Jump to content
Cockney

Odrzucone oferty

Recommended Posts

dlakobiety*pl - 10 000 zł, 12 000 zł.

 

Masz jaja Leszku! Czuję, że będzie więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz jaja Leszku! Czuję, że będzie więcej.

Oferty składały różne podmioty w ciągu 2 dni. Ja liczę na więcej, istotnie więcej. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oferty składały różne podmioty w ciągu 2 dni. Ja liczę na więcej, istotnie więcej. :)

 

Lepiej powiedz SELES, jak Ty to robisz, że z reguły dostajesz oferty pięciocyfrowe, podczas gdy inni dostają dwu-, trzy- lub w ostateczności czterocyfrowe? :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepiej powiedz SELES, jak Ty to robisz, że z reguły dostajesz oferty pięciocyfrowe, podczas gdy inni dostają dwu-, trzy- lub w ostateczności czterocyfrowe? :)

 

Myślę, że jak przyjrzysz się dokładniej portfolio SELESA to sam sobie odpowiesz na to pytanie ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepiej powiedz SELES, jak Ty to robisz, że z reguły dostajesz oferty pięciocyfrowe, podczas gdy inni dostają dwu-, trzy- lub w ostateczności czterocyfrowe? :)

Odpowiedź jest prosta, przedstawiam tylko odrzucone oferty, które mogą kogoś zaciekawić. Kogo zaciekawi odrzucona oferta 20 zł za domenę resor*pl . ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Odpowiedź jest prosta, przedstawiam tylko odrzucone oferty, ktĂłre mogą kogoś zaciekawić. Kogo zaciekawi odrzucona oferta 20 zł za domenę resor*pl . ;)

Jedynych cieszy każda oferta oznaczająca jakiekolwiek zaciekawienie domeną, innych słabo cieszą nawet te xx xxx :P

 

To tak trochę nawiasem mówiąc :)

 

A ja mam takie pytanie.. czy te oferty odrzucasz? czy przesyłasz kontrofertę ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedynych cieszy każda oferta oznaczająca jakiekolwiek zaciekawienie domeną, innych słabo cieszą nawet te xx xxx :P

 

To tak trochę nawiasem mówiąc :)

 

A ja mam takie pytanie.. czy te oferty odrzucasz? czy przesyłasz kontrofertę ?

 

Najczęściej przesyłam kontrofertę. Odrzucam definitywnie, jeśli ktoś na nie reaguje na moje kontroferty i z uporem maniaka porusza się poniżej granicy zdrowego rozsądku. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym miesiącu dostałem jedną ofertę przez sedo na ich minimum - 60 EUR (a minimalna prowizja wynosi 50 EUR) od użytkownika z Polski, być może nawet z tego forum. Dałem kontrofertę na 1,1K EUR (tu aż 165 EUR prowizji). Nazwy domeny nie zdradzam z szacunku dla oferenta, który może stać się moim klientem, bo nie wiem, czy by sobie tego życzył...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Memory.pl - 100, 1000, 1500, 3k, 4k...

Pogrzeb.com.pl 300, 700 myślę że za 1,2k bym ją puścił

Terrarystyka.com.pl - 250, 300 negocjacje w toku...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

grydladzieci.pl 20.000,- Euro :o

wow...

za domenę składającą się z 3 słów 20 k euro to za mało ?

Można się dowiedzieć na ile wyceniasz tą domenę ( i kto by mógł tyle dać za taką domenę )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem na jakim modelu biznesowym z kosmosu musiałaby istnieć ta strona, aby na grach dla dzieci odrobić chociażby w pierwszym roku wydatki :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

grydladzieci.pl 20.000,- Euro :o

Aż mnie to zainspirowało do zarezerwowania (i na pewno rejestracji) domeny grydlawszystkich.pl <_<

To będzie zarazem moja pierwsza domena trzywyrazowa <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

grydladzieci.pl 20.000,- Euro :o

 

Jeśli taką ofertę odrzuciłeś to zrobiłeś straszny błąd. Mógłbyś to w obecnych czasach zainwestować w 20 innych domen lepiej rokujących na przyszłość.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@deli: możesz zdradzić, jakie były wcześniejsze oferty tego klienta i kiedy nastąpił pierwszy kontakt? bo o kogo chodzi, to się domyślam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×