"].

 

Teraz wyobraźmy sobie co byłoby gdyby ... W biurze w Łodzi był Jarosław Kaczyński. Dzisiejszy morderca, naciąłby się na ochronę BOR-u, która zwyczajnie "zdjęłaby" go, zupełnego dyletanta z przerobioną "gazówką". I cóż ...

Rozpoczęłaby się nagonka narodowa pewnej grupy osób za J. Kaczyńskim, który za pieniądze podatników [ochrona BOR-u] zabija Polaków. Listy gończe, napisy "MORDERCA" na transparentach i pisane nocą na ścianach budynków.

Ponieważ niektórzy uważają, że mordercą jest ŚP. Prezydent Lech Kaczyński ["krew na rękach"] sprawa stałaby się oczywista: "MORDERCZY BLIŹNIACY".

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tragedia :)

W Polsce nie ma "tradycji" królobójstwa. Pomijając zabójstwo pierwszego Prezydenta RP.

----

 

Są osoby na tym forum a w ogóle w Rzeczypospolitej, które uważają, że Kaczyński jest największym problemem Polski, największym politycznym szkodnikiem i należy go wyeliminować. Dzisiejszy morderca, posunął się"tylko" o jeden krok dalej [choć zgadzam się z Bradiagą, motywów jeszcze nie znamy a osobnik może być "zaburzeniowy"].

 

Teraz wyobraźmy sobie co byłoby gdyby ... W biurze w Łodzi był Jarosław Kaczyński. Dzisiejszy morderca, naciąłby się na ochronę BOR-u, która zwyczajnie "zdjęłaby" go, zupełnego dyletanta z przerobioną "gazówką". I cóż ...

Rozpoczęłaby się nagonka narodowa pewnej grupy osób za J. Kaczyńskim, który za pieniądze podatników [ochrona BOR-u] zabija Polaków. Listy gończe, napisy "MORDERCA" na transparentach i pisane nocą na ścianach budynków.

Ponieważ niektórzy uważają, że mordercą jest ŚP. Prezydent Lech Kaczyński ["krew na rękach"] sprawa stałaby się oczywista: "MORDERCZY BLIŹNIACY".

 

A co by było gdyby ktoś się targnął na Palikota, Niesiołowskiego czy Kutza? Czy nie gadalibyście, sami sobie zawinili ostrym językiem?

Więc dlaczego teraz nie widzicie winy w Kaczyńskim, który w każdym swoim wystąpieniu, nie mówi "rząd", "prezydent", tylko "ONI".

 

Temu nie podam ręki, ten został wybrany przez pomyłkę, ten ma mnie przeprosić.

Czy właśnie to nie jest nienawiść?

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co by było gdyby ktoś się targnął na Palikota, Niesiołowskiego czy Kutza? Czy nie gadalibyście, sami sobie zawinili ostrym językiem?

Więc dlaczego teraz nie widzicie winy w Kaczyńskim, który w każdym swoim wystąpieniu, nie mówi "rząd", "prezydent", tylko "ONI".

 

Temu nie podam ręki, ten został wybrany przez pomyłkę, ten ma mnie przeprosić.

Czy właśnie to nie jest nienawiść?

 

 

Polityka, nie jest zabawą dla grzecznych dziewczynek.

Polityk albo i tylko politykierzy, mają prawo do prowadzenia pewnej gry politycznej, czy określenia swoistej linii wypowiedzi. Swojej i swoich współpracowników.

Mają również prawo do wielkiego "focha", tak jak i do happeningu.

 

 

Nic nie usprawiedliwia mordu. I nie ważne Kto ginie.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polityka, nie jest zabawą dla grzecznych dziewczynek.

Polityk albo i tylko politykierzy, mają prawo do prowadzenia pewnej gry politycznej, czy określenia swoistej linii wypowiedzi. Swojej i swoich współpracowników.

Mają również prawo do wielkiego "focha", tak jak i do happeningu.

 

 

Nic nie usprawiedliwia mordu. I nie ważne Kto ginie.

 

Więc dlaczego zacząłeś już oceniać innych?

Dlaczego piszesz że ktoś nazwałby Kaczyńskiego mordercą?

 

Piszesz "pewne osoby z forum"...uważają że należy Go wyeliminować.

Próbujesz insynuować że życzyłem Kaczyńskiemu śmierci?

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cofnij się o kilka postów, i zobacz kto pierwszy wyjechał z oskarżeniami(post z godz. 12.09).

 

Więc skończ z tą obłudą i jeżeli oceniasz mnie, oceń także swoich kolegów.

 

Otóż miły człowieku do tego postu nawiązywałem. W tym poście mowa o mediach a w Twoim pada nazwisko. Napisałem to już w poprzednim poście, szkoda, że nie doczytałeś.

 

Twoim postem dałeś dowód, że szukasz tylko pretekstu żeby komuś dowalić. Celowo nie piszę nazwisk - bo w dyskusje polityczne wdawać się nie chcę.

 

Moi koledzy - jak ich nazwałeś - są "u siebie" i rozmawiają na różne tematy.

Ty przychodzisz tu wyłącznie po to, żeby uprawiać politykę. Tym się różnicie i to mi się nie podoba.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Otóż miły człowieku do tego postu nawiązywałem. W tym poście mowa o mediach a w Twoim pada nazwisko. Napisałem to już w poprzednim poście, szkoda, że nie doczytałeś.

 

Twoim postem dałeś dowód, że szukasz tylko pretekstu żeby komuś dowalić. Celowo nie piszę nazwisk - bo w dyskusje polityczne wdawać się nie chcę.

 

Moi koledzy - jak ich nazwałeś - są "u siebie" i rozmawiają na różne tematy.

Ty przychodzisz tu wyłącznie po to, żeby uprawiać politykę. Tym się różnicie i to mi się nie podoba.

A co to za różnica czy oskarżamy media(w domyśle sprzyjające jednej partii) czy Kaczyńskiego?

Czy gdybyś zwyzywał żydów albo pedałów, nie używając jednak nazwisk Twój post zabrzmiał by inaczej?

 

Albo jesteś naiwny i nie wiesz o kim pisał Epson, albo udajesz głupa.

Przejrzyj sobie wcześniejsze wypowiedzi Epsona, a moze Ci się trochę rozjaśni umysł.

 

Dla Twojej wiadomości, na forum jestem od niedawna, a posty z tego wątku się nie wliczają do licznika. Pozostałe także nie nabiłem sobie składająć innym życzenia.

 

Więc nie idz na łatwiznę i gdy zaczyna Ci brakować argumentów, nie próbuj innych uciszać siłą, to forum nie jest Twoją własnością.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Więc dlaczego zacząłeś już oceniać innych?

 

 

Oceniać?

Przypomnę, że stwierdziłem:

 

"Są osoby na tym forum a w ogóle w Rzeczypospolitej, które uważają, że Kaczyński jest największym problemem Polski, największym politycznym szkodnikiem i należy go wyeliminować. [...]"

 

Są i tak uważają. Na pewno Ty tak uważasz/uważałeś prezentując taki pogląd w wymianie zdań ze mną, w innym wątku.

 

[...] Piszesz "pewne osoby z forum"...uważają że należy Go wyeliminować.

 

Wyeliminować? Tak. Wyeliminować. W kontekście mojej wypowiedzi próżno doszukiwać się w odniesieniu do tych osób innej mojej myśli niż"eliminacja z polityki", skoro napisałem dalej o "następnym kroku" - który należał już do dzisiejszego mordercy. Ty jednak doszukałeś się innej zawartości tekstu. Może szukasz nieistniejących treści między moimi wierszami.

 

 

"[...] Dzisiejszy morderca, posunął się"tylko" o jeden krok dalej. Chciał normalnie wyeliminować "chwasta" [...]"

 

Tak. Oceniłem że chciał wyeliminować J. Kaczyńskiego, ponieważ powiedział o tym:

 

 

 

[..] [choć zgadzam się z Bradiagą, motywów jeszcze nie znamy a osobnik może być "zaburzeniowy"].[...]"

 

Dopuściłem jednak , że morderca miał zaburzenia psychiczne.

 

[...] Próbujesz insynuować że życzyłem Kaczyńskiemu śmierci?

 

Nie. Odnoszę wrażenie, że to Ty próbujesz teraz insynuować, że ja insynuuję.

 

 

----------------------

Odpowiedziałem nie po kolei ponieważ w międzyczasie edytowałeś post. Stąd przemieszane cytaty z Twoich wypowiedzi i moich.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dopuściłem jednak , że morderca miał zaburzenia psychiczne.

 

 

 

Nie. Odnoszę wrażenie, że to Ty próbujesz teraz insynuować, że ja insynuuję.

 

Zestawienie dzisiejszego wydarzenia z wypowiedzią "są pewne osoby na forum jak i w RP".. które chciałyby wyeliminować Kaczyńskiego, dość mocno nasuwa pewne domysły.

Ale ok, nie będę się kłócił.

 

Także, uważam że należy zaczekać na więcej szczegółów, a wzajemne oskarżenia są niepotrzebne.

 

I proszę nie oceniajcie moich postów wyrywkowo, przeczytajcie zawsze kilka wcześniejszych. Ja zwykle odpowiadam na oskarżenia innych, nie odwrotnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co to za różnica czy oskarżamy media(w domyśle sprzyjające jednej partii) czy Kaczyńskiego?

Czy gdybyś zwyzywał żydów albo pedałów, nie używając jednak nazwisk Twój post zabrzmiał by inaczej?

 

Albo jesteś naiwny i nie wiesz o kim pisał Epson, albo udajesz głupa.

Przejrzyj sobie wcześniejsze wypowiedzi Epsona, a moze Ci się trochę rozjaśni umysł.

 

Dla Twojej wiadomości, na forum jestem od niedawna, a posty z tego wątku się nie wliczają do licznika. Pozostałe także nie nabiłem sobie składająć innym życzenia.

 

Więc nie idz na łatwiznę i gdy zaczyna Ci brakować argumentów, nie próbuj innych uciszać siłą, to forum nie jest Twoją własnością.

 

Coś chyba pomieszałeś.

Albo odwołujesz się do treści konkretnego postu - albo do ogólnej oceny użytkownika - zdecyduj się.

Nad słownictwem również mógłbyś popracować. Kiepską opinię wystawiasz swoim mocodawcom.

 

Dalej:

Skąd iście na łatwiznę? Jakich argumentów? Tu też coś pomieszałeś.

Kogo próbuję uciszać? A jeszcze "uciszać siłą"? Skąd to wziąłeś?

 

Forum nie jest moją własnością - to jedno udało Ci się trafnie skonstatować. Niemniej mogę się na nim wypowiadać i mogę napisać że Twoja postawa mi się nie podoba. Dla wyjaśnienia - nie znam Twoich poglądów ani opcji za którą pisujesz. Polityka mnie mierzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coś chyba pomieszałeś.

Albo odwołujesz się do treści konkretnego postu - albo do ogólnej oceny użytkownika - zdecyduj się.

Nad słownictwem również mógłbyś popracować. Kiepską opinię wystawiasz swoim mocodawcom.

 

Dalej:

Skąd iście na łatwiznę? Jakich argumentów? Tu też coś pomieszałeś.

Kogo próbuję uciszać? A jeszcze "uciszać siłą"? Skąd to wziąłeś?

 

Forum nie jest moją własnością - to jedno udało Ci się trafnie skonstatować. Niemniej mogę się na nim wypowiadać i mogę napisać że Twoja postawa mi się nie podoba. Dla wyjaśnienia - nie znam Twoich poglądów ani opcji za którą pisujesz. Polityka mnie mierzi.

 

Gdybyś lepiej śledził wątek, wiedziałbyś że Epson jest przeciwnikiem rządu i gdy tylko w prasie pojawi się coś "medialnego" na rząd czy rezydenta, od razu wkleja link na forum, dając swoją ocenę.

 

Podobnie było i tym razem. Dał link do zbrodni w łodzi, jednocześnie wskazując winnego: "media" (czyt. TVN, Gazeta Wyborcza, itp).

 

On, mimo że nie zna szczegółów, feruje wyroki. A ja nie mam prawa Mu odpowiedzieć i zapytać się czy nie widzi związku między zbrodnią a językiem którego używa Kaczyński?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po 400 latach względnego spokoju komuś bardzo zależy, żeby doprowadzić do kolejnej wojny religijnej(czy raczej antyreligijnej), a rywalizacja po-pis wpisała się w ten tok zdarzeń dość przypadkowo, z czasem konflikt naskoczy na "właściwe" tory.

Czyżby kolejny wyznawca teorii spiskowych?

 

<sarkazm>Tak, za tym na pewno stoi latający potwór KGB, który przyleciał w UFO i zrobił pranie mózgu naćpanemu dopalaczami dziadkowi, żeby sobie postrzelał. Musimy powołać kolejną komisje śledczą.</sarkazm>

 

To już jest po prostu śmieszne, co niektórzy na ten temat myślą.

 

BTW w zagranicznych mediach jakoś cicho sza. PRzeszło pbez echa. O wiele wazniejszy jest news z nic nie znaczącej Czeczeni.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
@umberto Obejrzyj sobie to

Takich filmów to ja już przerobiłem dziesiątki. PLus wszelkie czytadła o Bilderbergach, żydomasonach i innych podobnych :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×