Jump to content
Sign in to follow this  
empireus

ppd.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Czy w związku z tym, że domeny na giełdę można wystawiać po 14 dniach od poprzedniej aukcji byłaby szansa na jakieś oznaczenie domen które nie mogą być jeszcze ponownie wystawione (np; przez podświetlenie na kolorowo)? Przy kilkuset domenach utrzymywanych w ppd.pl przedzieranie się przez komunikaty typu "domena nie może być wystawiona" jest mocno uciążliwe.

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy w związku z tym, że domeny na giełdę można wystawiać po 14 dniach od poprzedniej aukcji byłaby szansa na jakieś oznaczenie domen które nie mogą być jeszcze ponownie wystawione (np; przez podświetlenie na kolorowo)? Przy kilkuset domenach utrzymywanych w ppd.pl przedzieranie się przez komunikaty typu "domena nie może być wystawiona" jest mocno uciążliwe.

Popieram.

Jakis czas temu dodano daty kiedy aukcje bedzie mozna znowu wystawic, ale poznajemy je dopiero po nieudanej probie wystawienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej, więc tak zostawiamy i wgramy tę zmianę przy następnej aktualizacji (którą planujemy wkrótce).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Okej, więc tak zostawiamy i wgramy tę zmianę przy następnej aktualizacji (którą planujemy wkrótce).

 

Super. Dzięki, to bardzo ułatwi życie domenowych cierpiętników takich jak ja, próbujących sprzedać w końcu swoje ;)

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy celem zmniejszenia ilość osób licytujących i nie opłacających domen nie można by rozważyć wprowadzenia np: wymogu by osoba która nie opłaciła powiedzmy więcej niż 3 aukcji mogła licytować pod warunkiem posiadania na koncie w ppd kwoty niezbędnej do opłacenia ewentualnie wygranej aukcji?

No i jeszcze zasada: jedno konto jeden człowiek, bo z tego co widać niektórzy mają po kilka kont i na jednym są super hiper użytkownikami a z innego nie opłacają aukcji

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy celem zmniejszenia ilość osób licytujących i nie opłacających domen nie można by rozważyć wprowadzenia np: wymogu by osoba która nie opłaciła powiedzmy więcej niż 3 aukcji mogła licytować pod warunkiem posiadania na koncie w ppd kwoty niezbędnej do opłacenia ewentualnie wygranej aukcji?

 

Czyli jeśli będzie posiadała 500 PLN na koncie , a aukcja pójdzie wyżej, to przed podbiciem będzie musiała jeszcze wcześniej więcej pieniędzy na konto wpłacić ?

 

Jakieś dziwnie rozwiązanie, jak dla mnie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co pamiętam teraz jeśli ktoś ma minus na koncie (= nie opłacił czegoś w terminie) nie może kupować na giełdzie, ani licytować.

To chyba dość optymalne rozwiązanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co pamiętam teraz jeśli ktoś ma minus na koncie (= nie opłacił czegoś w terminie) nie może kupować na giełdzie, ani licytować.

To chyba dość optymalne rozwiązanie.

Ok, ale mówisz tylko o koncie z debetem. A z superkonta może dalej licytować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wkrótce zmienią się zasady traktowania użytkowników którzy nie opłacili aukcji, szczegółów nie zdradzę, bo konkurencja zaraz zgapi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę, zróbcie coś z tym, bo nie zaraz szlag jasny trafi.

 

Dodaję do obserwacji aukcje domen przechwyconych. I co jakiś czas ZONK, autowylogowanie. Samo wylogowuje po kliknieciu "dodaj do obserwowanych".

 

Po prostu krew mnie juz zalewa z tym waszym badziewnym skryptem.

 

Potem nie wiem, czy dodało się do obserwowania czy nie.

 

Cały czas byłem cierpliwy, ale teraz tom juz trochę za wiele, żebym musiał po 2 razy sprawdzać przy hurtowym przeglądaniu domen.

 

Poza tym zdarzają się chwile przestoju gdy klikam po prostu następną stronę, skrypt mieli i mieli jakby dostał do przerobienia sztywny kawał jakiejś wołowiny. No ludzie, czemu PPD działa jak największy syf?

Share this post


Link to post
Share on other sites

z poprzedniej strony tego wątku o mozliwosci wystawiania domen na gieldzie bez cen kup teraz (tylko zloz oferte)

 

"Chcieliśmy pójść na rękę również kupującym, mobilizując sprzedających do ustalania konkretnych cen. Jednak jak się okazało często jest to ciężkie do wykonania, tak więc wkrótce użytkownicy będą mieli możliwość wystawiania domen bez konkretnych cen. "

 

Przydałaby się taka możliwość i to bardzo.

 

Na dziewięćdziesiąt dziewięć przecinek dziewięć i dziewięć w okresie – w październiku tego roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
z poprzedniej strony tego wątku o mozliwosci wystawiania domen na gieldzie bez cen kup teraz (tylko zloz oferte)

 

Cóż mogę napisać - ta funkcjonalność jest już od dawna gotowa, tylko czeka na wdrożenie. Od jakiegoś czasu nie wprowadzamy żadnych zmian w obecnej wersji serwisu, całą parę kierując w pracę nad nową, i tam właśnie jest m.in. możliwość wystawiania ofert bez podania ceny. Nie chcę podawać żadnych terminów, żeby znów nie świecić oczami, ale to już naprawdę niedługo. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy przeglądam na telefonie strony z ustawionym przekierowaniem "w ramce" z treścią to w miejsce górnego paska z ustawionym tekstem wyskakuje panel do logowania ppd.pl.

 

Można coś z tym zrobić?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiedy przeglądam na telefonie strony z ustawionym przekierowaniem "w ramce" z treścią to w miejsce górnego paska z ustawionym tekstem wyskakuje panel do logowania ppd.pl.

 

Można coś z tym zrobić?

 

Już działa dobrze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko mi się PPD.pl psuje? Kilka dni temu był problem z usunięciem domeny z listy domen do przechwycenia (co było zresztą zgłaszane 4 dni temu ale póki co brak odpowiedzi), teraz zniknęła prawie cała lista domen zleconych do przechwycenia (została jedna domena, której zresztą też nie da się usunąć) oraz lista złapanych domen.

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×