Jump to content
mcjacko

dropped

Recommended Posts

No nie mogę. To jakie to cuda spadały ? Dla mnie sport.pl to cud, miód, malina.

Spadło coś lepszego lub na równi ? Wątpie.

 

erotyka.pl ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
erotyka.pl ;-)

 

ha! wiedziałem że padnie ta domena jako przykład ;) mimo wszystko sport.pl jak dla mnie lepsza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam jestem zadowolony wszystko co zamowilem mi wezlo chodz nie wszystko co chcialem z duza zasluga pewnej firmy ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja będe zadowolony gdy choć 1-2 domeny, na które złożyłem opcje zostaną przeze mnie przejęte.

Bo samo posiadanie opcji to trochę tak jak czekanie na cudowną noc z super gwiazdeczką.

Lub jak czekanie na szóstkę w dużym lotku.

Podatek od marzeń zapłacony ale chciałoby się te marzenia sfinalizować ;)

Tak czy inaczej przynajmniej pierwszy raz w życiu skosztowałem nowej możliwości.

Swoją drogą kilka ciekawych opcji na które się czaiłem zniknęło w ostatni dzień stycznia.

Życzę niecierpliwym aby było warto wyskakiwać przed szereg :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo samo posiadanie opcji to trochę tak jak czekanie na cudowną noc z super gwiazdeczką.

Lub jak czekanie na szóstkę w dużym lotku.

Podatek od marzeń zapłacony ale chciałoby się te marzenia sfinalizować :)

Tak czy inaczej przynajmniej pierwszy raz w życiu skosztowałem nowej możliwości.

 

Ja tez bym sie z tego ciszyl ...

 

Tak swoja droga opcja to troche jak gra w ruletke czy nie sadzicie, ze Nask powinien placic podatek od gier hazardowych ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
poszła opcja na euro2012.pl ;-)

 

ciekawe czy zapomną

 

hehehe ;)

 

32 zl to nie majątek, warto spróbować

 

i z najciekawszych, poszło tez: sport.pl

 

Ja tylko 6 opcji, w tym moje nazwisko ;) Wiecej nie ma sensu, to tylko loteria. Jesli chodzi o euro2012.pl to owszem, pewnie spadnie, ale po 2012 :) Juz predzej euro.pl . Ale ta ja sobie przygarnalem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Dropped.pl - Jak dlugo idzie wyplata z dropped na konto bankowe ?;)

W regulaminie napisano, że 10 dni, a w praktyce będą szły ok. raz, dwa razy na tydzień. Jesli pytasz o wypłatę, którą zamówiłeś teraz, to będe wypłacał najprawdopodniej we wtorek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W regulaminie napisano, że 10 dni, a w praktyce będą szły ok. raz, dwa razy na tydzień. Jesli pytasz o wypłatę, którą zamówiłeś teraz, to będe wypłacał najprawdopodniej we wtorek.

 

Narazie zadnej wyplaty nie zlecalem ;) Pytalem czysto teoretycznie - na przyszlosc ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy dropped umarl czy jeszcze cos zlapie? Bo nie wiem czy wyplacac kase czy zostawic ;)

Dropped.pl is alive and kicking ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co z tym whois? Nie dziala... nie ma takiej strony...

 

Michal... moglbys skrzynke oproznic bo nie mozna PM wyslac...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Michal... moglbys skrzynke oproznic bo nie mozna PM wyslac...

Rozumiem, że chodzi o mnie, bo moja była pełna. Już jest miejsce ;) Nieraz jednak powstaje konfuzja, gdyż odnosicie się do Dropped.pl jako Michał i wtedy nie zawsze wiadomo klarownie o kogo chodzi...

 

Pozdrawiam

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem, że chodzi o mnie, bo moja była pełna. Już jest miejsce ;) Nieraz jednak powstaje konfuzja, gdyż odnosicie się do Dropped.pl jako Michał i wtedy nie zawsze wiadomo klarownie o kogo chodzi...

 

Zawsze można posiłkować się kontekstem, z którego nijak nie wynika, że może chodzić o Ciebie. ;-)

Ja w każdym razie piszę Michau dla odróżnienia – głupio wygląda, ale tak sobie wybrał. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oj cos cienko dropped ostatnio przejmuje, cienko.

 

1 lutego to był sądny dzień dla całego biznesu przejmowania domen. Tak jak kiedyś w danym momencie miałem kilkadziesiąt domen na liście „spróbuję to złapać”, tak teraz mam (na tę chwilę) listę 21 domen w postępowaniu, na które mam opcję – nie zawracam sobie głowy żadnymi skryptami przechwytującymi, wyłączyłem wszystkie 1 lutego, szkoda serwera. ;-) No ale zawsze zostaną te domeny, na które akurat nikt nie miał opcji, a jednak spadły – tak że dropped ani „ręczne” przechwytywanie nie umrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 lutego to był sądny dzień dla całego biznesu przejmowania domen. Tak jak kiedyś w danym momencie miałem kilkadziesiąt domen na liście „spróbuję to złapać”, tak teraz mam (na tę chwilę) listę 21 domen w postępowaniu, na które mam opcję – nie zawracam sobie głowy żadnymi skryptami przechwytującymi, wyłączyłem wszystkie 1 lutego, szkoda serwera. ;-) No ale zawsze zostaną te domeny, na które akurat nikt nie miał opcji, a jednak spadły – tak że dropped ani „ręczne” przechwytywanie nie umrze.

 

 

nie oznacza to ze nic juz nie mozna zlapac;)

nie jestem rejestratorem a dzis wpadla w moje sidla domena trzyliterowa (bez pomocy dropped)

 

nih.pl

i laborki.pl

 

 

ale faktycznie coraz mniej jest ciekawych domen, bez opcji

 

Ryszard

ps. sa na aukcji dropped

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawde mowiac lista z wczoraj mnie rozwalila wszystkie domeny z pr=0 i powiem, ze z wczorajszego sortu nic nie udalo mi sie wybrac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Chciałbym licytować w pewnej aukcji na Dropped, ale niestety pojawia mi się nastepujący komunikat:

 

Do licytacji potrzebujesz kaucji w wysokości 30 PLN, masz wpłacone tylko 0 PLN.

 

Trudno, w takim razie Dropped nie zarobi. Nie będę specjalnie wpłacał kaucji za aukcje, której może i tak nie wygram. Aż tak mi na tej domenie nie zależy.

 

Pozdrawiam

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trudno, w takim razie Dropped nie zarobi. Nie będę specjalnie wpłacał kaucji za aukcje, której może i tak nie wygram. Aż tak mi na tej domenie nie zależy.

 

Nawet mnie nie denerwuj! :)

 

Kaucja to jedna z wazniejszych rzeczy wprowadzona na Dropped. A moze Ty jestes na dropped tym kolesiem "kto da wiecej"?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×