Jump to content
Renek

Wybory prezydenckie A.D. 2010

Kto zostanie nowym Prezydentem RP?  

105 members have voted

  1. 1. Kto zostanie nowym Prezydentem RP?

    • Kandydat zgłoszony przez Lewicę (kimkolwiek by nie był)
      1
    • Kandydat zgłoszony przez Platformę Obywatelską (kimkolwiek by nie był)
      43
    • Kandydat zgłoszony przez Polskie Stronnictwo Ludowe (kimkolwiek by nie był)
      2
    • Kandydat zgłoszony przez Prawo i Sprawiedliwość (kimkolwiek by nie był)
      34
    • Kandydat zgłoszony przez Unię Polityki Realnej (kimkolwiek by nie był)
      21
    • Kandydat zgłoszony przez inną partię (kimkolwiek by nie był)
      2
    • Kandydat niezależny (kimkolwiek by nie był)
      2


Recommended Posts

No to powiedz mi skąd JKM może brać kasę? Bo ja widze dwa rozwiązania, własny portfel i wpłaty na konto. Zresztą ile on tych pieniędzy włożył? Wszystko się opiera na jego sympatykach, nie zatrudnia ludzi od PR, makijażu, czesania wąsów i bóg wie czego jeszcze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2SISTERS wymiata ;)

 

 

No tak Ciebie bawi machanie gumowymi akcesoriami przed kamerą ? Że się wtrącę...

 

Wibrator, który miał zwrócić uwagę opinii publicznej na molestowanie kobiet. A dokładnie dotyczyło jakiejś kobiety którą policjanci na komisariacie z macali.

 

To był rekwizyt(z resztą wypożyczony z teatru), ale dla niektórych to widocznie była za wczesna pora na oglądanie takich przedmiotów.

 

A żeby nei było że tylko Palikot taki wymancypowany, to Arłukowicz się ostatnio przyznał że z żoną często korzystają z wibratorów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/ak...aktualnosc.html

 

Prawybory studenckie, przeprowadzone 2 dni temu na 19 uczelniach. Udział wzieło 3200 studentów.

 

Całkiem sporo dla JKM 11.93%, nie dużo mniej niż Kaczyński(15%).

... właśnie o to chodziło. Rozbić głosy między Kaczyńskim a "sztucznym tłumem" ;)

(Komorowski ma się przez to świetnie)

Share this post


Link to post
Share on other sites
... właśnie o to chodziło. Rozbić głosy między Kaczyńskim a "sztucznym tłumem" ;)

(Komorowski ma się przez to świetnie)

 

 

Nie da sie ukryć że ładnie wyszedł. Ale jeśli mam być szczery to na większych(poważnych) uczelniach czy to technicznych czy humanistycznych to od 2005(wygranych wyborów przez PIS, koalicji z LPR i SO) PO ma znaczącą przewagę, a PIS był i jest obiektem żartów już nie tyle studentów co nauczycieli.

 

 

Piszę na podstawie uczelni z mojego regionu Pol. Śląskiej, UŚ, czy AGH i myślę że podobnie jest na każdej większej uczelni.

Nie wątpie że w mniejszych uczelniach,czy tzw. "fabrykach" magistrów i inzynierów jest inaczej.

Na zaocznych pewnie też jest inaczej.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pudelek też chyba nie lubi Kaczyńskiego.

 

Dzisiaj dwa artykuły "na wajde":

 

Najpierw Hołdys o Kaczyńskim: http://www.pudelek.pl/artykul/25286/holdys...zywy_posraniec/

Ponurego średniowiecznego chuja....Żaden ubek znany mi z imienia i nazwiska nie narobił tyle gnoju w relacjach między Polakami, co ten posraniec. Najbardziej parszywa postać, jaką pamiętam, a pamiętam nawet Władka Gomułkę dobrze.

 

A potem Wojewódzki

http://www.pudelek.pl/artykul/25283/wojewo...jcie_na_buraka/

 

O ile poglądy Wojewódzkiego są wszystkim znane, to Hołdys ledwie tydzien temu mówił w tv że się zawiódł na PO... ale chyba na Jarku bardziej:)

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czy to oznacz że jak zawiódł się na PO to tylko Jarek mu zostaje? ehh...

 

Jeśli chodzi o mnie, to może być każdy... tylko nie Jarek.

 

Hołdys patrzy realnie, w tych wyborach tylko dwóch się liczy, trzeba wybrać mniejsze zło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://wiadomosci.wp.pl/kat,112996,title,R...mosc_prasa.html

 

Pokłosie niedawnego wiecu w Lublinie.

Pal licho kto w kogo rzucał. W oczy rzuca się natomiast bardzo kolorowy opis całego zdarzenia, i upodobanie do szczegółów autora artykułu:)

 

Tymczasem do redakcji "Polski Kuriera Lubelskiego" zadzwonił pan Tadeusz z Lublina. - Mogę się przyznać, że cisnąłem w Palikota... wibratorem - mówi. Mężczyzna ma 65 lat, zanim przeszedł na rentę pracował przy "tapetowaniu, meblowaniu, sztukateriach".

 

Sztucznego penisa zakupił w sex shopie na ul. Zamojskiej. Za 84 zł. - Działa na dwie baterie, które od sprzedawcy dostałem gratis

 

Janusz Palikot latającego wibratora nie zauważył. Zwrócił jednak na niego uwagę Grzegorz Wenarski. - Rzeczywiście, coś takiego poleciało z tłumu i spadło na scenę - mówi.

 

I powiedzcie mi że Palikot nie jest pożyteczny. Gdyby nie on obecne pokolenie 50-70 latków pewnie nie wiedziałby nawet co to wibrator. A tu 65-letni mężczyzna nie dość że wie, to jeszcze odwiedził sex-shop i dostał od sprzedawcy 2 darmowe baterie.

Kto wie, może i poużywał z żoną, dzięki czemu na nowo rozkwitło jego pożycie małżeńskie. Poczuł się jak nastolatek.

 

To jeden z wielu dowodów że Palikot aktywizuje pokolenie 50-70 latków jak mało kto.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://wiadomosci.wp.pl/kat,112996,title,R...mosc_prasa.html

 

Pokłosie niedawnego wiecu w Lublinie.

Pal licho kto w kogo rzucał. W oczy rzuca się natomiast bardzo kolorowy opis całego zdarzenia, i upodobanie do szczegółów autora artykułu:)

 

 

 

 

 

I powiedzcie mi że Palikot nie jest pożyteczny. Gdyby nie on obecne pokolenie 50-70 latków pewnie nie wiedziałby nawet co to wibrator. A tu 65-letni mężczyzna nie dość że wie, to jeszcze odwiedził sex-shop i dostał od sprzedawcy 2 darmowe baterie.

Kto wie, może i poużywał z żoną, dzięki czemu na nowo rozkwitło jego pożycie małżeńskie. Poczuł się jak nastolatek.

 

To jeden z wielu dowodów że Palikot aktywizuje pokolenie 50-70 latków jak mało kto.

Na tej podstawie nie można wywnioskować czy facet wie do czego służy wibrator.

Mężczyzna może myślał, że tym CZYMŚ po prostu rzuca się zamiast kamieniami.

Baterie (gratisowe) posłużyły wibratorowi aby lot jego był bardziej wibracyjny, jak pociski doom-doom.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na tej podstawie nie można wywnioskować czy facet wie do czego służy wibrator.

Mężczyzna może myślał, że tym CZYMŚ po prostu rzuca się zamiast kamieniami.

Baterie (gratisowe) posłużyły wibratorowi aby lot jego był bardziej wibracyjny, jak pociski doom-doom.

 

Pewnie przeszedł szkolenie w siedzibie Trwam lub Gazety Polskiej.

 

Za 84zł to już całkiem porządny można kupić, pewnie miał kilka programów, ciekawe który włączył przed rzutem. Może myślał że to taki zmodyfikowany bumerang i wróci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odnoszę wrażenie, że część wyborców bedzie szukć na listach wyborczych Palikota. Oni w ogóle wiedzą kto startuje? ;)

Mam poważne obawy co do tego.

Jeszcze jeden wniosek mi się nasuwa - wojna polsko-polska trwa - i kto temu winien?

 

Mam nadzieję, że część głosów pójdzie na marne a podciągnie się JKM - Na Prezydenta !!!) ;)

Już pały na wałach zadziałały... :P

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie najbardziej rozwalił ten koleś. Powiedział że głosował na Palikota i nie wiedział kto to jest a dziś mówi że to cham i nie zasługuje by byc nazywany polakiem ;)

 

Dobrze to świadczy o stanie Polskiej demokracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zwolennikom PISu też nic nie brakuje ale ta babka zniszczyła system...

 

Im większy elektorat tym większa szansa że się trafią takie "perełki";)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] I powiedzcie mi że Palikot nie jest pożyteczny. Gdyby nie on obecne pokolenie 50-70 latków pewnie nie wiedziałby nawet co to wibrator. [...]

 

 

Chyba nie doceniasz wcześniejszych pokoleń i generacji,

bo jak uważasz, które pokolenie wymyśliło wibrator ;)?

Szerzej, seksu również obecni 20 i 30 latkowie nie "wymyślili" ;). Komputera i rakiety kosmicznej także nie. Wszystko jednak przed Wami/nami ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba nie doceniasz wcześniejszych pokoleń i generacji,

bo jak uważasz, które pokolenie wymyśliło wibrator ;)?

Szerzej, seksu również obecni 20 i 30 latkowie nie "wymyślili" ;). Komputera i rakiety kosmicznej także nie. Wszystko jednak przed Wami/nami ...

 

Wiesz wymyślić to jedno, a rozpropagować to drugie.

 

Polska pod tym względem jest bardzo zacofana, zauważ że jeszcze 10 lat temu bardzo mało mówiło się o potrzebach kobiet, że potrzebują dłużej itp, a przeciętny facet nie miał nawet pojęcia co to łe...ka(nie chodzi o łękotke).

 

W ostatnim czasie prasa kolorowa nadrobiła spore zaległości, ale nadal nie umiemy o tym rozmawiać lekko i swobodnie. A taki wibrator nadal bulwersuje pokolenia >40(przez co tak sobie upodobali to wystąpienie palikota). Dla młodszych to normalny gadżet, który większość ma w domu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Marcinkiewicz: Przepraszam wszystkich. Uczcie się na moich błędach

 

Pokazuje Pan Platformie żółtą kartkę?

 

M: Tak. PO dojeżdża do ostrego zakrętu i wcale nie jest pewne, że z niego wyjdzie, bo popełnia błędy.

Platforma wyraźnie traci młodych ludzi, co jest oznaką zbliżającego się kryzysu.

 

Bo Platforma jest zmęczona i zachłyśnięta władzą. Władza to dla niej coraz częściej urzędowanie, a nie zmienianie, nie służba, a do tego dochodzi pycha władców.

Jednak w prawyborach to Donald Tusk po cichu wspierał Sikorskiego.

M: Dziś przegrana Bronisława Komorowskiego to będzie także przegrana Donalda Tuska.

 

Przed prawyborami, gdy liderzy PO pisali na kartkach, kto je wygra, to premier napisał nazwisko Sikorskiego.

M: Być może.

 

A Tusk wspierał Sikorskiego?

M: Być może.

 

Szkoda, że to Sikorski nie kandyduje na prezydenta?

M: Szkoda.

 

Donald Tusk też tego żałuje?

M: Wielu tego żałuje.

 

Platforma miałaby większe szanse na zwycięstwo, gdyby kandydował Sikorski?

M: Większe. Przecież żaden kandydat startujący w tych wyborach nie pociąga za sobą młodego polskiego pokolenia. A Radek Sikorski mógł stać się kandydatem młodego pokolenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×