Jump to content
Kangur

Rozbił się prezydencki samolot w Smoleńsku

Recommended Posts

[...]

 

 

 

"Jesteśmy blisko przełomu w sprawie podejścia Polaków do śledztwa smoleńskiego? Wydaje się, że kłamstwa na ten temat są coraz lepiej znane...

 

Wydaje się, że jeszcze nie jesteśmy na tym etapie. Nadal odbywa się w sposób powszechny pranie mózgów w przekazach mainstreamowych mediów. Do większości ludzi trafia właśnie ich przekaz. Większość osób nie zastanawia się, jak analizować przekaz prokuratury, która mówi "na chwilę obecną", że podwozie jest białe, ale to wcale nie oznacza, że nie jest czarne. Oni mówią takim językiem. Ludzie nie zastanawiają się, co to oznacza, nie widzą, że jeśli śledczy tak mówią, to znaczy, że kłamią. A im tego robić nie wolno - ze względu na etykę zawodową. Ludzie nie zastanawiają się, ponieważ im jest tak wygodniej. To jest mechanizm znany mi z praktyki lekarskiej. Człowiek czuje, że nie jest całkiem zdrowy, ale nie pójdzie się zbadać, żeby przypadkiem nikt nie zdiagnozował u niego choroby nowotworowej.

 

Dlaczego tak robią?

 

Świadomość pewnych rzeczy to odpowiedzialność. To stwarza konieczność zabrania stanowiska. To z kolei implikuje kolejne kroki i wymaga kolejnych decyzji. A póki można spokojnie, lekko i głupio żyć, nie zadając sobie pytań, to ludzie tak robią. To jest bardzo ludzka postawa. Tak reaguje większość osób. Żeby to przełamać, musimy przełamać barierę informacyjną. Kłamstwo, które sączy się do głowy Polaków, musimy przełamać."

 

 

http://wpolityce.pl/wydarzenia/42177-w-smolensku-zgineli-ludzie-ktorzy-byli-murem-powstrzymujacym-proces-destrukcji-naszego-kraju-cztery-pytania-do-zuzanny-kurtyki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitu pitu dobrze napisało. Dosadnie i ironicznie, ale dobrze.

 

To mówicie, że rzygacie Smoleńskim?

 

I równocześnie, na jednym wdechu, że przecież syf, bieda, korupcja, bezrobocie, podatki, brak perspektyw. A tu tylko Smoleńsk i Smoleńsk kurwa! I jak tu żyć, panie premierze?

 

Ej, a czy to wszystko, co was tak wkurwia, nie ma czasem jakiegoś związku z państwem? Z wydolnym wymiarem sprawiedliwości, sprawną i przyjazną administracją, sensownym systemem podatkowym, łebską i nie mającą problemów z definiowaniem naszych interesów narodowych dyplomacją, dyskretnymi ale skutecznymi tajnymi służbami, wolnymi mediami i paroma jeszcze użytecznymi urządzeniami społecznymi znajdującymi się pod obywatelską kontrolą?

 

No, a z jakim państwem kojarzy wam się Smoleńsk? Z Niemcami, czy może z Wielką Brytanią? Nawet tego, żeby samolot z królową się rozjebał gdzieś w Rosji sobie nie wyobrazicie, nie mówiąc już o tym, by po dwóch latach rząd brytyjski zachodził w głowę, kogo właściwie pochowali w katedrze westminsterskiej, bo im Putin zabronił trumny otwierać.

 

Nie, moi drodzy. Taki ciąg zdarzeń jak wszystko, co dzieje się wkoło Smoleńska nie przytrafia się w jakiejś Grecji czy Portugalii, z których tak lubicie się przecież nabijać. Choćbyście się osrali z wysiłku, to nie znajdziecie niczego podobnego nawet w Albanii.

 

Przejrzyjcie wreszcie na oczy. Smoleńsk, to jest wypisany w błocie raport o stanie państwa. I gdy się czyta ten raport, to za żadne skarby nie wyjdą wam z tego Niemcy czy Albion. To jest jakaś Somalia łamane przez Wybrzeże Kości Słoniowej. Do Somalii się porównujcie, nie do Niemiec. Do czarnej dziury w globusie.

 

I wy kurwa chcecie poczucia sensu, godnego życia, pracy, dostatku, praworządności, bezpieczeństwa? Gdzie? W Somalii? [p]

 

 

http://www.facebook.com/pitupituonline/posts/10151280647049424

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tak wiemy jak wygląda TO państwo. jest w stanie rozkładu. Smoleńskie bzdety to tylko malutki przyczynek. On niczego nie zmienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/posel-po-ma-klopoty-chodzi-o-marte-kaczynska,1,5325862,wiadomosc.html

Jeśli Marta Kaczyńska wierzy w zamach w Smoleńsku, to oznacza, że wyłudziła trzy miliony złotych, jakie otrzymała z tytułu ubezpieczenia za śmierć rodziców

Halicki załatwił sekte smoleńską ich własną bronią. Wszyscy którzy wierzą w zamach powinni oddać kase z ubezpieczenia.

Bo kase dostali dzięki raportowi Millera, który stwierdza że były zaniedbania po obu stronach, ale nie było udziału osób trzecich.

A ubezpieczenie nie obejmowało zamachów, śmierci w wyniku działań wojennych, samobójstw itp.

 

Co zabawniejsze, na forach prawicowych(GP, wpolityce, itp) wszyscy równo przeklinają Halickiego pisząc przy okazji że może i ma trochę racji, ale to Ubezpieczyciel musi udowodnić, że był to zamach, a nie zwykły wypadek:) taka prawicowa obłuda:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/posel-po-ma-klopoty-chodzi-o-marte-kaczynska,1,5325862,wiadomosc.html

 

Halicki załatwił sekte smoleńską ich własną bronią. Wszyscy którzy wierzą w zamach powinni oddać kase z ubezpieczenia.

Bo kase dostali dzięki raportowi Millera, [...] Ubezpieczyciel musi udowodnić, że był to zamach, a nie zwykły wypadek:) taka prawicowa obłuda:)

 

Twój pan oficer prowadzący pozwolił Ci się już uaktywnić ponownie w tym temacie?

 

Żadnej kasy nie dostałem.

 

Ponadto, prędzej zwykły ubezpieczyciel udowodni, że był to Zamach niż to zrobi układ, któremu służysz.

Powtórzę, to co od prawie momentu Katastrofy powtarzam - nie wiem, czy to już mówiłem tutaj - "Smoleńsk" Was wysadzi. Z siedzisk. Mam nadzieję, że i wsadzi. Do celi. Tacy jak Ty Horacy, bedą zmuszeni do poszukiwań nowego pana.

 

Oto moja "mowa nienawiści".

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szeremietiew: "To jest kolejna osoba związana ze zdarzeniem, które miało miejsce w 2010 roku. Istnieje podejrzenie, że obok tego co się naprawdę zdarzyło w Smoleńsku toczy się jakaś upiorna gra, która ma na celu zdewastować polską scenę polityczną. Ma też na celu pokłócić nas ze sobą, abyśmy nie byli zdolni do wspólnego działania. To nie jest przypadek, zbyt wiele było tych przypadków. Przyznaję, że śmierć Zalewskiego jest dla mnie prawdziwym wstrząsem [...]"

 

 

http://niepoprawni.pl/blog/1448/zamordowano-krzysztofa-zalewskiego-eksperta-badajacego-katastrofe-smolenska

 

---

 

Czy zauważyliście, że tego Człowieka zamordowaną w kolejną "miesięcznicę smoleńską"? Dokładnie dziesiątego. Czy to nie może być ostrzeżenie dla następnych nieprawomyślnych?

 

To nie chodzi o "Smoleńsk" bo prezes zabił wiceprezesa wydawnictwa? Być może jest duża szansa aby z mordercy zrobić niepoczytalnego, tak jak z syna, który zamordował ojca, gdzie mord ten jest kojarzony często ze "Smoleńskiem".

 

I po cóż ten ładunek wybuchowy? Może po to aby "wyczyścić" wszelkie pozostałe ślady.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

kokos26

 

o społeczeństwie, Katyniu, Smoleńsku:

 

http://kokos.salon24.pl/456466,smolensk-dwa-wybuchy-z-opoznionym-zaplonem

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...]

 

 

Czy słynna kłótnia pomiędzy Lechem Kaczyńskim oraz Moniką Olejnik miała wpływ na dalsze losy byłego prezydenta RP? Według Stanisława Michalkiewicza waga tamtego wydarzenia jest obecnie niedoceniana.

 

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/lech_kaczynski_zginal_bo_nazwal_monike_olejnik_stokrotka_253773.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak napisał ktoś w komentach, ów raport ktoś napisał, więc nie jest to wiedza którą posiadł jedynie Lechu.

 

Z resztą podobnych hipotez na poczekaniu można wymyślić setki.

Ja bym prędzej Jego śmierć wiązał ze słynnym "spieprzaj dziadu". Pojechal po ambicji ludziom ulicy i boom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treść polisy na życie Lecha Kaczyńskiego

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/polisa-na-zycie-lecha-i-marii-kaczynskich-bez-3-ml,1,5331339,wiadomosc.html

na mocy polisy ubezpieczyciel nie ponosił odpowiedzialności, jeżeli nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie lub inne zdarzenie objęte ubezpieczeniem zaszłoby w związku z "działaniami wojennymi, stanem wyjątkowym i akcjami terrorystycznymi". A także w związku z "zamieszkami, rozruchami lub bójkami (z wyjątkiem obrony koniecznej)".

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

... a od kiedy to, od "wiary lub niewiary" a nie od aktualnego, formalnego stanu prawnego zależy wypłacanie lub niewypłacanie polisy? :)

 

Naprawdę uważasz, że choćby i ćwierćinteligent uwierzy w to, że prywatna firma ubezpieczeniowa nie potrafi zadbać o swoje interesy?

 

Kolejna próba po "wyłudzeniach na ekshumację", ohydnego, SBckiego postawienia sprawy.

 

Wyjaśnijcie Polakom i Światu co naprawdę stało się nad Smoleńskiem a jeśli "wyjdzie", że zamach, to osoby, które pobrały i jeśli pobrały nienależne środku, sądzę zwrócą je ochoczo.

I nawet może miałyby ochotę dołożyć się finansowo gdyby wyjaśnienie Prawdy zależało od pieniędzy.

 

 

Nie zamach? To CHWD systemowi. Niech leży i kwiczy nad swoim nieszczęściem, że jest poszkodowany.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaczyńska wzięła odszkodowanie za wypadek, choć uważa że to był zamach, za co kasa się nie należy.

Wzięła kasę legalnie, ale wbrew swoim przekonaniom.

Inaczej mówiąc, sprzedała swoje przekonania za 2mln zł :) Fajnych macie liderów na prawicy:)

 

PS. Pewnie ma to po stryju, który żeby nie być internowanym i móc spać w miękkim łóżeczku u mamusi na Żoliborzu, podpisał lojalkę.

Nie jesteś poirytowany że Ty marnujesz czas na forum broniąc swoich przekonań, a Twoi idole sprzedają się za wygody?

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaczyńska wzięła odszkodowanie za wypadek, choć uważa że to był zamach, za co kasa się nie należy.

Wzięła kasę legalnie, ale wbrew swoim przekonaniom.

Inaczej mówiąc, sprzedała swoje przekonania za 2mln zł :) Fajnych macie liderów na prawicy:)

 

PS. Pewnie ma to po stryju, który żeby nie być internowanym i móc spać w miękkim łóżeczku u mamusi na Żoliborzu, podpisał lojalkę.

Nie jesteś poirytowany że Ty marnujesz czas na forum broniąc swoich przekonań, a Twoi idole sprzedają się za wygody?

 

To jeszcze raz, bo widzę, że nie dochodzi. CHWD całemu Waszemu systemowi :)

Za oddanie sprawy Rosjanom, za trzyletnie kłamstwa w sprawie Smoleńska. A przy okazji za ogólne [nie]rządy Umiłowanego Słońca Peru :)

Za dotychczasowe traktowanie współofiar czyli Rodzin.

 

Tylko 3 mln? Szkoda, że tak mało. Miałem nadzieję, na większe wydojenie tego kur ... wskiego systemu tak postępującego z ofiarami i tak kochającego inaczej, prawdę.

 

 

Nie musisz usuwać, już usunąłeś edycję [a propos Twojego zdania w kierunku Empireusa]... Również uważam, że PIS to nie prawica. I cóż z tego?

 

Idole? Ja nie mam idoli. Jestem sam dla siebie idolem. I jeszcze jednej rzeczy nie mam: wyłączonego myślenia.

 

Poirytowany to nie jest słowo odpowiednie, uzasadniające mój stan. Jestem szczęśliwych człowiekiem. Mój stan ducha zaburza jedynie wielkie kur ... stwo dziejące się na moich oczach. Czasu bynajmniej nie tracę. Jeden wrzut tutaj jakiegoś linka, kosztuje mnie mniej czasu niż zaparzenie kawy. To żadne niestety bohaterstwo.

Ponieważ żyję dość długo i towarzyszyłem historii Polski podczas podobnych jej stanów, nie jest to dla mnie niczym nowym. Odejdziecie, a przyszłe pokolenia otwierając książki do historii, będą już potrafiły nazwać po imieniu obecne zaprzaństwo.

 

 

 

Lojalka Kaczyńskiego? Takie rzeczy należy udowodnić. IPN jest otwarty. Voilà w tej sprawie.

 

 

A Ty Horacy, co podpisałeś, że musisz tutaj odrabiać swoją pańszczyznę? Jakiego haka na Ciebie mają?

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

[media=]

[/media]

Niestety, po przyglądnięciu się materiałom muszę stwierdzić, że postawiona teza jest nieprawdziwa. W materiałach UASC zapis TAWS 38 miał miejsce o godzinie 6:40:59 (widać to też na filmiku) co na osi czasu umiejscawia go jeszcze przed BRL, w okolicach punktu zaznaczonego jako 1 na filmie powyżej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety, po przyglądnięciu się materiałom muszę stwierdzić, że postawiona teza jest nieprawdziwa. W materiałach UASC zapis TAWS 38 miał miejsce o godzinie 6:40:59 (widać to też na filmiku) co na osi czasu umiejscawia go jeszcze przed BRL, w okolicach punktu zaznaczonego jako 1 na filmie powyżej.

 

 

Nie miałem czasu na analizę tego filmu ale spokojnie ...

 

Skoro ktoś raczył zamienić wybuchy na pożary, to miał ku temu jakiś powód. I to nie musiał być koniec jego fałszerstw.

 

 

W każdym razie, mainstream milczy w tej sporawie złowrogo a nie szaleje z radości.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie miałem czasu na analizę tego filmu ale spokojnie ...

 

Skoro ktoś raczył zamienić wybuchy na pożary, to miał ku temu jakiś powód. I to nie musiał być koniec jego fałszerstw.

 

 

W każdym razie, mainstream milczy w tej sporawie złowrogo a nie szaleje z radości.

Ja tylko twierdzę, że ktoś kto zrobił powyższy filmik nie odczytał dokładnie danych z Universal Avionics i wyprowadził z tego bardzo daleko idącą tezę. Nie odnoszę się do innych hipotez. ;) Uważam po prostu, że trzeba podchodzić do każdego takiego argumentu krytycznie i prostować te błędne, bo one nie przybliżają nas w żaden sposób do wyjaśnienia okoliczności wydarzeń w Smoleńsku za to dają pożywkę do politycznej i medialnej zadymki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sikorski zaprasza Putina do Polski, w ramach pojednania. Oprócz tego mówi Rosjanom:

 

"- Mamy zaufanie do naszej komisji ds. badania katastrof lotniczych, której raport jest

nam znany i który istnieje w polskiej, rosyjskiej oraz angielskiej wersji językowej - oświadczył. >Był to nieszczęśliwy wypadek<. - Oczywiście, zawsze mogą pojawić się jakieś dodatkowe szczegóły, jednak ogólnie rzecz biorąc co do przyczyn katastrofy rząd Polski nie ma wątpliwości. Był to nieszczęśliwy wypadek, była to katastrofa lotnicza"

 

http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/sikorski-w-wywiadzie-dla-interfaxu-o-zwrocie-wraku-tu-154m,1874125

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×