Jump to content
pb

premium.pl - nowa jakość domainingu

Recommended Posts

premium.pl to tylko nazwa giełdy i na pewno nie będzie miała nic wspólnego z domenami premium.

Nazwa lepsza niż ppd.pl czy albert.pl na tego typu giełdę.

Takie moje zdanie ;)

 

Dobrze że pod buty.pl nie sprzedają samochodów :)

 

 

z drugiej storny gdyby keyword przeniósł wszystkie swoje domeny na premium.pl to by "przytloczyl" prawie wszystkich domeniarzy i inwestorów :lol: na pewno tego chcemy :)??

 

Nie wydaje mi się aby jakakolwiek giełda służyła poprawie samopoczucia domainerów ;)

Jakby przeniósł to nazwa nabrałaby sensu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Alex

Choćby sprzedawało się starego, zardzewiałego Poloneza to zachwala się go jak Mercedesa prosto z salonu. Takie są prawa handlu, obowiązujące w każdym miejscu na świecie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mysle ze PPD zle zaplanowal tą promocje, zmiane nazwy....w panelu po zalogowaniu do PPD powinno pojawiac sie pytanie czy chcesz przeniesc domeny automatycznie do nowego serwisu, i to powien zrobic automat lacznie z klikaniem w linki

 

ja bym tak zrobil jako programista.....

 

ciekawi mnie jedno czy gdybym mial 1tys domen w PPD i mial ustalone ceny KT dla kazdej domeny, i ustawione kategorie...to czy musialbym je ponownie definiowac w nowym serwisie???? oby nie!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też tak macie, że nie dostajecie wszystkich emaili z NASKu z linkami do potwierdzenia transferu?

 

Przy hurtowym zlecaniu, część maili może dojść z opóźnieniem - wiem z doświadczenia, potem tak śmiesznie wskakują między inne, bo wysłane wcześniej a dłużej szły. :)

 

Ale jeśli trwa to dłużej niż kilka minut, to upewnij się że sprawdzasz właściwy mail (jest podany na stronie statusu transferu) i ew. zleć ponowną wysyłkę (na tejże stronie).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Inna ciekawostka

Co lubie z kolei u Michala to czujnosc i natychmiastowa akcja:

 

"Jakiś czas temu transferowałeś kilka utrzymywanych w Aftermarket.pl domen do serwisu PPD. Jak być może już Ci wiadomo, z końcem lutego serwis PPD zostanie zamknięty, a wszyscy użytkownicy muszą przenieść ręcznie swoje domeny do nowego serwisu.........

 

No to ja jeszcze czekam jak ktoś zaproponuje bunusy za przeniesienie opcji

Dropped, premium.pl domeny a premium.pl droppedowi opcje zakosi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak, mail od Michała jest naprawdę fajny...szczególnie jak spółka która regularnie skacze z USA do Cypru a niedługo pewnie gdzie indziej /jak nasz rząd zmieni umowę z Cyprem co do opodatkowania/, pisze na temat stabilności serwisu ;)... jest to, cytując klasyka czyli Kabaret Ani Mru Mru, "chiński chłyt marketingowy :)"

Edited by isildur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze moze NASK zrobi swoja gielde i jeszcze odnowienie tylko u niego za 10 zl i opcje na opcje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeszcze moze NASK zrobi swoja gielde i jeszcze odnowienie tylko u niego za 10 zl i opcje na opcje :)

 

NASK już raz próbował wejść na rynek opcji, niech może do giełdy się nie zbliża. ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak, mail od Michała jest naprawdę fajny...szczególnie jak spółka która regularnie skacze z USA do Cypru a niedługo pewnie gdzie indziej /jak nasz rząd zmieni umowę z Cyprem co do opodatkowania/, pisze na temat stabilności serwisu ;)... jest to, cytując klasyka czyli Kabaret Ani Mru Mru, "chiński chłyt marketingowy :)"

 

 

Tzn. jak jest ...? To USA lub Cypr są niestabilnymi krajami czy to może polski Rząd zaczyna gmerać w umowach międzynarodowych, żeby dopaść przedsiębiorców w tym inwestorów domen?

 

Z tego co mi wiadomo, to Dropped nigdzie nie skacze tylko stoi twardo na stabilnym amerykańsko cypryjskim gruncie.

 

Czy "winą" Dropped ma być fakt, że polski Rząd zamierza renegocjować Umowę z Republiką Cypryjską? Czy winą może jest to, iż zareagował wobec Klientów w związku z działaniami Konkurencji?

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak, mail od Michała jest naprawdę fajny...szczególnie jak spółka która regularnie skacze z USA do Cypru a niedługo pewnie gdzie indziej /jak nasz rząd zmieni umowę z Cyprem co do opodatkowania/, pisze na temat stabilności serwisu ;)... jest to, cytując klasyka czyli Kabaret Ani Mru Mru, "chiński chłyt marketingowy :)"

No nie do końca Marcin. Mnie jakoś zmiany w podmiotach obsługujących Dropped.pl / Aftermarket.pl nie dotknęły. Zawsze odbywało się to bez najmniejszego zaangażowania mnie osobiście. Podobnie jak Dropped transferował domeny między podmiotami, które przechwyciły domeny, to transfery domen odbywały się automatycznie, a ja dodatkowo za tę niedogodność dostawałem jeszcze bonus.

 

Zgadzam się z ryskadow, że cała akcja przenosin domen do nowego podmiotu premium.pl została źle zaplanowana. Za cały trud przenosin PPD / premium.pl w żaden sposób nie wynagrodził swoich klientów. Wręcz odwrotnie - ciężar przeniósł na klientów. Wykorzystał to Dropped oferując zniżki i bonusy. Idę o zakład, że z PPD do premium.pl przewędruje mniej niż 50% domen. Reszta znajdzie nowego / starego rejestratora. A ilość domen straconych nie zostanie wyrównana przez nowe domeny z innych firm. Ale o tym to się już niedługo przekonamy z raportu NASK.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeszcze moze NASK zrobi swoja gielde i jeszcze odnowienie tylko u niego za 10 zl i opcje na opcje ;)

 

i opcje na opcje opcji ;)

 

W cuda nie wierzę :)

 

BB

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że właściciel premium.pl w odpowiedzi na ofertę dropped.pl powinie zaoferować 10 zł za transfer domen z dropped ;) A później az.pl 20 zł itd :);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie można znaleźć nr rachunku bankowego do zasilenia panelu. Na wygenerowanej fakturze pro-forma nr rachunku nie ma? W takim razie jak można zasilić panel nie płacąc % dla pośredników?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdzie można znaleźć nr rachunku bankowego do zasilenia panelu. Na wygenerowanej fakturze pro-forma nr rachunku nie ma? W takim razie jak można zasilić panel nie płacąc % dla pośredników?

 

Niestety ten kanał płatności nie został jeszcze uruchomiony, jednak najpóźniej jutro zostanie udostępniony tymczasowy numer rachunku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wydaje mi się, że właściciel premium.pl w odpowiedzi na ofertę dropped.pl powinie zaoferować 10 zł za transfer domen z dropped ;) A później az.pl 20 zł itd :);)

a potem domeny.pl 25 zł i przenoszę swoje ;)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co mi wiadomo, to Dropped nigdzie nie skacze tylko stoi twardo na stabilnym amerykańsko cypryjskim gruncie

 

@yarowa - szacun ;) powinieneś pisać mowy Obamie ;). A tak już serio, to czemu dropped przeniósł się naprawdę z USA do Cypru, to jest inna bajka, ale nie mam zamiaru tutaj snuć domysłów....

 

Co do rynku, to dropped.pl jest mocnym graczem bez wątpienia, giełda az.pl może i ma sporo domen ale intuicyjnosc ich panelu i liczba łapanych domen nie powala. ppd.pl rósł sobie po cichu i choc oferował ceny NASKowe to dalej liderem był dropped. O gieldzie nazwy.pl nie bede mowil bo jest ona raczej martwa. Nowy gracz jakim jest premium.pl na pewno pozytywnie wpłynie na dynamikę naszego rynku wtórnego, więc rok 2011 zapowiada się ciekawie...dla nas wszystkich :)

 

Zgadzam się z ryskadow, że cała akcja przenosin domen do nowego podmiotu premium.pl została źle zaplanowana. Za cały trud przenosin PPD / premium.pl w żaden sposób nie wynagrodził swoich klientów. Wręcz odwrotnie - ciężar przeniósł na klientów.

 

Z tego co pisał PB to daje on wszystkich klientom ppd.pl od 19 domen w zwyż, stare ceny odnowien czyli 40 zl netto za domene w premium.pl

To nie jest bonus w/g Ciebie?? Ja uwazam ze to REALNIE zaoszczedzony pieniadz dla nich, wiec nie zogdze sie z Twoim twierdzeniem. Ile bys domen w dropped nie mial, to 40 zl netto za domene nie dostaniesz....

Edited by isildur

Share this post


Link to post
Share on other sites
@yarowa - szacun ;) powinieneś pisać mowy Obamie :). A tak już serio, to czemu dropped przeniósł się naprawdę z USA do Cypru, to jest inna bajka, ale nie mam zamiaru tutaj snuć domysłów....

 

Tu nie ma co snuć. Michał już tyle razy pisał już o powodach przenosin, że aż do znudzenia. Trzeba forum czytać a nie szukać teorii spiskowych ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
@yarowa - szacun ;) powinieneś pisać mowy Obamie :). A tak już serio, to czemu dropped przeniósł się naprawdę z USA do Cypru, to jest inna bajka, ale nie mam zamiaru tutaj snuć domysłów....

 

Co do rynku, to dropped.pl jest mocnym graczem bez wątpienia, giełda az.pl może i ma sporo domen ale intuicyjnosc ich panelu i liczba łapanych domen nie powala. ppd.pl rósł sobie po cichu i choc oferował ceny NASKowe to dalej liderem był dropped. O gieldzie nazwy.pl nie bede mowil bo jest ona raczej martwa. Nowy gracz jakim jest premium.pl na pewno pozytywnie wpłynie na dynamikę naszego rynku wtórnego, więc rok 2011 zapowiada się ciekawie...dla nas wszystkich ;)

 

 

 

Z tego co pisał PB to daje on wszystkich klientom ppd.pl od 19 domen w zwyż, stare ceny odnowien czyli 40 zl netto za domene w premium.pl

To nie jest bonus w/g Ciebie?? Ja uwazam ze to REALNIE zaoszczedzony pieniadz dla nich, wiec nie zogdze sie z Twoim twierdzeniem. Ile bys domen w dropped nie mial, to 40 zl netto za domene nie dostaniesz....

 

 

...a ja lubię kiedy Michau się przenosi, muszę wtedy tylko raz kliknąć, nic mi się nie zmienia w panelu poza tym, że na moim koncie ląduje kilka tysięcy złotych.

Co do cen przedłużeń też się nie zgodzę i nie jest to jakaś wyższa matematyka - płacąc 42pln za przedłużenie, płacę 37pln o "vat-cikach" nie wspomnę.

 

W jednym całkowicie się zgadzam, i gratuluję Home, które sprytnie weszło na rynek wtórny domen kryjąc się za plecami małego gracza, jednocześnie eliminując go z szachownicy - rok 2011 zapowiada się ciekawie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj zmieniłem dnsy kilku domen na premium i po wpisaniu adresu do przeglądarki nic się nie otwiera.

 

Potwierdzam mam podobnie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×