Jump to content
mcjacko

dropped

Recommended Posts

Nie zgodzę się z Tobą. Dla kogoś, kto nie ma listy domen (np. nie potrafi sobie takiej listy sporządzić z pl.output), którą mógłby przepuścić przez jakiś skrypt, lista może być warta sporo... chociaż nie aż tyle. Ale na duży plus listy przemawiają inne czynniki: wartości Alexa, Google cache, Google links i data najstarszego wpisu w archive.org dla każdej domeny. Tego już się nie da tak łatwo samemu wygenerować, np. dostęp do takiej ilości zapytań Alexa jest już płatny.

 

No nie do konca tak jest poniewaz zauwaz ze dziennie "zwalnia sie" gora kilkaset domen a tyle zapytan do Alexa czy Google dziennie to zaden problem ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taa, szczególnie w NASK. ;-)

http://dns.pl/oplaty.html

Wiadomo że nikt nie rejestruje w NASK.

W Active24 rejestracja nowej .pl kosztuje 9,90 zł. i ponoć nie ma problemów z authinfo więc cena 20 zł. w dropped jest trochę śmieszna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiadomo że nikt nie rejestruje w NASK.

W Active24 rejestracja nowej .pl kosztuje 9,90 zł. i ponoć nie ma problemów z authinfo więc cena 20 zł. w dropped jest trochę śmieszna.

 

U mnie kosztuje 25 zł, jeszcze śmieszniej, nie? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sugestia: w smsach 'gratulacje wygrales aukcje i musisz zaplacic' fajnie bylo by gdyby byla cena :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam taką wielką prośbę do Michała (Dropped):

 

By w liście zarejestrowanych domen była kolumna, ile dało się za daną domenę.

Czyli stare rejestracje po 80zł, aktualne po 20 oraz ceny końcowe aukcji.

Było by to bardzo przydatne przy sprzedaży (mogę sobie narzucić odpowiedni procent) i w ogóle dla informacji własnej.

 

Z góry dziękuję.

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dzisiaj wpadlem na pomysl aby przy przegladaniu domen mozna bylo wybrac ilosc domen na stronie - a nie przykladowo 20 stron i kazda po kolei - oczywiscie mowie o przegladaniu list domen ktore wygasaja a nie zarejestrowanych ;P - jedna strona - wszystko jasno i wyraznie;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja dzisiaj wpadlem na pomysl aby przy przegladaniu domen mozna bylo wybrac ilosc domen na stronie - a nie przykladowo 20 stron i kazda po kolei - oczywiscie mowie o przegladaniu list domen ktore wygasaja a nie zarejestrowanych ;P - jedna strona - wszystko jasno i wyraznie;)

 

 

Popieram.

 

Trzeba zaznaczać na każdej stronie, przechwycenie zatwierdzić, cofnąć, kolejna strona.

 

Powinna być choć możliwość:

- Pokaż wszystkie

- Listowanie po 30

Share this post


Link to post
Share on other sites

DOKŁADNIE !!!!!!!!!!!!!! a jak juz nie , to zeby formularz zapamietywał wszystkie wczesniejsze podstrony (zaznaczone domeny) i na koniec klikamy przejmij i przejmuje wszystkie zaznaczone z powiedzmy 20 podstron, bo tak to porażka !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da sie domeny przechwycone wziac na testy??

 

Nie. Było już o tym, jak znajdziesz dyskusję, znajdziesz też argumenty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolumna z ceną domeny dodana.

 

Jeśli idzie o zmianę liczby domen na stronie to jest to dobry pomysł. Alternatywnie, można by formularz do dodania domen do przechwycenia otwierać w nowym oknie, wtedy tylko się je zamknie, kliknie się na następną stronę i już. Nie wiem, które rozwiązanie wolelibyście?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może po prostu wprowadź „koszyk”, tak aby kliknięcie na przycisk dodawało domenę „do koszyka”. Potem kliknięcie na koszyk, przejrzenie listy, ewentualnie usunięcie paru domen, potwierdzenie chęci przechwycenia i po sprawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×