Jump to content
sanit

Polityka

Recommended Posts

Roman Kluska o rosnącej biurokracji w Polsce - na przykładach z życia:

 

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
A Ty co czytasz?

 

 

Przede wszystkim: "Gazetę Wyborczą", "NIE", "Fakty i Mity" a do 2009 r. jeszcze "Trybunę" :P

 

Edit:

Z tym, ze "GW" zdarza się czasem odejście od interesującej mnie linii, którą reprezentuje ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Roman Kluska o rosnącej biurokracji w Polsce - na przykładach z życia:

 

 

DD

Niestety piekne, prawdziwe i zarazem tragiczne i smutne...

 

inny wyklad, tez ciekawy

 

Takie historie powinni obejzec/wysluchac wszyscy ci, ktorzy wierza w jakies partie. Chyba, ze wierza w te partie, bo to albo urzednicy, albo maja z tego profity...

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przede wszystkim: "Gazetę Wyborczą", "NIE", "Fakty i Mity" a do 2009 r. jeszcze "Trybunę" :blush:

 

Edit:

Z tym, ze "GW" zdarza się czasem odejście od interesującej mnie linii, którą reprezentuje ...

 

 

Apropo "Gazeta Wyborcza", przeczytajcie sobie proszę komentarze pod tym oto newsem :

 

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/najmn...azety-wyborczej

 

 

WM jest jednym z niewielu polskich wortali, gdzie komentujący nie są bezwzględnie wycinani przez byłych czeladników z Mysiej .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Apropo "Gazeta Wyborcza", przeczytajcie sobie proszę komentarze pod tym oto newsem :

 

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/najmn...azety-wyborczej

 

 

WM jest jednym z niewielu polskich wortali, gdzie komentujący nie są bezwzględnie wycinani przez byłych czeladników z Mysiej .

To są ogólno światowe trendy. Spadek sprzedaży "papierowych" wydań na rzecz "internetowych"

 

magapanel ze stycznia:

 

http://media2.pl/badania/90122-Megapanel-s...k-przed-WP.html

http://media2.pl/badania/90137-Megapanel-s...tematyczne.html

 

ponad 12mln real users, w tym prawie 5,8mln z tematyki "informacje i publicystyka"

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ w 2010r.

Grzegorz Kogut, syn senatora Prawa i Sprawiedliwości Stanisława Koguta został skazany na półtora roku więzienia w zawieszeniu na trzy lata, grzywnę 5 tysięcy złotych oraz kolejne 5 tys. dla stowarzyszenia "Pomocna Dłoń" z Gorlic...Grzegorz Kogut miał dopuścić się ustawiania meczów klubu piłkarskiego Kolejarz Stróże.

 

http://www.fakt.pl/Syn-senatora-skazany-za...ly,79705,1.html

Edited by GreenDerX

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przede wszystkim: "Gazetę Wyborczą", "NIE", "Fakty i Mity" a do 2009 r. jeszcze "Trybunę" ^_^

 

Edit:

Z tym, ze "GW" zdarza się czasem odejście od interesującej mnie linii, którą reprezentuje ...

 

Pozwolę sobie używać jako własną tą twoją wypowiedź bo jest tyle zabawna co trafna.

 

Kiedyś zaczynałem dzień od czytania newsów na gazeta.pl. Sam nie wiem jak dorosłem do decyzji żeby już tam nie zaglądać - chyba dlatego, że rzepa rozwinęła swój portal. W każdym razie co pamiętam z ostatnich odwiedzin gazeta.pl to codzienna porcja obsesji na temat kościoła katolickiego przeplatanych przedstawianiem Palikota jako męża stanu oraz materiały typowo brukowe. Chyba zdałem sobie w końcu sprawę, że gazeta nie jest zwykłym brukowcem - to jest propagandowe narzędzie, które manipuluje Polakami zgodnie z politycznymi ambicjami redaktorów.

Co do słabnącej sprzedaży GW - myślę, że szefostwo Agory to przewidziało i inwestują agresywnie w internecie. Moim zdaniem wyjdą z tego jeszcze silniejsi.

Edited by nembutal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poseł Ruchu Palikota jest przeciwko aborcji. Zobaczcie:

 

najlepsze jest zakończenie, ... kto na nich głosował

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pałką czy kilofem, ważne żeby bić brunatną hołotę.

Jak widać powyżej, najwięksi faszyści mienią się antyfaszystami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak widać powyżej, najwięksi faszyści mienią się antyfaszystami.

Oczywiście, bo przecież faszyści to aniołki pokoju.

 

Takie niewinne, słodkie i przytulaśne

 

3392_38d3_480.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczywiście, bo przecież faszyści to aniołki pokoju.

 

Takie niewinne, słodkie i przytulaśne

Znam twoje ograniczenia umysłowe, więc wytłumaczę ci najprościej jak się da. Ty jesteś faszystą tak jak i cała ta zgraja z artykułu, której zarekwirowano m.in.: pojemniki z gazem łzawiącym, drewniane kije i pałki, nóż, pistolet, a także ochraniacze na szczęki i sól fizjologiczną do przemywania oczu.

 

Jak widać po: "Pałką czy kilofem, ważne żeby bić brunatną hołotę" - aniołkami pokoju nie jesteście... ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×