Jump to content
Kangur

Rozbił się prezydencki samolot w Smoleńsku

Recommended Posts

Oczami większości :D (dobre...)

Te oczy to kilka osób rzetelnie wykonujących propagandową misję przekazem wizualnym.

(to tylko i wyłącznie garstka rządowych ludzi narzucająca oglądającym "słuszny" i "swój" punkt widzenia.. zresztą dobrze wiesz co to jest)

 

 

Nagrania ze skrzynek :)"jesteśmy debeściaki"

 

Polscy śledczy mieli dostęp do wraku? Lol... jeszcze żadnego Polskiego śledczego tak na prawdę nie dopuszczono do niego..

W sumie to już nie taki wrak... pewnie za rok albo dwa... będzie to maszyna zdolna o własnych siłach wrócić do Polski..

http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-smole...4555,temat.html

 

 

Miłego dnia

Powinieneś odwiedzić wydział dziennikarstwa na pierwszej, lepszej uczelni i porozmawiać ze studentami, mieli by polewke nie mniejszą niż ja z Ciebie.

 

Widziałeś skład komisji Millera? Te same osoby brały udział w analizach wypadków za czasów SLD i PIS. Ciekawe, że nagle przestal być obiektywni.

 

PS.

Twój nowy avatar, ziemniak ze smutną miną... rozumiem że to na cześć wczoraj rozpoczętej kampanii prezydenckiej Jarosława? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko napiszę, że mnie właśnie sprawa smoleńska coraz bardziej zaczyna interesować. I - tu uwaga do hor(ac)ego - nie jestem żadnym "pislamistą", mój stosunek do PISu jest dokładnie tami sam jak do Partii Oszustów i każdej innej sejmowej zgrai łajdaków. Ale - cytując Porucznika Mroza z filmu "Dom Zły" (notabene najlepszy polski film ostatnich lat, 5 razy oglądałem już :)) - akurat w tej sprawie "Polityka mnie nie interesuje. Tylko sprawy kryminalne". Tak właśnie. Smoleńsk to jest sprawa kryminalna i mam nadzieję, że winni kiedyś zostaną osądzeni (łącznie z miłościwie nam panującym Słońcem Peru i jego przydupasami).

Mam taki sam stosunek do tej sprawy. Od chwili wydarzenia się tej katastrofy wiadomym było, że PO będzie kłamać, mataczyć i ukrywać prawdę, tak samo jak wiadomym było że PiS w każdej możliwej kwestii będzie dawał wyraz swojemu oszołomstwu. Problemem jest to, że nie zdobiono nic w celu rzetelnego wyjaśnienia tej katastrofy i jej okoliczności, ale że tak będzie również wiadomo było od samego początku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo trafne! Uśmiałem się :-)

 

Tylko napiszę, że mnie właśnie sprawa smoleńska coraz bardziej zaczyna interesować. I - tu uwaga do hor(ac)ego - nie jestem żadnym "pislamistą", mój stosunek do PISu jest dokładnie tami sam jak do Partii Oszustów i każdej innej sejmowej zgrai łajdaków. Ale - cytując Porucznika Mroza z filmu "Dom Zły" (notabene najlepszy polski film ostatnich lat, 5 razy oglądałem już :)) - akurat w tej sprawie "Polityka mnie nie interesuje. Tylko sprawy kryminalne". Tak właśnie. Smoleńsk to jest sprawa kryminalna i mam nadzieję, że winni kiedyś zostaną osądzeni (łącznie z miłościwie nam panującym Słońcem Peru i jego przydupasami).

Więc proszę, przedstaw swoją teorie... .

Jako osoba którą interesują sprawy kryminalne, powinieneś wiedzieć, że najważnijszy jest motyw.

 

Jaki jest motyw, komu na ręke była by śmierć prezydenta który nie miał szans na elekcję, którego własny elektorat z Rydzykiem na czele wyzywał od zdrajców(za podpisany traktat).

Przedstaw swoje spostrzeżenia, chyba że, jak @Yarowa, boisz się ośmieszenia. Wszak Macierewicz przedstawiał już 10 wersji katastrofy(często wykluczających się), kto wie co wymyśli jutro.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jaki jest motyw, komu na ręke była by śmierć prezydenta który nie miał szans na elekcję, którego własny elektorat z Rydzykiem na czele wyzywał od zdrajców(za podpisany traktat).

Przedstaw swoje spostrzeżenia, chyba że, jak @Yarowa, boisz się ośmieszenia. Wszak Macierewicz przedstawiał już 10 wersji katastrofy(często wykluczających się), kto wie co wymyśli jutro.

 

95 innych osob rowniez zginelo, z czego wielu z nich bylo na waznych stanowiskach zwiazanych z duzymi pieniedzmi.

Edited by 513581

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

Przedstaw swoje spostrzeżenia, chyba że, jak @Yarowa, boisz się ośmieszenia. [...]

 

Horacy11,

każdy, kto zarzucilby mi tchórzostwo w Świecie realnym a nie za internetową zasłoną dostalby ode mnie w twarz.

 

Czy dociera do Twoich szarych komórek niejeden raz podane przeze mnie stanowisko, że na tym etapie sprawy dopuszczam wiele wersji? Czy dotrze to wreszcie do Twojego umysły propagandzisty?

 

Trąbisz o jakichś wykluczających się wersjach wołając o dowody a jednocześnie w tym samym prawie zdaniu oswiadczyleś ex cathedra, że wrak jest jedynie elementem symbolicznym a nie dowodem w śledztwie. Co jeszcze nie powinno być dowodem? Co jest jeszcze nieważne? "Przeczesywanie terenu milimetr po milimetrze do metra wgłąb?" Świadkowie widzący i slyszący a będący przy tym np. oficerami wojska?

 

Powiedz to osobom, które badały katastrofę choćby w Lockerbie. Czy wiesz jak wygląda prawdziwe przeczesywanie terenu w zw. z taką Katastrofą [w tamtym przypadku, to bodajże w promieniu 100 km]? Przez prawie pół roku przeczesywano teren aż znaleziono między innymi zapalnik. Widząc w jaki sposób funkcjonujesz w tym wątku, nie zdziwię się, że uczepisz się teraz tego tematu "zapalnika", że takim oszołomom jak ja chodzi o to aby zapalnik znaleźć.

 

Czy wiesz jak wygląda zabezpieczenie najważniejszego dowodu a nie symbolu katastrofy czyli wraku samolotu?

Mówisz o jakichś "czarnych skrzynkach", które posiadamy. Śnisz. Oryginały "czarnych skrzynek" nadal znajduja się w rękach Rosjan. Nie mamy oryginalnych "czarnych skrzynek".

Brzoza. To arcyważne drzewko nie tylko nie zostało "opisane" i szczegółow przebadane ale w oficjalnym raporcie Rosjan nie istnieje.

 

Co drugie słowo wciskasz PiS, Maceierewicza, Człowieku, to już jest syndrom "oblężonej twierdzy" i ja Ci już tylko współczuję.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj z nim spokój.. jemu tylko chodzi o wprowadzania zamieszania i robieniu chaosu. (skłócanie, mataczenie, ciągłe wytykanie i atakowanie) Odwracanie uwagi od sedna sprawy... (czyli robienie tematów zastępczych)

Nie dajmy się na to nabierać. (bo, zamiast prowadzić dyskusję i do czegoś konkretnego dojść... to zajmujemy się "płatnym komentatorem".. zresztą taki jest cel jego jęczenia)

 

Wystarczy wejść na onet i zobaczyć jaki jest poziom komentarzy (poziom zezwierzęcenia w komentarzach jaki oni tam wprowadzili sięgnął już zenitu)

 

 

 

PS.

Twój nowy avatar, ziemniak ze smutną miną... rozumiem że to na cześć wczoraj rozpoczętej kampanii prezydenckiej Jarosława? :)

A ja myślałem, że to Günter Grass (taki straszak na pejsatych)

 

Jak to Yarowa raz napisał...

Miłego dnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ziemkiewicz porównał zachowanie Gazety Wyborczej i TVN do tego co pamięta z PRL:

Do rządowych mediów wrócił już na dobre język i zachowania, które dla mojego pokolenia są obrzydliwie znajome. Język z czasów, gdy Urban, ostatnia komunistyczna kanalia, rzecznik władzy posługującej się policyjną przemocą i skrytobójczymi morderstwami, pisał o bł. księdzu Popiełuszce, że „wypuszcza spod ornatu demony politycznej wścieklizny". A potem, kiedy Popiełuszkę w okrutny sposób zamordowali esbecy, od pierwszej chwili on sam i cały dyrygowany przez niego aparat propagandy podniósł krzyk, że opozycja „gra tą śmiercią" i „politycznie wykorzystuje tragedię".

http://www.rp.pl/artykul/9158,860186-Znam-...obrze-znam.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawicowy publicysta krytykujący GW, czy TVN to pewien standard.

 

Natomiast prawicowy publicysta (jeden z popularniejszych w gronie młodych) krytykujący wydarzenia z ostatniej rocznicy, to już coś( i też w rzeczypospolitej).

Robert Mazurek - "Więcej nie pójdę przed pałac"

 

http://www.rp.pl/artykul/9157,859082-Wiece...-palac.html?p=1

Jeszcze tego samego dnia rano kpiłem z "Gazety Wyborczej", która z góry wiedziała, że pod Pałacem będzie "wiec sympatyków PiS". Okazało się, że to oni mieli rację, nie ja" - twierdzi.
W rocznicę śmierci nie przynosi się szubienic na plakatach
Można się najwyżej spierać, czy 10 kwietnia przed pałacem prezydenckim był bardziej wiec partyjny, czy spotkanie promocyjne ?Gazety Polskiej"
Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Sobotnia "Rzeczpospolita" poinformowała, że prokuratura, w ramach pomocy prawnej Rosjanom, wystąpiła do IPN o sprawdzenie danych dwóch pilotów Tu-154, który rozbił się pod Smoleńskiem. Według gazety badano przeszłość trzech pokoleń rodzin mjr. Dariusza Protasiuka i ppłk. Roberta Grzywny."

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Bed...f&_ticrsn=3

 

????

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Sobotnia "Rzeczpospolita" poinformowała, że prokuratura, w ramach pomocy prawnej Rosjanom, wystąpiła do IPN o sprawdzenie danych dwóch pilotów Tu-154, który rozbił się pod Smoleńskiem. Według gazety badano przeszłość trzech pokoleń rodzin mjr. Dariusza Protasiuka i ppłk. Roberta Grzywny."

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Bed...f&_ticrsn=3

 

????

 

Jeśli to byłaby prawda, to jest to niesychane!

 

Rząd niepodleglego [?] państwa udostepnił bardzo szczegółowe dane o swoich żołnierzach, oficerach Wojska Polskiego, służbom obcego państwa. Państwa nie tylko nie będącego w sojuszu z Polską ale zachowującego się przez prawie całą swoją historię w stosunku do Polski agresywnie.

 

Faktu, że mowa jest o zmarłych żołnierzach, w ogóle już nie komentuję :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

W glowie się nie mieści... mam nadzieje ze nic im nie przekazali, bo niby po co? Trzy pokolenia do tył !?

 

w tym moze byc tylko jeden perfidny cel - dyskredytacja załogi w oczach Polaków i przerzucenie winy, czepią się byle czego z życiorysu dziadka pilota i ich pachołki w Polsce zrobią go winnym calej katastrofy

 

ruscy dobrze wiedzą co robią

 

---------------------------------------------------------------

 

IPN potwierdził, że przekazał śledczym dokumenty. Sprawdzono trzy pokolenia rodzin pilotów - nie odkryto śladów współpracy z tajnymi służbami - podała "Rz". Zakres tego wniosku był szeroki - obejmował wiele osób, co wywołało zaniepokojenie prezesa IPN Łukasza Kamińskiego i poinformowanie prokuratora generalnego.

 

Wojskowa Prokuratura Okręgowa, żądając tych informacji, powołała się na wniosek o pomoc prawną Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej.[...]Polska prokuratura nie dopatrzyła się podstaw do tego by wniosku nie wykonywać

 

http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczyn...skandal,1784786

 

coraz lepiej....

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na wniosek obcego państwa, inwigilowani byli w takim razie również żyjący rodzice i jeśli żyją dziadkowie pilotów.

 

---

 

Ciekawi mnie na jaką to ewentualność?

Jeśliby np. polskie śledztwo poszlo jednak w kierunku "zamachu"?

Kto wie czy w zanadrzu nie mają jakiegoś dyżurnego "czarnego luda" czyli dla nich "Czeczena"?

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Sobotnia "Rzeczpospolita" poinformowała, (...) Według gazety (...)

Taa, rzepa i rzetelne informacje. Tego przecież można się spodziewać od gazety nasyconej agenturą WSI, prawda?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taa, rzepa i rzetelne informacje. Tego przecież można się spodziewać od gazety nasyconej agenturą WSI, prawda?

rzecznik IPN potwierdził...

ale ciekawe ze info podaje pierwsza Rzepa i TVN

Share this post


Link to post
Share on other sites
rzecznik IPN potwierdził...

ale ciekawe ze info podaje pierwsza Rzepa i TVN

 

 

Dotychczas wyśmiewane przez mainstream'owe media oraz obecnie sprawujących władzę hipotezy środowisk niezaleznych od obecnego rządu RP przybierają kształty. Abstrahując od korzyści politycznych prowadzących "śledztwo równoległe": http://niezalezna.pl/26805-macierewicz-jes...e-byl-zamach-co

, ono trwa. I wyprowadza hipotezy próbując je logicznie uzasadnić.

 

Być może pierwsze informacje w TVN i Rzepie jest to przeciek kontrolowany polskich "służb"?

Może w świetle innych niż oficjalne hipotez, nowych ustaleń w śledztwach niezależnych i popartych uzasadnierniami, to jest przygotowanie społeczeństwa do możliwości przyjęcia inej wersji Katastrofy niż obowiazująca oficjalna?

 

... A może toczy się jeszcze inna gra [pomiędzy "służbami"].

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
... A może toczy się jeszcze inna gra [pomiędzy "służbami"].

dokladnie... cos się dzieje, ale co? dowiemy się niebawem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzepa i Wprost (szczególnie Wprost za czasów tow. Króla) od zawsze były mocno infiltrowane przez służby toczące swoje gierki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rzepa i Wprost (szczególnie Wprost za czasów tow. Króla) od zawsze były mocno infiltrowane przez służby toczące swoje gierki.

to oczywiste, wszystkie wplywowe i opiniotwórcze media mają różnych szpicli w szeregach i nie są to tylko nasze służby

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

... A propos mediów ... Tymczsem radujmy się, bo media właśnie wybrały Pana Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska Laureatem Wiktora AD 2011 :lol:

 

Teraz czekam na Konkurs, kto głębiej i szybciej Panu Premierowi wejdzie w pupę. Mam kilku upatrzonych kandydatów, faworytów, z "niezależnego" [pół]światka dziennikarskiego.

 

Moja wypowiedź w świetle Katastrofy Smoleńskiej może i nie jest - zdaję sobie z tego sprawę - najbardziej stosowna, ale dotyczy ona tego waśnie środowsika, które jest odpowiedzialne za przekazywanie nam jak najbardziej obiektywnego obrazu Świata.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
... A propos mediów ... Tymczsem radujmy się, bo media właśnie wybrały Pana Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska Laureatem Wiktora AD 2011 :lol:

 

Teraz czekam na Konkurs, kto głębiej i szybciej Panu Premierowi wejdzie w pupę. Mam kilku upatrzonych kandydatów, faworytów, z "niezależnego" [pół]światka dziennikarskiego.

 

Moja wypowiedź w świetle Katastrofy Smoleńskiej może i nie jest - zdaję sobie z tego sprawę - najbardziej stosowna, ale dotyczy ona tego waśnie środowsika, które jest odpowiedzialne za przekazywanie nam jak najbardziej obiektywnego obrazu Świata.

Widze Yarowa, że jeszcze jesteś w karnawałowym nastroju... po 10 kwietnia Cie trzyma:)

 

Tylko czekać, jak na wszystkich świętych, zaczniemy się przebierać w kolorowe stroje i śpiewać 100 lat... naszym zmarłym...

 

Jak dzisiaj napisałał Migalski, "Załapaliśmy się na fiestę, jednak jesteśmy na nekroimprezie", hehe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak dzisiaj napisałał Migalski, "Załapaliśmy się na fiestę, jednak jesteśmy na nekroimprezie", hehe.

nekroimprezę szykował kto inny w Katowicach

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widze Yarowa, że jeszcze jesteś w karnawałowym nastroju... po 10 kwietnia Cie trzyma:)

 

Tylko czekać, jak na wszystkich świętych, zaczniemy się przebierać w kolorowe stroje i śpiewać 100 lat... naszym zmarłym...

 

Jak dzisiaj napisałał Migalski, "Załapaliśmy się na fiestę, jednak jesteśmy na nekroimprezie", hehe.

 

 

Dwa lata deptania i poniżania w tychże mediach, nie potrafiących sie obronić Zmarłych

oraz wciskania kitu "motłochowi"

wykształciły we mnie taki odruch obronny. Śmiechu ze łzami w tle.

 

Do tego miewam odruchy wymiotne.

 

 

Szybko się z tego stanu podnoszę ze świadomością, że inni prawdopodobnie mają gorzej. Na przykłąd klakierzy władzy.

Kiedy to wszytsko pier ... nie, przyjdzie na nich czas a konkretnie na przypatrzenie się [sobie] w lustrze.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dwa lata deptania i poniżania w tychże mediach, nie potrafiących sie obronić Zmarłych

oraz wciskania kitu "motłochowi"

wykształciły we mnie taki odruch obronny. Śmiechu ze łzami w tle.

 

Do tego miewam odruchy wymiotne.

 

 

Szybko się z tego stanu podnoszę ze świadomością, że inni prawdopodobnie mają gorzej. Na przykłąd klakierzy władzy.

Kiedy to wszytsko pier ... nie, przyjdzie na nich czas a konkretnie na przypatrzenie się [sobie] w lustrze.

Chyba nie zrozumiałeś mojej aluzji.

 

To Jarek tańczy na grobie swojego brata. 10 kwietnia więcej było o Jarku niż o tragicznie zmarłych.

Kampania wyborcza PIS'u ruszyła pełną parą.

Mówisz że ludziom się nie podoba władza, chcą protestować? Mogli to zrobić w każdy inny dzień, ale Jarek nie mógł przepuścić takiej okazji do darmowej promocji.

 

Chyba że Ty na grobach swoich bliskich też śpiewasz 100 lat, awanturujesz się i bluzgasz na swoich przeciwników politycznych.

 

PS.

Naprawdę wierzysz że PIS ma szanse wrócić do władzy? Z kim?

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
horacy daj na luz, nikt juz cie nie slucha

Zwróć uwagę, na mały szczegół.

 

We wszystkich politycznych wątkach, Wy, osoby o prawicowych poglądach, w większości sympatyzujący z PIS stanowicie większość mimo że wógole społeczeństwa jesteście w mniejszości.

Jak to się dzieje?

 

Bo myślicie że Wasze żałosne komentarze, skarżenie się na rzeczywistość, czy wklejanie linków z prawicowych portali coś zmieni.

Bo macie nadzieje że Wasze komentarze ktoś przeczyta i "przejrzy na oczy".

 

Ale każdy, niezgorzkniały, pozytywnie nastawiony do świata, od razu zauważy że to tylko produkt Waszych niespełnionych ambicji.

Niespełnionej miłości, nudnej pracy, zazdrości, poczucia beznadziejności do której nie przyczynił się rząd ale Wy sami.

 

Łapiesz? To nie jest wojna między PO, a PIS, ale między optymizmem, radością a biernością, marazmem który prezentujecie i do którego próbujecie przekonać ludzi.

Zły jest żyd, zły jest gej, zły jest Niemiec i Rosjanin, nie ufać nikomu, ten z lepszym autem to złodziej, ten który wlepił nam mandat to ubek.

Tego dziadek był żydem, więc nawet mu cześć nie mówie, tamtem ma niemieckie nazwisko, więc z Azorem codziennie mu błotnik obsikujemy, itp, itd, niekończąca się litania nienawiści.

 

Dajnie spokój, wyjdzie do ludzi, zaufajcie im. Pani w sklepie wydała Ci 10gr mniej, nie dlatego że jest z PO, ale się po prostu pomyliła.

Sąsiad z góry od trzech dni nie przestaje wiercić, nie dlatego że chce Ci robić na złość, ale żone ma w ciąży i się śpieszy z remontem.

 

Łapiesz? Wiara w drugiego człowieka. Ale nie w tego który razem z Tobą śpiewał Rotę 10 kwietnia, ale w każdego Kowalskiego.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×