Jump to content
Kangur

Nigdy bym się nie spodziewał

Recommended Posts

żelazko na cellulit, żelazko na zmarszczki, ciekawe kiedy wprowadzą żelazko na oponki pozimowe ;-)

 

Jak będzie działać to nie mam nic przeciwko :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://moj-madry-zakupy-emailing.com :-)

 

Po wejściu przekierowuje co prawda, ale też nie na lepszą.

 

Sebastian

alpine5

 

outlet-villeroy-boch-plytki-ceramiczne.pl

 

a jeśli myślniki są za daleko od siebie, to zawsze można zrobić tak:

 

fashion--outlet.pl

 

Jest tak mało domen, że firmy kombinują, a przecież wystarczy tylko odwiedzić giełdę domen i kupić coś dobrego za dobrą cenę ;)

Edited by domainer
  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

a jeśli myślniki są za daleko od siebie, to zawsze można zrobić tak:

 

fashion--outlet.pl

 

Jest tak mało domen, że firmy kombinują, a przecież wystarczy tylko odwiedzić giełdę domen i kupić coś dobrego za dobrą cenę ;)

 

mogliby też założyć opcję na fashion-outlet.pl, bo właśnie się likwiduje ;-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:blink:

 

Co w tym rozszerzeniu jest czego ja nie wiem..?

 

Jest oferowane przez nask, więc tym samym przez większość rejestratorów. Ale nawet w sytuacji, gdy dana domena (np. apteka czy top) jest zajęta w większości końcówek, nadal "nigdy bym się nie spodziewał" że ktoś wybierze właśnie .nom.pl - która chyba była pomyślana dla niezależnych operatorów międzymiastowych. Chyba trzeba by zapytać każdego z użytkowników tej domeny z osobna. ;-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

AWS to po prostu usługa hostingowa, niekoniecznie strona/kampania musi mieć coś wspólnego z amazonem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To oczywiste, że Amazon korzysta z własnych serwerów, ale to samo robi netflix, airbnb i wiele innych serwisów. przykład:

 

$ host airbnb.pl

airbnb.pl has address 54.243.155.72

$ host 54.243.155.72

72.155.243.54.in-addr.arpa domain name pointer ec2-54-243-155-72.compute-1.amazonaws.com.

 

Tak że o niczym to nie świadczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cozamiezanapoleon.pl wzięli dwa dni temu z pomaranczowa.eu

 

Widziałem, że była wolna wtedy - nie brałem. Nie wiem czy żałować czy nie ale jakiś tam ruch będzie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiedzcie mi, czy jeżeli hipotetycznie zarejestruje sobie amazonstore.pl to wezmą mi się za dupę? Czy też, jest to wolny kraj i mogę mieć domenę dla sklepu dla amazonek? :D

Edited by szmiko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiedzcie mi, czy jeżeli hipotetycznie zarejestruje sobie amazonstore.pl to wezmą mi się za dupę? Czy też, jest to wolny kraj i mogę mieć domenę dla sklepu dla amazonek? :D

 

Jeśli będziesz prowadził odpowiednią działalność nie naruszając praw Amazona, to nie ma problemu. Możesz mieć tylko problem z określeniem tego zakresu. wolny kraj, więc próbuj. nie zapomnij się pochwalić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×