Jump to content
Kangur

Rozbił się prezydencki samolot w Smoleńsku

Recommended Posts

horacy daj na luz, nikt juz cie nie slucha

Ale tu akurat ma racje. To co bylo 10-go kwietnia br., to chamska i bezczelna kampania wyborcza. Nalezy domagac sie prawdy, poszanowania zmarlych itd, ale w inny sposob, a nie taki, jaki zaprezentowal nam Jarek we wt. Poza tym, nie tylko jego brat tam zginal. Wystarczy posluchac rodzin pozostalych zmarlych, ktorzy definitywnie sie od tego odcinaja. Zmarlych nalezy wspominac, nalezy dbac, by podobne sytuacje sie nie powtorzyly, ale nie mozna postepowac tak, jak obecnie robi to PiS. Dla nich obecnie nie istnieje juz nic innego na tym swiecie, oprocz Smolenska, przez co jeszcze maja jakie takie poparcie polityczne i skrzetnie to wykorzystuja... Wszystkich wyzywaja od ruskich zdrajcow, ale tak naprawde to Putin zaciera rece, ze w PL jest taki Macierewicz z Jarkiem, bo robia mu tylko przysluge, dzielac narod i robiac to, czego Putin oczekuje.

 

Niedawno ogladalem wywiad z jakims psychologiem (?). Facet stwierdzil, ze niestety, ta patologia w polityce, ktora obecnie mamy, bedzie trwala jeszcze dlugo. Spokoj beda miec dopiero 30-latkowie, ktore sie dzisiaj urodzily ;-) I chodzilo mu nie tylko o cyrk smolenski, ale ogolnie, o cyrk polityczny, gdzie Tusk warty Jarka, a Jarek wart Tuska i gdzie politycy nie dorosli do swoich _spolecznych_ rol...

 

Coz, moze dozyje tego szczesliwego dnia, gdzie nie bedzie wiadomosci o Tusku/Jarku, ich ciaglych partactwach, tuszowaniu ich przekretow, o Smolensku, o politycznej patologii, tylko bedzie dbanie o narod, a nie o wlasna kiese i dobre samopoczucie stetryczalych panow, ktorzy nie maja pojecia o normalnym zyciu i jego codziennych problemach. Moze jak te skomuszale dziady pseudosolidarnosciowe z okraglego stolu odejda na tamten swiat, to na tym swiecie nastanie wreszcie cisza i normalnosc...

 

Tylko strach wowczas umierac, zeby nie przezywac na nowo tego samego po tamtej stronie, co tutaj ;-) Tyle ze wowczas na cala wiecznosc... Brrrr To by bylo faktycznie pieklo ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba nie zrozumiałeś mojej aluzji.

 

To Jarek tańczy na grobie swojego brata. 10 kwietnia więcej było o Jarku niż o tragicznie zmarłych.

Kampania wyborcza PIS'u ruszyła pełną parą.

Mówisz że ludziom się nie podoba władza, chcą protestować? Mogli to zrobić w każdy inny dzień, ale Jarek nie mógł przepuścić takiej okazji do darmowej promocji.

 

Chyba że Ty na grobach swoich bliskich też śpiewasz 100 lat, awanturujesz się i bluzgasz na swoich przeciwników politycznych.

 

PS.

Naprawdę wierzysz że PIS ma szanse wrócić do władzy? Z kim?

 

 

 

Czy Ty się czytasz? Czy Ty w ogóle czytasz to co napisali przedmówcy?

Gdzie Ty to wszystko dostrzegleś w mojej wypowiedzi, którą cytujesz? PIS, Jarka [chyba, że chodziłoby o moje imię], gdzie mówię o ludziach, którzy chcą protestować?

 

 

 

 

 

 

Aluzji nie zrozumiałem? Czy może Ty nie zrozumiałeś mojej, bo odniosłem ją do mediów, klakierów władzy, ponieważ wcześniejsze posty odnosily się konkretnie do mediów?

A może odniosłeś te ostatnie moje słowa do Siebie? Tak? Odniosłeś? To zapytaj może samego Siebie, dlaczego?

 

Czy Ty naprawdę uważasz, że osoby, które prowadzą tutaj dyskusję nabiorą się na Twoje wtręty między wierszami o Jarkach, PiSach czyli zwyczajnym odwróceniu uwagi od głównego wątku i skierowaniu jej na tor, na który moim zadaniem chciałbyś aby została skierowana?

 

Czy dochodzi do Ciebie to, że osoby nabardziej aktywnie tutaj się wypowiadające prawdopodobnie sympatyzują z zupełnie inną opcją polityczną jeśli w ogóle sympatyzują z jakąkolwiek? A nawet jeśli jakaś część z nich sympatyzuje z PiS to i cóż z tego? Nie wolno k ... wa czy jak?

 

Do tej pory trochę z przymrużeniem oka patrzyłem na aluzje w Twoim kierunku o tym, że jesteś płatnym czy ideowym pomagierem Tuska ale teraz patrzę na Ciebie właśnie w taki sposoób. Zresztą, chyba nigdy nie zaprzeczyłeś albo nie wyszło Ci to zbyt zdecydowanie.

 

Mówisz o żalosnych tutaj komentarzach, których nikt nie czyta.

Po kiego ch ... ja tutaj włazisz? Przecież to taki kurew ... ko beznadziejny temat o niczym. Smętny, odgrzebujący kwestie, o których normalny Polak nie chce gadać. Adrenalinki Ci brakuje? Znam miejsca takie, w które jeśli przyjdziesz to mogą Ci ją zapewnić na całe dalsze życie.

 

Powtórzę jeszcze słowa megalgala: może daj sobie na luz ... Nikt już Cię tu nie słucha?

 

 

 

Edit [a przy okazji poprawiam "literówki"]:

 

Fakt. Wyprzedzając ewentualne komentarze, potrafię nie być miły i być wulgarny.

Jestem przeciwnikiem kneblowania ust i zwolennikiem rozmów nieskrępowanych ale jeśli nie nazwałbym sprowadzania w tej dyskusji wszystkiego do PISu postępujacą fobią naładowaną elementami gorącegego zacietrzewienia, to jedyną alternatywą będzie działanie chłodne i z rozmyslem na wywołanie określonego efektu.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zwróć uwagę, na mały szczegół.

 

We wszystkich politycznych wątkach, Wy, osoby o prawicowych poglądach, w większości sympatyzujący z PIS stanowicie większość mimo że wógole społeczeństwa jesteście w mniejszości.

Jak to się dzieje?

Jeżeli kogoś posądzasz o tak ciężkie przestępstwo jak sympatyzacja z PIS to musisz to udowodnić.

 

Bo myślicie że Wasze żałosne komentarze, skarżenie się na rzeczywistość, czy wklejanie linków z prawicowych portali coś zmieni.

Bo macie nadzieje że Wasze komentarze ktoś przeczyta i "przejrzy na oczy".

Człowieku, weź się ogarnij i spójrz w lustro - siedzisz tu non stop i non stop agitujesz, obrażasz, atakujesz. W PRL mógłbyś pisać felietony o tym jak zaplute karły reakcji zamiast z uśmiechem na twarzy budować socjalistyczną ojczyznę doszukują się jakiś teorii spiskowych na temat zniknięcia polskich oficerów (a wiadomo było że udali się do Mandżurii).

 

Ale każdy, niezgorzkniały, pozytywnie nastawiony do świata, od razu zauważy że to tylko produkt Waszych niespełnionych ambicji.

Niespełnionej miłości, nudnej pracy, zazdrości, poczucia beznadziejności do której nie przyczynił się rząd ale Wy sami.

Nie gadaj głupot. Od czasu zdobycia władzy przez PO banan mi z gęby nie schodzi.

 

Łapiesz? To nie jest wojna między PO, a PIS, ale między optymizmem, radością a biernością, marazmem który prezentujecie i do którego próbujecie przekonać ludzi.

To jest wojna olbrzyma z zaplutym karłem reakcji.

specjal_a_12-6.F.jpg

 

Zły jest żyd, zły jest gej, zły jest Niemiec i Rosjanin, nie ufać nikomu, ten z lepszym autem to złodziej, ten który wlepił nam mandat to ubek.

Tego dziadek był żydem, więc nawet mu cześć nie mówie, tamtem ma niemieckie nazwisko, więc z Azorem codziennie mu błotnik obsikujemy, itp, itd, niekończąca się litania nienawiści.

Widzę, że w obozie lewicowym niewiele się zmieniło od 1945. Żołnierze Wyklęci byli oskarżani o mordowanie Żydów, i dzisiaj nadal lewica oskarża o antysemityzm swoich przeciwników politycznych, propagując za granicą wizerunek Polaka - zoologicznego antysemity i homofoba. Innymi słowy, niekończąca się litania nienawiści i oskarżeń wobec osób o odmiennych poglądach politycznych i religijnych.

 

Dajnie spokój, wyjdzie do ludzi, zaufajcie im. Pani w sklepie wydała Ci 10gr mniej, nie dlatego że jest z PO, ale się po prostu pomyliła.

Sąsiad z góry od trzech dni nie przestaje wiercić, nie dlatego że chce Ci robić na złość, ale żone ma w ciąży i się śpieszy z remontem.

 

Łapiesz? Wiara w drugiego człowieka. Ale nie w tego który razem z Tobą śpiewał Rotę 10 kwietnia, ale w każdego Kowalskiego.

Czy te teksty o wierze pozwalają Ci sprzedawać domeny poza serwisami transakcyjnymi? Czy może sam jesteś oszołomem który wszędzie węszy podstęp i spisek i domagasz się zapłaty z góry albo escrow?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie macie wrażenia że nieudolnemu rządowi jest jak najbardziej na rękę ujadający Jaruś?

Nie trzeba tłumaczyć się z niewybudowanych autostrad które jeszcze nie ukończone a już wymagają remontu, karmienia ludzi solą drogową czy bezjajecznym suszem "jajecznym", kolejnych afer, Muchy której sport pewno kojarzy się że były kiedyś takie fajki, fuszerek w czasie budowy stadionów na ME które nie wiadomo czy wytrzymają przez cały turniej nie wspominając już o tym że po Euro gdański i wrocławski obiekt sądząc po frekwencji będzie można minimum w połowie przeznaczyć na coś w kształcie Jarmarku Europa (obiekt w Warszawie przy głupocie urzędasów od wydawania zezwoleń na rozegranie meczu pewno w całości będzie nowym Jarmarkiem Europa)

A tak zawsze można się pokłócić z Jarkiem o "zamach" w Smoleńsku, wezwania do krucjaty na Rosjan za Katyń, pokazać w TVN Antoniego "Brzozę" Macierewicza i lud ma zabawę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie macie wrażenia że nieudolnemu rządowi jest jak najbardziej na rękę ujadający Jaruś?

 

Jakby go nie bylo to by wymyslili sobie kogos innego do tej roli.

Edited by 513581

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakby go nie bylo to by wymslili sobie kogos innego do tej roli.

dokladnie

 

Jarek swietnie im pasował do tej roli ale to juz przestaje byc zabawne, w ostatnim wystąpieniu sejmowym Tusk pokazał ze brak mu argumentów i uzywal słów opozycji zeby atakować, takie odwracanie kota ogonem

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakby go nie bylo to by wymslili sobie kogos innego do tej roli.

No wybacz, ale jeśli lider opozycji, zamiast punktować rząd za brak reform, cały rok pieprzy o katastrofie...

 

Sami rzeście sobie taką opozycje wybrali....

Share this post


Link to post
Share on other sites

"żądanie prokuratury wojskowej obejmowało niezwłoczne przesłanie "kserokopii poświadczonych za zgodność z oryginałem wniosków o wydanie paszportu odnośnie rodzeństwa, rodziców, dziadków ww. (pominięto szczegółowe dane personalne - IPN), a ponadto innej posiadanej przez Państwa Urząd dokumentacji odnośnie rodzeństwa, rodziców i dziadków Arkadiusza Protasiuka (informacji w zakresie urodzenia, zgonu, małżonka, rozwodu, miejsca zameldowania i wydania dowodu osobistego, członków rodziny, obywatelstwa, wykształcenia i wykonywanego zawodu)"."

 

super, pachołki rosji

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Klich: Tusk nie był zainteresowany szczegółami śledztwa smoleńskiego"

http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-smole...9312,temat.html

 

 

... a jak się Klich odezwał, to juz prawie na prawie całego. Zamiast o "naciskach Prezydenta Kaczyńskiego i pijanego generała Błasika przebywajacego w kokpicie" jest już o innych naciskach.

 

 

http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczyn...olensku,1784943

 

"[...]

A na ile wrak samolotu został pod kątem również wybuchu sprawdzony i zbadany przez polską stronę albo przez kogokolwiek?

 

- Nie wiem, na ile komisja pana ministra Millera badała. Uważam, że miała pełne prawo badania tego wraku, pojechania nawet całością do Smoleńska i przyjrzenia się, od razu po powołaniu tej komisji. Eksperci, z którymi ja byłem w Smoleńsku, niektórzy badali, ale właściwie to były bardziej oględziny niż badanie. Był pan Szczepanik, który oglądał silniki, pan Milkiewicz, który był tam trzy dni, byli też eksperci wojskowi. Ale wyników jakichś konkretnych w tym zakresie nie przedstawiali.

 

[...]

 

Z perspektywy dwóch lat ma pan poczucie, że co było największym polskim błędem w tej procedurze badania katastrofy przynajmniej w tych pierwszych dniach?

- Ja myślę, że po pierwsze brak wsparcia kraju dla tej grupy, która była w Smoleńsku i później w Moskwie.

 

Czyli to, że byliście osamotnieni i rzuceni na głęboką wodę?

 

- Tak, właściwie nie było żadnego wsparcia - ani prawniczego, ani innego. Kiedy przekazywaliśmy do kraju informacje, że nie otrzymujemy pewnych dokumentów, nie nagłaśniano problemu, że Rosjanie łamią ewidentnie załącznik 13, czyli porozumienie, które przyjęli, na które się zgodzili. To było ewidentne.

 

Ale co: bano się Rosjan czy zlekceważono sprawę?

 

- Nie wiem, to nie jest moja decyzja.

 

[...]

 

Pogubili się?

 

- Trudno mi oceniać. Ja tak nie chcę oceniać. Ja nie jestem politykiem, ale ja odczułem, że tutaj tego wsparcia nie było, a nawet, tak jak piszę w książce, były naciski na mnie, jeśli ja chciałem wyjechać, bo wiedziałem, że w tak trudnej sprawie sam pozostawiony bez tłumaczy nie mogę nic zrobić.

 

A jeśli chodzi o te naciski, miał pan takie wrażenie, że poszczególni przedstawiciele polskiej strony, ministrowie rządzący w jakąś stronę chcą ukierunkować badanie przyczyn katastrofy?

 

- Ja piszę o tym w książce właśnie, że miałem wrażenie, jeszcze w Smoleńsku po tym artykule w "Gazecie Wyborczej" chyba z 19 kwietnia i po tych telefonach od ministrów, żeby bardzo szybko dostać rozmowy w kabinie, że jest tendencja, żeby pokazać, że piloci zawinili, że piloci są głównymi odpowiedzialnymi. Z resztą to się wpisuje w te sms-y, o których mówił pan generał Petelicki i innych, że jednak chyba taka koncepcja, że piloci i jakieś tam naciski, to będzie ta najlepsza koncepcja. [...]"

Share this post


Link to post
Share on other sites
taaa... teraz jak klamstwo smoleńskie upada, a pozycja Tuska drży u podstaw, Klich robi z siebie ofiare, żalosne

 

W kontekście tego wszystkiego co się działo w zw. z osobą tego pana,

mialem już wiele myśli.

 

Teraz sobie myślę po tym co właśnie powiedział ..., Może on po prostu tylko głupi jakiś jest ..? :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
taaa... teraz jak klamstwo smoleńskie upada, a pozycja Tuska drży u podstaw, Klich robi z siebie ofiare, żalosne

 

ONI się zwyczajnie boją . Stąd ta wzmożona aktywność wszelakich cyngli na forach internetowych (Seawolf twierdzi, że są to zwyczajne cwele : http://seawolf.salon24.pl/406420,cierpienie-antysmolenskie )

Nawet w naszym dombiznesie dochodzi do przekomicznych sytuacji, gdzie "rozgrzane" sądy gubiąc się w realizacji wytycznych wszechobecnej poprawności politycznej i absolutnego podporządkowania woli rozgrywających (pociągajacych za sznurki), orzekają tytuły wykonawcze, nie mając najmniejszego pojęcia jak miały by być one w praktyce egzekwowane : http://www.di.pl/index.php?showtopic=79543&hl=

 

Jeden wielki cyrk . A Horacyeleven... no cóż nasz forumowy kolega, ma najprawdopodobniej rodzinę na utrzymaniu i kredyty hipoteczne do spłacenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Seawolf twierdzi, że są to zwyczajne cwele...

A tata Marcina powiedział....

 

Człowieku, wyjdz do ludzi, zacznij mówić sąsiadom "dzień dobry", powiedz żonie że ładnie wygląda... to nie boli, naprawdę:)

 

Keyword, jaka jest Twoja wersja katastrofy... bomba, zablokowane lotki, ufo? No dawaj, nie cykorz jak Twoi koledzy.

Bomba, tak? A sluchałeś nagrań czarnych skrzynek? Słyszałeś tam jakieś wybuchy, albo może piloci coś słyszeli? NIE

Nie słychać bo kasety zmanipulowane? Ale przecież polscy śledczy byli przy przegrywaniu kaset, odsłuchiwali oryginały.

Śledczy, jak i cała komisja Millera pracowała dla Rosjan? A widziałeś skład komisji? Nie, bo po co.

Podobna komisja orzekała we wcześniejszych katastrofach i wczęsniej jakoś PIS'owi nie przeszkadzała.

 

Masz jakieś dowody, czy też poszlaki, potwierdzającą którąś z wersji Macierewicza?

Wiesz wogóle co to jest dowód?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cytat z wypowiedzi Władimira Bukowskiego, rosyjskiego pisarza i dysydenta zdziwionego faktem oddania przez polski Rząd śledztwa smoleńskiego w łapy Rosjan:

 

"Dziś Rosja to Putin, a Putin to FSB, czyli KGB. Nie można polepszyć stosunków z KGB. Jest tylko jedna opcja: albo jesteś ich, albo jesteś ich wrogiem".

 

 

 

-------------

 

Edit:

 

Dane z komputera pokładowego FMS o wstrząsach:

http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-paw...-komisje-ukryte

 

---

 

Edit2:

Nie jestem czytelnikiem Faktu ale wpadł mi w "oko" komentarz Łukasza Warzechy. Dla tych, którzy nie rozumieją, że i dlaczego "macierewiczowsko pisowskie" teorie i próby wyjasnienia katastrofy Smoleńskiej już od bardzo dawna przestały być "macierewiczowsko pisowskie":

 

http://www.fakt.pl/Warzecha-komentarz-luka...y,153838,1.html

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
ONI się zwyczajnie boją . Stąd ta wzmożona aktywność wszelakich cyngli na forach internetowych (Seawolf twierdzi, że są to zwyczajne cwele : http://seawolf.salon24.pl/406420,cierpienie-antysmolenskie )

Nawet w naszym dombiznesie dochodzi do przekomicznych sytuacji, gdzie "rozgrzane" sądy gubiąc się w realizacji wytycznych wszechobecnej poprawności politycznej i absolutnego podporządkowania woli rozgrywających (pociągajacych za sznurki), orzekają tytuły wykonawcze, nie mając najmniejszego pojęcia jak miały by być one w praktyce egzekwowane : http://www.di.pl/index.php?showtopic=79543&hl=

 

Jeden wielki cyrk . A Horacyeleven... no cóż nasz forumowy kolega, ma najprawdopodobniej rodzinę na utrzymaniu i kredyty hipoteczne do spłacenia ;)

 

Tekst, który możnaby uznać za dopełnienie:

http://wpolityce.pl/dzienniki/jak-jest-nap...bryczny-koncert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna z teorii:

 

------------------------------------------

 

Jeśli już jesteśmy przy teoriach ... oraz w temacie służb specjalnych ...

 

pozwolę sobie zacytować takie internetowe wypowiedzi, przemyślenia. Mnie szczególnie interesuje historia ankesu do raportu WSI.

 

 

To jest sprzed 10 kwietnia 2010 r.

 

http://www.wykop.pl/ramka/305727/kim-napra...law-komorowski/

 

 

Te są już po katastrofie Smoleńskiej:

 

http://niepoprawni.pl/blog/1055/kim-jestes...ario-komorowski

 

 

Skót wypowiedzi A. Dudy (przed Komisją Sejmową)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
świetny, dosadny tekst z konkretami, widze tu potwierdzenie moch słów

 

 

 

List rosyjskich dysydentów z 2010 r. (skrytykowany zresztą oficjalnie przez Pana Prezesa Rady Ministrów RP Donalda Tuska):

 

http://www.rp.pl/artykul/2,484507.html

 

 

"Kilkaset tysięcy osób zna już z Internetu orędzie do Rosjan, w którym kandydat na prezydenta Polski pan Jarosław Kaczyński potrafił wyrazić szczere i serdeczne podziękowania tym Rosjanom, którzy w najbardziej trudnym dla obu naszych narodów czasie okazywali Polakom współczucie i pomoc.

 

Władze rosyjskie nie uznały za stosowne ani opublikować tekstu tego orędzia, ani na nie odpowiedzieć. Swoim milczeniem jeszcze raz udowodniły, że wszystkie ich oficjalne słowa i wyrazy współczucia z powodu tragicznej śmierci prezydenta Kaczyńskiego i towarzyszących mu osób były jedynie pustą formalnością i brały się nie ze szczerego serca (jak niektórzy z nas chcieli wierzyć), lecz ze względów czysto koniunkturalnych. Niestety, nie ma się tutaj czemu dziwić.

 

Natomiast jesteśmy zdziwieni i poważnie zaniepokojeni przebiegiem śledztwa, które miało wyjaśnić okoliczności i przyczyny katastrofy Tu-154 pod Smoleńskiem. Powstaje wrażenie, że władze rosyjskie nie są zainteresowane wyjaśnieniem wszystkich przyczyn katastrofy, zaś władze polskie powtarzają zapewnienia o "pełnej otwartości" strony rosyjskiej, niczego się od niej faktycznie nie domagając i tylko cierpliwie oczekują, aż z Moskwy nadejdą dawno obiecane im materiały.

 

Trudno się pozbyć wrażenia, że dla rządu polskiego zbliżenie z obecnymi władzami rosyjskimi jest ważniejsze, niż ustalenie prawdy w jednej z największych tragedii narodowych. Wydaje się, że polscy przyjaciele wykazują się pewną naiwnością, zapominając, że interesy obecnego kierownictwa na Kremlu i narodów sąsiadujących z Rosją państw nie są zbieżne.

 

Jesteśmy zaniepokojeni tym, że w podobnej sytuacji niezależność Polski i dzisiaj, i jutro może się okazać poważnie zagrożona. Mamy nadzieję, że obywatele Polski ceniący swoją wolność potrafią ją obronić. Także przy urnach wyborczych.

 

 

Aleksander Bondariew (dziennikarz, tłumacz, publikował w "Nowej Polszy")

 

Władimir Bukowski (dysydent w czasach komunistycznych, także obecnie krytyk polityki Kremla)

 

Wiktor Fajnberg (dysydent, w 1968 r. razem z Natalią Gorbaniewską brał udział w demonstracji w Moskwie przeciwko inwazji na Czechosłowację)

 

Natalia Gorbaniewska (działaczka demokratyczna, poetka, dziennikarka, tłumaczka literatury polskiej)

 

Andriej Iłłarionow (ekonomista, były doradca Putina, obecnie krytyk polityki Kremla) "

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Anodina i inni do lustracji"

http://fakty.interia.pl/polska/news/anodin...stracji,1787726

 

"pełnomocnik części rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej, chce, by prokuratura wojskowa złożyła wniosek prawny o sprawdzenie powiązań członków komisji MAK z sowieckimi służbami specjalnymi"

 

ciekawe, ale pewnie i tak to nie przejdzie

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

 

"Szanowani naukowcy z najbardziej prestiżowych polskich uczelni na własną rękę podjęli badania tajemnicy Smoleńska. Nie stoi za nimi ani rząd, ani parlamentarny zespół Antoniego Macierewicza"

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Spr...1&_ticrsn=5

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×