Jump to content
Sign in to follow this  
icered

festiwale.pl

Recommended Posts

Mi też się podoba. Można by zrobić mapę festiwali w Polsce, a w sezonie letnim jest ich sporo.

Co do ceny to osobiście nie sprzedawałbym poniżej 10k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładna domena. Tak jak domenator pisze - warto postawić serwis i trzymać, a jak już sprzedawać to nie tanio.

 

# rewie.pl

# recitale.pl

Edited by netkurier

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna z niewielu tego typu domen, gdzie skłonny byłbym twierdzić, iż lp (festiwal*pl) jest nawet odrobinę ciekawsza .

Tak czy inaczej, bardzo dobra domena .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi też się podoba. Można by zrobić mapę festiwali w Polsce, a w sezonie letnim jest ich sporo.

Faktycznie ładna domena choć ograniczenie serwisu do sezonu letniego to troszkę mało.

Podobnie grupa docelowa ograniczona.

Trzeba by pomyśleć nad rozszerzeniem formuły by przyciągała cały rok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam, że liczba mnoga jest dużo lepsza od liczby poj. Wyceniam domenę na max. 1000 zł.

Ktoś musi bardzo kochać festiwale, aby kupić tą domenę i zrobić na niej portal. A na zaplecze pozycjonerskie super domenka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uważam, że liczba mnoga jest dużo lepsza od liczby poj. Wyceniam domenę na max. 1000 zł.

Ktoś musi bardzo kochać festiwale, aby kupić tą domenę i zrobić na niej portal. A na zaplecze pozycjonerskie super domenka.

Skoro tak, to na ile byś wycenił l.p. ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Za liczbę pojedyńczą nic bym nie dał. Nie widzę zastosowania.

omg ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

liczba mnoga o wiele ciekawsza.

 

LP odnosiłaby sie do jednego festiwalu a takowy z reguły ma swoją nazwę którą organizatorzy wolą promować.

Lczba mnoga nadawała by sie na portal o wszystkich / różnych festiwalach.

 

Co do ceny to nie widzę innej drogi monetyzacji niż reklamy na stronie, co troszeczkę IMO obniża jej wartość.

Myśle że średnie ~ górne x.xxx to byłaby dobra cena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Festiwale.pl tak jak pisałem wcześniej to bardzo ładna domena.

Ja jednak na pewno wolałbym w l.poj. festiwal.pl

 

To tak jak np. morze.pl a morza.pl , oceany.pl a ocean.pl - w l.pojedyńczej takie domeny mają moim zdaniem więcej zastosowań.

Liczba mnoga nijako narzuca pisanie o festiwalach, morzach, oceanach. Natomiast l.poj. daje w tym przypadku duże pole manewru, skojarzeń itp..

 

Za liczbę pojedyńczą nic bym nie dał. Nie widzę zastosowania.

:P;)

Edited by netkurier

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się bardzo podoba forma w liczbie mnogiej, można zrobić ciekawy serwis o różnych festiwalach w Polsce i na Świecie, można połączyć to wszystko z ofertami biur podróży i takie tam :-) Liczba pojedyńcza myślę że pasowałaby do konkretnego festiwalu, Sopot albo Opole...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem, fajna domena. Liczba mnoga akurat w tym przypadku nawet pasuje :P . Dobra domena pod serwis związana z dużymi festiwalami , koncertami , imprezami itp. Tanio bym jej na twoim, miejscu nie oddał ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ostatnim czasie na forum pojawiło się kilka generyków z szeroko pojętej branży rozrywka/imprezy zorganizowane (mszaswieta.pl, festiwale.pl, filmas.pl, pogrzeb.com.pl) - ta propozycja wydaje się najlepsza, ale wysoka kwota czterocyfrowa w moim odczuciu przewartościowuje tę domenę.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
W ostatnim czasie na forum pojawiło się kilka generyków z szeroko pojętej branży rozrywka/imprezy zorganizowane (mszaswieta.pl, festiwale.pl, filmas.pl, pogrzeb.com.pl)

Nie ma jak to niedzielna imprezka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×