Jump to content
sanit

Polityka

Recommended Posts

wyraźnie jest napisane

To kwestia dobrania słów. I nie jest to żaden spisek. Żeby dorzucić do pieca dobiera się właśnie "słowa zastępcze"(socjotechnika). Przecież mogli napisać "ILE HEKTARÓW ODDANO KOŚCIOŁOWI" ale jednak napisali "PRZEKAZANO".. a to już nie daje spokoju przeciętnemu Kowalskiemu.. i zaczyna snuć teorie spiskowe... (.. że to przekręt.. że znowu ktoś komuś posmarował... że znowu PIS dał kościołowi... i takie tam ;) )

 

Przepraszam, że tak na szybcika i wybiórczo odpowiem, ale właśnie sobie śledzę jak na Onecie wraz z upływem czasu maleje ilość głosów w sondażu. Ot, ciekawostka ;-)

 

Ja tam wierzę w onetowskie sondaże. :)

Pytanie o "język nienawiści" a pod sondą "Może dojść do ataku na Tuska, Kaczyński dostanie ochronę" Kolejny chwyt socjotechniczny. To chyba Onet ma największy udział w języku nienawiści

 

sondau.jpg

 

 

 

Onet zamienił się w bloga? Skurczony jakiś ;)

onet.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdaje mi się, że miałem kiedyś ObradySejmu.pl w rezerwacji :)

A ja wystawiłem ją na First Minute i nie znalazła nabywcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To kwestia dobrania słów. I nie jest to żaden spisek. Żeby dorzucić do pieca dobiera się właśnie "słowa zastępcze"(socjotechnika). Przecież mogli napisać "ILE HEKTARÓW ODDANO KOŚCIOŁOWI" ale jednak napisali "PRZEKAZANO".. a to już nie daje spokoju przeciętnemu Kowalskiemu.. i zaczyna snuć teorie spiskowe... (.. że to przekręt.. że znowu ktoś komuś posmarował... że znowu PIS dał kościołowi... i takie tam :) )

Ciekawe że się tak nie oburzasz gdy np. PIS ofiary katastrofy smoleńskiej tytułuje POLEGLI.

 

Co do gruntów, Kościół ma wolną wole, swoimi decyzjami pokazuję na czym Mu naprawdę zależy.

Często, nieruchomośći które "odzyskał" zajmowały szkoły, szpitale.

Myślisz że robił dla kogoś wyjątki? Jak prywaciarz który nabył kamienice z lokatorami, szybko pozbywał się tych drugich.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

 

 

 

Onet zamienił się w bloga? Skurczony jakiś :)

onet.jpg

 

W tym momencie u mnie onet.pl już w ogóle nie żyje.

 

http://onet.pl

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
W tym momencie u mnie onet.pl już w ogóle nie żyje.

Już myślałem, że obudziłem się w świecie ciut lepszym :) Ale niestety, u mnie działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe że się tak nie oburzasz gdy np. PIS ofiary katastrofy smoleńskiej tytułuje POLEGLI.

 

Co do gruntów, Kościół ma wolną wole, swoimi decyzjami pokazuję na czym Mu naprawdę zależy.

Często, nieruchomośći które "odzyskał" zajmowały szkoły, szpitale.

Myślisz że robił dla kogoś wyjątki? Jak prywaciarz który nabył kamienice z lokatorami, szybko pozbywał się tych drugich.

...Jasne że się oburzam. To jest właśnie sposób na robienie zamętu (delikatnie mówiąc). I tu nie ma znaczenia jaka partia.. i które media i w jakim temacie. Wszyscy dla własnej korzyści robią z ludzi baranów aby dopiąć swego.

A co do majątków kościelnych... to wiadomo o co w tym chodzi jeżeli nie wiadomo o co chodzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wierzę że masz coś wspólnego z PO, nie wierzę.[...]

Jako dzieciak ukradłem pepsi ze sklepu. I lubię poleniuchować. Wiem, nie ta skala...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jako dzieciak ukradłem pepsi ze sklepu. I lubię poleniuchować. Wiem, nie ta skala...

 

Sorry, kilka postów wyżej Radse pisał że angażuje się w kampanie samorządową jakiegoś posła z PO.

 

Nie wiem dlaczego, związałem ten fakt z Tobą:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mocno "zawiany" poseł PSL:D

 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/skandaliczn...,wiadomosc.html

 

Chyba mamy nową gwiazdę:P

... dobre :P

(będzie temat dla mediów na kilka dni.. może i dłużej)

 

edit:

 

na jutubku można obejrzeć... (bez tej reklamy jak na onecie :P )

http://www.youtube.com/watch?v=ENHa7ii3Po0

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
dajcie mu spokój, on byl przemęczony obradami :P

... raczej przez język nienawiści się tak przemęczył :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
(swoją drogą... dzięki tej wpadce...facet stał się "gwiazdką" i ma duże szanse na zostanie radnym)

 

Takie same jak Kononowicz :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna "nakręcona" osoba?

Kobieta z nożem przed biurem Jana Dworaka

 

Będą też ekshumować śmiertelnie pobitego obrońcy krzyża Klik...

Jan Klusik zmarł pod koniec września. Opolskie Stowarzyszenie Pamięci Narodowej, z którym był związany, twierdzi, że w nocy z 14 na 15 sierpnia brał on udział w modlitwie pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu i miał "zasłonić swoim ciałem kobietę przed atakiem zwyrodnialca".

Share this post


Link to post
Share on other sites
same bohatiery :P miejsca na pomniki nie wystarczy

Zawsze sobie możemy z tego ironizować... ale tam "fanatyk religijny" został pobity przez "fanatyka ateistę"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zawsze sobie możemy z tego ironizować... ale tam "fanatyk religijny" został pobity przez "fanatyka ateistę"

takie samo bagno, warci siebie

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
takie samo bagno, warci siebie

 

Żeście se pogadali.

 

Gdyby Jarek spotkał swoje alter ego, myślę że rozmowa brzmiałaby bardzo podobnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×