Jump to content
Kangur

Rozbił się prezydencki samolot w Smoleńsku

Recommended Posts

[...]

 

 

National Geographic w polityce po uszy. Uwzględniając jedynie oficjalną wersję wydarzeń, autorzy zaangażowali się politycznie jak najgłębiej można

 

 

 

 

http://wpolityce.pl/artykuly/45515-national-geographic-w-polityce-po-uszy-uwzgledniajac-jedynie-oficjalna-wersje-wydarzen-autorzy-zaangazowali-sie-politycznie-jak-najglebiej-mozna

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jestem fanem serialu Mayday/ACI i od początku miałem pewne obawy związane z powstaniem tego odcinka. Przede wszystkim producenci nie powinni brać się za tworzenie rekonstrukcji wydarzeń jeżeli nie zostało oficjalnie zakończone śledztwo w sprawie. No ale National Geographic musi mieć materiał żeby robić następne sezony. Coś czuje ze to bedzie najbardziej kontrowersyjny odcinek w historii całej serii. Co ciekawe, przez dłuższy czas roboczy tytuł odcinka brzmiał "Following Orders", a pozniej zmieniono na "Death of the President". Dzisiaj o 21:00 premiera na National Geographic Channel.

 

tutaj preview: http://ngc.gazeta.pl/pl/smierc-prezydenta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem fanem serialu Mayday/ACI i od początku miałem pewne obawy związane z powstaniem tego odcinka. Przede wszystkim producenci nie powinni brać się za tworzenie rekonstrukcji wydarzeń jeżeli nie zostało oficjalnie zakończone śledztwo w sprawie. No ale National Geographic musi mieć materiał żeby robić następne sezony. Coś czuje ze to bedzie najbardziej kontrowersyjny odcinek w historii całej serii. Co ciekawe, przez dłuższy czas roboczy tytuł odcinka brzmiał "Following Orders", a pozniej zmieniono na "Death of the President". Dzisiaj o 21:00 premiera na National Geographic Channel.

 

tutaj preview: http://ngc.gazeta.pl/pl/smierc-prezydenta

 

Racczej nie oglądam TV. I tego nie oglądałem, żeby się niepotrzeebnie nie wk ... iać.

 

... a tutaj zaproszenie, bo na (I) Konferencji Smoleńskiej tych pań i panów nie było:

http://niezalezna.pl/37779-macierewicz-do-czlonkow-komisji-millera-nie-unikajcie-dyskusji

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

oczywiscie ze ma, National Geographic zmienił tytuł, choc tresc filmu pozostala

 

Ciekaw jestem teraz, co zrobią agenci wpływu aby odciągnąć Polaków od oglądnięcia w TV tego filmu? Można albo przemilczeć albo obśmiać, ale to już było i nie okazało się zbyt skuteczne.

Obśmiewanie pzozostawią sobie już po emisji gdy trzeba będzie na nią jakoś zareagować aby nie "wryła się" w umysły.

Teraz można jeszcze zrobić wszystko aby zmienić nagle czas emisji lub ... zaproponować megaatrakcyjną pozycję, którą w czasie filmu "Anatomia Upadku" wyemitują stacje konkurencyjne/wyemituje stacja konkurencyjna.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

TV puls ma tak mala ogladalnosc ze nie bedzie potrzeby.

TV puls jest na państwowym multipleksie, a więc jest za darmo i w dobrej jakości,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekaw jestem teraz, co zrobią agenci wpływu aby odciągnąć Polaków od oglądnięcia w TV tego filmu? [...]

najgorsze juz zrobili - w swiat pójdzie wersja maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

najgorsze juz zrobili - w swiat pójdzie wersja maku

 

Tak.

 

Patrząc choćby na potencjalnych odbiorców dwóch ostatnio omawianych filmów o Smoleńsku, dysproporcje są straszne.

Kłamstwa filmu emitowanego w NG zostały/zostaną przedstawione kilkuset mionom widzów [z czego chyba oglądalność Polaków w Polsce wyniosła 2 mln].

 

Film Gargas, trafi prawdopodobnie do kilkudziesięciu tysięcy. Chciałbym aby nas zaskoczyła pozytywnie jakaś niespodzianka.

Np. Ci, którzy [bo nie maja dostępu do Internetu, o ich "dusze" w dużej mierze chodzi] oglądną film w środę i przekonają swoich znajomych aby ci oglądnęli film w niedzielę.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja Wam polecam "Tomasz Lis na zywo", gdzie jest bardzo fajny wywiad z kpt. Wieslawem Jedynakiem. Padlo tam jedno, b. wazne stwierdzenie, ze zanim zabierzemy sie za wzajemne opluwania, nalezaloby wpierw przeczytac caly raport. Chociazby po to, by miec swoje spojrzenie, a nie spojrzenie politykow...

 

PS. Nie wiem, czemu chcecie sie podniecac filmem rozrywkowym z NG. Akurat ta stacja pomimo, ze ma jakas ogladalnosc na swiecie, z merytorycznoscia dawno nie ma juz nic wspolnego. Obecnie jest to tak samo smieciowa stacja jak Discovery. Gdyby film ten zostal wyemitowany na Planete, no to mozna byloby sie tym zajac, a tak, to dywagujemy nad jakims "Faktem", czy innym "SE" z satelity/kablowki...

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.1 mln widzów. Superwynik moim zdaniem. Przedstawiony tutaj jako porażka ale fakt jest fakt. Nie spodziewałem się tak dobrego osiągu, a to jeszcze nie koniec bo w niedzielę powtórka.

http://www.wprost.pl/ar/386290/Anatomia-upadku-gorsza-od-Smierci-prezydenta/

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

"National Geographic Polska odcina się od filmu o Smoleńsku"

 

http://niezalezna.pl/37982-national-geographic-polska-odcina-sie-od-filmu-o-smolensku

 

Całkiem prawidłowa reakcja, dyż pewnie zalewa ich fala spamu mailowego i drukowanego od pałających nienawiścią, przepraszam, miłością (chrześcijańską) wyznawców sekty smoleńskiej utrudniając zwykłą pracę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Całkiem prawidłowa reakcja, dyż pewnie zalewa ich fala spamu mailowego i drukowanego od pałających nienawiścią, przepraszam, miłością (chrześcijańską) wyznawców sekty smoleńskiej utrudniając zwykłą pracę

poprostu nie są zalezni od ruskich jak NG Channel

Share this post


Link to post
Share on other sites

poprostu nie są zalezni od ruskich jak NG Channel

 

Daj sobie spokój z Ruskimi, Niemcami itp.

 

Usiądź w domu na spokojnie, policz sobie, z czego na co dzień korzytasz, co jest ruskie lub niemieckie, a potem weź namiot i zamieszkaj w lesie. Śmieszne takie ludzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×