Jump to content
sanit

Polityka

Recommended Posts

Żeście se pogadali.

 

Gdyby Jarek spotkał swoje alter ego, myślę że rozmowa brzmiałaby bardzo podobnie.

Gdyby sprawa krzyża była by "normalnie" załatwiona tj. za pomocą policji przeniesienie do kościoła (na początku całej "akcji")... to nigdy by do takiej pokazówki nie doszło. (ale to już było w gestii prezydenta... niestety nie wykazał się dobrą wolą...)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdyby sprawa krzyża była by "normalnie" załatwiona tj. za pomocą policji przeniesienie do kościoła (na początku całej "akcji")... to nigdy by do takiej pokazówki nie doszło. (ale to już było w gestii prezydenta... niestety nie wykazał się dobrą wolą...)

A kto przypuszczał że katolicy-emeryci(renciści) zrobią taką rozrubę?

 

ZUS się temu powinien przyjrzeć. Jednemu, drugiemu odebraliby rentę by im się odechciało atakować policjantów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]ZUS się temu powinien przyjrzeć. Jednemu, drugiemu odebraliby rentę by im się odechciało atakować policjantów.

Po co tyle zachodu? Przejść się po domach emerytów i spałować prewencyjnie. Partia Miłości, by żyło się lepiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kto przypuszczał że katolicy-emeryci(renciści) zrobią taką rozrubę?

 

ZUS się temu powinien przyjrzeć. Jednemu, drugiemu odebraliby rentę by im się odechciało atakować policjantów.

Kolega @Horacy11 jak zwykle w wyśmienitej formie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kto przypuszczał że katolicy-emeryci(renciści) zrobią taką rozrubę?

 

ZUS się temu powinien przyjrzeć. Jednemu, drugiemu odebraliby rentę by im się odechciało atakować policjantów.

 

 

Najpierw, to należałoby się przyglądnąć ZUS-owi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Żeście se pogadali.

Gdyby Jarek spotkał swoje alter ego, myślę że rozmowa brzmiałaby bardzo podobnie.

a o czym tu gadać? o tym cyrku politycznym przed pałacem? szkoda czasu...

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem..czy to prowokacja (do podtrzymania napięcia :P ).. czy naprawdę...

Zatrzymano mężczyznę, który groził, że zabije Jacka Kurskiego

 

Na onecie coraz trudniej o jakiekolwiek newsy dotyczące "prawdziwej polityki' ...

(w sumie w newsach onetowaskich mało jest o politykach z PO.. w nagłowkach na stronie głównej zazwyczaj PIS albo ktoś z PIS i oczywiście gwiazda onetu, która jest ciągle numerem 1 - Kaczyński.

Ech ten język nienawiści :P )

 

onet.jpg

papka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prawo i Sprawiedliwość uruchomiło stronę internetową www.deklaracjalodzka.pl, na której można podpisać się pod przygotowaną przez tę partię deklaracją przeciwko przemocy w polityce. Politycy PiS ponownie zaapelowali do premiera Donalda Tuska o jej podpisanie.

 

idn już na AM :)

 

http://www.deklaracjałódzka.pl

 

tylko ten licznik odwiedzin coś mi się wydaje "lewy"

 

 

edit

już nie ma licznika tylko bezposrednio przekierowuje na AM

własciciel przeczytał :D

Edited by piranha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy ta moja wypowiedź będzie pasowała do tego tematu, ale chyba tak.

Ze względu na prowadzenie strony Rodzice.net oraz to że sam jestem rodzicem interesuję się polityką państwa w tym zakresie. Na przykład bardzo nie podobała mi się wprowadzona niedawno nowelizacja ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. Odbieranie dzieci przez urzędników bez wyroku sądu po prostu nie mieści mi się w głowie. Ale jak się dzisiaj dowiedziałem, aby odebrać dziecko rodzicom wcale nie musi zaistnieć przemoc w rodzinie.

Otóż rozmawiałem dzisiaj z koleżanką siostry mojej żony (ale powiązanie :)). Ta dziewczyna w wieku 37 lat to samotna matka trójki dzieci. Ma mieszkanie, ale nie ma pracy, jest po prostu biedna. Znajomi doradzili jej, aby postarała się o pomoc społeczną. Za ich namową udała się do jakiegoś urzędu pomocy społecznej prosić o pomoc finansową na życie swoje i dzieci. Urzędnicy zamiast jej pomóc wszczęli procedurę, która skończyła się odebraniem dzieci matce. Dzieci trafiły do rodziny zastępczej (jakieś dziatki około 60 lat). Dziewczyna jest w jakimś szoku, wzrok ma nieobecny, strach, że sobie coś zrobi. Ja po tej rozmowie też jestem w szoku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ze względu na prowadzenie strony Rodzice.net oraz to że sam jestem jestem w szoku.

... a po co to? (co to ma wspólnego z odbieraniem dzieci?)

 

 

edit:

 

a onet jak zawsze... prowadzi dalej swoją politykę miłości. (wystarczy zobaczyć tytuły "newsów")

Nic tylko PIS i PISowcy. (to taki chwyt socjologiczny... aż się obywatele porzygają tym PISem. )

 

onet1212.jpg

Kolejna papka dla mas.

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
... a po co to? (co to ma wspólnego z odbieraniem dzieci?)

 

 

edit:

 

a onet jak zawsze... prowadzi dalej swoją politykę miłości. (wystarczy zobaczyć tytuły "newsów")

Nic tylko PIS i PISowcy. (to taki chwyt socjologiczny... aż się obywatele porzygają tym PISem. )

 

onet1212.jpg

Kolejna papka dla mas.

Czysta polityka jest nudna. Media pokazują to co jest ciekawe, kontrowersyjne, wzbudza emocje.

A sposób uprawiania pisowskiej polityki właśnie taki jest.

 

Czy to wina Onetu, WP, interii czy gazety.pl że co chwile Kaczyński, albo jakiś inny pisowiec wyskakuje z jakimiś absurdalnymi oskarżeniami?

Czy to ich wina że ludzie chcą czytać te pisowskie głupoty?

 

To nie polityka miłości, ale biznes.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Troche statystyki:

http://wybory.onet.pl/samorzadowe-2010/akt...aktualnosc.html

 

W wyborach samorządowych startuje:

- 75 Kaczyńskich, w tym 2 Jarosławów

- 5 Tusków

- 54 Komorowskich

- 22 Ziobry

- 287 Pawlaków, w tym 3 Waldemarów

 

Poza tym

Stanisław Dziwisz, Karol Wojtyła, Ryszard Popiełuszko i Zbigniew Wodecki:)

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

A sposób uprawiania pisowskiej polityki właśnie taki jest.[...]

Nie, chłopaku, to jest sposób uprawiania (dez)informacji przez twoje ulubione, "niezależne" i "obiektywne" media.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie, chłopaku, to jest sposób uprawiania (dez)informacji przez twoje ulubione, "niezależne" i "obiektywne" media.

 

Hehe, tylko niezależna.pl(serwis Gazety Polskiej) jest niezależna:)

 

Dzisiaj głownym tematem dnia jest:

http://niezalezna.pl/artykul/pod_krzyzem_p...y_dowod/40675/1

 

Mają dowód, że pod krzyżem przypalali papierosami.

 

6b248118a3c39beaf11b02779e824512.jpg

 

Było to 9 sierpnia między 19:30 a 20:00 - mówi Hortensja Gulbinowicz, która przychodziła czuwać przy Krzyżu Pamięci... Okazało się, że jeden z przeciwników krzyża przypalił modlącą się panią papierosem. Zrobiłam tej pani zdjęcie, widać na nim oparzenie na karku przy szyi. Zaoferowałam, że gdyby chciała zgłosić sprawę, to mogę udostępnić zdjęcie jako dowód. Jednak ta pani była bardzo przestraszona, więcej jej pod krzyżem nie widziałam

 

Dowodem jest Pani z pryszczem na plecach. Której, niestety(co za pech) nikt więcej nie widział, więc nie może nawet złożyć zeznań:))))

 

I to jest temat na pierwszą stronę, tym się zajmują "niezależne" media:)))

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pan Pajac nie przestaje zaskakiwać w castingu do Polskiej Grupy Operacyjnej Kabareton (czyt. Cyrk na Wiejskiej)

 

Skoro jednak nie chcą go w tamtym elitarnym kabarecie, to niby dlaczego miałby wygrać z gronkowcem.

 

korwin_mikke_pap3_550.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale jak się dzisiaj dowiedziałem, aby odebrać dziecko rodzicom wcale nie musi zaistnieć przemoc w rodzinie.

 

powinna walczyć, udać się do sądu, niech ci pomocni znajomi zamiast bez zastanowienia doradzać, pomogli jej teraz realnie, bo w sądzie trzeba walczyć,

 

to państwo stosuje bandyckie metody, a wszelcy agitatorzy władzy to najgorsze ....., trudno zrozumieć skąd biorą się ludzie chcący bronić władzy, władza powinna się bronić sama, tym co i jak robi, a bycie agitatorem władzy to poniżające zajęcie

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy ta moja wypowiedź będzie pasowała do tego tematu, ale chyba tak.

Ze względu na prowadzenie strony Rodzice.net

 

 

... a po co to? (co to ma wspólnego z odbieraniem dzieci?)

 

Jeszcze nie zauważyłeś iż Kolega ArturZ lubi się wszędzie podlinkować ? :)

 

 

 

 

Odbiegając troszkę od tematu nie sądziłem iż w PO są takie dzikusy ;)

 

http://politykier.pl/kat,1025795,wid,12800...ml?ticaid=5b240

 

 

 

Edit : Odnośnie dzisiejszego pogrzebu zrobili z niego wielki cyrk jak to przystało na partie PISu . Ja rozumiem , msza i pogrzeb . Ale po cholere kondukt pogrzebowy paraliżując centrum miasta . Umarł zwykły człowiek a robią z tego szopkę jakby przynajmniej znowu prezydent zginął....oto mentalność Polska...

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×