Jump to content
apze

Temat w którym opisujemy sprzedaże poniżej 1000zł

Recommended Posts

Gratulacje. Zawsze ta końcówka mi się podobała i dla takiego "rynku" jak Warszawa ma ona nawet sens.

Share this post


Link to post
Share on other sites

coworking.waw.pl - 900 zł netto / 1107 zł brutto

Kup teraz - za tyle była wystawiona.

Bardzo przyzwoicie moim zdaniem.

 

# nagrobki.waw.pl

# perfumy.waw.pl

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

landcruiser.pl - sprzedana dziś w premium.pl przez kup teraz za 1000 zł netto / 1230 zł brutto.

 

Pieseł wyraźnie mi sprzyja. ;-)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

landcruiser.pl - sprzedana dziś w premium.pl przez kup teraz za 1000 zł netto / 1230 zł brutto.

 

Pieseł wyraźnie mi sprzyja. ;-)

 

Idziesz thomaso jak burza. Święta czy nie, dla rynku domen to obojętne.

 

Gratulacje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A taki model Toyoty na allegro obecnie najtaniej kosztuje 32,5K na KT. Kogoś pewnie nie było stać żonie (tudzież innej osobie) kupić auta na prezent, to kupił domenę. :P;)

___

Edit: Są i tańsze, ale rocznikowo do domeny się nie równają... :)

Edited by exallwave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Land Cruiser to jedna z najdroższych i najbardziej pożądanych terenówek świata..

No cóż... W Polsce na cel kampanii sprzedaży aut najczęściej musi wystarczyć "model(.)pl"

O takich majstersztykach jak u kolegów w Malezji ..mogą sobie pomarzyć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję sprzedaży. U mnie ta domena ze trzy lata przeleżała i ni huhu.

 

Do mnie klient zgłosił się sam i to stosunkowo szybko po jej przechwyceniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ludzik * pl 550zł

(...)

@andrasz chyba jednak nie trafił na di ;)

 

No jak to, przecież pisałem ;) :

 

"... Proponuję szczegółowo opisać strategię negocjacji. Na początek zaproponuj 900 PLN, ale gdy się nie zgodzi to obniżysz do 600, a jeśli twardo będzie negocjował, to za 300 oddasz ...."

 

A tak poważnie, to:

- primo - nikt nie jest nieomylny, ja nie uważam się za znawcę, zawsze to jest moja opinia oparta na doświadczeniu życiowo-zawodowym (większym) i domenowym (mniejszym), a domeny potrafią być nieprzewidywalne,

- secundo - za kwoty rzędu xx/xxx zawsze może się sprzedać domena słownikowa, bo może to być jedno z tysięcy polskich nazwisk lub jedna z 52 543 nazw polskich wsi.

 

Tak czy inaczej gratuluję i przyznaję ja bym nie zarejestrował/przechwycił i nie zarobił tych 500 PLN :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do mnie klient zgłosił się sam i to stosunkowo szybko po jej przechwyceniu.

 

Jak pisałem w innym wątku, nieraz klienci zamiast złożyć ofertę, czają się czy domena spadnie i będą mogli ją sobie zarejestrować. Wnioskuję po tym, że sporo ofert/zapytań dostaję tuż po odnowieniu domeny, kiedy już wiadomo, że przez rok jedyna szansa to odkupić domenę "normalnie", bez żadnej przyczajki. ;-) W Twoim przypadku niewykluczone, że klient obserwował domenę i wiedział, że wygasa, ale nie wiedział że jest coś takiego jak przechwytywanie, stąd kontakt niedługo po jej złapaniu przez Ciebie. BTW ja miałem ludziki.pl, ale też żadnego zainteresowania przez parę lat. :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×