Jump to content
mcjacko

dropped

Recommended Posts

Gdy się rejestruje miesięcznie ponad 1000 domen, to też jest się dobrym klientem :P

 

Jasne, ale jednoczesnie jaki ruch przy tym generujesz :-) Zreszta nie wazne, sam jestem od dawna Twoim klientem i podoba mi sie ten model biznesu i sukcesow zycze ;-).

 

 

Panslavista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponowałbym darmowy abonament na dropped.pl dla bardzo aktywnych użytkowników lub na przykład dla ludzi robiących obrót dropped.pl powiedzmy 2000pln miesięcznie :P

 

... ja akurat sie niekwalifikuje do tych wymagań, ale myślę ze było by to OK w stosunku do stałych klientów ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proponowałbym darmowy abonament na dropped.pl dla bardzo aktywnych użytkowników lub na przykład dla ludzi robiących obrót dropped.pl powiedzmy 2000pln miesięcznie :P

 

... ja akurat sie niekwalifikuje do tych wymagań, ale myślę ze było by to OK w stosunku do stałych klientów ...

 

Przecież wystarczy wydawać 1000 zł miesięcznie żeby mieć darmowy dostęp do list. ;-)

Ale skoro już temat powrócił, to i ja wrócę do tematu...

Może by tę kwestię załatwić w postaci kodów promocyjnych wydawanych za każde wpłacone 500 (na 2 tygodnie) lub 1000 (na miesiąc) zł? Taki kod można by było wpisać na dropped lub eudrops, tym samym uzyskując dwutygodniowy lub miesięczny dostęp do serwisu od wybranego przez siebie momentu. Otwartą pozostawiam kwestię, czy taki kod byłby zbywalny (jeśli ktoś wydaje kilka tysięcy miesięcznie, to nigdy nie wykorzysta wszystkich swoich kodów, mógłby więc część przekazać kochance, znajomemu, na cele dobroczynne lub sprzedać – niepotrzebne skreślić). :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież wystarczy wydawać 1000 zł miesięcznie żeby mieć darmowy dostęp do list. ;-)

 

A widzisz pb o tym nie wiedziałem :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nowy pomysl : w liscie domen jesli pojawia sie domena z znakami narodowymi - latwiej i szybciej byloby tak

 

łatwiejiszybciej.pl

 

niz

 

xn--atwiejiszybciej-ysc.pl

 

bo jeszcze trzeba to pozniej wrzucic pod translator znakow narodowych

Share this post


Link to post
Share on other sites
A widzisz pb o tym nie wiedziałem :-)

 

Gdzieś tam na górze jest post informujący, że za każde wydane 500 zł jest dwa tygodnie dostępu gratis. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co sądzicie o wprowadzeniu przez dropped opcji OPCJI ? :P

Może jakąś konkurencyjną cenę by dali ?

 

NASK bierze za opcję 150 zł, Active24 bierze za opcję 150 zł – na jakim poziomie wyobrażasz sobie konkurencyjną cenę? :P

Chociaż nie, w dropped netto=brutto dla osób fizycznych, więc przy takiej samej cenie byłoby to 150 vs. 183 na korzyść dropped. Ale to tylko dla osób fizycznych, firmom na jedno wychodzi – w obu przypadkach płacą 150 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
NASK bierze za opcję 150 zł, Active24 bierze za opcję 150 zł – na jakim poziomie wyobrażasz sobie konkurencyjną cenę? :P

Chociaż nie, w dropped netto=brutto dla osób fizycznych, więc przy takiej samej cenie byłoby to 150 vs. 183 na korzyść dropped. Ale to tylko dla osób fizycznych, firmom na jedno wychodzi.

 

Przekonałeś mnie, że nie warto! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i stało sie - dropped.pl powiekszyl swoje mozliwosci o kolejne partnerstwo w Nasku :P

 

Hmm First Dropcatchers - ciekawa nazwa tylko zastanawia mnie dlaczego nie ma jej na liscie uslugobiorcow Nasku :P

 

Dla scislosci kto bedzie rejestrowal nasze domeny cytuje tekst z dropped.pl:

Kto jest rejestratorem mojej domeny?

 

Aby usprawnić proces przechwytywania domen, serwis Dropped.pl wykorzystuje konta kilku różnych firm rejestrujących domeny internetowe. Dzięki temu, możliwe jest kilkukrotne zwiększenie liczby wykonywanych komend przechwytujących domeny, co pozwala na znaczne zwiększenie skuteczności.przechwytywania. Dzięki współpracy z wieloma firmami, nasi klienci mogą przechwytywać nawet najlepsze domeny!

 

Ze względu na to, iż wszystkie firmy wykonują przechwytywanie jednocześnie, wybór firmy rejestrująca daną domenę zależy od tego, któremu skryptowi przechwytującemu uda się zarejestrować domenę. Niezależnie od tego, kto jest rejestratorem konkretnej domeny, wszystkie rejestracje domen w naszym serwisie podlegają temu samemu cennikowi i regulaminowi; identyczne są także zasady wydawaniu kodu AuthInfo.

 

Lista firm przechwytujących domeny dla naszego serwisu jest w tej chwili następująca:

 

* Michau Enterprises, LLC

* First Dropcatchers, LLC

 

Lista ta będzie w miarę potrzeby uzupełniana.

 

Wszystkie testy domen oraz wszystkie nowe rejestracje domen dokonywane są zawsze w firmie Michau Enterprises, LLC. Rejestracja w innych, wymienionych powyżej firmach następuje tylko dla domen przechwytywanych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma jej (jeszcze) na liście partnerów, bo umowa partnerska została podpisana dopiero niedawno :P Umowa znalazła się w NASKu wczoraj, konto partnerskie zostanie uruchomione dzisiaj :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

brzoskwinia.pl - chyba jedna z pierwszych domen "złapana" przez First Dropcatchers, LLC :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lista Uslugobiorcow wzbogacila sie o First Dropcatchers LLC ;)

 

PS.Ja to jestem ciekaw jak tam prace nad wystawianiem swoich domen na dropped.pl na aukcje ?;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lista Uslugobiorcow wzbogacila sie o First Dropcatchers LLC ;)

 

PS.Ja to jestem ciekaw jak tam prace nad wystawianiem swoich domen na dropped.pl na aukcje ?;)

Również jestem ciekawy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie ciekawi skad niby dropped bierze liste wszystkich domen rejestrowanych przez nask... chyba z wrzesnia 2006?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie ciekawi skad niby dropped bierze liste wszystkich domen rejestrowanych przez nask... chyba z wrzesnia 2006?

Zdziwilbys sie jak latwo zdobyc aktualny plik strefy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdziwilbys sie jak latwo zdobyc aktualny plik strefy ;)

 

Nie prawda... ostatnia osoba ktora wyniosla z nasku taki plik w styczniu 2007 zostala wywalona z pracy za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A widzisz... jednak z prywatnej rozmowy wyszlo ze to wcale nie jest takie oczywiste skad niby dropped bierze liste wszystkich domen zarejestrowanych przez Nask... wiec ponawiam pytanie. Pytam bo w opisie uslugi na dropped.pl stwierdzenie "wszystkie domeny zarejestrowane przez nask" jest troche na wyrost... i to o rok na wyrost!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam swoje sposoby. Nie przekupuję nikogo w NASK, ale istnieje wiele różnych sposobów aby sobie z dużą dokładnością taką listę wygenerować. Oczywiście jest to jeden z moich najważniejszych "trade secrets" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem... spidery... dokladnosc o tyle dobra o ile ludzi interesuja w sumie tylko domeny uzywane. Ale przy nowych unikalnych raczej srednio...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×