Jump to content
Renek

Wybory prezydenckie A.D. 2010

Kto zostanie nowym Prezydentem RP?  

105 members have voted

  1. 1. Kto zostanie nowym Prezydentem RP?

    • Kandydat zgłoszony przez Lewicę (kimkolwiek by nie był)
      1
    • Kandydat zgłoszony przez Platformę Obywatelską (kimkolwiek by nie był)
      43
    • Kandydat zgłoszony przez Polskie Stronnictwo Ludowe (kimkolwiek by nie był)
      2
    • Kandydat zgłoszony przez Prawo i Sprawiedliwość (kimkolwiek by nie był)
      34
    • Kandydat zgłoszony przez Unię Polityki Realnej (kimkolwiek by nie był)
      21
    • Kandydat zgłoszony przez inną partię (kimkolwiek by nie był)
      2
    • Kandydat niezależny (kimkolwiek by nie był)
      2


Recommended Posts

Niestety, ale dziadek z Wehrmachtu nie daje rady.

Teraz B.Komorowski trzepie się wibratorem Palikota. Czekać tylko trzeba jak zacznie na nim siadać. Baran i głupek grają w jednej lidze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę że platforma nie chcę wygrać. Gdy wygra Kaczyński dalej będą mogli nic nie robić zwalając wszystko na złego prezydenta który wetuje im wszystkie ustawy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę że platforma nie chcę wygrać.

Tą tezę postawiłem już w innym wątku.

To jest banda liberałów która się schyla po elektorat lewicowy. Do czego to im jest potrzebne..nie wiem, ale mnie nie wygrali.

 

 

ps.

... a też się wciągnę Yarowa... ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie będę mógł zobaczyć transmisję z dzisiejszej debaty na UW?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę że platforma nie chcę wygrać. Gdy wygra Kaczyński dalej będą mogli nic nie robić zwalając wszystko na złego prezydenta który wetuje im wszystkie ustawy.

 

A kto mu każe wetować?

 

Głupie odbijanie piłeczki. Ten rząd ma poparcie jakiego rząd pis'u nie miał 3 miesiące po wygranych wyborach. Czego to zasługa?

Są tylko dwie możliwości odpowiedzi, albo obecny rząd jest taki dobry, albo poprzedni był taki beznedziejny.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klik... ;)

 

Sondaż...z którym z kandydatów wyborca chce na piwo? z którym na wakacje? którego za sąsiada? od którego kandydata najchętniej odkupiłby auto? itp...

 

(takie rzeczy.. tylko w TVN)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Klik... ;)

 

Sondaż...z którym z kandydatów wyborca chce na piwo? z którym na wakacje? którego za sąsiada? od którego kandydata najchętniej odkupiłby auto? itp...

 

(takie rzeczy.. tylko w TVN)

 

A cu to złego widzisz? Widzę że zwolennicy PIS'u już całkowicie poczucie humoru stracili(jeśli kiedykolwiek je mieli)

 

Mnie np. ciekawi, jak czysto ludzkie sympatie, związane z życiem codziennym przekładają się na głosy w wyborach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A cu to złego widzisz? Widzę że zwolennicy PIS'u już całkowicie poczucie humoru stracili(jeśli kiedykolwiek je mieli)

(...natomiast zwolennicy PO chodzą naburmuszeni .. kiedy widzą.. że inni nie tańczą według ich muzyki) )

 

 

Nie jestem zwolennikiem PIS-u ani PO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2SISTERS wymiata ;)

 

Widzę że zwolennicy PIS'u już całkowicie poczucie humoru stracili(jeśli kiedykolwiek je mieli)

No tak Ciebie bawi machanie gumowymi akcesoriami przed kamerą ? Że się wtrącę...

Share this post


Link to post
Share on other sites
2SISTERS wymiata :(

http://www.youtube.com/watch?v=t6WszjdKfrU

super ;)

 

(każdy wie.. że Napieralski to "sztuczny tłum".. zresztą to też się tyczy Korwina Mikke, Leppera itd. W ten sposób zabiorą trochę głosów Jarkowi.

hmm.. ciekawe kto funduje ową kampanię Lepperowi i JKM? :(

Przecież nikt z nich nie wsadzi własnych kilku milionów w coś.. co nawet się nie zwróci. I co oczywiste z góry skazane jest na porażkę. )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajcie znać jak będzie gdzieś dostępne nagranie z dzisiejszej debaty, bo musiałem wyjść na trochę i mi się przedłużyło ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://www.youtube.com/watch?v=t6WszjdKfrU

super :(

 

(każdy wie.. że Napieralski to "sztuczny tłum".. zresztą to też się tyczy Korwina Mikke, Leppera itd. W ten sposób zabiorą trochę głosów Jarkowi.

hmm.. ciekawe kto funduje ową kampanię Lepperowi i JKM? ;)

Przecież nikt z nich nie wsadzi własnych kilku milionów w coś.. co nawet się nie zwróci. I co oczywiste z góry skazane jest na porażkę. )

 

JKM i Lepper należą do majętnych ludzi. W przypadku Leppera jest jeszcze samoobrona.

 

Swoją drogą leczą mnie ludzi którzy do oporu powtarzają " nie róbmy nic, i tak nie mamy szans". Lepiej się położyć i narzekać następne 5 lat?

Share this post


Link to post
Share on other sites
JKM i Lepper należą do majętnych ludzi. W przypadku Leppera jest jeszcze samoobrona.

Naprawdę w to wierzysz.. że oni to z własnego portfela? (pssst. a to samoobrona jeszcze istnieje?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×