Jump to content
Kangur

Rozbił się prezydencki samolot w Smoleńsku

Recommended Posts

 

Juliusz Machulski, który ma na swoim koncie takie hity jak Seksmisja, Vabank czy Kiler. Na łamach Newsweeka kpi z pomysłów ekranizacji tej historii i podkreśla, jak śmieszny i żałosny był jego zdaniem zmarły prezydent Lech Kaczyński:

O Smoleńsku można by co najwyżej zrobić film a la "Borat" czy "Monty Python" o tym, jak bardzo nabzdyczony i dumny prezydent średnio ważnego kraju środkowoeuropejskiego uparł się, by lądować we mgle na kartoflisku - kpi Machulski. A potem, już po tragedii, poplecznicy tego prezydenta nie dopuszczają myśli, że to, co się stało, było wynikiem głupoty i braku wyobraźni, tylko wymyślają inne przedziwne teorie.

Podstawowym kłopotem nie jest brak poczucia humoru u tak zwanych zwyczajnych ludzi, tylko u twórców - wyjaśnia. W ogóle u tych, którzy występują w przestrzeni publicznej. My tak naprawdę jesteśmy bardzo niepoważnym krajem. Z kompleksami. Z katolicyzmem, który straszy piekłem. Poza tym wydaje mi się, że nasze państwo nie ma autorytetu. Obama może trzymać rękę w kieszeni i żartować, bo i tak wszyscy będą go szanować. A to dlatego, że za nim stoi urząd, który ma kapitał prestiżu i powagi. A u nas raczej tej powagi trzeba sobie dodać. Nie wszyscy wiemy, dlaczego przewodniczący jakiejś tam partii jest bardzo ważny, więc on musi być tak poważny, że aż śmieszny.

 

http://polska.newsweek.pl/kaczynska-o-wywiadzie-machulskiego-dla--newsweeka---wyjatkowo-podle-oczernianie,103269,1,1.html

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Machulski miał racje w jednym...urząd prezydenta naszego kraju to kukiełkowa posada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ale to przecież wynika z systemu parlamentarnego w Polsce. Prezydent jest wyłącznie od łączenia sie "w bulu i nadzieji" z Polakami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ale to przecież wynika z systemu parlamentarnego w Polsce. Prezydent jest wyłącznie od łączenia sie "w bulu i nadzieji" z Polakami.

Ja nie o systemie władzy w Polsce a on szacunku społecznym...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Im częściej słucham, czytam takie żałosne wypociny jak kolejnego dyżurnego "autorytetu" świata artystycznego,

tym częściej przyznaję rację twórcy myśli, że artyści to jednak prostytutki.


 

"Wszyscy artyści to prostytutki
W oparach lepszych fajek, w oparach wódki
To wszystko się tak cyklicznie powtarza
Czas nadziei, człowiek z żelaza
Wodzowi rewolucji do pasa się kłaniam
Mecenas daje złoto, mecenas wymaga
Ten system musi upaść, teraz i zaraz
Śpiewane na koncercie w koszarach

Czy Ty to widzisz?
Czy się nie wstydzisz?
Czy Ty to widzisz?
Czy się nie wstydzisz? [...]"

 

Tymczasem, socjologicznemu obrońcy uciśnionych, i uciśnionej mniejszości w jednej osobie, panu Ireneuszowi Krzemińskiemu o mały włos nie pękła żyłka w studio po emisji filmu Anity Gargas w TVP1 :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Tymczasem, socjologicznemu obrońcy uciśnionych, i uciśnionej mniejszości w jednej osobie, panu Ireneuszowi Krzemińskiemu o mały włos nie pękła żyłka w studio po emisji filmu Anity Gargas w TVP1 :)

No doborowe towarzycho miał w studiu. Nie oglądałem, czytałem tylko skład i to już wystarczy. Normalnie załoga Trupolewa bis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No doborowe towarzycho miał w studiu. Nie oglądałem, czytałem tylko skład i to już wystarczy. [...]

 

 

Piotr Kraśko [TVP], Paweł Wroński [GW], Andrzej Stankiewicz [Newsweek] a wcześniej, rządowy apologeta w kwestii smoleńskiej prof. Paweł Artymowicz?

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piotr Kraśko [TVP], Paweł Wroński [GW], Andrzej Stankiewicz [Newsweek] a wcześniej, rządowy apologeta w kwestii smoleńskiej prof. Paweł Arytmowicz?

 

 

Nie, Kraśko, prof. Rońda, Paweł Lisicki, Paweł Wroński, Michał Karnowski i Andrzej Stankiewicz.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, Kraśko, prof. Rońda, Paweł Lisicki, Paweł Wroński, Michał Karnowski i Andrzej Stankiewicz.

 

 

Biedaczek. Prof. Ireneusz Krzemiński. Sam przeciw wszystkim :). Śmiał się do siebie w naukowej bezsilności. Powalał pozostałych merytorycznością wypowiedzi.

Np. twierdzeniem, że raport Millera powinien być niepodważalnym i bezdyskusyjnym ponieważ jest raportem państwowym :). Pomijam tę rzekę wspaniałych, kwiecistych epitetów płynących z ust pana profesora Krzemińskiego.

 

... No, może miałby o czym pogadać z Pawłem Wrońskim.

 

--

 

Poprawka, bo Andrzej Stankiewicz pracuje [już] w "RP".

 

 

---

 

Edit:

 

i nadal zastanawiam się co powoduje taką tępą zaciekłość u wykształconych z wielkich miast? Pomijając agentów wpływu, biorę pod uwagę zwyczajną nikczemną chęć bycia

na medialnym świeczniku za każdą cenę, dostęp do profitów dopóki jest się w szeregu prawomyślnych.

 

Wg mnie, wiodąca jest jednak zwykła wściekłość powodowana racjonalną myślą, iż w przypadku zamachu ktoś dosyć ważny jednak targnął się z równie ważnych powodów, na życie tego "nieudacznego, małego, zakompleksionego i nic nie znaczącego Prezydenta wstecznika". A tak być nie może!

 

I to jest Wasz główny ból, z którym nie potraficie sobie poradzić "pancerniacy" :). Wolicie się okłamywać i zadawać ból własnej inteligencji niż to powyższe, przyznać.

Napisałem to na podstawie przypuszczeń, w końcu obserwacji "uczestniczącej" i rozmów o tematyce smoleńskiej z kilkudziesięcioma osobami. "Przełykały" wiele wersji wydarzeń ale ta konkretna była nie do przełknięcia.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

TEraz oczywiście do końca tygodnia będzie medialne pokłosie smoleńskich wypierdków, zajmowanie się tymi bzdetami, czy był jakiś wybuch czy nie, bo w kraju nie ma głodujących, zwalnianych z pracy, niefunkcjonującej służby zdrowia, kulejącej gospodarki, nie ma po prostu tematów ważnych społecznie. a, przepraszam, są, to zapewne wszelkie szoły telewizyjne dla odbiorców o IQ < 90 czyli Rozmowy w toku, czy Magda Gessler ma wzdęcia, Tańczący z g...mi albo TopModel.

 

Proponuję Maciorewiczowi powołanie nowej komisji - Komisji ds. Wpływu Służb Spejcalnych Rosji na Niepogodę w Polscę. Trzeba sprawdzić, czy aby tego całego śniegu i zimy wiosną nie wywołali u nas Rosjanie, bo przecież gospodarka na tym traci. Taka Komisja to fucha dla Antka Policmajstra jak znalazł.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

TEraz oczywiście do końca tygodnia będzie medialne pokłosie smoleńskich wypierdków, zajmowanie się tymi bzdetami, czy był jakiś wybuch czy nie, bo w kraju nie ma głodujących, zwalnianych z pracy, niefunkcjonującej służby zdrowia, kulejącej gospodarki, [...]

 

I dlatego np. Prokuratura, Sądy i Policja powinny przestać działać :)

 

[...] nie ma po prostu tematów ważnych społecznie.a, przepraszam, są, to zapewne wszelkie szoły telewizyjne dla odbiorców o IQ < 90 czyli Rozmowy w toku, czy Magda Gessler ma wzdęcia, Tańczący z g...mi albo TopModel. [...]

 

Jesteś w formie. Katastrofa Smoleńska pomiędzy takimi programami misyjnymi ...

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.

Mahatma Gandhi

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.

Mahatma Gandhi

 

Czy to reklama zakładów bukmacherskich?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to reklama zakładów bukmacherskich?

 

Fakt, że lwia część mojego obecnego przychodu pochodzi z legalnych zakładów bukmacherskich mógł Cię upoważnić do postawienia takiego zapytania :)

 

W odniesieniu do tematyki smoleńskiej umacnia mnie ono w przekonaniu, że realizuje się właśnie etap drugi, o którym napisał Gandhi.

 

------------------------------------------------------------

 

Edit:

wizje pana prof. Artymowicza:

 

http://general.rokurota.salon24.pl/499060,bolace-odnoze-ykw

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Przypomina, że Rosjanie "bardzo nie chcieli, by odbyły się uroczystości w Katyniu".

 

Ależ błysnął inteligencją i znajomością tematu :) Rosjanom to wsjo ribało, co się w Katyniu działo. Oprócz Polski, nigdzie na świecie się o tym raczej nie mówiło (nawet sami Rosjani, do czasu ukazania się filmu "Katyń", niewiele o tym wiedzieli). Poza tym, gdybym chciał jakieś miejsce ukryć przed światem, to nie popełniałbym w tym miejscu innej głośnej zbrodni :) Dupnąłbym ten samolot gdzieś nad baciatką (a ci dopiero nas nie lubią).

 

Nie wnikam, czy był czy nie było zamachu, ale powyższe jest śmieszne i podejrzewam, że ów facet chciał zabłysnąć i być sławny, a nie dociekać prawdy. Potencjalnych motywów nawet tu na forum padło wiele, ale nie przypominam sobie, by nawet laicy ukazywali swój brak logicznego myślenia, jak powyższy facet...

--

 

 

 

Relacja na żywo z trzeciej rocznicy katastrofy w Smoleńsku.

 

http://www.telewizjarepublika.pl/

(uwaga! bardzo prawicowa telewizja)

Tak sobie spojrzałem na stan redakcyjny i ... jakoś bez przekonania zerkam na tę stację, Pamiętam, jak raz toczyłem krótką polemikę z Gmyzem na TT. Niezbyt przyjemny facet i przekonany o swojej wszechwiedzy. Nie lubię takich ludzi... Nieistotne są dla niego fakty, tylko to, co on uważa za prawdę.

 

Jedyna nadzieja w Ziemkiewiczu :)

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

"Przypomina, że Rosjanie "bardzo nie chcieli, by odbyły się uroczystości w Katyniu".

 

Ależ błysnął inteligencją i znajomością tematu :) Rosjanom to wsjo ribało, co się w Katyniu działo. Oprócz Polski, nigdzie na świecie się o tym raczej nie mówiło (nawet sami Rosjani, do czasu ukazania się filmu "Katyń", niewiele o tym wiedzieli). Poza tym, gdybym chciał jakieś miejsce ukryć przed światem, to nie popełniałbym w tym miejscu innej głośnej zbrodni :) Dupnąłbym ten samolot gdzieś nad baciatką (a ci dopiero nas nie lubią).

 

Nie wnikam, czy był czy nie było zamachu, ale powyższe jest śmieszne i podejrzewam, że ów facet chciał zabłysnąć i być sławny, a nie dociekać prawdy. Potencjalnych motywów nawet tu na forum padło wiele, ale nie przypominam sobie, by nawet laicy ukazywali swój brak logicznego myślenia, jak powyższy facet...

--

 

[...]

 

Jankes powiedział co powiedział .... Może niezbyt błyskotliwie, może zacytowano to co chciano zacytować..

 

Jeśli jest człowiekiem służb i zajmuje się lotnictwem nie od dzisiaj, to przypuszczam, że posiada bardziej przekonującą argumentację,

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Relacja na żywo z trzeciej rocznicy katastrofy w Smoleńsku.

[...]

 

 

... a tu relacja nie na żywo ...

 

Tak ten prostak

 

http://palikot.blog.onet.pl/2013/04/10/wypijmy-za-bledy/

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/p480x480/30554_561938953837829_1836093508_n.jpg

czci rocznicę Katastrofy, w której zginęli:

 

 

Edited by yarowa
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...]

czci rocznicę Katastrofy, w której zginęli:

 

 

Przepraszam, za niepełną powyższą listę. Oczywiście jednakowo ważnych jest 96 Osób.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

"Rosyjskie filmy pokazują eksplozję"

 

http://niezalezna.pl/40118-rosyjskie-filmy-pokazuja-eksplozje

 

http://vod.gazetapolska.pl/node/3759?utm_source=niezalezna&utm_medium=ArtY&utm_campaign=vod

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Przypomina, że Rosjanie "bardzo nie chcieli, by odbyły się uroczystości w Katyniu".

 

Ależ błysnął inteligencją i znajomością tematu :)[...]

Ten sam Szef Stowarzyszenia byłych oficerów CIA. Dłuższa wypowiedź:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=y-jkJ9A128c

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

W filmie opowiada on o nagraniu kobiety ktora krzyczala przed katastrofa? wie ktos o jakie nagranie chodzi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak sobie spojrzałem na stan redakcyjny i ... jakoś bez przekonania zerkam na tę stację, Pamiętam, jak raz toczyłem krótką polemikę z Gmyzem na TT. Niezbyt przyjemny facet i przekonany o swojej wszechwiedzy. Nie lubię takich ludzi... Nieistotne są dla niego fakty, tylko to, co on uważa za prawdę.

Stałe grono wzajemnej adoracji, brakuje tylko najbardziej ostatnio lansowanej gwiazdki GP niejakiego Dawida Wildsteina, ale miejmy nadzieję że tata załatwi mu wkrótce fuchę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lekarz lotniczego pogotowia, "poleciał" ... [...]

 

http://wpolityce.pl/wydarzenia/51529-lekarz-ze-smolenska-o-szokujacych-informacjach-z-ekshumacji-anny-walentynowicz-to-jest-to-potworne

 

 

"[...] Dymitr Książek [zwolniony lekarz Lotniczego Pogotowia ratunkowego - mój przyp.] odniósł się również do skandalu z zamianą ciała Anny Walentynowicz. Podkreśla, że legendarna opozycjonistka miała po śmierci „niemal doskonale zachowane ciało do identyfikacji". Po przeprowadzonej ekshumacji czaszka Walentynowicz była jednak roztrzaskana.

 

Nie przypominam sobie, by mogło dojść do tak drastycznych złamań twarzoczaszki, a nawet jeśli jakieś były, to na pewno nie takie, które deformują twarz. Jeśli faktycznie po ekshumacji okazało się, że jest ona roztrzaskana, to jest to potworne

 

- puentuje dr Książek."

 

 

 

W jakim celu roztrzaskano czaszkę Zmarłej? Czy to jedynie zemsta azjatyckiej słowiańskojęzycznej dziczy na ŚP. Annie Walentynowicz? Jakie i czego ślady się tam znajdowały, że zdecydowano się na zdeformowanie twarzoczaszki?

 

-----------------------------------------------------------------

 

Edit:

a tu o sprawie "3 osób". Informacji nie wymyślił Macierewicz.

http://niezalezna.pl/40408-tylko-u-nas-demaskujemy-klamstwa-smolenskie

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×