Jump to content
mendoza

memy*pl

Recommended Posts

memy*pl

 

6K przez "kup teraz" w dropped.pl

 

Dałem tę cenę rok temu jako zaporową, nie miałem tak naprawdę zamiaru jej sprzedawać. Miałem pod nią "kiedyś" postawić serwis. Prawdę mówiąc, byłem pewien że ją zaparkowałem bez "kup teraz".

 

Dzisiaj dałbym wyższą cenę zaporową, ale nie będę narzekać. Sam serwisu nie postawiłbym jeszcze przez rok albo dłużej. Nabywcy życzę powodzenia, myślę że inwestycja szybko się zwróci.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

super sprzedaz - domenka fajna ale gdyby byla moja nie wycenilbym jej tak wysoko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przechwytując domenę wyszedłem z założenia, że najbardziej nośne w internecie są pierdółki (oraz oczywiście seks), dlatego popularność "śmiesznych obrazków" długo nie przeminie.

Rok temu prawie nikt ze znajomych których pytałem nie wiedział czym są "memy internetowe", dziś coraz więcej ludzi tak nazywa "obrazek z nadpisanym komentarzem". W anglojęzycznym internecie określenie "internet meme" jest bardzo popularne, było tylko kwestią czasu zanim rozprzestrzeni się w Polsce.

 

Miałem w planach serwis trochę podobny do http://www.knowyourmeme.com który byłby w jakiś sposób wikipedią "memów internetowych". Nie widziałem za bardzo szans dla serwisu o memetyce jako dziedzinie z pogranicza socjologii i teorii ewolucji.

 

Klient który kupił domenę prowadzi kilka prosperujących serwisów internetowych, ma zaplecze technologiczne i trochę doświadczenia. Z tego co się domyślam, będzie tam coś trochę w stylu demotywatorów, ma ruszyć już niebawem. Moim zdaniem, jeśli będzie dobrze prowadzony i promowany, sprawi że ta kwota sprzedaży będzie wyglądać biednie ;)

 

 

Sorry Dawkins, business is business ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tej stronie ludzie będą mogą ponarzekać poprzez obrazki ale Ty raczej nie powinieneś z powodu tej ceny. ;)

 

Gratuluję! ;)

Edited by Sebving

Share this post


Link to post
Share on other sites

eYwEQtuH.jpg

 

Ten mem to chyba najlepiej oddaje moje zdziwienie tą ceną. ;) Nie ma co narzekać, bardzo dobra sprzedaż. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, widzę, że pomimo sprzedaży niektórym wciąż trudno uwierzyć w jej wartość ;)

 

Jestem pewien, że bzdety w internecie mają ogromną przyszłosć, a lepsza domena pod polski serwis z memami …nie istnieje

 

Żeby nie było wątpliwości—jestem zadowolony ze sprzedaży ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem zadowolony że ci się udało ;) Nie żałuj tej sprzedaży, też widzę potencjał tej domeny ale fraza jest rozrywkowa, w tej branży nie zarabia się kroci przy małym ruchu, a każdy serwis ma tak naprawdę jedną szansę na stanie się popularnym.

 

Tak czy siak gratuluje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Haha, widzę, że pomimo sprzedaży niektórym wciąż trudno uwierzyć w jej wartość ;)

 

Jestem pewien, że bzdety w internecie mają ogromną przyszłosć

 

a ma

niestety internet robi sie coraz wiekszym smietnikiem

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratulacje!! Miła niespodzianka myślę takie 6k przy środzie ;)

 

nie no..., przy środzie to super deal ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×