Jump to content
Sign in to follow this  
empireus

ppd.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Chodzi mi o to, zeby jak najprościej wystawić na sprzedaż moje wszystkie domeny z dropped.pl na ppd.pl.

no to zaden problem, wystarczy ze je tam przetransferujesz ;-) Bez transferu sie nie obedzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chodzi mi o to, zeby jak najprościej wystawić na sprzedaż moje wszystkie domeny z dropped.pl na ppd.pl.

 

Jeśli pytasz o wystawienie bez przenoszenia, to nie planujemy wprowadzenia takiej funkcji (sprzedaży domen „zewnętrznych”), bo w takim przypadku nie bylibyśmy w stanie zagwarantować bezpieczeństwa transakcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, bo się potencjał marnuje.

 

I dziwne, bo tracisz szansę na duży zarobek. Aftermarket sprzedaje domeny z zewnątrz.

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

od pewnego czasu klikam w domenach na sprzedaż na konkretną domenę i serwis wisi i wisi....

 

EDIT jest lepiej

Edited by mishel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy temat był już podnoszony, czy nie, ale chciałbym się zapytać czym motywowany jest wymóg podania ceny kup teraz lub rozpoczęcia aukcji dla domen na giełdzie ppd.pl?

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy temat był już podnoszony, czy nie, ale chciałbym się zapytać czym motywowany jest wymóg podania ceny kup teraz lub rozpoczęcia aukcji dla domen na giełdzie ppd.pl?

 

Chcieliśmy pójść na rękę również kupującym, mobilizując sprzedających do ustalania konkretnych cen. Jednak jak się okazało często jest to ciężkie do wykonania, tak więc wkrótce użytkownicy będą mieli możliwość wystawiania domen bez konkretnych cen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podoba mi się to powiadomienie o wygaśnięciu domeny, na którą założyło się opcję :)

 

System PPD.pl wykrył, że domena xxxxxxxxxx, na którą założyłeś opcję, zaczęła wygasać. Trzymamy kciuki za realizację opcji!

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podoba mi się to powiadomienie o wygaśnięciu domeny, na którą założyło się opcję :)

DD

znacznie mniej przyjemne jest takie powiadomienie:

Witaj .

 

System PPD.pl wykrył, że domena xxx.pl na którą założyłeś opcję, została przedłużona.

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
znacznie mniej przyjemne jest takie powiadomienie:

 

System PPD.pl wykrył, że domena xxx.pl na którą założyłeś opcję, została przedłużona.

PB powinien dopisać - "ale nie przejmuj się - do trzech razy sztuka".

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Interson ,mineły już "wkrótce" 3 miesiące od deklaracji .Możesz zdradzić ,kiedy konkretnie

ta funkcja zostanie aktywowana?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Xaxs, jaka?

Pewnie to:

"Chcieliśmy pójść na rękę również kupującym, mobilizując sprzedających do ustalania konkretnych cen. Jednak jak się okazało często jest to ciężkie do wykonania, tak więc wkrótce użytkownicy będą mieli możliwość wystawiania domen bez konkretnych cen. "

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie to:

"Chcieliśmy pójść na rękę również kupującym, mobilizując sprzedających do ustalania konkretnych cen. Jednak jak się okazało często jest to ciężkie do wykonania, tak więc wkrótce użytkownicy będą mieli możliwość wystawiania domen bez konkretnych cen. "

Przydałaby się taka możliwość i to bardzo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przydałaby się taka możliwość i to bardzo.

Potwierdzam.

Dlatego nie dodaję swoich do ppd. A szkoda bo pomimo że ostatnio macie jakieś zwałki techniczne to i tak lubię ten panel :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dziewięćdziesiąt dziewięć przecinek dziewięć i dziewięć w okresie – w październiku tego roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego powiadomienie o wygasaniu domeny wysyłane jest na 7 dni przed tym terminem (a nie wcześniej)?

w zakładce ustawienia ---> notyfikacje ustawienia -----> powiadomienia email możesz ustawić "30 dni przed wygasaniem". Wystarczy poszukać!

Share this post


Link to post
Share on other sites

skoro w ofertach wszystkie kategorie mają (0) domen (zgaduję, że ludzie po prostu nie przypisują swoich domen do kategorii) - to może trzeba ten element strony całkiem wyrzucić? Będzie czytelniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
skoro w ofertach wszystkie kategorie mają (0) domen (zgaduję, że ludzie po prostu nie przypisują swoich domen do kategorii) - to może trzeba ten element strony całkiem wyrzucić? Będzie czytelniej.

 

Mają 0, ale jak klikniesz to są domeny, po prostu coś się z licznikiem popsuło, poprawimy. A listę kategorii można ukryć (Ukryj kategorie).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od kilku dni mam problem ze sprawdzeniem Whois z pozycji formularza rezerwacji/rejestracji domen.

 

Kilka dni temu próbowałem odpytać whois z panelu ppd jednak same błędy... odpuściłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Czy już może coś nowego słychać w tej sprawie @PB ? :

 

" Na dziewięćdziesiąt dziewięć przecinek dziewięć i dziewięć w okresie – w październiku tego roku."

 

Dzięki za info.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

Czy już może coś nowego słychać w tej sprawie @PB ? :

 

" Na dziewięćdziesiąt dziewięć przecinek dziewięć i dziewięć w okresie – w październiku tego roku."

 

Dzięki za info.

 

 

Prawdopodobieństwo wyrażone w procentach pozostaje bez zmian.

 

Przy okazji napiszę, że whois powinien już (od kilku dni) działać poprawnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×