Jump to content
Kangur

Rozbił się prezydencki samolot w Smoleńsku

Recommended Posts

[...]

z racji że osoby Twojego pokroju nie rozumieją języka technicznego i brak im wyobraźni,[...]

idąc dalej, w każdym samolocie w którym kiedykolwiek byli przeworzeni żołnierze(czy osoby mający styczność z bronią) ów trotył byłby wykryty,

 

jarzysz? [...]

 

 

Niechcący, kliknałem i polubiłem Twój tekst....i zaraz błąd naprawiłem :) ... a skąd Ty o możesz wiedzieć na czym się znam a na czym nie?!

Twój oficer prowadzacy przekazał Ci już info na mój temat?

 

... a przekazał Ci to, że mam "papiery" techniczne? Jarzysz? Nie wiedział? To poinformuj go o tym, że takowe posiadam.

 

Wszystko jasne. Już nawet wychlapałeś

nawet wersję, która będziie obowiązywała? Żołnierze przewożący broń. :)

 

Ocywiście, półtora roku temu owych cząstek tam nie było. Wrak został przebadany bardzo dokładnie i stworzono raport MAK/Millera.

 

 

Ta cała akcja dezinformacyjna Twoich chlebodawców ma tak krótkie i poplątane nogi,

że się na nich przewrócicie być może w najmniej przewidzianym momencie.

 

Teza o wybuchach to nie tylko sprawa trotylu albo jego braku. Mówią o tym badania naukowców [Konferencja Smoleńska]. Tych badań nie zniszczycie.

 

 

[...] poproś do komputera swego psa, jemu wytłumaczę, a on prostszym językiem przekaże Tobie"

 

Mój psiak ma więcej oleju w głowie niż podobni Tobie propagandziści. Nie poproszę go do komputera dla Twojego bezpieczeństwa. Mówiąc oględnie, ma awersję do .... Dopisz sobie co chcesz.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

w każdym samolocie w którym kiedykolwiek byli przeworzeni żołnierze(czy osoby mający styczność z bronią) ów trotył byłby wykryty, jarzysz?

byles w wojsku? widziałes wyzszego oficera, do tego sztabowca, w mundurze galowym z kostką trotylu?

nie rozsmieszaj mnie....

 

ps: amunicja nie zawiera trotylu ani nitrogliceryny

Edited by megalgal
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajmy tym trotylom spokój, horacy, nie mówmy w ogóle o tym. Im mniej będziemy o tym mówili, tym lepiej. Oni stosują starą, dobrą i sprawdzoną goebbelsowską szkołę, że kłamstwo powtarzane 1000 razy staje sie prawdą. Stad już 36% ludzi wierzy w te wypierdki smoleńskie. Szok!. Tu nie ma co udowadniać. niech zmierzą te "cząstki" na Neandertalczyku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajmy tym trotylom spokój, horacy, nie mówmy w ogóle o tym. Im mniej będziemy o tym mówili, tym lepiej. Oni stosują starą, dobrą i sprawdzoną goebbelsowską szkołę, że kłamstwo powtarzane 1000 razy staje sie prawdą. Stad już 36% ludzi wierzy w te wypierdki smoleńskie. Szok!. Tu nie ma co udowadniać. niech zmierzą te "cząstki" na Neandertalczyku.

 

Dodać możnaby, że 63% chce powołania Komisji Międzynarodowej czyli nie wierzy Rządowi w tej sprawie.

... a to dopiero początek drogi :)

 

Musicie się głęboko zastanowić Towarzysze, jaką przyjąć taktykę :). Rozmawiać i godzić się na "goebbelsowską szkołę" czy ignorować aby umarło ... ale ... ignorancja trwała prawie 3 lata a efekty mizerne.

Edited by yarowa
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

byles w wojsku? widziałes wyzszego oficera, do tego sztabowca, w mundurze galowym z kostką trotylu?

nie rozsmieszaj mnie....

 

ps: amunicja nie zawiera trotylu ani nitrogliceryny

całkowity brak wyobraźni... wystarczy że złozyli wizyte na poligonie, albo poruszali się pojazdem wojskowym i już na mundurze ślady trotylu,

 

 

Dajmy tym trotylom spokój, horacy, nie mówmy w ogóle o tym. Im mniej będziemy o tym mówili, tym lepiej. Oni stosują starą, dobrą i sprawdzoną goebbelsowską szkołę, że kłamstwo powtarzane 1000 razy staje sie prawdą. Stad już 36% ludzi wierzy w te wypierdki smoleńskie. Szok!. Tu nie ma co udowadniać. niech zmierzą te "cząstki" na Neandertalczyku.

tak trzeba będzie zrobić, dyskusja z Nimi nie ma sensu,

nawet nie próbują odpowiadać na pytania, na żywca przeklejają komentarze z niezależna.pl i tym podobnym

Share this post


Link to post
Share on other sites
='horacy11' timestamp='1353096058' post='527787']

całkowity brak wyobraźni... wystarczy że złozyli wizyte na poligonie, albo poruszali się pojazdem wojskowym i już na mundurze ślady trotylu [...]

 

 

Całkowity, a jakże :), bowiem Wasza nieograniczona niczym wyobraźnia, Towarzysze, sięga tam gdzie wzrok nie sięga.

I szkiełko i oko.

 

Brzóz smoleńskich sięga Wasza wyobraźnia.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

całkowity brak wyobraźni... wystarczy że złozyli wizyte na poligonie, albo poruszali się pojazdem wojskowym i już na mundurze ślady trotylu,

to są realia kolego z dezinformacji :D

Edited by megalgal
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodać możnaby, że 63% chce powołania Komisji Międzynarodowej czyli nie wierzy Rządowi w tej sprawie.

... a to dopiero początek drogi :)

 

Musicie się głęboko zastanowić Towarzysze, jaką przyjąć taktykę :). Rozmawiać i godzić się na "goebbelsowską szkołę" czy ignorować aby umarło ... ale ... ignorancja trwała prawie 3 lata a efekty mizerne.

 

TEraz jak już wszystko zardzewiało, zdmuchnął wiatr, po 3 latach no to rzeczywiście można badac, że hoho, mamy takiego profesurka od badań domniemanych.

 

579145_248222551972409_2042193442_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

mamy takiego profesurka od badań domniemanych

ile masz groszy od zatwierdzonego posta?

bo wklejanie obrazków dla dzieci nie uważam za polemikę

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

ile masz groszy od zatwierdzonego posta?

bo wklejanie obrazków dla dzieci nie uważam za polemikę

przecież to oryginalne zdjęcie ze spotkania z A. Macierewiczem!!!

nie byłeś, to sie nie wypowiadaj... bo Ci każe spadać na gazeta.pl heretyku

Share this post


Link to post
Share on other sites

TEraz jak już wszystko zardzewiało, zdmuchnął wiatr, po 3 latach no to rzeczywiście można badac, że hoho, mamy takiego profesurka od badań domniemanych.

No tak, 3 lata minęły, to znaczy, że można już zakończyć sprawę, powiedzieć, że wszystko zostało wyjaśnione i zamknąć śledztwo.

Niektórym to było na rękę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...]

 

"Pirotechnik, były funkcjonariusz Biura Ochrony Rządu: gdyby ślady trotylu były na fotelach, wyszkolony pies wskazałby konkretne miejsca"

 

 

http://wpolityce.pl/wydarzenia/40901-pirotechnik-byly-funkcjonariusz-biura-ochrony-rzadu-gdyby-slady-trotylu-byly-na-fotelach-wyszkolony-pies-wskazalby-konkretne-miejsca

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...]

 

 

Chyba oprawię w ramki. Taki tekst/rodzynek :) w GWprawdzie. Świat oszalał :D

Wywiad z prof. Krasnodębskim:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,12273348,Prof__Krasnodebski__jest_podzial_na_Polske_lemingow.html

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Producent "smoleńskich" detektorów podczas sejmowej komisji [sprawiedliwości] http://wpolityce.pl/wydarzenia/42051-producent-detektorow-uzywanych-w-smolensku-rozwiewa-watpliwosci-jesli-urzadzenie-mo2m-i-inne-wykazaly-obecnosc-trotylu-to-trotyl-tam-byl

 

 

 

Cała prawda, całą dobę:

http://wpolityce.pl/site_media/media/cache/05/bc/05bc4a9e413a27753b2d78cb2bb0bc3b.jpg

 

 

---------------------

 

Leszek Misiak, "Ostatnie ostrzeżenia": http://www.panstwo.net/329-rozdzial-i-ostatnie-ostrzezenia

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po wczorajszej Komisji Sprawiedliwości [trotyl] zaryzykowałem dzisiaj chcąc sprawdzić jak zareaguje mainstream. Włączyłem po kilku latach i świadomie, TVN24. Szczęka mi opadła podczas "Kropki nad i" i tym co informacyjnie przyszykowała na dzisiaj pani Olejnik wraz z panem Maciejem Komorowskim, synem zmarłego nad Smoleńsakiem wiceszefa MSZ. Do teraz jestem zatkany i nie będę się na ten temat wypowiadał. Może ktoś to gdzies zarejestrował to sobie oglądniecie :)

Reakcja mainstreamu, który dostaje zadyszki, trwa i jeszcze potrwa. Jakiś czas.

 

---

 

Edit:

 

... no i jest ...

Polecam od samego początku do samego końca. Cóż za spokój i obiektywizm. Ach, zapomniałem sięgnąć jak zalecił Pan Maciej, do "Wyborczej" i ustalić pogląd na sprawę :). Jacy tam naukowcy :)http://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/syn-ofiary-smolenskiej-jesli-ktos-wierzy-w-zamach-jest-naiwniakiem,293097.html

 

 

Muszę jednak sprawiedliwie przyznać, że mniej więcej w podobnym czasie i duchu, w stacji Polsat występował Pan Deresz, mąż zmarłej nad Smoleńskiem, śp. Pani Jolanty Szymanek - Deresz.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.wprost.pl/blogi/piotr_smilowicz/

Wczorajsze „Fakty” TVN w ogóle się na ten temat nie zająknęły (sprawa istniała tylko w TVN24), w „Wiadomościach” TVP pojawił się wyjątkowo pokrętny i zmanipulowany materiał, „Gazeta Wyborcza” nie uznała tematu za godny odnotowania nawet małą notką, a „Rzeczpospolita”, której sprawa dotyczy w sposób fundamentalny, nie znalazła miejsca, by napisać o niej tekst na pierwszej stronie.
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×