Jump to content
Sign in to follow this  
BartX

plackarnia.pl

Recommended Posts

Choć nazwa "plackarnia" nie jest tak popularna jak "naleśnikarnia", to na pewno jest warta więcej niż te 120 zł. Przynajmniej jedno zero więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Choć nazwa "plackarnia" nie jest tak popularna jak "naleśnikarnia", to na pewno jest warta więcej niż te 120 zł. Przynajmniej jedno zero więcej.

 

promocja była, trzeba było kupować :unsure:

 

 

bx

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cena ok. Domena trochę śmieszna.

 

Nie sądzę, żeby ta domena była śmieszna, moim zdaniem jest b.fajna. Zobacz ile pierogarni i plackarni działa i nikt nie mówi, że śmieszne nazwy.

 

Pozdrawiam,

Bartek

Share this post


Link to post
Share on other sites

tzn. powiem tak... ta nazwa wydaję mi się śmieszna ponieważ ja nigdy nie spotkałem się z plackarnią może dlatego ,że mieszkam w małej miejscowości (40k ludności) i u "mnie" nie ma czegoś takiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena dla EU warta zdecydowanie wiecej,dla D2D to dobry zakup.Mimo wszystko domena okazala sie zyskowna i to jest zdecydowany plus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja z zakupu jestem zadowolony :unsure:

Za jakieś 3-5 lat okaże się czy straciłem, czy zarobiłem.

 

 

Właśnie chciałem wziąć paczkarnia.pl od "pączki", ale już zajęta :) i to nie w kierunku kulinarnym ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiedziałem, że można kupić ją tak tanio. Chętnie dam 2x tyle czyli 100% zarobku dla kupującego :unsure:

 

Ja widziałem w tym tygodniu pierogarnię:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiedziałem, że można kupić ją tak tanio. Chętnie dam 2x tyle czyli 100% zarobku dla kupującego :unsure:

Zgadzam się z Tobą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy w życiu nie spotkałem się z taką nazwą, ale podejrzewam że w regionach gdzie „placki” mówi się na ciasta, „plackarnia” mówi się na ciastkarnie/cukiernie. U mnie placek to taki trochę grubszy naleśnik, jadałem takie na śniadanie w dzieciństwie. ;-)

 

Jak dla mnie 0 zł, ale nie neguję jej wartości regionalnej. ;-) W każdym razie sprzedałbym za tyle bez wahania.

 

# pierogarium.pl

# naleśnikarium.pl

;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niby tanio, ale jednej domeny mniej w portfolio. :unsure: Ja bym nie kupił jej za 120.

Tak to jest, że jak wisi ogłoszenie długi czas, to nie ma chętnych, dopiero jak ktoś w końcu się zlituje i coś kupi, to nagle robi się kolejka zawiedzionych, że ktoś tanio kupił. :)

 

*nalesnikarnie.pl

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisałem, że to jednodniowa wyprzedaż, jednak nie było więcej chętnych.

 

W takim razie tu jest lista domen, które jeszcze mam: link - jak się Wam coś spodoba, to jeszcze dzisiaj można je tanio kupić.

 

Oczywiście nie są to mega wypasy, ale tanio można coś kupić :unsure:

 

Pozdrawiam,

Bartek.

Edited by BartX

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nigdy w życiu nie spotkałem się z taką nazwą, ale podejrzewam że w regionach gdzie „placki” mówi się na ciasta, „plackarnia” mówi się na ciastkarnie/cukiernie. U mnie placek to taki trochę grubszy naleśnik, jadałem takie na śniadanie w dzieciństwie. ;-)

 

Ja też kiedyś nie słyszałem o takich nazwach jak naleśnikarnia, pierogarnia (Rodzaj znaku towarowego -> Słowny 169489), czy też tytułowa plackarnia i nie wiem czy te nazwy powstały niedawno czy już istniały wcześniej (chyba jednak to pierwsze).

 

http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=plackarnia

http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=nale%B6nikarnia

 

Myślę też, że za bardzo zregionalizowałeś tą nazwę i spłaszczyłeś do naleśników (ew. wyrobów cukierniczych) :unsure:

 

A przecież wszystko to placki: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Placki

 

Pizza, Tortilla, Pita .... etc.

 

Plackarnia jest zatem pojęciem bardzo szerokim.

Nazwa nadaje się zatem na lokal gastronomiczny, gdzie mogą być serwowane różnego rodzaju placki (pizza, naleśniki ...) lub jeden wybrany.

 

Cały czas jestem zadowolony z zakupu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nigdy w życiu nie spotkałem się z taką nazwą, ale podejrzewam że w regionach gdzie „placki” mówi się na ciasta, „plackarnia” mówi się na ciastkarnie/cukiernie. U mnie placek to taki trochę grubszy naleśnik, jadałem takie na śniadanie w dzieciństwie. ;-)

 

Nie wiem jak w innych regionach, ale na południu (Małopolska) i dla mnie osobiście termin "plackarnia" kojarzy się przede wszystkim z miejscem gdzie podają placki ziemniaczane, z różnymi sosami i dodatkami, na słodko i nie. Oczywiście znane tu są także placki jako ciasta, ale plackarnia już bardziej kojarzy się właśnie z plackami ziemniaczanymi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie się plackarnia.pl podoba i gratuluje obu stronom, choć kupującemu bardziej ;)

 

słownik języka polskiego

 

1. plackarnia

znaczenie: rodzaj restauracji, w której główną specjalnością są placki, czasami także naleśniki i podobne potrawy ze smażonego ciasta

 

Placki to podstawa zdrowego żywienia i wie to każdy łasuch ;-) Problem z domenami jest taki, że koszt przedłużenia zmusza domainerów do pozbywania się swoich domen. Rynek D2D to ostateczność i strata dla każdego inwestora domenowego, bo mało który domainer potrafi docenić i ocenić domeny które są na sprzedaż.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mnie się plackarnia.pl podoba i gratuluje obu stronom, choć kupującemu bardziej ;)

 

 

 

Placki to podstawa zdrowego żywienia i wie to każdy łasuch ;-) Problem z domenami jest taki, że koszt przedłużenia zmusza domainerów do pozbywania się swoich domen. Rynek D2D to ostateczność i strata dla każdego inwestora domenowego, bo mało który domainer potrafi docenić i ocenić domeny które są na sprzedaż.

 

Nie dalej jak tydzień temu byłem u znajomego w plackarni o nazwie "Jacek i Placek". Przyznaję, że można niezłe dania z tych placków wykombinować ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Całym tym tematem narobiliście mi niezłej ochoty na placki... Dzisiaj na obiad zrobię placki ziemniaczane.

Co do ceny za tę domenę myślę, że można było wyciągnąć trochę więcej. Także teraz pogratuluje bardziej kupującemu, aniżeli sprzedającemu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×