Jump to content
Sign in to follow this  
empireus

ppd.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

No dobra, skoro nalegasz:

- wg mnie oferty w aukcji to oferty w aukcji

- obserwujący to obserwujący

Tak, z tym się zgodzę, do tego jesteśmy przyzwyczajeni ale... chyba tak nie jest.

Czekamy na wypowiedź autorytetów :D

 

EDIT, widzę, że rok1978 ma takie same spostrzeżenia.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba się nie rozumiemy:

Wystawiam aukcję, ktoś zalicytował - czy ten "ktoś" od razu jest dodawany "z automatu" do listy osób obserwujących widocznych z mojego panelu lub widoczny (przy większej ilości gwiazdek) dla ogółu?

 

Tak. Osoba, która weźmie udział w aukcji staje się automatycznie obserwującym aukcję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję udostępnić plugin do whmcs.com, wiele firm hostingowych tego używa i na pewno miałoby duże zainteresowanie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego 2 przechwycone przez ppd.pl domeny wiszą mi na koncie z adnotacja "Oczekuje na opłacenie. Zasil konto" pomimo tego że mam na koncie środki konieczne do ich opłacenia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasz skrypt realizujący płatności lekko się wczoraj zaciął. Wszystko powinno już grać, ale jak widać pozostały pojedyncze przypadki. Możesz podać nazwy domen do opłacenia? Sprawdzimy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodzi o KoszuleWizytowe.pl i LampyKsenonowe.pl

Z góry dzięki za pomoc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie działa formularz przypomnienia hasła (login i adres e-mail poprawny):

 

Sprawdź poprawność wpisanych danych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodałem do przechwycenia domenę sekretykuchni.pl 15.02.10 została przechwycona przez PHU Heden po czym zniknęła z mojej listy zamówień oraz nie pokazała się na liście złapanych domen

 

 

edyta

już jest na liście złapanych, kończę marudzenie ;)

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogość opcji powoduje, że chętnie stworzyłbym swoje menu (najczęściej używane) w ppd.pl, czy to jest możliwe?

( support i usługi spodobały mi się na tyle, że nie mam innych uwag ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Menu jest stworzone w taki sposób, by taka funkcjonalność była możliwa do wprowadzenia (tworzenie własnego menu).

Postaramy się coś na ten wzór wprowadzić przy okazji realizacji reszty oczekujących zmian.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale o co chodzi? Domena wygasła o 18:46, została złapana (zarezerwowana) o 18:46 i zarejestrowana o 19:00. Coś niezwykłego w tym jest? ;-)

 

 

Ech... to jest tak, jak sie jest zmeczonym :) Sorki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzieś już widziałem podobne pytanie, ale że nic się nie zmienia to ponowię:

Jeśli domena jest zaparkowana na ppd w formularzu kontaktowym mamy captch-ę. Próbowałem sam do siebie wysłać wiadomość i nie udaje mi się. Captcha nie puszcza. Pierwsze próby - jakiś tydzień temu, kolejne dziś. Nie mam pojęcia czemu i nie mam pojęcia czemu captcha jest taka skomplikowana. Przecież klient któremu dwa razy się nie uda wysłać wiadomości - nie będzie próbował trzeci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będę wdzięczny jeżeli opiszesz problem z wysyłaniem captchy dokładniej. Kilka razy było sprawdzane i nie ma problemu.

Nie widzę też w jaki sposób jest ona skomplikowana: https://ppd.pl/token.png

Przecież nie ma tu deformacji, cyfry są podkreślone, jedynym problemem może być długość, ale była konieczna ze względu na spamujące automaty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem jest taki, że kilka prób z rzędu mi "nie wchodzi". Nie wiem co mogę więcej napisać. To funkcja której my raczej nie sprawdzamy - jeśli komuś się chce to niech sam sprawdzi.

Przypuszczam, że jeśli przyglądnę się dokładnie, każdą literkę powiększę itd - to mi się uda. Pewnie jeśli komuś bardzo zależy na domenie - to tak zrobi. Ale obawiam się, że raczej zwątpi w działanie.

Napisałem nie dlatego, że jest trudno - w sensie, że raz wchodzi a raz nie. Moim zdaniem nie działa 4 razy na 5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic ostatnio się nie ciekawego pojawia na aukcjach w ppd.pl. Taka susza i nic nie łapie czy trzeba dodawać do przechwycenia żeby brać udział w aukcji ponownie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś: Do godziny 15:22 spadało 35 zamówionych domen. Złapaliśmy 25 domen.

Wczoraj: Spadało 35 zamówionych domen. Złapaliśmy 20 domen.

 

Różna jest skuteczność w danych dniach, ale średnio łapiemy od 2 miesięcy te 2/3 zamówionych domen (z szybkich obliczeń).

A w ciągu 2 tygodni ta skuteczność jeszcze się zwiększy.

 

Bardiaga: coś spróbujemy na to poradzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy jak dodam swoje domeny to nadal trafiają na publiczną aukcję?

 

Jesli beda inni chetni na te domeny i dodadza je do lapania, to pewnie tak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodasz to sam złapiesz tylko te najgorsze, a najlepsze będą na drogich publicznych aukcjach. Nie dodasz to możesz nie złapać w innych serwisach i nie trafi na publiczną aukcję.

 

Słyszałem, że miało to być zmienione.

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dodasz to sam złapiesz tylko te najgorsze, a najlepsze będą na drogich publicznych aukcjach. Nie dodasz to możesz nie złapać w innych serwisach i nie trafi na publiczną aukcję.

 

Słyszałem, że miało to być zmienione.

 

Dobrze słyszałeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To kiedy będzie?

 

Większość planowanych zmian (część z nich jest już gotowych) będzie wprowadzona w marcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Czy i kiedy bedzie usprawniona usluga platnosci.pl? Nie ukrywam, ze jest to irytujace, gdy na innych serwisach po takiej transakcji, pieniadze sa momentalnie na koncie/usluga oplacona, a u Was trwa to godzinami, albo wrecz dniami.

 

2) Wystepuje pewien problem przy wchodzeniu na strone z lista lapanych domen.

 

https://ppd.pl/catch.html <- ok 50sek, zanim zaladuje sie strona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×