Jump to content
mcjacko

dropped

Recommended Posts

Dziekuje uprzejmie - jeszcze jedno pytanie - czy domeny do nask beda zglaszane alfabetycznie, czy w kolejnosci zgloszen? to moze byc wazne...

 

Postuluję kolejność dodawania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panie Michale, co Pan powie na aukcje zarezerwowanych opcji? - byloby ciekawie - pod warunkiem, ze kazda wystawia sie od 1zl i aukcja do 23 :P

Pomysł dobry, ale jaką mam pewność że po godzinie 0.00 te opcje zostaną zrealizowane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety ryzyko jak z samymi opcjami :-) czyli raz ryzykujesz, ze opcja sie nie zamowi (chociaz znajac dropped pojdzie z górki - u reszty bedzie można tylko ręcznie jechać...) - a dwa ryzykujesz, że opcja nie zadziała przez 3 lata ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panie Michale, co Pan powie na aukcje zarezerwowanych opcji? - byloby ciekawie - pod warunkiem, ze kazda wystawia sie od 1zl i aukcja do 23 :P

Pogódź się z tym, że się spóźniłes ;)

 

Mnie też ciekawi koleność zgłaszanych opcji. I popieram PB, wg minuty dodania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pogódź się z tym, że się spóźniłes ;)

 

Mnie też ciekawi koleność zgłaszanych opcji. I popieram PB, wg minuty dodania.

W sumie to nie allegro - kto zamowil opcje pewnie nie wystawi jej na sprzedaz, wiec niebyloby co licytowac :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tym razem pytanie nie o opcje a o płatności - dlaczego zasilenie konta kartą trwa tak długo?

Wiem że mógłbym zapłacic np. przez Inteligo, ale zbieram punkty w allpay :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aukcja opcji? ... bez komentarza ... ;P

 

Widać, że nasz rynek domen staje się coraz bardziej dojrzały :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tym razem pytanie nie o opcje a o płatności - dlaczego zasilenie konta kartą trwa tak długo?

Wiem że mógłbym zapłacic np. przez Inteligo, ale zbieram punkty w allpay :P

To jest pytanie do AllPay... gdybyś płacił kartą bezpośrednio na stronie, to trwałoby to tylko kilkanaście minut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co z tymi opcjami? Wszystko zniknelo z menu Opcje :)

 

W ogole to jestem rozczarowany... najlepsze domeny sie nie zaopcjowaly ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W ogole to jestem rozczarowany... najlepsze domeny sie nie zaopcjowaly ;)

 

Trzeba było być realistą i kupić wczoraj. Owszem, dziś został pobity rekord zakładania nowych opcji, ale rekord ten został ustanowiony wczoraj – wiele osób postanowiło zdążyć przed falą i założyć opcje na najciekawsze domeny. Ja sam wczoraj założyłem niewiele mniej opcji niż dziś...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podpisuję sie pod tym co napisał pb

Trzeba było odżałować 180 zł., bo co zrobić gdy w dropped.pl już ktoś dodał ciekawe domeny do kolejki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trzeba było odżałować 180 zł.

 

Tym bardziej, że jedna opcja kupiona wczoraj (gdy jeszcze były dostępne opcje na domeny z pierwszej ligi) jest warta spokojnie pięciu „dzisiejszych”.

 

, bo co zrobić gdy w dropped.pl już ktoś dodał ciekawe domeny do kolejki ;)

 

No ja zrobiłem co trzeba... a zrobiłbym jeszcze więcej, gdybym wiedział że active nie wyrobi – ale zostawiłem sobie w panelu pewną sumę na zapasową kolejkę; niestety się nie przydała, a mogła się przydać wczoraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tym bardziej, że jedna opcja kupiona wczoraj (gdy jeszcze były dostępne opcje na domeny z pierwszej ligi) jest warta spokojnie pięciu „dzisiejszych”.

W sumie to tylko 150 zł. róznicy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×