Jump to content
Kangur

Nigdy bym się nie spodziewał

Recommended Posts

Zadam jedno, proste pytanie: Dlaczego nigdy byś się nie spodziewał, że na takiej domenie powstanie serwis?

 

Nigdy bym się nie spodziewał, że na tej domenie powstanie serwis o srebrnoszarym półmetalu z metalicznym połyskiem, leżący w grupie 16, 5 okresie w układzie okresowym. Którego liczba atomowa to 52, masa atomowa to 127,6. I który przy okazji bardzo słabo przewądzi prąd elektryczny. Nawet nie przekonuje mnie to, że w stanie gazowym tworzy cząsteczki dwuatomowe Te2 :P

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy bym się nie spodziewał, że na tej domenie powstanie serwis o srebrnoszarym półmetalu z metalicznym połyskiem, leżący w grupie 16, 5 okresie w układzie okresowym. Którego liczba atomowa to 52, masa atomowa to 127,6. I który przy okazji bardzo słabo przewądzi prąd elektryczny. Nawet nie przekonuje mnie to, że w stanie gazowym tworzy cząsteczki dwuatomowe Te2 :P

Mnie nie przekonuje nawet to, że jego symbol to "Te" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lustrzane odbicie Google : http://elgoog.im/

Pytanie czy lustrzane odbicie tej strony zainteresuje się tematem.

Ciekawe również, czy inna duża firma będzie chciała przejąć swoje lustrzane odbicia elppa w różnych końcówkach?

Edited by jazz

Share this post


Link to post
Share on other sites

coś w ten sam deseń znalazłem własnie:

 

reumatyzm-zdrowie-co-i-jak.pl

 

wygląda jak jakaś zapleczówka, male chyba nia nie jest. Są jescz einne tematy.

 

i do każdego osobna domenaz 4 myslnikami :blink:

Edited by umberto
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://moj-madry-zakupy-emailing.com :-)

 

Po wejściu przekierowuje co prawda, ale też nie na lepszą.

 

Sebastian

alpine5

 

w kodzie jest warstwa markizy z logo firm pochodzacych byc moze ze SPONSOR BOOST. placa nienajgorzej wiec ktos korzysta:

---www.sponsorboost.com/affilie-campagnes-par-categories.php

 

przekierowanie po kilku domenach nabija ruch na kazdej z nich. zatem majac kilka stron nabija sie odpowiednio duzo wyswietlen ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena jest nieaktywna (wygasła, w rezerwacji) ale wklejam bo nie sądziłem, że kiedyś ktoś na taki serwis wpadnie.

Jak widać chyba nie wyszło i za bardzo się nie dziwię :P

 

maszalibi.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nieźle, na stronie można kupić nowy model żelazka na twarz i ciało, w którym połączono metodę „prasowania” zmarszczek i cellulitu co pozwala poszerzyć zakres usług o skuteczne i intratne zabiegi.

 

To stąd się biorą wypieki na twarzy? ;)

Edited by jazz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

żelazko na cellulit, żelazko na zmarszczki, ciekawe kiedy wprowadzą żelazko na oponki pozimowe ;-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×