Jump to content
SELES

Jak wyglądacie?

Recommended Posts

Fotkę wrzucę, ale proponowałbym łatwiejszy sposób rozpoznania uczestników forum - plakietka z ksywką na forum, może z nagłówkiem DI.PL. Każdy może coś takiego wykombinować dla siebie. Dobrej reklamy dla forum nigdy nie za dużo , nawet jak na konferencji z poza forum będą tylko organizatorzy :rolleyes:

Co o tym sądzicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hop na górę.

Na forum jest 1,460, a zdjęcia dodało kilkanaście osób - nie wstydźcie się. ;-)

 

Tutaj coś a'la ninja :rolleyes:

 

24082007dn6.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hop na górę.

Na forum jest 1,460, a zdjęcia dodało kilkanaście osób - nie wstydźcie się. ;-)

 

Tutaj coś a'la ninja :rolleyes:

 

24082007dn6.jpg

O pierniczę. Mamy na forum kolegę z CBŚ :] Uwaga Panowie, zastanówcie się dwa razy zanim coś napiszecie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko nie piszcie, że nie widzieliście jeszcze nurkującego kangura ? :blink:

Dzięki tej fotce zrozumiecie, iż rzeczywiście polubiłem żółwie :D

 

cb0ef8452b068b29med.jpg

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, ze wiele z tych zdjęć zostało usuniętych. A ja myślałem , ze wiekszosc domainerów wygląda jak namiętni gracze w World of Warcraft, albo jak szuwar. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
A ja myślałem , ze wiekszosc domainerów wygląda jak namiętni gracze w World of Warcraft

Tacy ludzie raczej nie zajmują się biznesem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tacy ludzie raczej nie zajmują się biznesem.

 

 

Zdziwiłbyś się.

 

Jest wiele osób, które osiągnęły duży sukces w sieci, a często w ich opisach widzę "Kto gra w CS?" i tym podobne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Zdziwiłbyś się.

 

Jest wiele osób, które osiągnęły duży sukces w sieci, a często w ich opisach widzę "Kto gra w CS?" i tym podobne.

CS to moim zdaniem co innego niż WoW ;) Sam lubię nieraz zagrać w taką gierkę, w której można zakończyć sesje w 30 min.

Share this post


Link to post
Share on other sites
CS to moim zdaniem co innego niż WoW ;) Sam lubię nieraz zagrać w taką gierkę, w której można zakończyć sesje w 30 min.

a słyszałeś o second life? tam jedna babka zarobiła 1 mln $ sprzedając growe nieruchomości. A tak pozatym to jak wygląda ten gracz w wowa? ma spiczaste uszy i wielkie kły?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda, ze wiele z tych zdjęć zostało usuniętych. A ja myślałem , ze wiekszosc domainerów wygląda jak namiętni gracze w World of Warcraft, albo jak szuwar. ;)

A gdzie Twoje zdjecie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A gdzie Twoje zdjecie?

Nie mam na razie, ale planuję zrobić fotki. :(

a słyszałeś o second life? tam jedna babka zarobiła 1 mln $ sprzedając growe nieruchomości.

To chore.

 

A CS, to przyjemna gierka, w którą mozna pograc z przyjaciółmi, gdy nie mamy co robić wieczorkiem, :) , a nie siedzi się cały dzień.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja osobiscie znam ciekawsze sposoby spedzania wieczoru z przyjaciolmi niz gra w CSa :(

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam nadzieje, ze jednak kazdy woli spedzic wieczor gdzies na dworzu przy piwku niz siedzenie przed komputerem chociazby w weekend :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
mam nadzieje, ze jednak kazdy woli spedzic wieczor gdzies na dworzu przy piwku niz siedzenie przed komputerem chociazby w weekend :(

 

 

To się mylisz:P Co prawda wychodzę w weekendy na miasto ale gdy już wracam nie myślę o niczym innym -tylko o domenach.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×