Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

cóż. wysłałem ticket z prośbą o wstrzymanie wszystkich moich aukcji do czasu 100% naprawy serwisu i powiadomień :)

 

tickety dochodzą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
cóż. wysłałem ticket z prośbą o wstrzymanie wszystkich moich aukcji do czasu 100% naprawy serwisu i powiadomień :)

 

tickety dochodzą :)

Podobnie jak Ty, poprosiłem o przesunięcie terminów zakończenia aukcji do czasu przywrócenia powiadomień i pełnej funkcjonalności serwisu.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Czy dzisiejsze i wczorajsze aukcje, w których nie mogłem licytować, a się zakończyły, zostaną anulowane?

 

Domyślam się że aukcję będą przedłużone o 24h. Przynajmniej powinny... Od 18 już się "coś" działo i wiele osób nie mogło licytować.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy dzisiejsze i wczorajsze aukcje, w których nie mogłem licytować, a się zakończyły, zostaną anulowane?

Już poruszałem tą sprawę i zobaczymy co z tego wyniknie. Rozwiązanie które aktualnie zaproponowali jest bym rzekł śmieszne, niech najlepiej zamkną cały serwis i otworzą na nowo jak im się uda go naprawić. I wcale nie biję tu piany, to co się dzieje w ostatnich dniach to jakiś horror, nie wspominając o straconej kasie na aukcjach które przecież podnoszą prestiż giełdy.

Mam tylko nadzieję, że AM stanie na wysokości zadania i coś z tym zrobi ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie przyszły powiadomienia:

 

kruczki.pl kończy się za dwie godziny - mail z 20:07 odnośnie aukcji zakończonej 20:05

rewolwery.pl kończy się za dwie godziny - mail z 20:27 odnośnie aukcji zakończonej 20:00

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurde samemu zrobić sobie taki system powiadomień przez email i sms, bo jak się ma tak chrzanić, to przestaje być to śmieszne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem jak u was ale u mnie dało się wejść na giełdę poprzez górne menu w aftermarket

przez to boczne nie dało rady

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego w momencie wprowadzenia przez AM nowej funkcjonalności (zmuszanie do wystawienia aukcji których wystawiać nie chcemy) sypie się cały serwis ? - pytanie retoryczne....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Działa Wam AM i Dropped? U mnie leży niestety :)

 

Edit:

 

Już działa.

Edited by piastun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu na forum powinna być automatyczna informacja na temat "pogody w AM" Biala flaga jak nad morzem działa, czarna zakaz użytkowania.

Bo to trochę szkoda czasu na podejmowanie prób zalogowania lub wykonania akcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy wyłączyliście rejestrację domen CO ? Nie można zarejestrować żadnej z domen co . Jak wpisuję do rejestracji domeny,które są wolne dostaję zwrot w postaci "Domena niedostępna" .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy wyłączyliście rejestrację domen CO ? Nie można zarejestrować żadnej z domen co . Jak wpisuję do rejestracji domeny,które są wolne dostaję zwrot w postaci "Domena niedostępna" .

Miałem dzisiaj to samo, skorzystałem więc z oferty innej firmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co napisaliście (plachcik i seles) wynika że w dropku nawet komunikat ma błąd ;)

Powinno być:

Domena niedostępna u nas ale u innych tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawa historia:

 

Dzierżawię komuś pakiet dwóch domen od 2mc jako jedna łączona transakcja. Dwa dni temu jedna z nich zmieniał whois o czym poinformowałem BOK, i przed chwilą ponownie na osobę, która je ode mnie dzierżawi teoretycznie do przyszłego roku.

 

Transakcja jest ustawiona do: 2013-02-05.

 

Sądziłem, że ktoś wcześniej spłacił raty, jednak tylko jedna domena zmieniła 2x whois i żadne dodatkowe środki na koncie się nie pojawiły.

 

Nadal czekam na konkretną odpowiedź z BOK, co nie zmienia faktu, że jest to coś dziwnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mnie na koncie pojawila sie domena, ktora kiedys mialem ale postanowilem nie oplacac. Do tego mozna juz przywyknac, ale ciekawsze, ze w panelu ma date wygasania: 2011-10-27 ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przed chwilą dostałem maila:

 

Nastapila zmiana abonenta nazwy domeny ..............

 

Zmiana zostala dokonana za posrednictwem registrara - Michau Enterprises

Ltd., obslugujacego powyzsza nazwe domeny.

Domena była u mnie, ale wygasła po niezalicytowanej aukcji LM, w październiku 2011. Po uwolnieniu domena została przez kogoś zarejestrowana i od listopada nie mam z nią nic wspólnego.

Do dzisiaj bo okazuje się, ze jestem: Obecny abonent domeny/Current subscriber:

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam trzy domeny .pl, które były przeniesione do premium.pl, ale dalej są w panelu AM.

Przy próbie pobrania kodu authinfo nie pokazuje, że domena nie jest zarejestrowana w AM tylko pokazuje:

 

Nie ma kodu AuthInfo dla tej domeny

 

;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przed momentem...

 

Witaj!

 

Domena legiasklep.pl wygasła i została usunięta z twojej listy domen.

 

Z pozdrowieniami,

zespół AfterMarket.pl

 

I to 2 miesiące temu przeszło ;)

 

Czyżby coś się w AM odblokowało? Zaraz może zaczną przychodzić oferty ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja wlasnie dostałem ze domena zmienila abonenta a zaraz potem ze wygasla... ;)

tylko ze spadła rok temu

mam tak samo, tylko że domena wcale nie wygasła, jej abonentem jest ktoś inny ;)

 

W tej firmie cuda się dzieją. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja rowniez dostalem komunikat o starej domenie (mojej) i drugiej ktora nie jest moja o zmianie abonenta.

Wczoraj po przedluzeniu domeny w Dropped tez zmienily sie jej dane abonenta ale po reakcji sytuacja zostala naprawiona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie "tylko" jeden taki przypadek. Domena, którą kiedyś miałem, ale nie przedłużyłem, znowu stała się moja (dane w WHOIS). Nie mam jej w panelu.

 

Ciekawe co na to prawowity właściciel domeny...

 

EDIT: Już dwa przypadki.

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmiana DNS coraz bardziej przybliża mnie do konkurencji.

Ile można czekać. Człowiek ma wolną sobotę chce popracować nad swoimi projektami, ale nie bo zanim dnsy się załadują to 24 h mija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×