Jump to content
DD

Co sądzisz o pomyśle pochowania Lecha Kaczyńskiego na Wawelu?

Lech Kaczyński na Wawelu?  

141 members have voted

  1. 1. Co sądzisz o pomyśle pochowania Lecha Kaczyńskiego na Wawelu?

    • Wspaniale, tam jest jego miejsce
      27
    • Powinien być pochowany w Warszawie
      81
    • To bez znaczenia, decyduje rodzina
      33


Recommended Posts

A tych co leza na Wawelu juz nie trzeba szanowac? Mieli kuszetke, a teraz to juz nawet pierwsza klasa nie bedzie. Dla mnie to juz nie bedzie ten sam Wawel.

 

Szkoda ze Smok Wawelski juz nie zyje, On by na to nie pozwolil.

 

Farmazony.eu wciąż wolna .....

Share this post


Link to post
Share on other sites
robisz OT, to nie ten dzial

 

Twoje wypowiedzi = farmazony,więc dokładnie ten dział .

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Twoje wypowiedzi = farmazony,więc dokładnie ten dział .

 

Aha, no tak. Nie zrozumialem na poczatku.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Katastrofa, w której zginął prezydent RP. Osoba, której min. postawa przyczyniła się do tego ze teraz w Rosji mówi się otarcie o zbrodni katyńskie, a co ważniejsze przyznaje się do niej.

Jeszcze kilka lat temu o takim przełomie nie byłoby mowy.

 

O czym ty mówisz człowieku? Związek rodzin Katyński od lat upublicznia fakty dotyczące Katynia (zobacz kto był na pokładzie samolotu).

Przedstawiciele rządu spotkali sie parę dni temu z Putinem w Katyniu i to był przełom który pokazały media.

Kaczyński nawet nie doleciał, a jedyne o czym się na całym świecie mówi to wypadek i protesty które są zasługą Jarosława i Dziwisza.

Włącz CNN, CTV, CNBC, BBC i pokaż gdzie rozpoczeła sie debata o Katyniu? Powiem nawet wiecej, wypadek jako taki i fakt smierci tylu polityków na raz, przyćmił sprawę Katynia jako taką.

Nie ma w tym oczywiście winy Kaczyńskiego bo to by już była paranoja ale nie ma też co przeginać w drugą stronę i robić z niego świetego Katyńskiego.

 

W samolocie zgineli ludzie naprawdę zasłużeni dla Katynia:

Andrzej Sariusz- Skąpski

Bożena Mamontowicz-Łojek

ks. infułat dr Zdzisław Król

Anna Maria Borowska

Bartosz Borowski

ks. Andrzej Kwaśnik

Andrzej Przewoźnik

 

Ludzie którzy całe życie poświecili na badanie i upublicznianie prawdy o Katyniu, a nie okazjonalnie przed wyborami przylecieli do Katynia jak Tusk czy Kaczyński.

Wiec nie opowiadaj bzdetów o postawie Kaczyńskiego i jego zasługach w sprawie Katynia bo się niedobrze robi.

Nawet Wajda zrobił wiecej nakrecając tak niepopularny film, za który moja rodzina mu jest dozgonnie wdzięczna.

Ale nie łudź się, to że go wyświetlili w Rosji przy okazji wypadku, to nie znaczy że od razu uderzą się w piersi.

Ten proces zajmie lata.

 

 

 

 

 

 

Jest mi dodatkowo w dwojnasob wstyd. Po pierwsze wstyd mi jest za moich rodakow, ktorzy w tych dniach zaloby podniesli tak wielkie larum odnosnie pochowku na Wawelu i caly swiat niestety zobaczyl, ze nawet w obliczu tak wielkiej tragedii w naszym narodzie pojawila sie nikomu niepotrzebna peklina. Po drugie jest mi wstyd za siebie, za to ze wczoraj postanowilem sie wlaczyc do dyskusji i dalem sie zlapac na ten haczyk :blink:. Gdy pojawiaja sie kontrargumenty, dyskusja staje sie bardziej zacieta, upublicznia sie, rozagnia sie i tracimy z oczu to, co bylo pierwotna przyczyna tego ze powstala. Niestety.

 

Moim zdaniem nie ma tu grupy pogladowej - przynajmniej na tym forum - ktora jest bez winy. Gdyby przeciwnicy pochowku nie podniesli larum, a zwolennicy na to larum nie odpowiedzieli kontrargumentami dyskusja utkwila by w martwym punkcie i naturalnie wygasla. Wstyd mi za jednych i za drugich :)

 

Ciesze sie jednak, ze opamietalem sie przed ceremonia, i teraz bede mogl skupic sie na sprawach o wiele wazniejszych, zwiazanych z ta tragedia, a nie na nikomu niepotrzebnej utarczce.

 

Hipokryzją i ignoranctwem mozna nazwać obarczanie winą społeczeństwa za zaistniałą sytuację.

Nie zauważyłeś że do momentu pomysłu J. Kaczyśnkiego i Dziwisza społeczeństwo godnie przechodziło żałobę?

I mielibyśmy spokojny okres zadumy uwieńczony bezprecedensowym pogrzebem w Warszawie ze wszystkimi liczacymi się prezydentami świata.

To by ludzi naprawdę zjednoczyło bo jest to status, wzniosła chwila (jakkolwiek by to patetycznie nie zabrzmiało)

 

Po co i w jakim celu w/w osoby zdecydowały się zburzyć ten spokój? Przecież to było jasne że jest to posuniecie bardzo wysoce kontrowersyjne.

Dziwsz liczył że żałoba w narodzie jest tak głeboka że na wszystko sie zgodzi ale naród bez względu na okoliczności nie chce aby decydowano o najwazniejszych rzeczach za jego plecami.

 

Tak wiec nie opowiadaj głupot... społeczeństwo to żywy tłum, i reaguje emocjami, za to te tzw. elity powinny mysleć analitycznie i od tego są aby kierować narodem w sposób mądry i jednoczący.

Jeżeli jest inaczej to ci panowie nie nadają sie na swoje stanowiska.

Edited by Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites
Krakow ma specyficzny klimat, klimat ktory tworzy rynek, uliczki, no i ten Wawel, gdzie spoczely postacie na wskros historyczne(o ktorych uczylem sie na historii, jezyku polskim, ktore byly ze mna od najmlodszych lat)

 

Jeden czuje ten klimat inny nie. Mi się zdecydowanie bardziej podoba ta Gdańska.

Lecha Kaczyński na pewno będzie postacią historyczną i dzieci będą się o nim w szkołach uczyły. Za 5, 10 i pewnie 50 lat.

Tym samy utwierdzasz, że to dobre miejsce.

 

Dziś kiedy co raz więcej wiemy w kwestii czyja to była inicjatywa i jaki był bieg wydarzeń tej sprawy ciekaw jestem czy ktoś wycofa się ze słów rzucanych na Jarka, że to była JEGO DECYZJA POLITYCZNA. Ale nie liczę na to bo u niektórych nienawiść do niego jest silniejsza i tak wiedzą swoje. Tzn. chyba, że Jedynie Słuszne Tytuły i serwisy to zrobią to wtedy i one dołączą go chóru . Żenua.

 

PS. Na trasie przejazdu konduktu z ciałem Prezydenta było ok. 800 tyś. osób. Tysiące osób czekają w kolejce po 8 godzin by oddać hołd. Większość jednak coś zrozumiała.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie zauważyłeś że do momentu pomysłu J. Kaczyśnkiego i Dziwisza społeczeństwo godnie przechodziło żałobę?

 

Następny :blink: Udowodnij proszę swój wywód, że to był pomysł Jarka. Najlepiej podpierając się jakiś cytatem. Tylko nie odbijaj piłeczki jak inni, że powiedział to cudzymi ustami bo żarty na bok. A jak nie potrafi to nie pisz nieprawdy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
O czym ty mówisz człowieku?

Mowie o ogólnej postawie, polityce wobec Rosji, którą prezentował np. L Kaczyński. Min. taka postawa i dążenie do wyjaśnienia prawdy doprowadza do tego, że naród rosyjski dowiaduje się się prawdy - człowieku.

A co do tego, że media na całym świecie pokazują konflikt, związany z Wawelem to dzięki takim osobą, które nie mogą, nie chcą nie potraja uszanować śmierci Prezydenta Polski.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeden czuje ten klimat inny nie. Mi się zdecydowanie bardziej podoba ta Gdańska.

Lecha Kaczyński na pewno będzie postacią historyczną i dzieci będą się o nim w szkołach uczyły. Za 5, 10 i pewnie 50 lat.

Tym samy utwierdzasz, że to dobre miejsce.

 

Dziś kiedy co raz więcej wiemy w kwestii czyja to była inicjatywa i jaki był bieg wydarzeń tej sprawy ciekaw jestem czy ktoś wycofa się ze słów rzucanych na Jarka, że to była JEGO DECYZJA POLITYCZNA. Ale nie liczę na to bo u niektórych nienawiść do niego jest silniejsza i tak wiedzą swoje. Tzn. chyba, że Jedynie Słuszne Tytuły i serwisy to zrobią to wtedy i one dołączą go chóru . Żenua.

 

PS. Na trasie przejazdu konduktu z ciałem Prezydenta było ok. 800 tyś. osób. Tysiące osób czekają w kolejce po 8 godzin by oddać hołd. Większość jednak coś zrozumiała.

 

Juz wczesniej napisalem ze umarl pieknie, ale jak zyl? Marnie.

 

Co do konduktu to nie liczylem, ale pytanie ile wsrod nich bylo zwyklych gapiow, mysle ze wiekszosc.

Co do kolejki, to widziales jak to sie wlecze? Wpuszczaja do palacu grupkami po 30 osob, jedna wraca, druga wychodzi i tak w koleczko. Ale samo dojscie danej grupce z pod bramy do trumien zajmuje kilka minut. Gdyby zrobili ruch wachadlowy, kilka godzin i by nie bylo kolejek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Następny :blink: Udowodnij proszę swój wywód, że to był pomysł Jarka. Najlepiej podpierając się jakiś cytatem. Tylko nie odbijaj piłeczki jak inni, że powiedział to cudzymi ustami bo żarty na bok. A jak nie potrafi to nie pisz nieprawdy.

 

A czyim? jak najblizsza rodzina(nie mowie o Jaro) mowi ze chcieli w Warszawie na powiazkach. A dziwisz mowi ze zwrocono sie do nich z prosba o Wawel.

 

Wiec kto zostal? PIS, a PIS to Jaro.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tych co leza na Wawelu juz nie trzeba szanowac? Mieli kuszetke, a teraz to juz nawet pierwsza klasa nie bedzie. Dla mnie to juz nie bedzie ten sam Wawel.

 

Szkoda ze Smok Wawelski juz nie zyje, On by na to nie pozwolil.

 

Aż zal czytać takie posty. Kolega chyba próbuje z siebie zrobić błyskotliwego komika z cięta ripostą, ale mu nie wychodzi (poza tym nie wypada - niestety on tego nie przyjmuje do wiadomości)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Juz wczesniej napisalem ze umarl pieknie, ale jak zyl? Marnie.

Popier***o Cię? Co jest pięknego w śmierci w płonącym samolocie???

A co do marnego życia Kaczyńskiego... osiągnij chociaż czwartą część tego co on w swoim życiu osiągnął, to wtedy będziesz mógł się wypowiadać na ten temat.

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mowie o ogólnej postawie, polityce wobec Rosji, którą prezentował np. L Kaczyński. Min. taka postawa i dążenie do wyjaśnienia prawdy doprowadza do tego, że naród rosyjski dowiaduje się się prawdy - człowieku.

A co do tego, że media na całym świecie pokazują konflikt, związany z Wawelem to dzięki takim osobą, które nie mogą, nie chcą nie potraja uszanować śmierci Prezydenta Polski.

 

To dlaczego Andrzej Sariusz- Skąpski nie jest chowany na Wawelu? :blink:

Zrobił dla Polski milion razy wiecej niż Kaczyńscy razem wzięci.

Dlatego bo nie występował codziennie w TV? Bo nie kolegował sie z Dziwiszem?

 

Myślisz że jak ktoś jest bardziej medialny to jest bardziej zasłużony? Toż to czysty idiotyzm. :)

 

A co do szanowania śmierci to chyba naród pokazał że umie (ogladałeś pierwsze 3 dni?), i było by tak nadal gdyby nie mącenie Dziwisza i J. Kaczyńskiego

Share this post


Link to post
Share on other sites
Popier***o Cię? Co jest pięknego w śmierci w płonącym samolocie???

A co do marnego życia Kaczyńskiego... osiągnij chociaż czwartą część tego co on w swoim życiu osiągnął, to wtedy będziesz mógł się wypowiadać na ten temat.

 

Pozdrawiam!

 

Czyli ze jestes w opozycji do tych ktorzy mowia ze ma spoczac na Wawel'u, bo umarl tragicznie, pelniac obowiazki prezydenta RP, ze umarl w sluzbie narodu?

 

Bo wlasnie takie peany pieja wszyscy Jego zwolennicy.

 

 

PS. Domyslam sie, ze sie wkurzyles bo zobaczyles najnowsze sondaze, co?

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli ze jestes w opozycji do tych ktorzy mowia ze ma spoczac na Wawel'u, bo umarl tragicznie, pelniac obowiazki prezydenta RP, ze umarl w sluzbie narodu?

Bo wlasnie takie peany pieja wszyscy Jego zwolennicy.

 

Jarosław dostał cztery propozycje od Komorowskiego. Wybrał jedną z nich. Wawel.

Jeśli już ktoś tutaj mącił to akurat Komorowski.

Nie ma znaczenia czy śmierć Prezydenta była piękna czy brzydka. Istotne jest to, że zginął wypełniając obowiązki głowy państwa.

Uważam, że powinien zostać pochowany w Warszawie, ale przeciwko pochówkowi na Wawelu nie mam nic przeciwko. Leży tam kilku królów, którzy niespecjalnie przysłużyli się Polsce.

 

PS. Domyslam sie, ze sie wkurzyles bo zobaczyles najnowsze sondaze, co?

 

Sondaży żadnych nie znam. Zresztą z reguły nic konkretnego z nich nie wynika.

Zastanawiałbym się raczej nad tym, że połowa klasy politycznej robi w portki na myśl, że Jarosław wystartowałby w wyborach. Choćby Jacek Wódz ( http://www.dziennik.pl/opinie/article58751...pelni_blad.html )... choć nie wiem, kto go inspirował.

 

Któryś z drugoligowych polityków wspomniał już nawet o tym, że wszystkie partie powinny zrezygnować z wyborów i wystawić wspólnego kandydata. To świadczy akurat o tym, że politycy mają w d###e wolę społeczeństwa i demokrację i sami chcą zdecydować kto może zostać prezydentem a kto nie może.

 

Spora grupa członków PO i komunistów już boi się tych 800.000 Polaków, którzy poszli przywitać Prezydenta wracającego ze Smoleńska i którzy pod Pałacem zaśpiewali mu "Jeszcze Polska nie zginęła puki my żyjemy..."

Dlatego teraz już publikowane są sondaże, które manipulują społeczeństwem i mówią: tak macie myśleć bo tak myśli większość...

 

Jakby politycy chcieli tak słuchać sondaży to mielibyśmy już od ładnych paru lat karę śmierci (osiemdziesięcioprocentowe poparcie dla wprowadzenia...).

 

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
To dlaczego Andrzej Sariusz- Skąpski nie jest chowany na Wawelu? :blink:

 

Ponieważ L.Kaczyński był Prezydentem Polski.- trudno to zrozumieć ?

 

Myślisz że jak ktoś jest bardziej medialny to jest bardziej zasłużony? Toż to czysty idiotyzm. :)

 

Oczywiście, że tak nie myślę, nie wiem jak TY, ale zgodzę się że taki tok myślenia to idiotyzm.

 

 

 

http://www.episkopat.pl/?a=kalendarium_sho...JE&id=12694

 

Oświadczenie Prezydium KEP

 

Prezydium Konferencji Episkopatu Polski zwraca się z apelem do wszystkich środowisk społecznych, politycznych, naukowych i kulturalnych oraz do mediów o zaniechanie niepotrzebnych sporów o miejsce pochówku Prezydenckiej Pary.

 

„Wobec majestatu śmierci i wielkiej tragedii wszystkie indywidualne racje powinny ustąpić na rzecz zachowania jedności i godności narodowej” – czytamy w oświadczeniu wydanym dziś przez Prezydium Konferencji Episkopatu Polski.

 

Biskupi zaznaczają, że „Krypta Katyńska na Wawelu będzie godnym miejscem pamięci zarówno ofiar z Katynia sprzed siedemdziesięciu lat, jak i Prezydenta Rzeczpospolitej oraz tych wszystkich, którzy zginęli pełniąc publiczną misję w służbie Polsce”.

 

Prezydium Episkopatu prosi „o trwanie w atmosferze modlitwy i skupienia oraz o godny udział w pogrzebach ofiar katastrofy”.

 

Oświadczenie podpisali abp Józef Michalik, abp Stanisław Gądecki i bp Stanisław Budzik – członkowie Prezydium Konferencji Episkopatu Polski.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Juz wczesniej napisalem ze umarl pieknie, ale jak zyl? Marnie.

 

Żył marnie? Z całym szacunkiem dla Ciebie i tego co osiągnąłeś, życzę Ci i sobie osiągnąć choć część tego co on.

Jeśli osiągniesz mniej od niego, jak nazwiesz swój żywot?

Sorry, ale tym tekstem pokazałeś "klasę" dorównującą chyba tylko temu Panu a ja na ten poziom nie zejdę.

 

Co do konduktu to nie liczylem, ale pytanie ile wsrod nich bylo zwyklych gapiow, mysle ze wiekszosc.

 

Ja też nie liczyłem. To mówiła bodaj Ewa Gawor, szefowa miejskiego Biura Bezpieczeństwa. Chyba, że kłamie i jest to informacja polityczna. Ale, nie tosz w Stoliy rządzi PO :blink:

Gapie powiadasz... Jaką Ty na wszystko masz gotową odpowiedź :) Nie pytam, na czym opierasz swoje zdanie bo i tak konkretów się nie doczekam.

 

Co do kolejki, to widziales jak to sie wlecze? Wpuszczaja do palacu grupkami po 30 osob, jedna wraca, druga wychodzi i tak w koleczko. Ale samo dojscie danej grupce z pod bramy do trumien zajmuje kilka minut. Gdyby zrobili ruch wachadlowy, kilka godzin i by nie bylo kolejek.

 

Może powinni sprintem biec przy trumnie? Albo może lepiej zrobić wielopoziomową antresolę żeby ludzie mogli chodzić jednocześnie na kilku poziomach?

Wybacz, ale znowu bzdury piszesz i jak brakuje Ci argumentów to wychodzą kwiatki jak wyżej. Jak padają konkrety nie potrafisz się do nich w sposób logiczny odnieść, zmieniasz temat i uciekasz w jakieś sofizmaty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
przeciwko pochówkowi na Wawelu nie mam nic przeciwko. Leży tam kilku królów, którzy niespecjalnie przysłużyli się Polsce.

Więc nie zawadzi dorzucić jeszcze jednego prezydenta "patriotę" - to rzeczywiście jest jakiś argument. :blink: Najlepiej ściągnąć jeszcze prochy np. ś.p. Stanisława Augusta Poniatowskiego i B. Geremka, to będzie dopiero doborowe towarzystwo.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

ktoś w GW napisał: "zwyciężył patos" , ja poszedłbym o krok dalej : to już nie patos ale patison !! tylko wyglądać, jak peron w pewnej niedużej miejscowości zyska zacne imię...

Share this post


Link to post
Share on other sites
O czym ty mówisz człowieku? Związek rodzin Katyński od lat upublicznia fakty dotyczące Katynia (zobacz kto był na pokładzie samolotu).

Przedstawiciele rządu spotkali sie parę dni temu z Putinem w Katyniu i to był przełom który pokazały media.

Kaczyński nawet nie doleciał, a jedyne o czym się na całym świecie mówi to wypadek i protesty które są zasługą Jarosława i Dziwisza.

Włącz CNN, CTV, CNBC, BBC i pokaż gdzie rozpoczeła sie debata o Katyniu? Powiem nawet wiecej, wypadek jako taki i fakt smierci tylu polityków na raz, przyćmił sprawę Katynia jako taką.

 

 

Całkowicie się mylisz. Kłamiesz, albo nie widzisz jaka jest tak naprawdę reakcja za granicą.

 

Telewizje z całego świata zwracają się do TVP w sprawie filmu "Katyń". Rosja wyemitowała film w najlepszym czasie antenowym w ogólnodostępnym kanale. Miedwiediew w wywiadzie dla angielskojęzycznej telewizji otwarcie powiedział, że Katyń to wina Stalina. Jeszcze nie tak dawno Rosji nie było stać na takie gesty.

 

"Katyń", który jest emitowany na całym świecie (zapowiedziano nawet specjalną emisję w amerykańskim kongresie) przeczy temu co napisałeś, że wypadek przyćmił sprawę Katynia. Gdyby nie wypadek do dziś nikt na świecie nie wiedziałby co to ten Katyń. Czy któraś z zagranicznych stacji powiedziała o wizycie Tuska w Katyniu w czwartek???

 

Taka jest prawda, że w ten tragiczny sposób Kaczyński spełnił swoje marzenie - o Katyniu dowiedział się cały świat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czyim? jak najblizsza rodzina(nie mowie o Jaro) mowi ze chcieli w Warszawie na powiazkach. A dziwisz mowi ze zwrocono sie do nich z prosba o Wawel.

 

Dobrze, a teraz napisz kto zwrócił się do Dziwisza.

 

Wiec kto zostal? PIS, a PIS to Jaro.

 

Po raz kolejny Cię proszę - podaj źródło tej informacji. Jeżeli nie potrafisz tego zrobić to najzwyklej w świecie kłamiesz.

Bo na Twój "argument" mogę Ci odpoiwedzieć że protesty w Krakowie inspirowane były przez Tuska (bo zrobił to członek PO a PO to Tusk). Brzmi równie idiotycznie, prawda?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jarosław dostał cztery propozycje od Komorowskiego. Wybrał jedną z nich. Wawel.

Jeśli już ktoś tutaj mącił to akurat Komorowski.

Nie ma znaczenia czy śmierć Prezydenta była piękna czy brzydka. Istotne jest to, że zginął wypełniając obowiązki głowy państwa.

Uważam, że powinien zostać pochowany w Warszawie, ale przeciwko pochówkowi na Wawelu nie mam nic przeciwko. Leży tam kilku królów, którzy niespecjalnie przysłużyli się Polsce.

 

 

 

Sondaży żadnych nie znam. Zresztą z reguły nic konkretnego z nich nie wynika.

Zastanawiałbym się raczej nad tym, że połowa klasy politycznej robi w portki na myśl, że Jarosław wystartowałby w wyborach. Choćby Jacek Wódz ( http://www.dziennik.pl/opinie/article58751...pelni_blad.html )... choć nie wiem, kto go inspirował.

 

Któryś z drugoligowych polityków wspomniał już nawet o tym, że wszystkie partie powinny zrezygnować z wyborów i wystawić wspólnego kandydata. To świadczy akurat o tym, że politycy mają w d###e wolę społeczeństwa i demokrację i sami chcą zdecydować kto może zostać prezydentem a kto nie może.

 

Spora grupa członków PO i komunistów już boi się tych 800.000 Polaków, którzy poszli przywitać Prezydenta wracającego ze Smoleńska i którzy pod Pałacem zaśpiewali mu "Jeszcze Polska nie zginęła puki my żyjemy..."

Dlatego teraz już publikowane są sondaże, które manipulują społeczeństwem i mówią: tak macie myśleć bo tak myśli większość...

 

Jakby politycy chcieli tak słuchać sondaży to mielibyśmy już od ładnych paru lat karę śmierci (osiemdziesięcioprocentowe poparcie dla wprowadzenia...).

 

 

Pozdrawiam!

 

Oj Renek, Renek, robi sie z Ciebie coraz wiekszy ignorant.

 

Skad Ty wziales te dane ze to Komorowski dal 4 propozycje Jaro?

 

 

Wczorajsze sondaze przeprowadzone dla telewizji Polsat:

trudno powiedziec - 46%

Komorowski - 31%

Cimoszewicz - 10%

J. Kaczynski - 3,4%

Kalisz - 3,1%

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...wa_Polakow.html

 

A ignorant bo juz nawet male dziecko wie ze w Polsce nie moze byc kary smierci, bo w traktatach koncesyjnych UE jest zapis ze zaden kraj nie moze wykonywac takich kar. Ot to.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Całkowicie się mylisz. Kłamiesz, albo nie widzisz jaka jest tak naprawdę reakcja za granicą.

 

Telewizje z całego świata zwracają się do TVP w sprawie filmu "Katyń". Rosja wyemitowała film w najlepszym czasie antenowym w ogólnodostępnym kanale. Miedwiediew w wywiadzie dla angielskojęzycznej telewizji otwarcie powiedział, że Katyń to wina Stalina. Jeszcze nie tak dawno Rosji nie było stać na takie gesty.

 

"Katyń", który jest emitowany na całym świecie (zapowiedziano nawet specjalną emisję w amerykańskim kongresie) przeczy temu co napisałeś, że wypadek przyćmił sprawę Katynia. Gdyby nie wypadek do dziś nikt na świecie nie wiedziałby co to ten Katyń. Czy któraś z zagranicznych stacji powiedziała o wizycie Tuska w Katyniu w czwartek???

 

Taka jest prawda, że w ten tragiczny sposób Kaczyński spełnił swoje marzenie - o Katyniu dowiedział się cały świat.

 

A tworca filmu Katyn, A. Wajda napisal otwarty list, w ktorym nawoluje do zmiany decyzji dotyczacej pochowku Prezydenta na Wawelu.

Ot, takie zrzadzenie losu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oj Renek, Renek, robi sie z Ciebie coraz wiekszy ignorant.

 

Skad Ty wziales te dane ze to Komorowski dal 4 propozycje Jaro?

 

 

Wczorajsze sondaze przeprowadzone dla telewizji Polsat:

trudno powiedziec - 46%

Komorowski - 31%

Cimoszewicz - 10%

J. Kaczynski - 3,4%

Kalisz - 3,1%

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...wa_Polakow.html

 

A ignorant bo juz nawet male dziecko wie ze w Polsce nie moze byc kary smierci, bo w traktatach koncesyjnych UE jest zapis ze zaden kraj nie moze wykonywac takich kar. Ot to.

 

 

Po o się wypowiadasz, jeśli nie masz bladego pojęcia o czym mowa.

 

1 - Od razu była mowa o 4 propozycjach pochówku L. Kaczyńskiego - Wawel, Świątynia Opatrzności Bożej, Powązki, Bazylika Św. Jana Chrzciciela

 

2 - Twoja wypowiedź potwierdza to o czym pisał Renek, a co tak wyśmiewasz. Przytaczasz sondaże, co potwierdza tezę o manipulowaniu społeczeństwem. Prezydent jeszcze nie pochowany a już pokazuje się sondaże, żeby społeczeństwo wiedziało kto ma wygrać

 

3 - Co to są "traktaty koncesyjne UE"?????????????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×